Andromeda Konseyi: 11.11.11 & 4 ncü boyut insan olarak yaşam hakkındaki gerçekler

Yazdır Yazdır 

15 Ekim 2011

Güncelleme: “Bir Konuyu Açıklığa Kavuşturmak”

Andromeda Konseyi temsilcisi Tolec 15 Ekim 2011’de “Bir Konuyu Açıklığa Kavuşturmak” başlıklı bir bildiri yayınladı, bu bildiride Andromeda Konseyinin kendisinin doğasını ve yapısını açıklığa kavuşturuyor. “Bir Konuyu Açıklığa Kavuşturmak” bu makalede daha sonra veriliyor.

Andromeda Konseyi – 11.11.11

Andromeda Konseyi temsilcisi Tolec ayrıca 11.11.11’in çokboyutlu fonksiyonu üzerine Konseyin perspektifini sunuyor.

Tolec şöyle belirtiyor, “4 ncü boyut enerjisinin resmi başlangıcı 11.11.11’de Dünyanın güneş sistemini etkileyecek, güneş sistemi galaktik ekvatoral plan bölgesi ile karşılaşıyor – evren & galaktik genişlikte armonik frekans uzayın tüm bu bölgesini etkileyecek. Bu yüksek frekanslı titreşimin doygunluğu 2012’nin tümü boyunca devam edecek, Aralık 2012 – Mart 2013 zaman çerçevesi sırasında tam kuvvete erişecek, bu zaman çerçevesinde Yerkürenin kabuğunun 90 derece değişiminin son dönüşü gerçekleşecek.

“Bu değişikliklerin 2013’ün kalanında sakinleşmesi bekleniyor ve bu döngü Aralık 2013’te tamamlanacak.”

“Bu zaman sırasında en küçüğünden en büyüğüne her canlı şeye 4 ncü boyut yaşamına değişme, evrimleşme fırsatı sunulacak.”

“Dünyanın yeni 4 ncü boyut titreşimi varoluşuna, yeni 4B yaşamına Ocak 2014’te yerleşmeye başlaması bekleniyor. Evet, Dünya gezegeni muhtemelen oraya varmak için dramatik değişimlerden geçecek. Ama yaşam değiştiren bu olaylar hem insanlar hem de gezegendeki tüm yaşam için olacak… bu değişimler normaldir ve bu süreç için gereklidir. Bu evrimdir.”

Bildiri “Bir Konuyu Açıklığa Kavuşturmak”

“Bir Konuyu Açıklığa Kavuşturmak” bildirisinde, Andromeda Konseyi temsilcisi Tolec şunları yazıyor,

“Uzaydaki çeşitli dünya dışı organizasyonların bazıları hakkında kafası karışmış olan insanlar için, bir konuyu açıklığa kavuşturacağım.”

“Uzayda birçok ‘konseyler’ veya bir araya gelmiş yıldız sistemleri & gezegenler vardır. Bunların çoğu Dünyayı ziyaret etti, Dünyayı ziyaret etmeye devam ediyor ve Dünyayı ziyaret etmekten çok daha fazlasını yaptılar. Her biri kendi çıkarlarına ve ‘gündemlerine’ sahiptir.

“Bu nedenle berraklık sağlamak için, aşağıdaki bilginin yardımcı olacağına inanıyorum. Lütfen bunu tüm bütünlüğünde okuyun. Andromeda Konseyi’nin Dünyaya, insanlığa en yüksek & en iyi ilgisinin gerçeklerini ortaya koyuyor. Burada not etmeye değer bazı yeni gerçekler var. Lütfen yıllar açısından “tarihlere” yakın dikkat gösterin. Ve elbette aşağıdakileri okurken nasıl hissettiğiniz ile ilgili kendi içsel rehberliğinizi, ayırt edişinizi kullanın.

Andromeda Konseyi

“Andromeda Konseyi (Konsey) üye yıldız sistemleri ve gezegenlerinin galaksiler arası yönetim kuruludur. Bazıları 3 ncü ve esaseb 4 ncü, 5 nci & 6 ncı boyut olan dünyalardan, insanlardan ve varlıklardan oluşur. Çeşitli renklerde, boyutlarda ve ırklarda olsalar da bu insanlar çok insandır, evrimini farklı aşamalarındadırlar. Bu, kozmosta hakim olan yaşam formudur. Andromeda Konseyinin 12 kıdemli yönetici üyesi vardır. Bu yönetici üyelerin hangi yıldız sistemlerinden & gezegenlerden olduğunu Andromeda Konseyi websitesinde okuyabilirsiniz:

http://www.andromedacouncil.com/about.html

“Konseyin kendisi Dünya yılları ile ölçüldüğünde yaklaşık 20,000 yıldır organize olmaktadır.”

“Konseyin kendisi orijinal olarak yaratılan yönetici yasaları & talimatları ile sorumludur ve gerekli olduğunda kendi üye yıldız sistemleri & gezegenler tarafından bu yasalar & talimatlar değiştirilir.”

Başka otorite yoktur.

“Konsey aldığı kararlarda & yaptığı eylemlerde çok dikkatlidir ve çok tedbirlidir. Onun yönetimi en yüksek derecede özenli, kesin galaksiler arası standartlar, etikler & protokoller ile yönlendirilir, ölçülür ve bunlara sadık kalınır. Aldığı her karar çok dikkatlidir ve düşünülmüştür.”

“En önemlisi, Dünya insanları da dahil tüm hissedebilir zeki yaşamın özünde olan egemenliğine & özgürlüğüne değer verir. Bu, Konseyin kesinlikle insanlığın haklarına, kendi büyüme ve evrimi için her insanın özgür irade seçimine, en uygun olan kararları almasına kesinlikle değer verdiği anlamına gelir.”

Uzaydaki Savaşı Kazanıp Draco & Hydra Reptilianlar ve Orion Gri İttifakını Yendikten Sonra Andromeda Konseyinin Dünyada Çalışmaya Devam Etmesinin Nedenleri

“Konsey Ağustos’un sonlarından bu yana Procyon yıldız sistemindeki insanlarımızın çalışmalarının kanıtlarının gösterdiği gibi çok meşgul idi. Dünyadaki kalan Reptilianları & Grileri temizlemek için Virginia, Colorado, New Mexico, Nevada ve diğer yerlerdeki yer altı üslerini & tünel sistemlerini yok etmek üzere oldukça yön belirleyici, oldukça odaklanmış sonic ışınlar kullandılar. Ben, Tolec şimdiye dek 6 haftadır bunu anlatıyorum. Ayrıca şimdi kalan yer altı & denizaltı Reptilian & Gri operasyon üslerini temizlemek için gezegeninizdeki diğer bölgelerde çalışıyoruz. Ama, ABD bölgesi bu kötücül varlıkların en yüksek yoğunlukta oldukları yerler idi. Önce bunları ele almak gerekliydi. İş tamamlandı.”

“Bu nedenle, özgürlüğünüz için savaşarak uzaydaki savaşa eşi görülmemiş şekilde dahil olmamızdan bu yana ilk kaygımız her zaman Dünya insanlarının yaşamlarının özgür olması, güvende olması, sevgi dolu olması ve korunmuş olması idi… gezegeninizdeki her insan kendi yaşam yolculuğunu yaparken. Buna dahil olmamızın ilk nedeni ve hala da öyledir, kesin olarak saf dışı bırakmaktı. Dünyayı ve uzun süredir riskte olan insanlarını yönetme & manipüle etme devam eden girişimlerinde kötücül Reptilianların & Grilerin bozduğu, karıştırdığı şeyleri bertaraf etmek. Şimdi, dünyanızdan bu kötücül varlıkların temizlenmesi için gereksinim duyduğu son ‘temizlik’ yardımını sağlamak için insanlık adına çalışıyoruz. Dünyanın & insanlığın özgür olmaya hakkı var. Özgür & egemen olmaya hakkınız var… ve sizi bekleyen yeni 4 ncü boyut dünyasının huzurunun, ihtişamının & güzelliğinin keyfini çıkarmaya hakkınız var.

“Ayrıca, doğru zaman geldiğinde arzu ettiğiniz bilgileri veya yardımı sunmak için ‘kişisel olarak’ sizin için burada olacağız… Dünya & insanları 4 ncü boyut yaşamına evrimleşirken yapacağınız seçimlere dayanarak. 4B yaşama evrimleşmek için, bu gerçekleşirken burada Dünyada sadece bunu deneyimleyin. Basit. Kusursuz. Direkt. Başka bir şey yok.

Galaktik Federasyon

“Andromeda Konseyinin 10 kıdemli üyesini bulunduran uzun süre önce oluşturulan ‘Galaktik Federasyon’ Tau Ceti yıldız sisteminde yerleşiktir.”

“Dünya yılıyla yaklaşık 5,000 yıldır Andromeda Konseyinin resmi üyesi olmuştur. Galaktik Federasyonun kendi Başkanı & Başkan yardımcısı ve 5 konsey üyesi vardır: yüksek rütbeli bir Komutan, eşdeğer tıbbi Amiral, Kıdemli xenobiologist (dünya dışı yaşam formlarını inceleyen biyolog), Eğitim kurulu Başkanı ve Yüksek Seviyeli bir Diplomat.”

“Galaktik Federasyona katılmakla ilgilenen gezegenler için, onun başlıca ilgileri şunlardır: ticaret, eğitim, genelde uzayın keşfi ve insanların birbirlerinin arasında yaşayabilmeleri ve gerçek sosyal, kültürel, dil öğrenimi ve bilgi değişimi deneyimine sahip olmaları için başka dünyalara özel yolculuklar.”

“Galaktik Federasyon yaklaşık 140 yıldız sistemi ve 300 gezegenden oluşmaktadır. Kendi ilgilerinin peşinde olan gezegenlerin Galaktik Federasyona katılmaları veya çıkmaları ile gezegenlerin bu sayısı artar ve azalır.”

“Galaktik Işık Federasyonu (Galactic Federation of Light), ayrıca Galaktik Işık Konfederasyonu olarak da bilinir”

“Galaktik Işık Federasyonu” veya “Galaktik Işık Konfederasyonu” hakkında bildiğim şey, onun Dünyaya bağlantılarla Sirius yıldız sisteminde yerleşik olduğudur.”

“Açıklığa Kavuşturma & Farkı Ayırt Etme”

“Yukarıdaki 2 organizasyon hakkında açıklığa kavuşturma & farkı ayırt etme amacı için çok berrak, yerinde ve anlaşılır olmak için, Andromeda Konsey toplantılarının çoğunun yapıldığı ana biyosferin Komutanına Konseyin Galaktik Işık Federasyonu hakkında ne bildiğini dün sordum:

“bu noktadan itibaren kelimesi kelimesine Komutanın söylediklerini yazacağım. Lütfen not edin, o Andromeda Konseyinin tüm desteğine sahiptir.

“…Galaktik Işık Federasyonu, onları biliyoruz. Yaklaşık 1,000 yıldır ortalardalar. Evet, Sirius’ta yerleşikler. Küçük olarak başladılar ve hala gruplarına dahil olan çok sınırlı gezegenler var. Onlar Andromeda Konseyinin üyesi değiller. Onlarla bir ilgimiz yok.”

“Ve hayır, Galaktik Işık Federasyonu Galaktik Federasyon değil. Kesinlikle değil.”

“Komutana Galaktik Işık Federasyonu üyeleriyle uzayda veya burada Dünya gezegeninde muhtemel işbirliği hakkında sordum ve işte söyledikleri:

“…hayır, hayır. Galaktik Işık Federasyonu ile işbirliği yapmıyoruz. Ne de Galaktik Işık Federasyonun parçası veya üyesi olan herhangi bir yıldız sistemi veya gezegen ile işbirliği yapmıyoruz. Hayır.”

Özet

“Bitirirken, henüz anlattığım bilgilere yeni uyanan Dünya insanları için bazen bu kafa karıştırıcı olabilir. Ama böyle olmak zorunda değil. Bunu basit tutmak için her zaman elimden geleni yaptım.

Doğru miktarda ayrıntı, tanımlamalar ve açıklık ile hangi bilginin sizin için doğru olduğunu daha iyi ayırt edebilirsiniz. Buna göre hareket edin.

“Evriminizdeki 4 ncü boyut insan olma adımını kolaylıkla, dinginlikle, zarafetle & huzurla atmanızı dilerim. Bunların hepsi size bağlı.

“Size yolunuzda, yaşam yolculuğunuzda huzur diliyorum.”

Andromeda Konseyi websitesi

www.andromedacouncil.com

TELİF HAKKI: Telif hakları Alfred Lambremont Webre JD, MEd, Tüm hakları saklıdır

Orijinal makalenin ekli olduğu link verilerek websitelerine ve email listelerine gönderilebilir.

Bu makalenin telif hakkı vardır ve yazarın yazılı izni olmadan başka websitelerinde veya email listelerinde yayınlanmamalıdır. İzin için: exopolitics@exopolitics.com

Teşekkürler.

(Çeviri: Saffet Güler)