30 – Tanrıların Armağanı

Yazdır Yazdır 

Orgazm deneyimi bedeninize şifa ve canlılık enerjileri gönderir.

Yaşayan Kitaplığın bedeninizdeki kapısı cinsel organlarınızdır ve bu kapıyı nasıl kullanacağınızı öğrenecek olursanız zaman kayıtlarına açılan bir kapı işlevi görür. Genellikle insanlar bir araya gelir ve birkaç dakika içinde çiftleşirler. Çoğunlukla birbirlerini cinsel olarak incelemeye vakit ayırmazlar, çünkü haz dolu zevk kimi zaman derin duygusal acıyla birlikte anılır. Çoğunuz, bu zevki aramaya karşı duyduğunuz utançla damgalanmışsınız. Anımsayın, öykü ilerledikçe size tanrıların armağanı sunulur.

Dünyadaki kaç düşünce okulunun başarıyı cinselliğin ötesine geçmekle değerlendirdiği bizim için ilginç. Sizi kimliğinizin özünden uzaklaştıran düşüncelere karşı uyanık olun. Bu düşünceler, kavramlar kulağa yüce gelebilir, ancak sizi dünyevi oluş ve fiziksel biçiminizin zenginliğinden de uzaklaştırırlar. Salgılarınız ve gizemleriniz, derin bir ilişki aracılığıyla dinginlik, incelik, huşu ve saygıyla incelenecek armağanlardır.

Niyetimiz, içinizdeki cinselliği yeniden yorumlama esini vermek. Lütfen şunu anlayın, Dünya değişimlerinden geçtikçe her alanda ilerleyecek ve düzene sokulacaksınız. Yalnızlıktan korkmanıza gerek yok -arzuladığınız en derin ilişkiyi ortaya çıkarma yeteneğine sahipsiniz.

Cinsellik bedeninizi bir şifa durumuna getirir ve kapıları yıldızlara açar. Bağlı, sevgi dolu bir ilişkideki cinsellik derin olabilir ve sizi başka dünyalara götürür, bedeninizi canlandırır, bedeninize en yüksek ideallere getirilmiş davranış kalıplarını anımsatır.

Cinsel ifade hem ruhsal hem de fiziksel alemlerin araştırılması olanağını sunar. Denge gereklidir. Özünde ebeveyninizin cinsel ifadesiyle oluşmuş fiziksel bir beden içinde yaşıyorsunuz. Cinsel enerjinizde rahat olun; içinizden akan bu yaşamsal gücü onurlandırıp kabul edin. Sizi yükselmiş, zenginleşmiş ve siz olan aracınızı anlamış olarak görmek istiyoruz.

Gezegeninizde cinsellik konusunda cehalet içinde tutuldunuz. Gerçekte kozmik bir olayken sizin için cinsellik en iyi olasılıkla iyi gelen bölgesel bir harekettir. Ne zaman başka birisiyle seks yapacak olsanız bir enerji kalıbı hemen sizi birbirinize bağlar ve görünmeyen enerjileri kendine çeker. Tanrı ve tanrıçalar hormonlarınıza deli gibi aşıktır -o kadar ki bir zamanlar hormon salgılamasının belirli bir aşamasında sizi canlı canlı yerlerdi. Bu bilgiden hoşlanmayabilirsiniz, çünkü sizi kendinize karşı daha da sorumlu kılar. Dönüp yaşamınızla ne yaptığınıza bakmaya iter. Yapmış olduklarınızı, bulunduğunuz yeri yargılamazsınız. Bu ya da başka bir yaşamda, anımsadığınız kadarıyla yaptıklarınızdan ders alacaksınız.

Gerçekleştirmeye çalıştığınız ideal, cinsel ifadenizi bozulmada değil canlanmada kullanmak olacak. Cinsellikle ilgilenmek, hormonlarla ilgilenmek demektir. Cinsellik hücrelerinizin özünü uyarır, ışık şifreli iplikçikler birbirine dolanır. Bir mıknatısta enerjilerin hepsi bir hizaya girer ve aynı yöne döner. Cinsel açıdan uyarıldığınızda hormonlarınızda başlayan dansı ettiğinizde bütün bedeniniz belli bir yöne doğru yönlenir. Siz ve birlikte olduğunuz kişi bu düzene girdiğinizde kuzey ve güney kutupları gibi olursunuz. Normal olarak bedeninizdeki hücreler insanların her yöne hareket ettiği Büyük Ana İstasyon ya da benzeri yerlerdeki başıboş kalabalık gibidir. Sonra, cinsel etkinlik sırasında sanki bir düdük öttürülür de herkes dönüp aynı yöne bakar gibi olur. Cinsel etkinlik sırasında diğer kişiyle gerçek bir bağ kurduğunuz duruma eriştiğinizde birbirinizi harekete geçirirsiniz ve hücrelerinizin enerjisi bir yönde dizilir. Bedeniniz bir mıknatısa dönüşür. Siz ve diğer birey yüksek bir elektromanyetik güç durumuna ulaştığınızda birbirinizi çeker ve aranızda bir denge yaratırsınız. Bunda ustalık kazandığınızda birbirinize dokunmanız bile gerekmeyecektir. Aranızda bu sevgi ağını yaratabilirsiniz. Bu güç alanı yoluyla iç bedenleriniz gelişir ve başka dünyalara gider.

Çoğunuz yedikleriniz konusunda seçicisiniz. Bedeninize nasıl zevk vermek istediğiniz konusunda da seçici olun. Kendinize zevki keşfetme, onun hakkında konuşma ve hissetme izni verin. Bedeninize bakın -çıplak ayakta durun, sahip olduğunuz her girintide kutsal olanı bulmak üzere her konumda bakın ona. Anımsayın, araba kullandığınızda “Aman bagaja bakmayın!” gibi bir şey söylemezsiniz. Olduğu gibi kabul edersiniz. Sizi bir yerden bir yere götürmek için arabanın her parçası birlikte çalışır. Bedeniniz için de aynı şey geçerlidir.

Cinselliğin size verilmiş en heyecan uyandırıcı armağanlardan biri olduğunu düşünüyoruz. Dünyada daha iyi bir zaman geçirebilmeniz için sizlere bu yolculuğun içlerine doğru rehberlik etmek istiyoruz. Kendinizi ve Dünyayı sevin. Çünkü siz bir ve aynı şeysiniz. Bu bedeninizin her bölümü için geçerli. Cinsellik üzerine konuşmanız gerek. Bedeninizin her bölümünü sevmeye ve kendinize bedeninizin her bölümünü onurlandıracak bir eş seçmeye ilişkin bir anlaşma yapın. Eşinizin sizin tanrı/tanrıça gücünüzün bu görkemli bölümünün yolunu açmak için istek ve arzulu olacağını bilin.

Sizinle cinsellik üzerine konuşmak bizim için çok önemli. Atalarımız sizi cinselliğinizden uzaklaştırmak ve onu yanlış anlamanıza yardımcı olmaktan sorumluydu. Siz yaşam önceliklerinizi anladıkça gelecek olan şifa, cinsellik adı verilen bu yaşamsal gücü anlamakla gerçekleşecektir. Bu, gezegende gerçekleşmesi gereken temel şifa olgularından biridir.

Sizin için bazı önerilerimiz var. Bunlar bir eşle nasıl bir araya gelineceği ve gizemleri araştırdıkça bedeninizi ve eşinizin bedenini onurlandırmakla ilgili. Anımsayın, siz ve eşiniz arasında ne kadar enerji barındırabileceğinizi ve bu enerjinin sizi nasıl bir yere taşıyacağını araştırmaktasınız.

Çekim hormonları hareket ettiğinde çakralarınızın bütünü ve eşiniz arasındaki enerji alış verişini deneyimlersiniz. Enerjileriniz birbirine geçer. Enerjiyi cinsel organlarınızda tutmak yerine yukarı doğru yükselttiğinizde enerji akımını artırabilir ve yeni bir bilinçle çalışırsınız. Orgazmı geciktirerek enerjiyi birbirinizin omurgası ve bedenleriniz boyunca yükseltmeyi öğrenin. Cinsel eylemin kendisi sırasında zamanın çöküşüne doğru ilerlediğinizi deneyimleyebilirsiniz.

Cinsel enerjiyi bir çift olarak paylaştığınızda kendinizi sizinle birleşmeleri için başka güçlere açarsınız. Dış enerjiler için siz sevişirken insanlarla birleşmek Yaşayan Kitaplığın özel ve heyecan verici bir bölümüdür. Bir zamanlar, cinsel deneyiminiz sırasında bir tanrı ya da tanrıçanın siz ve eşinizle birleşmesi mutlak bir onur sayılırdı. Nihai deneyim sizi onurlandıran ileri derecede evrimleşmiş varlıklarla birleşmek ve bunun çok boyutlu bir cinsel deneyim haline gelmesi için sizin sevgi frekansını taşımanızdı. Sevişmeden önce yüksek titreşimleri kendisine çeken kaç kişi tanıyorsunuz? Bazı insanlar sarhoş olur, uyuşturucu alır ya da sevişmek için birlikte cesaret toplamak üzere neye gereksiniyorlarsa onu yaparlar. Yalnızca standardınıza uyanların size gelmesi için cinselliğiniz konusunda değerlerinizi, standartlar ve koşullarınızı fizik ötesi alana belirtmeniz gerekiyor.

Sizinle çalışmak isteyen bu enerjilerle açık olun. Ne için açıklık yaratıyorsanız ona uymalarını söyleyin. Pleiadesliler, bütün dünya dışı varlıklar, tanrı ve tanrıçalara karşı boruyu öttüren sizsiniz. Karar veriyor ve “Bakın, dinleyin, varlığınızı öğreniyorum. Henüz anlamıyorum. Sizi tanımak istiyorum. Bunlar benim standartlarım. Ben yalnız sevdiğim birisiyle sevişirim. Bedenimi onurlandırırım. Dünyayı onurlandırırım. Benim için bütünlük önde gelir. Eğer değerlerime uyabiliyorsanız bana insan cinselliği konusunda ders vermek üzere yaşamıma hoş geldiniz”, deyin. Bu bir yaklaşımdır.

Bizim Pleiadesli titreşimlerimizi nasıl tanıyacağınızı öğrendiniz, değil mi? Eğer birisi içeri girip biz olduğunu iddia edecek olursa anlarsınız. Ancak belki diğer enerjileri nasıl tanıyacağınızı öğrenmediniz, onun için kim olduklarını bilmiyorsunuz. Daha yüksek alemler aldatmanın ötesinde değildir. Dünyada bir dost edindiğinizde bu dostun iyi birisi olduğunu nereden bilirsiniz? O kişiye karşı belli bir duygu beslersiniz. Sizden aynı algı yeteneğini fizik ötesi dünyalar için de kullanmanızı istiyoruz.

Biçim almaları için bir insanın yardımını bekleyen varlıklarla çalışma ve oynama olanaklarını araştırırken değerlerinizi korumanızı ve neye açık olduğunuz konusunda son derece net olmanızı öneririz. Değerler ve açıklığınızı döne döne tekrarlayın. Bedeninizi onurlandırın, eşinizin bedenini onurlandırın ve yalnızca sevginin eşlik ettiği bir cinsellik yaşayın -anahtar budur.

Bedeninizdeki cinsel enerji yaşam gücünüzdür. İçinizdeki tanrı ya da tanrıça gücüdür. Gizlerin gizini taşır, yaratıcı güçtür.

Çoğu insan cinselliğini kendisini canlandıracak bir şekilde kullanmak yerine yozlaştıracak bir şekilde kullanır. Uzun zaman önce Tanrıça doğanın güçleriyle öylesine bir uyum içindeydi ki doğa güçlerinin besleneceği titreşimsel değerler yaratırdı. Anımsayın, her şey birbirine bağlıdır, hiçbir şey ayrı değildir ve her şey diğer her şeyle ilişki içindedir. Bugün burada yaptığınız bütün Dünyayı etkiler.

Seviştiğiniz herkesin varoluş şablonu size aktarılır. Böylece sizinkinin yanında bir kişinin daha “malzemesiyle” baş etmek durumunda olursunuz. Bedeniniz karşınızdakinin bedeniyle bir araya geldiğinde çakralarınız uyarılır, kundalininiz hareket eder. Eğer kundalininiz yalnızca iki alt çakranızda hareket ediyor ve bütün bedene yayılamıyorsa sizden ilişki kurduğunuz insanın aura alanına uzanan “kancalar” olabilir, onun da sizin alanınızda “kancalan” olacaktır. Sevişeceğiniz insan konusunda son derece seçici olmanız işte bundan ötürü çok önemlidir. Eğer birisiyle sevişecekseniz aranızda bir tür bağlılık ve uzlaşma olduğundan ve bu konular üzerinde çalışmayı planlıyor olduğunuzdan emin olun. Çünkü hızlandırılmış zaman ve enerjinin bugününde başka birisinden size her şey aktarılabilir.

Bedeninizden bütün eski bağlılıkları temizlemenizi öneririz. Bedeninizin arınmış, kutsanmış ve bütün eski ilişkilerin cinsel enerjisini serbest bırakmış olmasına dikkat edin. Yaşamınıza sahip çıkarak önceki cinsel ilişkileri sevgi dolu bir tavırla serbest bırakmak için elinizden geleni yapın. Geçmişten söz edip eski eşlerinize güç kazandırmaya son verin. Bırakın akıp gitsin birikim. Eğer yıllar önce ilişkinizin olduğu insanlardan söz etmeyi sürdürürseniz özellikle de cinsel ilişkiniz olduysa aura alanınızda onların düşünce biçimlerine güç vermeye devam etmiş olursunuz. Bu da sizi yeni bir şimdiyi deneyimlemekten alıkoyar.

O insanlarla yirmi yıldır hiçbir ilişkinizin olmamasına karşın enerjilerini çekecek bir mıknatıs ya da paspas yerleştirmeye benzer bu. Onların enerjisiyle bir döngüye girersiniz. Sizin anımsadığınız halleriyle hiçbir benzerlikleri kalmamış bile olsa onlarla yaşadığınız deneyimi yeniden yaratırsınız. Bunlar son derece incelik isteyen zamanlar. Yirmi yıl önce her şey nostaljikti. Radyoyu açar, ortalarda dolanırdınız. Pazar öğleden sonraları arabayla dolaşır, Coca Cola içer, sarhoş olur, plaja gider, piyasa yapardınız. Yaşam tek bir otoyol şeridinden, büyük bir partiden ibaretti. Her şey değişti. Gündüz düşlerine dalıp fantaziler kurmak için zamanınız vardı. Bir şeyi düşünmenizle ona ulaşmanız arasında büyük bir zaman aralığı vardı. Oluşmasını istediğiniz şeye sahip olmak çağlar alırdı. Artık öyle değil. Şimdi düşündüğünüz ne olursa olsun onunla göz açıp kapayıncaya kadar burun buruna geliyorsunuz. Karşınıza bu kadar hızlı çıkıyor. Seçici olun. İçinde bulunduğunuz zaman kapsülüne saygılı olun. Zamanda çöküş yaşanıyor, insanların gerçekliği görüş biçimi değişime uğruyor.

Kağıt mendil kullanırken alır, burnunuzu siler, kaldırır atarsınız. İnsanlar böyle değildir. Süreç insanlarla bu kadar yumuşak ve çabuk yaşanmaz. Birisiyle cinsel ilişki kurduğunuz her zaman bu insanla aranızda bir bağ oluşturursunuz. Bir geceliğine bile olsa iki beden bir araya geldiğinde birbirinizin aura alanlarını yüklenirsiniz. Bunu belki şimdiye kadar anlamamıştınız.

Seks olağanüstüdür. Kimliğinizi keşfetmeniz için insan olarak sahip olduğunuz kesinlikle en görkemli armağanlardan birisidir. Ancak, onu kullanmayı öğrenmeniz gerekir. Kimse sizi insanlarla sevişmenin oluşturduğu enerji hattının yansımaları konusunda eğitmedi. İnsanların enerjilerini auranızdan silmek niyetiyle bir dizi tören ya da ritüel uygulamak isteyebilirsiniz. Enerji alanınızı temizlemenin çok iyi bir ritüeli yaymadır (smudgjng). Bütün kiliseler bunu kullanır. Pek çok kurum enerjiyi arındırmak için tütsü ya da bir tür duman kullanır. Duman çok boyutludur. Yayma yaptığınızda bu, geriye hiçbir bağlılığın kalmayacağı şekilde temizlik, arınma ve enerjiyi serbest bırakmaya doğru bir adım attığınızın işaretidir. Bu uygulamayı bedeniniz ve eviniz için yapmak isteyebilirsiniz.

İnsanlardan ayrıldığınızda bir araya gelmek için harcadığınız şekilde enerji harcamanız gerekir. Kağıt mendil uygulaması burada geçerli değildir, yaşamınızdaki insanları buruşturup atamazsınız. Süreci sona erdirmek gerekir. Bunu nasıl yaparsınız? Özellikle de insanlar sizinle birlikte çalışmaya gönülsüzse? İnsanların enerjileriyle eterik düzlemde çalışırsınız. Sevgiyle kutsar, serbest bırakır, alanınızdan çıkmalarını ister, paylaştığınız dersler için teşekkürlerinizi sunarsınız.

Eğer farkına varmadıysanız bugünlerde seks yapmak daha yoğun bir anlam içeriyor. Ve eğer seks yapmıyorsanız olasılıkla gelişiminizin bunu gerektiren bir aşamasında olduğunuz içindir. Ancak, çok çok uzun zamandır cinsellikten uzak bir yaşamınız varsa size şunu sormak isteriz; Neden saklanıyorsunuz, kendiniz konusunda artık sekse uygun olmadığınıza sizi inandıran ne gibi inançlarınız var? Orgazm deneyimleri bedeninize şifa ve gençlik enerjileri gönderir. Çoğu zaman yoğun bir duygusal boşalıma neden olur, duygularla dolar taşarsınız.

Endokrin sistemi bedeninizde her tür hormon ve kimyasal madde açığa çıkarır. Bu maddelerin kiminin dağılması, kimininse bedende tutulması gerekir. Bedende tutulduklarında bedeniniz onları özümser ve daha yüksek bir düzene ulaşır. Daha özerk, daha her şeyi bilir hale gelirsiniz. Yaşam gücü tohumlar biçiminde sürekli olarak dışa yönelirse döllemede kullanılır. Tıpkı kadınlara çocuk sahibi olmak istemiyorlarsa hamileliği önleyemeyecekleri fikrinin yutturulması gibi erkeklere de boşalım işleminin orgazmın yegane yolu olduğu fikri yutturuluyor. Bedene dağıtılan sıvılarla orgazm, içte tutulabilen bir süreçtir.

Bu da cinselliğin Doğuda çağlar boyunca uygulanagelmiş daha yüksek bir biçimidir. Erkekler her orgazma ulaştıklarında boşalacak olurlarsa gerçekliğin bir biçiminde yaşam güçlerini yitirmiş olurlar.

Erkekseniz, seviştiğinizde spermlerinizi geri çekip boşalmamayı öğrenebilirsiniz. Bunu yapmanın belirli teknikleri vardır. Perineum’a, anüs ve scrotum arasındaki küçük alana baskı uygulamak yaşam gücünü bedenin içinde tutar ve orgazm değişime uğrar. İnsanlar bütün bedeni içine alan kozmik deneyimler yerine belirli bölgelerle sınırlandırılmış cinsel organ orgazmı fikriyle kandırıldı. Kaç bedeniniz olduğunu düşünecek olursanız orgazmı bu bedenlerin hepsinde deneyimleyebileceğinizi görürsünüz. Böylece, zevke ulaşmanızı yeniden gözden geçirip tanımladıkça zevk almanın yeni yollarını deneyimlemeye başlar ve cinsel bölge sınırlamasından çıkarsınız.

Sperm varoluşun katalizörüdür. Spermlerini bıraktığı her seferinde erkek bir ölçüde bedenini tüketir. İdeal durumda erkek, üreme gereği ya da deneyim arzusu olduğunda bunu yapmayı seçerek spermini bırakacaktır. Sizi canlandırmak yerine yozlaştırarak çok düşük titreşimsel bir durumda tutacak düşünceler aşılandı. Önce içinize cinselliğin kötü olduğu fikri zerk edildi. Sonra bu kötü şeyi yaptığınız için sizi bağışlayacak kurumlar yaratıldı. Gerçekliğinize her yandan süzülen böyle bir ikilem içindesiniz. Özellikle Batı dünyasında pek çok erkek ve kadın, cinselliğin kötü olduğu düşüncesinin iliklerine işlediğini anlamaktan uzak yaşıyor. Bu düşünce davranışlarını öylesine içine almış ki o kötü şeyi yaparken yakalanmamak için cinsel deneyimi büyük bir aceleyle geçiştiriyorlar.

Doğru yeri bulacağınız bir denge var. Cinselliğin ardından suçluluk ya da utanç duymayın. İşte bunun için eşinizle derin bir sevgi bağı içinde olmanın son derece önemli olduğunu söylüyoruz. Eşinizle paylaştığınız sevgi genel olarak utanç ve suçluluğu önler. Sevgi olmadığında çoğunlukla fazlasıyla utanç ve suçluluk vardır ve duygusal yıkım büyük olabilir.

Erkek ve kadının cinsel bölgesinde araştırılacak pek çok şey vardır. Açılım olarak bulundurduğunuz ağızların uyarılabilecek farklı yerleri ya da akupunktur noktaları vardır. Bunun da cinsel birleşme ile ilgisi pek azdır.

DNA sarmallarının değiş tokuşunu yaparak birbirinizin gözünün içine bakmak da olağanüstü bir heyecan kaynağıdır. Bu, ruhun gözleriyle -ruhun yüreğiyle- kurulan gönül bağıdır. Elbette gözlerinizi kapayabilirsiniz, ancak yoğun göz teması deneyimi değişime uğratır. Özellikle birbirinizin yürek çakrasına dokunarak çakralarla çalışmak da isteyebilirsiniz. Elinizi eşinizin yürek çakrası üzerine koyun ve yüreklerinizi açık tutun.

Cinsel bölgedeki akupres noktalarını gözlerinizle uyarır, çakralarınızı kullanarak harekete geçirirken bu noktalar etkin bir hale gelir. Bu noktalara dokunurken kimyasal bir tepki oluşur, farklı bedenlerinize doğru yayılan bir orgazm ortaya çıkar. Bu da daha yüksek bilginin basamaklarını tırmanıp kutsallığınıza ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda birbirinizin bedenlerini incelemenize -bedenlerinizin biçim ve ifadelerinden bütünüyle özgür olmanıza- yardım eder. Bu bir sonraki yoldur.

Kim olduğunuzu araştırın, hedefinize ilişkin bir niyette bulunun ve cinselliğinizi ifade zamanını bir coşku zamanı kılın. Seks bir güç gösterisi değil, olabilecek en derin bağ ve paylaşıma ilişkin bir deneyimdir. “Oh! Harikaydın”dan ibaret değildir. Kendi kendinizin efendisi olmayı sürdürürken yakınlaşmak ve birbirinizle iç içe geçmektir. Desteklenmek ve desteklemektir. Kendi kendinizin efendisi kalır, zevk ve coşkunun ne olduğunu yeniden keşfederken çok önemli bir hale gelecektir. Bedeniniz anımsamaya başlayacaktır.

Doruğa hemen ulaşmamak için ilişki sırasında belki odak noktanızı değiştirebilirsiniz. Tadını çıkararak doruğun hemen öncesine kadar yükselin, sonra bu frekansı tutun, bir noktaya kadar gerilimi düşürün, derken yeniden yükselin. Bunu tekrar tekrar uygulayın. Deneyime zaman tanıyın. Süreci onurlandırdığınızda böylece saatler geçirin. Çünkü bu derin bir yakınlık yaratır ve bu şekilde deneyim de çok daha uzun sürecektir. Gözleriniz açık bir şekilde bedeninize istediğiniz şeyi yaptırmayı öğrenirken saatler, saatler boyu süren bir yakınlaşma yaşandığında yaşam gücü gençleşip canlanır.

Orgazm bölgesel bir olay değildir. Kulakları gıdıklandığında orgazm olabilen insanlar vardır. Bilekleri gıdıklandığında orgazm olabilen insanlar vardır. Düş görürken orgazm olabilirsiniz. Bedeninizin dışındayken orgazm olabilirsiniz. Orgazm yanlış anlaşılmıştır. Cinsel bölgenin yerel olayı olduğunu düşünüyorsunuz. Öyle değildir. Esas olanı gözden kaçırmanız için yerel olarak yorumlanmış kozmik bir olaydır. Tanrılık ve tanrıçalığın -zevk ve varoluşun yüreğine bağlanmanın- sürekli atan nabzıdır. Onun için herhangi bir yerde olabilir. Cinselliğinizle gerçekten uyum içindeyseniz, bu kadar özgürseniz bu lezzetli yiyecekten bir lokma almak varlığınızı kat eden bir orgazm doğurabilir. Kutsallığı her şeyde takdir etmenin doruğudur bu.

Mastürbasyon yanlış bir şey değildir. Bedeninizi nasıl onurlandıracağınızı ve bedeninizdeki kimi duyguları nasıl uyaracağınızı öğrenirseniz ince bir uygulamadır. Hayal kurmadan, utanç duymadan ve düşünce yoluyla bedeninize çeşitli bilinmeyenleri çekmeksizin mastürbasyon yapın. Her şey gibi o da incelik ister. Bir çeşit sanattır ama rahatlama amacından ibaret uygulanmamalı dır. Eğer mastürbasyonu gerilim boşaltmak için kullanıyorsanız yeniden gözden geçirmeniz gerekir. Eğer hiç mastürbasyon yapmamışsanız, siz daha kendi bedeninizi tanımıyorken başka birisiyle sevişirken ondan sizin bedeninizi tanımasını nasıl bekleyebilirsiniz?

Cinsel enerjinizi ifade etme güdüsü hissettiğinizde kendinizi “Şimdi dürtüye uyup, mastürbasyon sanatını icra edecek olursam bu kez yalnızca bir rahatlama istiyor olacağım. Gerilimi azaltmak istiyorum”, der gibi hissedebilirsiniz. Hissettiğiniz buysa kendinize, “Pekala, bu enerji yükselişiyle nasıl baş edeceğim? Neyse ben yine eski mastürbasyon biçimini kullanarak enerjiyi boşaltıp birkaç dakikalığına rahatlamak yerine altın aramaya çıkacak, biraz rahatsızlık duyacağım. Bu enerjiyi tutacağım. Mastürbasyon yapmak yerine bir yere oturup kristalleri, nefes egzersizlerini kullanıp ışık sütununu çekeceğim” deyin. Zihin gözünüzde ışığı aşağı çekin ve bedeninizi doldurmasını hissedin.

Bu size olağanüstü bir şekilde yardımcı olacak, çünkü siz bilgiye ve öz değere ulaşmak ve sınırlarınızın nerede olduğunu bilmek istiyorsunuz. Daha büyük bir rahatlama ve daha geniş bir bakış açısı istiyorsunuz, ancak yine de enerjinizi sürekli olarak ancak belirli düzeylere alıyorsunuz. Cinsel enerjinizi tutarak solar plexusunuzu, yürek, gırtlak ve üçüncü gözü kullanmaya başlayacaksınız. Taç çakranız açılacak ve “Bak sen! Daha akıllı olmaya başlıyorum. Nasıl oluyor da daha zeki oluyorum?” diyeceksiniz. Yanıt, yaşam gücünüzü yalnızca tek bir reçete kullanarak değil bir çok yoldan kullandığınız içindir. Adına cinsellik dediğiniz güç için yalnızca bir reçeteniz var. O sizin yaşam gücünüz. Kullanmanın pek çok yolu bulunuyor.

Kendinizi iyi hissederek kim olduğunuzu bilmek için cinselliğinizi anlamak arzusuyla tenselliğinizi araştırmak ve orgazm deneyimlemek bir şeydir. Kendinizi abaza (sizin deyiminizle) hissedip bütün bu cinsel yükselişi gerilimi atıp boşalmak için mastürbasyon yapmada kullanmak başka şey. Cinsellik bedenin kutsal bir sunuşudur, özel ve tenseldir. Size zevki sunan içinizdeki gücü anlamanıza yardım eder.

Daha önce uyguladıkları şekliyle cinsel etkinliğin enerjilerini boşalttığını fark eden çoğu insan bugünlerde cinsel perhiz uyguluyor. Bunun böyle olmuş olmasının nedeni belki de sevgi, bağlılık ve onları bir araya getiren ruhsal bir bağlantı olmaksızın seks yapmış olmaları. Dediğimiz gibi elektromanyetik bedenlerinizle aura alanlarınız birleşir. Eterik alanda karşılıklı bir telepati sergilenmektedir: “Sen bana sahip oldun.” “Ben sana sahip oldum.”

Cinsel perhiz dönemleriniz oluyorsa harika. Çünkü bu şekilde yaptığınız enerjinizi içinizde tutmaktır. Cinsel bir deneyim yaşadığınızda çakralarınızda tam bir bütünlük içinde değilseniz bu çok tüketicidir. Heyecan verici olsa da enerji DNA’nızın bir ve iki numaralı sarmallarıyla işlev gören birinci ve ikinci çakmalarınızla çalışıyordur.

Seks yapmaya son verdiğinizde kendinizi cinsel olarak uyarılmış hissetmeye devam edebilirsiniz. Seksi istersiniz ama sadece boşaltmak için seks yapmak yerine bu enerjiyi içinizde tutarak bedeninize yaymayı öğrenirsiniz. Enerjiyi bedeninize yaydıkça bedeninize daha fazla değer verirsiniz. Çünkü enerji size aniden sandığınızdan daha değerli olduğunuzu ve düşünebildiğinizden çok daha fazlasını yapabildiğinizi gösterir.

İdeal, cinsellikten kaçmak ya da onu aşmak değildir. İdeal, cinselliğinizi -seks ve orgazm deneyimleri sırasında fiziksel bedeninizin yapmakta olduğunun özünü- yeniden değerlendirmektir. Cinsel ifade için çok daha fazla alan ve deney olacaktır. 1960’ları anımsıyor musunuz? Kim unutabilir ki? Kadınlar sutyenlerini kaldırıp attı, göğüsler moda oldu. Son onbeş, otuz yılda kadınlar kendilerini üstsüz ve çıplak denize girerken daha rahat hissetmeye başladılar. Kendinizi cinsel açıdan incelediniz ve cinsel özellikli şeyler gelişip ilerlemeye başladı.

Yakın zamanda bir geri çekiliş, cinselliğe karşı korku yaşandı- insanlar cinsellik karşısında kendilerini geri çekiyorlar; “Bu gücü anlamıyorum. Birisiyle bir araya geliyorum. O an bu son derece heyecan verici oluyor. Sanki yüz tane sıcak dondurma yiyormuşum da tek bir kilo bile almıyormuşum gibi. Ama ardından kendimi o kadar iyi hissetmiyorum. ” Yakınlık, dürüstlük ve bağlılık iyi cinsel deneyimler yaşamanın en önemli parçalarıdır. Kırılgan ve birbirinize karşı açık olabilmelisiniz, çünkü cinsel etkinlik yüksek bir titreşim taşır. 1960’larda açığa çıkan enerjinin sonucu olarak büyük bir deney yaşanmış olması gibi cinsellikle 1990’larda da büyük bir deney yaşanacak ve bu büyük ölçüde ruhsal araştırma da içerecek.

Cinselliğin sizin için bittiği anlamına gelmedikçe cinsel perhiz uygulamak iyidir. Cinsel deneyimin gözden geçirilmesi ve yeniden ele alınması anlamını taşıyorsa iyidir. Yanlış anlaşılmış olduğu için bir süreliğine rafa kaldırılıyordur ve uzaklaşılarak gözlemlenebilir hale gelebilir. Dağa tırmanmışsanız dağın tepesinde olmanın düzlükten dağa bakmaktan çok farklı olduğunu bilirsiniz. Bazılarının yaptığı budur. Dağa bakıyorlar ve dağın üzerinde olmamakla kendilerini yoksun bırakılmış hissetmiyorlar. Cinselliğin, sevginin ne olduğunu, kim olduklarını, kendileri için hangi değerleri oluşturacaklarını yeniden değerlendiriyorlar.

Cinsellik yaşamlarınızın en mahrem yönlerinden biri. Ancak bu gezegendeki insanların çoğu herhangi bir yakınlık olmaksızın seks yapıyor. Araba yağlamak gibi bir işlev bu; “Sekse ihtiyacım var, gel buraya”. Erkekler ve kadınlar bu konuda benzer. Bizim iddiamız her zaman, cinselliğinizden uzaklaştırılmanızın nedeninin korkusuzca yaşamaya başlayacak olursanız bunun daha yüksek bilinç durumlarına açılan bir kapı olduğunu keşfedeceğinizdir. Bebek dünyaya getirmekte kullandığınız yaşam gücü, varoluşun başka alemlerine gidebileceğiniz uçan halı gibi de kullanılabilir. Sonunda DNA sarmalları gözün iris tabakasında okunacaktır. Birisiyle sevişir, birbirinizin gözlerine bakarken birbirinizi başka gerçekliklere doğru harekete geçirirsiniz. Enerji çevrimi için nefes ya da görselleştirmeyi de kullanabilirsiniz. Enerjiler uzay mekiğini gezegeniniz çevresindeki yörüngesine gönderen – uzay aracı denilen araçları kaldırıp yolculuğa çıkaran- güce benzer. Cinsel ifade enerjisi sizi özgürleştirip bir yolculuğa çıkarabilir.

Cinsellik özel kılınacak ve enine boyuna planlanacak en yüksek olaydır. Aynı zamanda son derece anlıksal olmayı gerektirir, ancak anlıksallığında kendine özgü ritüel benzeri bir değerlendirme ve yaklaşım vardır.

Sevgi, erkek erkeğe, kadın kadına ya da erkek ve kadın olarak bedenleri bir araya getiren malzemedir. Beden erkek ve kadın arkadaşı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu çok açıktır, karşıt kutuplar bir araya gelir. Biyolojik bir konu olmakla birlikte benzer titreşimlerin birbirine çekilmesinde yanlış bir şey olmadığını söyleyeceğiz. Kendileri hakkında bilgi sahibi olmak üzere üzerinde çalıştıkları şeydir bu, yargılamanın yarar sağlayacağı bir şey değil. Sevgi olduğunda, gözler açıkken ve arada bir bağ varsa en yüce deneyim gelir. İşte o zaman yolculuğa çıkabilirsiniz.

Cinsellik sizi bütünüyle farklı bir değere ulaştıracak ve Dünya değişimleri daha belirgin hale geldikçe tartışılan en büyük güçlerden bir haline gelecektir. Toplumunuz çözülmeye uğradıkça her şeyi yeniden değerlendirmek isteyeceksiniz. Yakın, bağlı olmak ve güvenebileceğiniz bir eşe sahip olmak isteyeceksiniz. Ömrün uzadığının farkına varıp hız kazanan her şeyi anladıkça sonunda büyük gençleşme hareketleri deneyimleyeceksiniz. Seçtiğiniz eşler şimdi ve on binlerce yıldır tanıdığınız eşler olacaktır.

Yakınlaşmak kadınlar için çoğu durumda erkekler için olduğundan daha kolaydır, çünkü kadınlar duygularını daha rahat yaşarlar. Siz insanlar duygunun ifade edilmesinden kaynaklanan coşku, sevgi ve bağlantı titreşiminin sonsuz arayışındasınız. Duygu olmaksızın coşku ve sevginin cinsel frekansına ulaşamazsınız, çünkü cinsellik duygudur. Çoğu insan umutsuzca frekansını arıyor ve aradığının bu olduğunu bile bilmiyor. Deneyimsizlikleriyle tanıdıkları tek yol cinsel ifadenin peşinden gitmek.

Dişiyseniz, kendinizi ve kendi bedeninizi kabul ederek ve ne tür erkekle ilişkiye hazır olduğunuza ilişkin bir standart oluşturarak erkek eşinizin açılmasına yardımcı olabilirsiniz. İstediğiniz tür bir erkeği kendinize çekeceksiniz. Çünkü bu erkek öğrenip değişmeye hazır olacaktır. Bu zamanda erkek titreşimler genellikle büyük bir karmaşa içinde, çünkü kimliklerinin ne olduğunu kesinlikle bilmiyorlar. Kendilerine bu değişimlerle bütünleşmelerini sağlayacak kişileri çekmeleri gerektiğini anlayacaklar. Bedeninize duyduğunuz sevgi ve ne istediğinizi, niyetlerinizin ne olduğunu bilme arzunuz ne kadar süreklilik kazanırsa süreç erkekler için de o kadar kolaylaşacaktır.

Pek çok kadın fazlasıyla uzun zaman boyunca ağzını kapadı ve Cumartesi akşamı erkeklerle dışarı çıkmakla yetindi. Kadınlar erkeklerin ulaşacağı standartlar yaratmadı. Tanrıça enerjisinin harekete geçirilmesi ve dişinin potansiyel biçiminin anlaşılmasıyla yeni bir standart yaratıldı. Yeni bir deneyim standardı yaratmak üzere kadınlar duygu ve arzuları hakkında konuşmayı öğrenmek zorundalar. O zaman erkekler için duygu merkezlerini açmak, duygularını deneyimlemek, cinsel enerjilerini çakraları boyunca yükseltmek ve mümkün olduğunu düşündüklerinden çok daha büyük bir yakınlığı rahatça yaşamak daha kolay bir hale gelecektir. Bunlar zaman alacak şeylerdir. Kadınlar konuşmamaya, erkeklerse hissetmemeye o kadar tutsak kalmış ki bu değişimler bir gecede gerçekleşmeyecek. Birbirinize karşı sabırlı olun. Herkes ve geçirmekte oldukları için derin bir şefkat besleyin. Birbirinizle paylaşacak, birbirinize öğretecek çok şeyiniz var.

Toplumunuzdaki en büyük tabulardan birisi de oral seksti. Erkeklerin güç maddesi spermken kadınların güç maddesinin kan olduğunu söylemiştik. Kan bir şifa iksirine, yaşam kaynağına benzetilebilir, sperm ise olağanüstü miktarlarda bilgi taşır; her ikisi de canlılık ve gençlik sunar. Bağlı, sevgi dolu bir ilişkide bu maddeleri paylaştığınızda gizli gücünüzü paylaşımın doruğuna erişirsiniz. Kim olduğunuzu ve neden bu yaşamda bir araya geldiğinizi anımsayabilmeniz için kimliklerinizi birbiriyle harmanlamanın doruk noktasıdır bu.

Kadınlar kanın gizemleri konusunda bilinçlendikçe pek çoğu kanlarıyla çarpıcı bir şekilde yaratıcı şeyler yapacak. Kanın korkunç, pis kokan, çirkin, kötü bir şey olmadığını ve birçok giz barındırdığını öğrenecekler. Onunla ne yapabileceklerini görmek için bu maddeyle yaratıcı bir şekilde, saygı dolu ve utanç duymaksızın oynayacaklar. Aynı şey sperm için de geçerli olacak.

Bu maddeleri içinize aldığınızda çok derin bir bağ yaratırsınız. Kökeniniz olan bireylerin gizlerini ve bütününü içmek ya da içinize almak gibidir. Burada bir kez daha, sevgi olmaksızın başarının bu coşku dolu aşamasına asla ulaşamayacağınızı belirteceğiz.

Sevgi ve güven halinde olduğunuzda bu sıvıları paylaşmak, içe almak ve kullanmak hafıza, bağlılık ve yakınlığın en derindeki kapılarını açar. Sır denen şeyin ötesine geçersiniz. Çoğu insan bu hali sürdürebilecek durumda değildir. Yakınlaşır ve deneyimleyebilirler bunu. Ancak, yakınlığın fiziksel olanın ötesine geçen bir sonraki aşamasını kaldıracak durumda değillerdir.

Bu paylaşımdan kaynaklanan yakınlık derindir. Deneyimlediğiniz ve ortaya çıkardığınız şey çok derindir. Bu maddeleri gereği gibi kullanmak sevgi ve büyük bir hazırlık gerektirir. Onlarla deneyler yaparken niyetinizi açıklıkla ortaya koyun, işte o zaman yolculuğun yeni yollarına açılacaksınız.

Cinsel ilişkileri olan çiftlerin cinsel etkinliklerine ilişkin niyette bulunmalarını öneririz. Bu, eylemin anlıksallığını yok etmez. Sizin organize olmanız, buna göre hazırlanmanız, birbirinizden randevu almanız, bir araya gelmeden önceki bütün işlemlerden geçmeniz anlamına gelmez. Yakınlığınızı geliştirdikçe cinsel eylem yalnızca hormonlarınız canlandığı zaman gerçekleşmez. Cinsel ifade sürekli gerçekleşir. Alışverişe giderken cinselliğiniz konulu bir konuşma sürdürebilirsiniz. Bu deneyimi yatak odasına, içki içtiğiniz zamana ya da eylemin belirli dar alanlarına kapamanız gerekmez. Bu enerjiyle aşılanacaksınız. Sizi tanrısallığınız konusunda eğitecek olan şeyin bir parçası o. Yaşamsal önemde.

Cinsel deneyiminiz olmaksızın tanrı ya da tanrıçalar olmanın ne olduğunu tam olarak anlamayacaksınız. Çünkü siz insansınız ve bu da bedenlerinizin tasarlanma biçiminin bir parçasını oluşturuyor. Bu gezegendeki bütün yaratıkların bir tür cinsel ifadesi, zevkini okşayıp çoğalmasını sağlayacak bir yöntemi var. İki sineğin yalnızca antenlerini dokundurarak birbirlerine nasıl zevk verdiklerini anlamıyorsunuz. Dünyadaki yaratıklar -bitki ve hayvanlar- birbirlerini uyarır ve üremeksizin cinsel eylemin yüksek aşamalarına ulaşmalarını sağlarlar.

Bu imgeyi koruyun; cinselliğinizi anlamanız ve ondan korkmamanız için gerekli. Sahip olduğunuz yaşam gücünden korktuğunuz için cinselliğinizi bir yana atmayın.

Çiftler halinde bir araya geldiğinizde cinsellik konusunda çok daha özgürce konuşacak, keşiflerde bulunacaksınız. Zamanla bunun çok rahatlatıcı olduğunu göreceksiniz. Kimse bu konuya ilişkin sözüm ona ahlaki bakışı sorgulamayacak, çünkü neyin söz konusu olduğunu anlamamış olmanız halinde böyle bir eğitim toplantısında hazır bulunmak için bile uygun bulunmayacaksınız. Konu ruhsal cinselliktir.

Cinsel alanda dört gözle bekleyeceğiniz pek çok şey var. Açıklığınızı koruyun, cinsellik konusundaki varolan inançlarınızı değerlendirin ve sınırlarınızı araştırın. Cinsellik insan olarak sizin doğuştan hakkınız ve kalıtmızdır. Size tanrıların armağanıdır o.

Enerji Alıştırması

Derin bir soluk alıp gevşeyin. Parçacıklar dolu ışığın ciğerlerinizi doldurup bedeniniz içinde hareket ettiğini düşleyin. Dikkatinizle uyum içinde olduğunuz yeri ve benliğinizin kim olduğunuzu gözlemleyen kısmını bulun. Şimdi de enerjiyi kullanarak nefesinizden bedeninizin içine, atomaltı bir düzleme doğru ilerleyin. Burayı ışıkla doldurun.

Sakin bir şekilde oturur, ideallerinize ev sahipliği yaparken aynı anda da çevrenizdeki enerjiyi hissedin. Renk ve ışıkla çiçek açan on iki çakrayı, bedeninizin içi ve dışında dönüşlerini canlandırın. Çakralarınız arasında akan enerjiyi algılayın ve altının dönüştürücü nitelikleri aracılığıyla varlığınızda saklı olan cinsel şifrelere, gizem ve sırlara açılmaya niyet edin.

Bedeninizin birlikte titreştiği bütün sesleri dikkatle dinleyin ve ayırt edin. Bu sesleri izleyin ve kendinizi yirmi dört ayar altından yapılmış bir masaya uzanmış olarak canlandırın. Zihninize nasıl bir imge gelirse gelsin, tutun. Masaya bütün ayrıntılarıyla bakın. Bedeninizin altının sıcaklığını içine alarak masanın üzerinde yatışını hissedin. Altın ana iletkendir. Altın masanın elektrik uyarımlarının şifrelerini bedeninizin hücrelerine taşıdığını hayal edin. Bu masanın üzerinde yattığınız sürece barış içindesiniz. Çevrenizde sizi gözetip izleyen rehberleriniz var.

Bedeninizin içinde, uzayın derinliklerinin yer aldığı bir yerde son derece gevşemiş bir haldesiniz. Burada altın ışığı hissediyor ve siz altın masada yatarken bedeninizdeki iyi aydınlatılmış yerde hareket eden elektrik uyarımlarını izliyorsunuz. Dikdörtgen biçimli masanın dört köşesi enerjinin girdiği noktalar olarak hareket ediyor. Kendinizi bu atomaltı bilinçte tutun ve elektrik enerjisinin atomaltı bir düzeydeki iletimini deneyimleyin. Sanki dev yıldırımlar gezegenden gezegene ilerliyor gibi bir şey bu. Bunlar atomlar arasında hareket eden elektrik şoklarıdır. Sizi çağıran ve ninni benzeri bir etki yapan bir sesle ısınıyor, uyarılıyorsunuz. Uçsuz bucaksız bir kırda yıldırımlarıyla bir fırtınayı izliyormuşçasına bedeninizdeki bu alanı izleyerek büyüleniyorsunuz.

Elektrik enerjisinin ışık ve çakışları bedeninizin en küçük parçacıklarını güçle dolduruyor. Bu parçacıklar canlanmaya, size bilinç sahibi olduklarını bildirerek kimliklerini anımsamaya başlıyor. Bedeniniz boyunca helezonlar çizerek döndüğünüzü, uyanan atomlarla heyecanla karşılaştığınızı canlandırın. Bedeninizin belirlediğiniz herhangi bir yönde birlikte çalışmak için heves, zeka ve arzusunu dile getirişini hissedin. Yeni olasılıklar kendilerini sonu gelmez bir biçimde sunarken bu keşfin verdiği coşkuyu hissedin. Sizi yeniden düzenleyecek ve cinsel, tensel benliğinize daha büyük bir anlam ve hedef sunacak olan bu sürece kendinizi teslim ederek daha da derinden gevşeyin, güven duyun. Değerli olduğunuzu, kendi değeriniz ile başkalarının beğenisini yansıttığınızı deneyimleyin. Kendinizi yumuşak bir hafıza yastığına doğru sürüklenmeye bırakın. Kendini bırakışın bu anında yaşamınıza anlam getirecek, birçok insana coşku vererek gezegene katkıda bulunacak bir şey hayal edin. Usulca süregiden elektrik uyarımını hissedin ve bu akşam uyuduğunuzda altın masa üzerinde olduğunuzun ve cinsel değerin dönüştürücü manzaralarında yolculuk ettiğinizin düşünü görün.

Barbara Marciniak