- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

21:3 Ekinoks Mesajı

Michelle Eloff© vasıtası ile

Johannesburg – 07 Mart 2008

Ben Kuthumi’yim ve bu zamanda her birinizi selamlamak ve size denge, gerçek, iman ve dinginliğin kutsamalarını getirmek için Sevgi ve Bilgeliğin ışınları üzerinde geliyorum. Selamlar sevgililer.

Ve sizi sağlam şekilde Mesih’in kalbinde ve Tanrı’nın güvenli ellerinde tutarken, sizlerle bu gün kalplerimizde büyük sevinç ve keyifle toplanıyoruz. Sevgililer, olağanüstü değişimlerin bir diğer seviyesinin ortasında duruyorsunuz. Manyetik olarak kendinize çektiğiniz enerjiler sadece büyük ölçekte değil, varlığınızın en ince liflerinde de değişim yaratıyor. Mikrokozmos ve makrokozmostaki her şey değişimden geçiyor. Hepinizi kendi gücünüzün ışığına yönlendirirken ve gerçekte kim olduğunuzu, güvensiz düşük egolar tarafından tetiklenen inanç sistemleri programlarının ötesinde var olan sizi fark etmenizde size yardım ederken, bu kritik bir zamandır. Olağanüstü değişimlerin nasıl olduğunu size açıklamaya bile başlayamam, şimdi yolunuza çıkan her şey sınırları zorluyor, engellemeleri besleyen bir sistem yaratan her bir inanç sistemini, sınırlama ve korkuyu sürdüren her şeyi paramparça etmek için, kalıbın dışına adım atmanız için sizi zorluyor.

20 ve 21 Mart süresince, Yüksek Rahibe olarak da adlandırdığımız enerji, kendi enerjisini dünya gezegeni etrafında sarmalıyor. Ayrıca her birinizi kendi enerjisinde kucaklıyor ve bu salıverme, yükselme zamanında onun bilgeliği sizi besliyor ve rahatlatıyor. 21 Aralık 2008’de enerjisini tüm kapsamıyla demirleyecek ve insanlığı 21 Aralık 2010’a kadar etkilemeye devam edecek olan ikinci yükseliş dalgası amansız denebilecek bir enerji ile geliyor. Onunla ilgili amansız, merhametsiz olan hiçbir şey yoktur değerliler, amansız olarak algıladığınız şey sadece otantiklik, orijinallik, gerçektir. Evrenin size Tanrı ile ilgili gerçeği, kendiniz, yaşam ve içinde yaşadığınız hayat olarak alıştığınız paradigmayı oluşturan her şey ile ilgili gerçeği göstermesini istediniz. Parçalama kalp çakranızdan kepenkleri ve kepenklerin kalp çakranıza zarar verdiği anları uzaklaştırır; kalp çakrasının altındaki ve üstündeki tüm çakralar da aynı işlemden geçer. Fiziksel ve enerjisel bedenlerinizdeki tüm küçük çakralar da inanılmaz bir şifa senfonisinden geçer. Bu, ölüm ve yeniden – doğumun Paskalya töreninin parçasıdır ve Paskalya kutlamalarının gündönümü zamanında olması daha hoş değil mi?

Bu enerjiler çok özel bir amaç için bir araya getirildi. Bu, kış (sonbahar) ekinoksu ile bağlantılı olanların bu periyot için iç gözlem yolculuğunun neyi gerektirdiğini anlamaya başlamalarını sağlamak için bir fırsattır. Kuzey Yarıküre ekinoksunu deneyimleyenleriniz, hayata neyi getirmeyi dilediğinizi bilmeye gereksinimiz var. Her ikisi de çok önemlidir. Daha önce Kuzey veya Güney yarıkürede yaşamanızın aslında önemli olmadığını söyledim, siz hem bahar hem de kış (sonbahar) gündönümünden etkileniyorsunuz, çünkü genetik olarak her iki yarıküreye de bağlısınız; bu bağlantıları süptil seviyede deneyimleseniz bile.

Yüksek Rahibe size gizemciliğin inanılmaz gücünü, gözünüzden kaçan yaşamın gizemlerini, kucaklamaya hazır olduğunuz benliğin gizemini getiriyor. Ancak, onun getirdiği gizem, onun bilgeliğinin sonucu olarak algılanan gizemdir. O bilgelik seviyesi nedeniyle, güçlü bir gözlemcidir; bundan dolayı size sunduğu armağan Bilge Gözlemcinin armağanıdır, herhangi bir anda bir durumun tam olarak nasıl ters yüz edileceğini seçebildiğiniz sizin parçanız. Çoğu durumlarda, sessiz olmak, geride durmak ve etrafınızda oynanan oyunu izlemek ve adım atmak için ve kediyi güvercilerin arasına salmak için uygun zamanı beklemek için bilgeliğinizi kullanmaya gereksiniminiz olacak. Diğer zamanlarda güvercinlerin arasındaki kedi olacaksınız, ama o rolü oynamanızı gerektirecek olan sizin bilgeliğinizdir.

Bilgelik koşulsuz sevginin bir veçhesidir. Bilge biri ne zaman eyleme geçeceğini ve ne zaman asla olgun olmayan şekilde davranmayacağını tam olarak bilir. Sözünü ettiğim olgun olmamak, psikolojik seviyede ve ruhsal seviyede olgunlaşmamışlıktır (hamlık). Daha önce sadece engelleyici olmayan, çoğu zaman geçici olarak bir Işıkişçisi yolculuğunu durduran duygusal veya psikolojik olgunlaşmamışlıktan sözettim ve belki de bunu daha önce işitmemiş olanlarınız için tekrar bahsetmem önemlidir. Kişinin spritüel seviyede ne kadar ileri olduğu önemli değildir. Büyük bir öğretmen, içinde dünyanın tüm metafizik, ezoterik ve spiritüel bilgisine sahip olan bir guru olabilir, ama eğer psikolojik bakımdan olgun değillerse, entelektüel olarak sahip olduklarının kesinlikle hiçbir değeri yoktur.

Psikolojik duygusal olgunluk dengeyi sürdürmenin merkezi çekirdek noktasıdır. Bu, spiritüel savaşçının yolunda yürümeyi seçen her ruhun çekirdek stabilizeridir (sağlamlaştırıcı). Cahil, bilgisiz Işıkişçileri metafizik, ezoterik bilgiler, felsefe veya başka bir şey ile ilgili hiç bir şey bilmeyen sokaktaki ortalama insandan çok daha tehlikelidir; bunu aklınızda tutun. Yüksek Rahibe sizi Işığın Kutsal Odasına davet ediyor, orada benliğin olgun olmayan veçhelerine meydan okumanız için sizi ayartacak. Hoşnut olmayı, gözlerinizi kapamayı, kulaklarınızı sağırlaştırmayı seçtiğiniz yaşamınızın tüm alanlarına meydan okumanız için sizi ayartır, ve kaynaması için kabı karıştırmanız için sizi cezp ediyor, çünkü o yerde gerçeği bulursunuz.

Bilge üstat asla illüzyonu beslemez. Bilge üstat durur ve gözlemler ve ne zaman eyleme geçeceğini kesin olarak bilir, illüzyonu parçalamak için katalizör olma eylemine.. Lütfen dünyadaki tüm günleriniz için bunu aklınızda tutun. Hiçbir gerçek üstat veya ışık varlığı veya otantik yolu yürüyen gerçek sevgi asla bir illüzyonu, kendisinin veya başkasınınkini, beslemez. Yaşamınızda bir şeylerin illüzyon olduğunu içinizde sezgisel olarak hissettiğiniz zaman veya bir şey ilgili yadsıma içinde olduğunuzu bildiğiniz zaman, yadsımada kalmak veya o illüzyonu beslemek için sizi teşvik ederek çalışan sizsiniz, o zaman sıkıntı içinde olduğunuzu bilirsiniz ve hemen onları yakmanız en iyisidir. Siz, insan formunda tam olarak güçlenmiş bir ruh olma yolundasınız, bu nedenle var olan her illüzyon parçalanmalıdır, bu sürecin ne kadar süreceğini siz belirlersiniz. İllüzyonları beslemeyi seçen insanlardan ve durumlardan uzak durun ve gerçeği onurlandırın. Bilge üstat olun ve gözleyin, olmazsa gerçeğinizi ifade edin ve farklı bir şeyler deneyimlemek için illüzyonu besleyenler için zaman geldiğinde ve başka bir şeyler deneyimlemeyi seçtiklerinde, onların ayaklarının sizin yolunuzu bulacağını ve sizi arayacaklarını ve gereksinim duydukları şeyi onlara sunacak bir pozisyonda olacağınızı ve onların sizin sunduklarınızı kabul edecek pozisyonda olacaklarını bilin. Hazır olmayanları değiştirmeye çalışmayın, kaybedeceğiniz bir savaşta çarpışırsınız, gerçeğinizi yaşayın, gerçeğinizi konuşun, gerçeğiniz olun, etrafınızdaki her şey kendi yerine oturur.

Sevgideki artış, attığınız her adımın kendi içinde bir açığa vurmasıdır; yakında içinden geçeceğiniz ölüm ve yeniden doğuş işlemi gerçekte sizi güçsüzleştirmek için değildir. Hepsi dikkatinizi, dikkat etmenizi gerektiren şeylere çekme fırsatıdır. Hepinizin kendinizi önemsiz kızgınlıklarda kaybetmemenizin çok önemli olduğunu tekrarlamak istiyorum. Küçük, önemsiz kızgınlıklar egodur, ilginizi önemli olan şeyden başka tarafa çeken düşük ego. Bundan solayı gücünüzü neye vereceğinizi bilgece seçin. O önemsiz kızgınlıklara ve didişmelere yakalandığınız zaman, gücünüzü ona veriyorsunuz ve bu ekinoks zamanı Yüksek Rahibenin enerjisi ile birleşen enerji, sizden sevgide daha da yükseklere çıkmanızı isteyen bir enerjidir; kendiniz için sevgi, yaşam için sevgi.

20 ve 21 Mart enerji aktisyonları sırasında, sökülecek olan bir başka matris (dizey) vardır. Bu, herkesi etkilemiş olan holografik bir projeksiyondur (izdüşüm) ve daha genç yaşta olan çocukları etkiliyor. Dört yaşına kadar olan bazı çocuklar bu holografik eklentiden ciddi şekilde negatif olarak etkilenmekteler ve bu spesifik olarak fiziksel beden etrafındaki illüzyon ile ilişkilidir; neye benzemesi gerektiği, boyu, şekli vs. Bu, en güçsüzleştirici holografik eklentilerden biri oldu. Üçüncü boyuttaki her şey dikkatinizi dışsal olana çevirdi. Kalıp, kendinizin dışında onay aramaktır: onaylamayı, sevgiyi, rahatı, beslenmeyi ve güvenliği kendinizin dışında aramak. Bir kaç yıl önce kadınlar onları koruyacak, geçimlerini sağlayacak, güvende olmalarını sağlayacak mükemmel kocayı yakalamak için mükemmel eş olmaya özen gösteriyorlardı. Bu artık sürdüreceğiniz bir imaj değildir, ancak genetik olarak hala oradadır. 21 Mart’ın gece yarısında gezegeninizdeki her erkeğin, kadının ve çocuğun DNA kodlarına yeni enerjiyi pompalamaya başlıyoruz. Bu, spesifik olarak, yaratılmış olan bu hologram ile ilişkili gezegensel ve kollektif bir DNA temizliğidir. Aşının tamamen çözülmesi ve DNA’nızda yatan bu aşıların temizlenmesi yaklaşık olarak on iki – on altı hafta sürecek. Bazılarınız bu aşının etkilerini hissetmekteydiniz, çünkü önceden enerjinin uzaklaşmasına hazırlanmaktaydık. Çirkin, sevilmez, gösterişsiz, şişman ve kendinize verdiğiniz tüm diğer etiketleri hissettiğinizde, dikkatinizin başka yöne çekildiğini, sizinle bir kukla gibi oynandığını biliyor musunuz? Çünkü kendiniz ile ilgili ne kadar kötü hissederseniz, o kdar çok güçsüzleşirsiniz, kendinizi daha az severseniz korkunuz o kadar güçlenir ve sözünü ettiğim o hologramı, o matrisi besleyen bir mekanizma olursunuz.

21 Mart karanlık dünyalara açılan portalların kapanacağı zamandır. Bir çok karanlık dünya vardır. Her yıl daha fazlasını kapatmak için çalışıyoruz. Her biriniz daha çok güçlendikçe, bu sistemleri kapatmak bizim için daha kolaylaşıyor, ama hepinizin bizimle çalışması çok önemlidir, bundan dolayı gösterişsiz, sevilmez hissettiğiniz an kendinize sizinle oynandığını hatırlatmanızı istiyorum. Ruhunuzun, kalbinizin ve yaydığınız ışığınızın güzelliği fiziksel bedeninizin görünüşünden o kadar çok güçlü ki. Evet, hepiniz yaşlanma sürecini geriye döndürmek için çalışıyorsunuz. Bunun ne kadar süreceği tartışılabilir. Bu arada, o içsel ruhu, ışığınızın o içsel kalitesini beslemelisiniz.

Hepinizin uygulamanızı istediğimiz bir egzersiz var ve bunu tanıdığınız herkesle yapmanızı öneririm. Tanıdığınız herkes sizinle ilgili güzel olan her şeyi samimi bir şekilde yazsın, fiziksel bedeninizle ilgili değil, içsel ruh niteliğiniz ile ilgili olan şeyleri. Sizi onlara çeken şey nedir, onları yanınızda tutan şey nedir, siz de aynı şeyleri onlar için yazın, bu ortak bir proje olsun ve herkesin uygulaması için dünya çapında bir proje olsun.

Egoyu değil, benliğinizin ışığını daha çok besledikçe, daha güçlü olursunuz ve o içsel parıldama da güçlenir. Bunu kendinizde hissettiniz, bunu başkalarında gördünüz – onlarla ilgili bir şeyler vardır, buna bağlanmanızı, odaklanmanızı istiyoruz. Bu, hepinizin arasındaki sevgiyi besler.

Yüksek Rahibe size sadece bilgelikten, sadece olgunluktan değil, kendini keşif ve sahiplenmenin hazinelerinden de sunuşlar sağlar. Yüksek Rahibe neleri yapabileceğini tam olarak bilir. O sınırları zorladı, keşfetti, belki de sadece aptalların yürüyeceği alemlere girmeye cüret etti ve bunu yaparken kendisi ile ilgili öğrendi. Bu noktada Yüksek Rahibe olduğundan onu dişi olarak ifade ettiğimi söylemek istiyorum, ama o her kadında olduğu kadar her erkeğin içinde de mevcuttur. Onun enerjisini kucaklamak henüz sahiplenmediğiniz siz olan saklı nitelikleri fark etme sürecini hızlandırır. Yüzeyin ve dışsal olanın ötesine ilerlediğiniz ve gerçek özünüzün, bilgeliğinizin, ışığınızın, gücünüzün ve sevginizin derinliklerine nüfuz ettiğinizde, en büyük hayallerinizin ötesinde dönüşümler gerçekleşecektir. Enerjiniz, kendinizi hissetme şekliniz değişecek ve yaşam dramatik olarak değişecektir. Kendinizi görme şekliniz, başkalarının sizi gördüğü şekil çok farklı olacak. O sevgi yerinde, güçlü “sihiri” kullanıyor olacaksınız.

Her şeyin bir bilimi vardır. Bilimsel gerçek, enerjinin her yerde mevcut olduğudur. Enerji asla var olmaya son veremez. Enerji dönüştürülebilir veya değiştirilebilir, ama asla var olmaya son vermez, bu nedenle zihnin bilimini kullanarak bedeninizde ve dış dünyada enerjinin bilimini kullanma şeklinizi dönüştürebilirsiniz. Bundan dolayı şimdi bu zaman sırasında Yüksek Rahibenin önünüzde durup sizi otantik benliğin alemlerine, hazinelerinizin sizi beklediği o yere yönlendirmek için hazır olduğu gerçeğini kutlayın. Artık gecikmeyelim, Yüksek Rahibeniz ile tanışma zamanı.

Gözlerinizi kapayın ve ışıkta ve Sonsuz Kaynağın gücünde nefes almak için enerjinizi açın; nefes verirken bedeninizde stres veya kaygıya neden olabilecek her şeyin salıverin. Her nefes aldığınızda Sonsuz Kaynağı içinize çekin, her nefes verişinizde stres ve endişeye neden olan her şeyi dışarı atın. Bir diğer derin nefes bedeninizdeki tüm büyük ve küçük çakraları ışığın sonsuz enerjisi ile dolduruyor.

Önünüzde zarif bilge bir kadının tezahür ettiğini imgeleyin. Onun içinde Yüksek Rahibe niteliklerini görüyorsunuz. Onun gözlerine bakınca, bilgeliği görebiliyorsunuz, onun derinliklerinde mevcut olan tüm bilgiyi görüyorsunuz ve onun gözlerinden ve kalbinden akan güce hürmet ediyorsunuz. Sizin bu enerji ile bilinçli olarak yeniden hizalanmanız ilahi hakkınız. Şu andaki dünya yaşına bakmaksızın yaşamınızın her alanına bu gücü aktarma hakkını elde ettiniz.

Ellerinizin avuçlarını, kadının avuçlarına yerleştirin ve onun enerjisinin ellerinizin avuçlarındaki çakralara nüfu ettiğini ve bedeninize aktığını hissedin ve sadece bu parçanız ile bağlantıyı deneyimleyin. Yüksek Rahibe Doğa’nın Kutsal Lisanını anlar. O, Dünya Ana ve Gökyüzü Baba ile birdir. İlahi Dişil ve Erilin Kutsal Evliliği onun içinde gerçekleşti ve çok az kişinin deneyimlediği içsel çekirdek bir kuvvet vardır. Şimdi şu andaki bedeninizin DNA’sına absorblamaya hazır olduğunuz bu içsel çekirdek kuvvettir. Hazır olduğunuz zaman derin bir nefes alın, enerjinizi bilinçli olarak açın ve o çekirdek kuvvetin hücrelere ve bedeninizin DNA’sına akmasına izin verin.

Bu güç içinde dengelenmiş gücünüzdür – mükemmel dengedeki Ruh ve bilim. Gerçeğinizi biliyorsunuz, otantik benliğinizin bir çok veçhesini kucakladınız ve dünya Rahibe’nin gözlerinden çok farklı görünüyor. Bu gerçekleşirken, Rahibe akışkanlaşıyor ve sizinle bir oluyor. Bu akışkan enerji sizden akabilir, onun ışığına, bilgeliğine, gücüne, spiritüel ve duygusal seviyede olgunluğuna gereksinim duyduğunuz her veçhenizle bağlantı kuruyor ve o size nasıl bilge bir gözlemci olacağınızı öğretiyor. Yüksek Rahibe’nin enerjisi kalp çakranıza yerleşiyor. O size sevginin sihrini öğretecek. Size koşulsuz sevginin büyük anlayışını getiriyor ve sizde çalışan bu iki enerjinin birleşimidir, bu enerjiler illüzyonları parçalayacak, kepenkleri yırtacak, size sadece tek bir şeyle baş başa bırakacak; bu şey, gerçektir.

Bu enerjilerin içinizde yerleşmesi için süre gerektiği için derin nefes almaya devam edin. Dünya Ana’nın varlığının sizi desteklediğini hissedin, Gökyüzü Baba’nın varlığının sizi ışıklandırdığını, gözettiğini hissedin ve onların birleşik enerjileri sizi koruyor ve rehberlik yapıyor. Dünya Ana ve Gökyüzü Baba el ele çalışıyor. Ayrıca Kutsal Tanrı’nın gelişinin enerjilerine hazırlanıyorsunuz. Bu, daha sonra çalışacağımız enerjidir. Rahibe’nin bilgeliğini işe koşmanın bu özel zamanında, kendi eril enerjinizi anlama pozisyonunda olacaksınız. Tam şimdi dişil benliğinizin, tanrıçanın, baştan çıkarıcının, kadın savaşçının, tüm o birleşik enerjilerin, annenin, bakirenin, besleyicinin, tüm bu içinizdekilerin gücünü görüyorsunuz. Bu veçhelerinin hangilerinin sizin kuvvetleriniz olduğunu, hangilerinin gerçeğiniz olduğunu ve gerçekte kim olduğunuzu keşfediyorsunuz. Bunu kabul ettiğiniz ve kendinizi olduğunuz gibi sevdiğiniz an, kendi Tanrı – benliğinizin gücünü, kendi gerçeğindeki eril benliğinizi görebileceksiniz.

Şimdi, iyileşmenizi veya salıvermenizi desteklemesi için bu zamanda istediğiniz herhangi diğer enerjileri çağırın, hangisini seçerseniz.

Bu özel zamanda yüksek benliğinizin neye öleceğinizi ve neye tekrar doğacağınızı seçecek. Bu, düşük egoya üstün gelmek amacı ile yapılır. Tüm yapmanız gereken, bu zamanda nelerden geçtiğinizi gözlemek ve bileceksiniz, ona teslim olacaksınız ve olmasına izin vereceksiniz.

Ben, Kuthumi, şimdi etrafınızda güçlü altın bir kalkan yaratıyorum. Bu kalkan sözünü ettiğimiz holograma bağlı olan aşıyı sökmeyi destekleyecek olan, bedeninize giren titreşimleri yansıtır. Şimdi otantik güzelliğin parıldama zamanı ve bu Rahibe’nin temsil ettiği bütünlüktür. İnsan fiziksel terimleriyle, o gençliğin tıknazlığını kaybetti, yine de hala mükemmeldir, bu nedenle onun mükemmelliğinin fiziksel görünüşü ile ilgisi yoktur ve içsel güzelliği ile ilgilidir, bu nedenle bu egzersiz bu kadar önemlidir.

Enerjiler içinize yerleşmeye gelirken, bir başka derin nefes alın. Yüksek Rahibe’ye ve sizinle birleştiği için enerjiye teşekkür edin.

Yüksek Rahibe tarafından temsil edilen tün bilge benliğin çekirdek stabilize edici gücünü bilinçli ve istekli şekilde kucakladığınızı onaylayın. Bilinçli ve istekli şekilde bilge gözlemci olmayı ve sadece doğru anda eyleme geçmeyi seçtiğinizi onaylayın. Bu, sizin bu zamanda oynadığınız rolün bir parçasıdır. Siz sevgide yükselen, illüzyonun yıkıcılarısınız. Sevgide yükselmenizin nedeni, illüzyonu tekrar asla beslememe seçimini yapmanızdır. Bu şekilde hizmet etmeyi seçtiğiniz için kendinize teşekkür edin. Çoğu zaman bunun kolay bir pozisyon olmadığı düşünülür, ama bu pozisyonda olmak görkemlidir, çünkü siz değişimin en büyük katalizörüsünüz eski matrisin parçalayıcısı.

Çok daha fazla sayıda insan şimdi, illüzyonları parçalamaya adım atmak için, katalizör olmak için hizmete çağırılıyor, çünkü yükselişin ikinci dalgası geliyor. Ne kadar az illüzyon olursa, daha fazla sayıda ruhun bu kapıdan geçme şansı olur. Bir keşif yaptığınız, bir içgörüye sahip olduğunuz ve kendinizi bir veçhesinde ustalaştığınız her seferinde yükselirsiniz. Yükseliş aslında andan – ana olan bir deneyimdir. Sözünü ettiğimiz yükseliş dalgası, kitlesel içgörü, ifşaat, değişim ve hayatı yaşamanın başka bir alemine girme seçimini olduğu yerde kitlesel kollektif bir işlemdir.

Şimdi kendinizi bedeninize topraklamanızı istiyorum, ayaklarınızın Dünya Ana’nın bedenine battığını imgeleyin. Onun enerjisinin sizi ayaklarınızın tabanındaki çakralara sağlam bir şekilde bağladığını imgeleyin. İşlemlerinizi ilahi olarak desteklenir ve Gökyüzü Baba, ışıklandırıcı enerji sizi gözler, o illüzyonun artık dikkatinizi dağıtmaması için gereksinim duyduğunuz her şeyi getirir. Bu enerjinin sizinle bundan sonraki yedi gün boyunca kalacağını bilin, bu zaman sırasında içinizdeki dişil nitelikleri değiştireceksiniz, gerçek dişil gücünüze daha bilinçli ve daha derin bir seviyede bağlanacaksınız. Bu periyottan sonra, enerjiniz Tanrı enerjisinin bütünleştirilmesinin ilk aşamasına hazırlanmaya başlayacak, bu 4 Nisan’da gerçekleşecek.

Nisan dışsal realite terimlerinde en zorlayıcı değişim enerjilerini getiren aydır. Bunu ayrıntılı olarak açıklamama izin verin, ki kimse panik atak geçirmesin! Mart dişil niteliktedir ve yoğundur. Tanrıçanın gücü ile ilişkilidir, Tanrıçanın içsel çocuğu besleme yeteneği ile ilgilidir, içinizdekini keşfetme ile ilgilidir ve sonra Nisan’da içinizdeki her şey dışsal realitenizde ortaya çıkar. Eyleme geçen ve şeyleri, yapıları materyalize eden eril kuvvet yerine geçer ve Ocak ayından 4 Nisana kadar çalıştığınız şeyler aniden kök salar ve yaşamınızın alt üst olduğu görülebilir, ama olan tüm şey içsel olarak çalışmakta olduklarınızın şimdi dışsal olarak tezahür etmesidir. Bu nedenle yaşamınızda bazı gerçekten harika değişimleri arayın, çünkü şimdi enerji hareket ediyor, yaşamınızın ilerlediği hissine sahip olacaksınız.

Tüm bunlar sizin seçiminizdir, öyle olmasaydı bu sözleri dinlemezdiniz, ya da okumazdınız. Kim olduğunuzu bilme, neleri yapabileceğinizi bilme hakkını kazandınız, ve büyük değişimler yapma pozisyonundasınız.

Ben, Kuthumi, hepinizin ortasında duruyorum ve tek başına sizinle duruyorum. Bunu yapabilirim çünkü, hepimiz biriz ve ayrı değiliz. Kendiniz için ful sorumluluğu alma, gerçeğinizin her veçhesini sahiplenme yolculuğundasınız. Kendi kalbinizi dinleyin, sezgilerinizi dinleyin, her zaman gerçeği bileceksiniz.

Tüm var olanın ışığı, gerçeği ve sevgisi, en yüksek ve en saf ışık, gerçek ve sevgi kendisini size ifşa etsin ve tüm gerçeği size göstersin. Sizi seviyorum! Barış ve kutsamalar sizinle olsun. Ben Kuthumi’yim, Sevgi ve Bilgeliğin Altın Işınının Chohan’ı, sizi sevgiyle selamlıyorum. Adonai.

(Çeviri; Saffet)