ACCESS BEDEN PROSESLERİ

Yazdır Yazdır 

Access Consciousness Beden Çalışması bedende elleri farklı pozisyonlarda koyup enerjileri çalıştırmayı kullanan elle uygulanan bir yöntemdir. Bu prosesler bedenin orijinal işlevlerine geri dönmesini kolaylaştırır, bu da bedenin onarılmasına ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

Kendinizi geliştirme ve spiritüellik üzerinde ciddiyetle çalışmakta ve bunu yaparken bedeninizi ihmal mi etmektesiniz?

  • Üzerinde çalışmakta olduğunuz prensiplerin ve uygulamalar bedeniniz ile ilgisi var mı yoksa bunların hepsi zihninizde mi?
  • Eğer bedeninizin yanınıza almadan aydınlanmaya ulaşsaydınız, bu hiç eğlenceli olur muydu?
  • Eğer bedeniniz sürece katkıda bulunmak istediğini söyleseydi, onun size söylemeye çalıştığı şey, duyar mıydınız?

Ya bedeniniz sizin kadar bilinçli olsaydı ve bu yolculukta sizin partneriniz olabilseydi? Bedeniniz gerçekte sizden daha fazla bilinçli olsaydı, onu dinlemeye istekli olur muydunuz? Ya aradığınız bilinç sadece bedeninizi sürece dahil ederek olası ise? Bu neye benzerdi?

Bedenlerimizi daha fazla bilinçli ve farkında olma sürecine dahil etmek Access Consciousness’in önemli bir parçasıdır. Access’in kurucusu Gary Douglas, bedenlenmenin muhteşemliğini elde edinceye kadar, dünyaya tekrar tekrar geri dönmenin kaderimiz olacağını sürekli ifade etti. Bedenlenmenin muhteşemliğini gerçekten elde edebildiğimizde, buraya gelme veya gelmeme seçimine sahip oluruz.

Douglas’ın tanımında bedenlenme sadece bir bedende olmak değildir (bu onun bir parçasıdır), aynı zamanda tüm bu realitede o bedende var olmanın her yönü ile ilgilidir.

Access Consciousness bu bedenlenme sürecini daha kolay, daha rahatlıkla ve daha eğlenceli yapabilen sayısız aletler sunar. Bu enerjisel prosesler kolayca öğrenilir, yapması kolay ve eğlencelidir ve herkes tarafından yapılabilir. Minimum eğitim seviyesi veya hatta yaş yoktur. Bu prosesleri bilen bir çok çocuk anne babalarından daha hızlı ve daha dramatik değişimler üretebilir!

Bu prosesler ellerinizi bedene koymak ve belirli enerjileri o bedende çalıştırmak kadar basittir. Prosesler basit ama etkilidir.

Access beden proseslerini kullanan bir çok insan bir çok mucize gerçekleştirdi. Üçüncü aşama kemik kanseri teşhisi konan bir adamın eşi altı hafta boyunca her akşam yatakta ona prosesleri yaptı. Doktora kontrole gittiğinde, semptomlarda bir iyileşme gördüler. Normalde bu kadar ileri kanserde iyileşme gerçekleşmez ve “kanıta dayanan tıp” tarafından açıklanabilir değildi. Bu adamın doktoru onun dördüncü aşamaya ilerlemesini bekliyordu. 6 yıl sonra kanser hala gerilemiş durumdaydı.

Bu teknikler ile yapılan iki kısa seans prostat kanseri olan bir adamın prostatının normal büyüklüğüne inmesini sağladı – bunu bu prosesleri aldıktan sonraki gün onu inceleyen tıp doktoru bildirdi.

Başka bir çok insan kendilerini, ailelerini ve danışanlarını diğer yaşamı tehdit eden hastalıklardan iyileştirmek için kullandı, bunlara rahim kanseri, mesane kanseri, prostat kanseri, fibroidler (lifli tümör), çeşitli türde artrit dahildir.

İlginçtir ki, bu sonuçlar mucizelerin sınırında sonuçlansa da, bu mucizevi tedaviler Access Consciousness’in hedefi değildir. Access’in Kurucusu Gary Douglas bununla ilgili düşüncesini değiştirdi. Bu şifaları uygulayarak, insanların bilinci seçeceklerini düşünüyor. Gerçekte olan şey, insanlar Access’in tüm proseslerini kullanarak daha fazla bilinçli oldukça, bedenleri doğal olarak iyileşiyor.

Ya bilinç gerçekte gezegendeki en güçlü şifa kuvveti ise? Hastalığınız her neyse onu iyileştirmek için bilinci kullanmaya istekli misiniz?

Ya bedeninizin keyfini çıkarmak olası olduğunu bildiğiniz her şeye kapıları açabilseydi?

Bireysel Access Beden Proseslerinden bazıları;

– Görüşü Düzeltme

– Enerjisel Yüz Germe

– Bedenin Yeniden Yapılandırılması

– Moleküler Yok Etme ve Tezahür Ettirme

– Artriti, kireçlenmeyi elimine etme

– Kulaklar, İşitme, sinüs tıkanıklığı

– Başka insanların ağrılarını, hastalıklarını, realitelerini kopyalamayı elimine etme….

Seanslar için:

saffet_guler@yahoo.com,