- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

8:8:8 – BOLLUK PENCERESİ KUTLAMASI

Michelle Eloff© vasıtasıyla

Johannesburg, 08 Temmuz 2008

Yazarın izni olmadan, bu bilginin hiçbir parçası para kazanmak için kullanılamaz değiştirilemez, silinemez veya ekleme yapılamaz. Linki ekleyerek yayınlayabilirsiniz. Yüm mesajlar www.thelightweaver.org sitesinde yayınlanmaktadır ve serbestçe paylaşılabilir.

Lütfen, bu bilgiyi okumanın üzerinizde bir etkisi olacağını not edin. Enerjisel olarak mesajı veren Varlığa bağlanacaksınız ve benzer bir işlem sizin üzerinizde de yapılacak. Mesajı veren Üstadın huzurunda olmak ile tam aynı şey değildir; ancak etkiler güçlüdür.

Bu mesajın katılımcılarına verilmiş olan zaman hatları ile ilgili endişelenmeyin. İlahi Planınıza, Zamanlamanıza & Amacınıza uygun olarak benzer süreçten geçeceksiniz.

Ben Kuthumi’yim ve bu zamanda her birinizi selamlamak ve sizlere yeni uyanışın, yeni enerji seviyelerinin, aydınlanmanın ve derin içgörünün kutsamalarını getirmek için Sevgi ve Bilgelik ışınlarının üzerinde öne çıkıyorum. Selamlar sevgili varlıklar. Ve sizleri Mesih’in kalbinde ve Tanrı’nın emniyetli ellerinde sımsıkı tutarken, bugün her birinizle kalplerimizde büyük sevinç ve keyifle toplanabiliyoruz.

Bu 8:8:8 kutlaması, dünyanızın içini dışına ve altını üstüne döndürecek olan bir kutlamadır. Bu kutlama, insanlığın daha önce deneyimlediği hiçbir şeye benzemeyen yeni bir enerji seviyesini getiriyor. Bu zamanda bana Lord Ra, Horus, Lord Soltec, Akineton ve Işık Dünyalarının Güneş Tanrıçaları eşlik ediyor. Bu kutlama gününde her birinizle toplanırken, insan varlığının yeni bolluk bilincinin bu güçlü dalgasını tamamen kucaklaması için, tüm bolluk pencerelerinin ardına kadar açılmasını sağlıyoruz. Bu, Güneş Çakrasının ve bunun vasıtası ile doğurulacak olan yeni çakraların güçlü aktivasyonlarına başlayacağımız zamandır, Akineton ve Güneş Tanrıçaları, istekli olan Işıkişçileri ile bunları Dünya’ya demirlemekten sorumludur.

Enerji alanınız, 21 Aralık 2008 gününde kendisini eşsiz ilahi planınızın kutsal ızgarasına tamamen dokuyacak olan Güneş Çakrasına programlanan ilave bilinç boyutlarını almaya hazırlanıyor. O zamanda, Akineton’un Güneş Portalı vasıtasıyla yeni çakralarınızı almaya istekli olanlarınız birçok seviyede aktive edilecek, bu özel inisiyasyonu alma çağrısı yüksek sesle işitilecek ve kalbinizde, bedeninizde, zihninizde ve ruhunuzda açık ve derinden hissedilecek.

Bu bolluk kutlaması insanlığa yoksulluk bilincinden tamamen uzaklaşma fırsatı sunuyor. Bu 8:8:8 kutlama zamanından 21 Aralık 2008’e kadar, yoksulluk bilincinin düşünceleri, kararları ve seçimleri hala etkilemesine izin vermeyi seçmiş olanlar, iradelerinin en uçlarına kadar zorlanacaklar. Bu katiyen tehdit edici şekilde olan bir şey değildir, sizi olacak olan şeye hazırlayan bilgidir ve sizin ve kolektif insanlık bilincinin erişebilecekleri bir fırsattır. Bu özel bolluk ızgaraları çok güçlüdür. Bunların eşi görülmemiştir. Bu, şimdi kalbinizi açmanın ve bu çok güçlü bolluk bilincinin akışkan ızgaralarında geleceğinizi güvence altına alacak olan yönde ciddi şekilde eyleme geçmeniz için uygun bir zamandır.

Güneş Çakrası 2003’te tam gücünde ilk kez demirlendiği zaman, insanlık Altın Çağın doğumunu hissetmeye başladı. Her yıl 8:8 kutlamasında, bu çok güçlü enerjinin bir diğer seviyesi veya bir diğer boyutu insanlığa sunuldu. Altın aslanlar ve beyaz aslanlar bu enerjiyi tüm bu zaman boyunca koruyorlardı ve şimdi onlar tüm sorumluluğu istekli ve hazır olan insanlara bırakmaya hazırlar. Bu yolculuğa çıkmaya istekli olan Işıkişçileri için çok, birçok enerji seviyesi hazırlıyoruz; bu yolculuk yeni dünyanın simyacılarının doğumu ile sonuçlanacak. Sizi içinden geçireceğimiz özel süreçler var, bazı enerjileri sahiplenme ve Akineton ve Güneş Tanrıçalarının yapmaktan sorumlu oldukları kutsal ızgaralar ve şimdi onlar bunun için ızgaraları döşüyorlar.

Yüzyıllardır, insanlık yoksulluk bilinciyle bombardımana tutuldu. Ruhlar için birincil deneyim yoksulluk, suistimal, yoksunluk ve çaresizlik oldu. Bugün bu imza değişiyor ve Alpakalar olarak bildiğiniz yaratıklar, bugün fiziksel enerjilerin alıcısı olarak davranarak ve bunları insan varlıklara aktararak dünyayı bu kutsal titreşimle dolduracaklar. Alpakalar genetik yapılarında Altıncı Boyuta ait akışkan sevgi enerjisini taşırlar. Yünleri vasıtasıyla bu çok saf enerjilere erişilebilir. [Alpaka resmi için mesajın sonuna bakın.]

Bu yaratıklar çok yüksek bir titreşim taşırlar. Sizin enerjilerinizi Alpakaların kutsal titreşimine uyumlayacağız. Bu sizleri, Altıncı Evrene erişen gezegen etrafındaki tüm kutsal vortekslere bağlar. Sadece bu akışkan sevgi bilinci vasıtası ile sözünü ettiğimiz bolluk alemlerine nüfuz edilebilir; bu, buna hazır olanlarınızın şimdi kendi gücünüzün yeni seviyesine adım atması anlamına gelir – içinizdeki simyacıyı keşfetmenin başka bir boyutu.

Kutsal Beyaz Ateş Elementi sizi bazı yoğun inisiyasyonlardan geçirdi. Şimdi dünya, yani Gaia çok açık ve bu yeni Güneş Çakrası enerjisinin akışını almaya tam olarak alıcıdır. Kutsal disklerin bedeninde aktive olabilmesi için, Gaia bu güçlü ışığın ışınlarını emiyor. Bu özel diskler, sizi doğru zamanda kodlayacağımız frekansları taşıyorlar. Bu bilgi özel bölgelerde kutsal tutuldu – birçok insanın varlığını bile bilmediği kutsal siteler.

Çok yakın bir gelecekte, kanalımızın ve katılmak isteyenlerinizin bu yerlere seyahat etmesini isteyeceğiz, bu enerjileri çekebilirsiniz, çünkü şimdi gezegeninizdeki tüm kutsal sitelerin – eski siteler ve yenileri – imzaları tamamen değişecek, mavikopya değişecek. Bazı kutsal siteler enerjilerini kapattılar. Oralara seyahat eden insanlar durgunluk, donukluk hissettiler. Bu özel bir amaç için gerçekleşti, çünkü bu sitelerin birçoğu uykudaydı, bu siteler bu aktivasyonlara hazırlanıyor, ben, Kuthumi bu aktivasyonları 2009 yılında gezegene getirmekten sorumluyum.

Bunu insanlığa aktaracak olan Rahibe Bilincini taşıyan Birlik Tanrıçaları da her birinizi Kuantum Tantra Simyasının kutsal seremonilerine hazırlıyor. Yaşamınız asla bir daha aynı olmayacak. Bu, şimdi spiritüel kaslarınıza egzersiz yaptırma, iradenize egzersiz yaptırma zamanıdır ve tüm yoksulluk bilincinizi atma ve konsantrasyonunuzu ışığın tüm şekillerindeki bolluğun ilahi olan hakkınıza sahip çıkmaya odaklama zamanıdır. Daha önce isterseniz negatifliğin ve yoksulluğun bolluğuna sahip olabileceğinizi söyledim, eğer isterseniz pozitifliğin ve refahın bolluğuna da sahip olabilirsiniz. Programlamalarınızın ve genlerinizin sizi yoksulluk tuzağına düşürdüğü bahanesini artık kullanamazsınız. Sizler kendi bireysel kutsal varlığınızsınız. Size eşsiz olan bir iradeye sahipsiniz, sadece size ait olan ilahi ızgaraya sahipsiniz.

Eski paradigmada olduğu gibi sülalenizin sizin üzerinde gücü yoktur, sizler yeni dünyanın simyacılarısınız. Bu kutlama sizi yaşamınızın en önemli yolculuğuna çıkaran bir kutlamadır; Ben, Kuthumi, Birlik Tanrıçaları ve Işığın Güneş Varlıkları ile birlikte sizi en yoğun inisiyasyon serilerinden geçireceğiz. Bu, yoksulluk bilincinizi artırılmış bir hızda atmanız için size meydan okunulacağı anlamına geliyor.

Eğer bu yolculuğa çıkmaya istekliyseniz, bu sizi daha önce asla olmadığı şekilde otantik benliğiniz ile arkadaş olacağınız ve birleşeceğiniz yere götürecek, korkularınızın sadece dikkatinizi dağıtmaya çalışan küçük kızgınlıklar olduğunu göreceksiniz. Ve bugün kalbinizin en derinlerinden, yoksulluğun ötesine ilerleme ve deneyimleyeceğiniz şeye adım atma irade, güç ve arzusuna sahip olduğunuza sevineceksiniz. Evet, zorluklar olacak, ama bu zorluklar yoksulluk bilincinizin yaratmış olduğu illüzyonları soyup çıkarıyor, bundan dolayı sizi yoksulluk halinde tutan her şey – ister bir düşünce, bir tavır, bir insan, bir alışkanlık veya bir bağımlılık olsun – uzaklaştırılacak. Tekrar size soruyorum – bırakmaya ve daha önce olmadığı kadar güvenmeye hazır mısınız ve şunu vurguluyorum – daha önce asla olmadığı gibi? Ödüllerinizin çok büyük olacağını söylüyorum. Sizler yeni dünya için ızgaraları döşüyorsunuz. Şu anda en inanılmaz fırsata sahipsiniz. Maya Takvimi’nin sona erdiği yer, kehanetlerin sona erdiği yerdir, geleceğin tarihinin sona erdiği yerdir, bu nedenle sizler yeni dünyayı yaratma pozisyonundasınız ve yeni dünyayı kalbinizin en derin arzularında ve saf ilahi kozmik ve solar sevginin kutsal evrenlerinin akışkanlığından gelen arzu ile yaratma pozisyonundasınız. Bunun ne olduğunu idrak etmeye bile başlayamazsınız ve onu hayal etmenizi bile istemeyeceğim, çünkü tam şimdi bu imkansızdır. Şimdi tüm yapmanız gereken bu 8:8:8 titreşimi ile bedeninize süzülen gücü hisstmek ve kendinizi bilinçli olarak açmak ve onu almaktır.

Şimdi, ismi Thor olan görkemli aslanı kendi yerinizde karşılamanızı istiyorum. O beyaz bir aslandır ve ona dünyasal bedeninde Greg olarak bilinen erkek kardeşi eşlik ediyor. O da bir aslan. Bu iki enerji altın Kundalininin aktif ateşini sembolize ediyor. Şimdi zarif altın bir dişi aslan imgelemenizi istiyorum, ismi Damara, ona kızkardeşi Maya eşlik ediyor, o da altın bir aslan. Onların enerjileri Dişil Beyaz Alevin iki ateş frekansını ve Güneş Tanrıçalarının ışığını sembolize ediyor. Aslanlar gerçeği ve otantikliği sembolize eder, sesleri gerçeğin kükremesidir.

Şimdi Tanrıça Sekhmet’in kutsal yerinize girdiğini imgeleyin. Aslanların Tanrıça Sekhmet sizin yerinize girerken derin bir kükreme ile karşıladıklarını hayal etmenizi istiyorum. Sekhmet Savaş ve Yıkım Tanrıçalarından biridir, ancak onun solar gücü çok kuvvetlidir ve yoksulluk bilincinin eski paradigmalarını yıkmak için kullanacağınız bu güçtür. Tanrıça Sekhmet ellerini size uzatıyor, onun ellerini tutarken güçlü bir ateş enerjisi dalgasının kollarınıza, omuzlarınıza ve aşağıya omurganıza, Güneş Çakranızın yeri olan kök çakranız ile sakral çakranızın arasındaki bölgeye gittiğini imgeleyin.

Bu altın enerjiyi, bu parlak sıvı ateş – ışığı Güneş Çakranızda görmek için hayal gücünüzü kullanın. Bu enerjinin sıcaklığı astral bedeninize yayılıyor ve yaralı benliğinizin goblenine sıvı lav gibi akıyor. Bu sıvı lav duygusal bedeninize, zihinsel bedeninize ve ruhsal bedeninize akıyor ve her yaralı parçanızı arıyor, özellikle yoksulluk bilinciyle sonuçlanmış yaraları. Altın ve ateş enerjilerin yoğun sıcaklığı bu yaraları eritiyor, hala yoksulluğa ve yoksunluğa inanarak korkuyla davranmanızla sonuçlanan, üzerinizde bilinçli veya bilinçsiz etki yapan tüm donmuş kavramları eritiyor. Şimdi sadece teslim olmanızı, başınızı cennetlere çevirmenizi, kollarınızı uzatmanızı, kalp çakranızı açmanızı ve sadece olmasına izin vermenizi istiyorum. Kollarınız uzanmış haldeyken, ellerinizin avuçlarını çevirmenizi ve bir elinizi aslan Thor’un taç çakrasının üzerine koymanızı ve diğer elinizi dişi aslan Damara’nın taç çakrasına koymanızı ve avuç çakralarınız vasıtasıyla bedeninize akan gerçeğin ve sevginin güçlü titreşimlerini hissetmenizi istiyorum.

Şimdi aslan Maya geliyor ve ayaklarınıza uzanıyor, ayaklarınızda bedenini dinlendiriyor ve aslan Greg arkanızda dinleniyor, bedeni bacaklarınızın arkasına yaslanıyor, sizi dünyaya topraklıyor, bu güçlü yeni bolluk ve simya bilincini fiziksel, maddi üçüncü boyut yaşamınıza köklemenize yardımcı oluyor. Derin nefes alıp vererek enerjilerin yapmaları gerekenleri yapmasına izin verin.

Şimdi Lord Soltec mükemmel macenta pembe geometrik bir ışık topu tezahür ettiriyor. Bu top yanardöner platin enerji ile dolu ve bu topu kalp çakranıza yönlendiriyor, kalp çakranızın hemen üstünde havada duruyor. Orada dururken, sırasıyla Altıncı Boyut ve Altıncı Evrene kutsal boyutsal portallar açıyor ve şimdi bu kutsal geometrik enerji topu vasıtasıyla kalp çakranıza akan akışkan sevgi selini imgelemenizi istiyorum, kalbinizin en derinlerine ve çekirdeğine nüfuz ediyor ve sonra bu sevginin omurganızdan aşağıya, Güneş Çakranıza aktığını hissedin.

Tanrıça Sekhmet şimdi ellerinizi bırakıyor ve kenara çekiliyor ve Akineton’un size doğru geldiğini görüyorsunuz. O sizin önünüzde dururken, sağ elini direkt olarak sizin Güneş Çakranızın üzerindeki enerji alanınızda tutuyor ve Şubat 2009’da getirilecek olan yeni çakraları almak için gereksiniminiz olan ışık alanlarını hazırlamak üzere, 122 kutsal titreşim Güneş Çakranıza aktarılıyor. Derin nefes alıp verin. Gevşeyin. Bırakın enerjiler aksın ve Soltec’in getirdiği bu akışkan sevgi vasıtası ile şimdi enerjilerinizi kutsal Alpakalar ile birleştirmek için enerjiyi açıyoruz. Her biriniz gezegendeki bir Alpaka’ya bağlanacaksınız – her bir katılan Işıkişçisi için bir Alpaka. Siz ve bu yaratık arasındaki bu özel bağlantının gücü artacak ve bu varlıkla ya dünya üzerindeki bir yaratık olarak fiziksel şekilde ya da meditasyonlarınızda karşılaşacaksınız veya belki bir gün diğer tarafa geçtiğinizde bu yaratık sizi bekliyor olacak. İkiniz arasında yaraılmış olan bu telepatik iletişim sistemi, sizden gelen iletişimlerin akışkan sevgiyle motive olmasını sağlayacak. Bu yaratık, eylemlerinizin, düşüncelerinizin ve niyetlerinizin sevgiyle motive olması için, akışkan sevginin akışını sürdürmenize yardımcı olacak.

Alpakalar bu ızgarayı, 22 aylık bir periyotta aslanlar ile birlikte tutacaklar, bu periyot insanlara gerekli olan enerjileri absorbe etmeleri için yeterli zaman sağlayacak. Bu hızlandırılmış süreç sizin en yüksek hayrınız içindir, aslında bunu siz istediniz. Alpakaların büyük çukulata gözlerinin sizin gözlerinize baktığını imgelemenizi istiyorum. Onların gözlerindeki nezakete ve sevgiye bakın ve onlardan gelen rahatlatmayı hissedin. Şimdi kalbinize getirdiğiniz kutsal ilahi kozmik ve solar sevginin yeterli enerjiye ve güce sahip olması için onlar sizi rahatlatıyor, böylece yoksulluk bilincinin eski paradigma yaraları temizleniyor.

Tekrar derin nefes alın ve bedeninizdeki tüm kasları gevşetin. Akineton Güneş Çakranıza sembollerin programlanmasını bitirirken, bazılarınız belinizde bazı duyumsamalar hissedebilir, bu duyumsama bu sembollerin enerjisidir, oraya yerleşecek.

Lord Ra ve Lord Horus şimdi etrafınızda görkemli bir altın geometrik koruma alanı yaratıyor. Bu koruma alanı, bu yoğun ve hızlanmış inisiyasyon serileri sırasında bu özel titreşimde sarmalanmanızı sağlayacak. Bu, en önemli Altın tapınak inisiyonları serisinden biridir, çünkü sizi güçlendirecek ve özgürleştirecek olan, size kuantum dünyasını ve onun potansiyelini açacak olan birçok öğretileri getiriyor. Sahiplendiğiniz güç sizi kuvvetlendiriyor, benlik, öz saygı ve kendine güven kavramınızı inşa ediyor. Bu kavramlar, amacını tutkuyla yaşayan, günlerinin çoğunu hayatta olmanın sevinçli coşkun fırsatları olarak deneyimleyen otantik bir insan varlığı olarak kendi gerçeğinize ilerleyebilmeniz için size birçok fırsat kapısı açacaktır. Yaşamın armağanı için yoğun minnettarlık deneyimleyeceksiniz. Ve zorlukların önünde bile, önünüzde duran meydan okumanın bir armağan olduğunu bileceksiniz ve çaresizliğin derinliklerine düştüğünüzü görmeyeceksiniz, güneş sizin yanınızda tam olarak canlı olacak. Gündüz solar ışıkla, gece kozmik ışıkla yaşayacaksınız ve dünyanızda her şey iyi olacak. Bu değerli değişim, insanlık için şimdiye dek inanç sistemleri ızgarasındaki en büyük değişimdir ve yeni dünyanın refah, bolluk içindeki simyacıları olarak yaşamak ilahi hakkınızın tam sorumluluğu alarak insanlığın geleceğini değiştirme yeteneğinize inancımız tamdır.

Şimdi, ellerinizi kalp çakranızın üzerine koymanızı, Thor ve Greg’e, Damara ve Maya’ya ve sizinle etkileşen tüm ışık varlıklarına teşekkür etmenizi istiyorum. Birlik Tanrıçaları Guinevierre, Mary Magdalene ve Jezebel’in yanınızda durduğunu bilin. Mısırlı Tanrıçaların ve tüm Güneş Tanrıçalarının sizinle olduğunu bilin, her birinizi solar sevgi ışığının geri dönüşüne hazırlıyorlar.

Güneş Çakranıza, tam şimdi içinizdeki en güçlü ışık kaynağına erişin, çünkü bu zamanda size akan enerji sözcüklerin ötesindedir. Ondan yaratıcı ilhamlarınızı çekin. Bu çakradan saf bir hayat yaşama iradesini ve arzusunu çekin ve sizi bekleyen olağanüstü fırsat pencerelerine adım atın. Bu altın fırsatı yakalayın sevgililer. Bunun tam avantajlarını alın. Eğer geçmişteki bir fırsatı kaçırdığınıza üzülüyorsanız, şimdi onu tamamlayabilirsiniz; bunun bir parçası olarak ve Dünya Ana’ya ve gezegendeki her bir diğer yoksulluğa düşmüş ruha hizmet ederek. Birlikte kutlayalım, hepimizi, her birimizi, dezenkarne varlıkları ve enkarne varlıkları kutlayalım, sevgi ve ışık kuvvetlerimizi tek olarak birleştirelim ve hesaba katacağımız tek bir kuvvet olalım, yoksulluk veya kurban bilincinin herhangi bir formu tarafından engellenmeyi, durdurulmayı reddeden bir kuvvet. Tam enerjide ve akışkan sevgi akışında tüm gücümüzle yanınızdayız. Zaman şimdidir. Şimdi önünüzde olan şey bir daha tekrar gelmeyecek. Sizi bu zamanlar için hazırladık, kutlayın, dans edin ve hayatınızı yaşayın.

Sevgililer, bu enerjinin kendisini fiziksel bedeninizin yapısına ve fiziksel yaşamınıza tam olarak köklemesi yaklaşık 72 saat sürecektir. Bu enerjinin fiziksel yaşamınızda kullanılabilmesi için topraklanmayı sürdürmeniz çok önemlidir Bu nedenle kutsal ateş aktivasyonu – cinsel gücünüz – kadar, Kuantum Tantra Simyasının öğretileri çok önemlidir. Çünkü sizi topraklanmış tutan cinsel merkezlerinizdeki enerjidir. Bu ışığı, kapıları açmak için kullanın. Cinsel enerjiniz sizi dünyaya topraklar, bu nedenle kök ve sakral çakralarınızı kucaklayın ve bırakın bu çakralar sizi ateşinizin ışığına götürsün.

Bu 8:8:8 kutlaması sırasında sizinle birlikte kalacağız, çünkü bu gerçekten en güçlü kutlamadır. 8:8:8 enerjisi her birinizi kucaklaması için Mesih enerjisinin olağanüstü örtüsünü getiriyor. Bu örtü DNA’nıza absorbe edebileceğiniz bolluk kodlarının eşsiz dokumasıdır, DNA’nızdan bedeninizin moleküllerine ve atomlarına süzülür. Zihninizi değiştirmeniz kolaydır sevgililer, sadece seçin. Başlangıçta zordur, ama uygulama ile bunda ustalaşırsanız. Tekrarlama anahtardır. İçinizdeki Mesih yüksek sesle kutlama yapsın, içinizdeki eril ve dişil aslanlar kükresin ve Tanrıça Sekhmet’in “yıkıcı” enerjisi yoksulluğun eski paradigma ızgaralarının hepsini yok etsin, sizi refah ve bolluk içindeki varlığa özgürleştirsin, başlangıçta sizler bu şekilde yaratıldınız.

Sevginin gücüyle, sevme ve sevilmenin gücüyle size gelen bolluğu hissetmenize izin verin. Yaşamı hayal ettiğiniz her şey ve daha da fazlası olma fırsatı olarak gördüğünüz zaman kalbinizden yayılan sevinci hissedin. Sizi saran birçok görünmez kola güvenin.

Derinden sevildiğinizi, desteklendiğinizi, korunduğunuzu ve rehberlik edildiğinizi ve yalnız başınıza olduğunuz tek bir an olmadığını her zaman hatırlayın, çünkü hepimiz biriz ve her şekilde daima yanınızdayız. Huzurda olun sevgililer, bu sizin ilahi hakkınızdır ve seçtiğiniz yolculuktan keyif alın, çünkü bu yolculuk eşsizdir. Ben, Kuthumi, Sevginin ve Bilgeliğin Altın Işını’nın Chohan’ıyım ve sizi sevgiyle selamlıyor ve kutsuyorum. Adonai.

(Çeviri: Saffet Güler)