8:8:8 GALAKTİK KAPILAR AÇILIYOR

Yazdır Yazdır 

Gillian MacBeth-Louthan

88, 888 veya 88:88 – Yukarda Nasılsa Aşağıda ve İçeride Öyle – Bu konfigürasyon tüm geçmiş ulaşılabilir sınırlamalarınızı geçmenize eşlik eden sonsuzluk portalını verir. Normal sınırlarınız olarak bildiğiniz şeylerin ötesine geçmenin rakamıdır. Aya uçmanızı ve geri dönüş yolunuzda Samanyolu’na uğramanızı ister. O saf spiritüel atomik enerjidir, saf bir güç kaynağıdır. Başarı, refah ve evrensel kutsamaların ilave edilmiş lezzeti ile büyük faaliyettir. Sonunda size Kutsal Yaratıcı’nın vaat ettiği ilahi mirasınızı hatırlamaktır. Dünyasal sınırlamaların ötesine tırmanışa geçmenizi ve ileriye, bolluk ve cömertlik yerine ilerlemenizi sağlar.

Galaktik Kapılar Açılıyor

23 Temmuz 2008 sabahı, kadim bir hizalanma gerçekleşiyor. Sirius, ATLANTİS – MISIR – SİRİUS YENİ YILININ doğduğunu bildirerek, güneşimizden önce yükseliyor. Bu, günışığından önce gelen farkındalığın yıldızlara ait büyük dalgası ile yüzme fırsatının kapısıdır.

Kadim zamanlardan beri Sirius birçok kültürlerde biliniyordu ve saygı duyuluyordu. Kadim Atlantis’te gizemler Sirius Üstatlarından alınan bilgiye dayanıyordu. Atlantis’in üçüncü çöküşünden sonra, Sirius gizemleri kadim Mısır’a yayıldı. MÖ 3000 yıllarında Mısırlılar Sirius yıldızının sarmal yükselişini kutlamaya başladılar, bu yükseliş büyük aslanın zamanında, Aslan ayında Nil kendi kıyılarına taşarken Yeni Yılı bildiriyordu.

Sirius sadece gezegenimiz ve güneş sistemi için değil, ayrıca tüm bu Galaksi için Mesih Bilincinin yuvasıdır. Sirius her zaman dünya için spiritüel bir prototip oldu ve dünyanın erken tekamülünde önemli bir rol oynadı. Sirius’tan yayılan spiritüel enerji Güneşimizin kalp çakrasına gelir ve sonra güneş ışınları vasıtası ile dünyaya akar.

23 Temmuzda, şafaktan önce, Sirius’tan gelen ışınlar güneş vasıtasıyla dünyaya akarken, içimizdeki 11 Mesih tohumunu aktive etmek için bir başka fırsata sahip olacağız. Bunlar, insan kostümü içinde tutulan her bir Işık Varlığının mühürlü ruh kayıtlarını/gerçekleri açmak için yıldızlara ait yayılımları ve konfigürasyonları bekleyen uykudaki DNA kodlamalarıdır.

8 Ağustos 2008’de bize bir diğer ‘Hızlandırılmış Uyanış Kapısı’ndan yürüme nadir fırsatı veriliyor, 8:8:8 ASLAN KAPISI. Bu Uyanış tüm varlıkların hücresel kayıtları içinde gerçekleşecek. Bu hücresel kayıtlar, bedenin her hücresindeki, aynı zamanda Evren’deki her hücredeki DNA’nın her bir ipliğinin kodon’unda mevcut olan tetrahedron (3 taraflı piramit) şeklindeki kristalin kod içinde tutulur.

Kadim zamanlarda ‘Hatıraların Kayıtları’ dünyanın derinlerine, kutsal sitelerin altına, üstüne ve etrafına fiziksel ve boyutsal olarak gizlendi. Bu kodlamaların Ana Matriksi Sfenks tarafından korunan Mısır’ın Büyük Piramidinin içinde yaşar. Kadim gökler özel bir yıldızsal hizalanmada hizalandığı zaman, kutsal sitelere enerjisel bir kapı açıldı. Bu kutsal kodlamalar vasıtası ile girişe izin verir.

Hepimiz, dünyada zamanın başlangıcından bu yana her kutsal sitenin hücresel farkındalığını içimizde taşıyoruz. Bu sadece bu enerjileri alma niyetimizin ince ayarı konusudur.

Dünyanın ilerleyebileceği tek yol kalp vasıtası iledir. Her araç, meditasyon ve OM, kalp ile direkt temasa girmeden meyvesiz bir ağaçtır. Evren inatçı doğamızı bildiği için, kozmik aşk tanrısının okunu yolumuza atmak için bazı yıldızları hizaladı.

Ağustos Tutulmaları İle İlgili İnternetten Araştırma

1 Ağustos 2008’de 3:13 am MST’de 10 derece Aslan’da Tam Güneş tutulması var. Bu, Güney Düğümü Tutulması ve ilişkilere ve partnerliğe daha çok odak var. Ayrıca bu tutulma ile bir ayrılık teması var. Bu yaz, yılın başında bitiremediğiniz bir şeylerden yürüyüp uzaklaşabilirsiniz. Bu zaman sırasında sırları söyleme ile ilgili dikkatli olun, çünkü bunlar olası olarak ortaya çıkabilir. Herhangi bir ayın 1’i ve 2 sinde doğanlar bu tutulmadan en çok etkilenecek olanlardır. Eğer siz bir Aslan, Akrep, Kova veya Boğa iseniz, büyük değişimlere hazır olun! Tutulma enerjisi 1972 ve 1990’da gerçekleşen güneş tutulmalarının tekrarıdır. Çoğumuz için uzun bir süredir devam etmekte olan negatif bir durum bundan sonraki altı ay içinde aniden temizlenebilir. Tam tutunla Kuzey Kanada, Grönland, Sibirya ve Çin’de görünebilecek.

Aslan güneş tutulmaları her zaman dünya liderlerine ve kraliyet ailelerine değişimler getirir. Sonraki altı ayda şu andaki politik spektrumda küresel çapta büyük değişiklikleri gözleyin.

16 Ağustos’ta kısmi Ay tutulması var. Afrika, Avustralya, Endonezya ve Avrupa’dan görülebilecek. Bu tutulma iki sabit yıldız ile hizalıdır. Deneb Algedi, Oğlak takımyıldızında yerleşiktir ve yasa ve adalet ile ilişkilidir. Ayrıca bu sabit yıldızın arka ve omurga ile ilgisi vardır. Sadalsuus Kova takımyıldızında yerleşiktir ve iyi talih ve akışla ilerleme ile ilişkilidir. Ayrıca mutlu dişil ilişkiler ile ilgilidir. Eğer Ay Tutulması zamanı civarında yeni birisiyle tanışırsanız, özel bir dostluk oluşturabilirsiniz.

Bu yıldızsal bağlantılar ve boyutsal değişimler bizleri hücresel farkındalığımızın parçası olmayan eşsiz olanaklara açmak için hizmet eder. Bildiğimizden daha fazlası olmak bizim kaderimizi. Bu yeni ayna yansıması eonlar boyunca aradığımız şeyi bize verecek.

8 Ağustos Doğal bir kapıdır. Hiçbir şey zorlanmıyor, hiçbir şey dürtülmüyor, hiçbir şey stresli değil. Sadece uyuyan ışık kodlarımızı tutuşturan cennetlerden hatırlamanın doğal bir yüklemesidir. Bizi gelmekte olan ışığın geçit törenini görebileceğimiz yere yükseltiyor.

Zaman hızlandı ve Ağustos’ta Zaman matrisi bilinmeyen bölgelere geçiyor. Ağustos 2008 zamanında Philadelphia Deneyi olarak adlandırılan şey (12 Ağustos 1943) bir başka Zaman dönüşümü doğurmak için tekrar açılıyor. Algıladığımız şekliyle zaman değişecek. ‘Zaman Kapıları’ 12/8/2008’de açılıyor. Gizli olan her şey görülüyor. Görülmüş olan her şey şimdi uyuyan tohumun DNA’sında gömülü olan yeni bilginin ışığında berraklaşıyor. Geçmiş ve gelecek şimdide el ele yürüyor.

Gillian MacBeth-Louthan