ANDROMEDA IŞIK ŞEHRİ

Yazdır Yazdır 

Düşüncelerinizin Üstadı Olmak

Channelled by Liat Nava Aliya 28-04-2007

Yüksek ışık ızgaralarına, kutsal geometriye bağlanarak, Işık Şehrine bağlanarak düşüncelerinizin üstadı olabilmeniz için size rehberlik sunduk. Kendinizi negatifliklerden ne kadar temizlerseniz, o kadar çok ışıkla dolarsınız. Düşüncelerinize verdiğiniz niyet şimdi ful hızla tezahür ediyor. Ne kadar güçlü olduğunuzu kendinize hatırlatmanız bu nedenle önemlidir.

Düşüncelerinizin üstadı olmak sizi yükseliş yolunda ilerleten bir süreçtir. Bu varlığınızdan tüm negatif unsurları salıverme ile çalışarak yapılabilir. Birçokları bu unsurları yadsıyor ve bu onların yaşamlarında daha fazla acıya neden oluyor. Işık araçlarının basitliği, size yardımcı olmak için kullanılabilir, bunlar sizi 5 nci boyuta bağlar ve ondan huzur kaynaklanır. Kendinizi Işık ve Ses Tapınağına getirmenin basitliği ve gökyüzünden kalbinize ve dünyaya bir ışık ışınının indiğini gözünüzde canlandırarak kutsal bir çemberin içinde durmanın basitliği ve o anda gereksinim duyduğunuz kutsal geometrileri istemek.. Varlığınıza sevginin, huzurun, sevincin, uyumun anımsanmasının kutsal bağlantılarını getiriyorsunuz. Bu etrafınızda kutsal bir yer yaratır ve onu kendinizle taşırsınız. O, aranızda hiçbir söz söylenmeden bile çok derin bir seviyede başkalarına dokunur.

Negatif duyguların salıverilmesi bu yoldaki hedefinizdir. Bunlara tutunmak yaşamlarınızda ayna dersleri yaratır ve yaşamınıza dramalar, acı, bunları öğrenmekle ilişkili dersler getirirsiniz. Sunulan armağan hemen salıveriştir ve bunu Işık Şehrinde yapabilirsiniz.

Hemen salıvermenize yardım etmesi için yaşamınızdaki negatif unsurları, duyguları salıvermek için bir meditasyon sunuyoruz.

Negatif Unsurları Salıvermek İçin Meditasyon

Kendinizi Andromeda Işık Şehrindeki Ses ve Işık Tapınağına getirin. Gelin ve kutsal çemberde durun ve gereksinim duyduğunuz tüm kutsal geometrinin size armağan edilmesini isteyin. Varlığınızı ışıkla dolduran altın bir ışık şaftı (ışını) var. Yukarıya bakarken, bu altın ışık ışınının cennetlere uzandığını göreceksiniz. Negatif unsurları, duyguları, hisleri ışığa dönüştürmek için o orada. Bunu her parça ile yaparken, ışığın negatifliğin sizi terk ettiği yere aktığını hissediyorsunuz. DNA seviyesinde hasarın olduğu yerde, onun mükemmelliğe iyileştirilmesini isteyin.

Rehberleriniz, Üstat rehberleriniz, Andromeda Işık Şehrinin Büyük Şifacıları bu işlemde sizi destekliyor.

Meditasyonun sonu.

Bunun düşünce sürecinize yardımı olduğunu göreceksiniz. Bu entellektüel bir egzersiz değil, kalpten yapılan bir egzersiz. Bunu yaparken farkındalık genişler ve artık size hizmet etmeyen şu anda gezegende sahip olduğunuz eski inanç sistemlerinin yerini evrensel bilgi alır.

Sizi sevginin ışınında bırakıyoruz.

Yükselmiş Üstat Abu Myra.