Andromeda Konseyi: Elenin, kahverengi cüce, Nibiru, yerküre değişiklikleri, 4B Dünya

Yazdır Yazdır 

Andromeda Konseyinin Elenin, kahverengi cüce, Nibiru, yerküre değişiklikleri, 4B Dünya İle İlgili Güncellemesi

Alfred Lambremont Webre, JD, MEd

www.exopolitics.com

11 Eylül 2001’de yayınlanan, bu görüşmeciyle yapılan kapsamlı ExopoliticsTV röportajında, Andromeda Konseyinin temsilcisi, Dünya ile iletişim için Andromeda Konseyinden aldığı güncellemeleri derinliğine konuştu.

Bu Andromeda Konseyi güncellemeleri Elenin Kuyruklu Yıldızı ve onun doğası ve fonksiyonu hakkında kapsamlı bir tartışmayı içeriyor, söylenildiğine göre Elenin güneş sistemine giren göksel gövdelerin arka arkaya gelişinde önde geliyor.

Andromeda Konseyinin temsilcisine göre, güneş sistemimizi güncelleyecek (yükseltecek) bu beklemedeki göksel gövdeler şunları kapsıyor: (1) güneş sistemimizi ikili güneş sistemi yapmak için gönderilmiş kahverengi cüce, (2) ileri 3 ncü boyut zeki insan uygarlığı tarafından iskan edilmiş yeni bir gezegen, (3) ve güneş sistemimizde girmekten kaçınması için, iskan edilmiş Nibiru gezegeninin sonucu güneş sistemimizin üzerinden geçişi; Nibiru’nun sakinleri Annunakiler tarafından Dünya insanlığı üzerindeki saldırganlık döngüsünü kırmak için Andromeda Konseyinin kendisinin görüşmesiyle ulaşılan sonuç.

Andromeda Konseyinin güncellemesi ayrıca 2011’in kalanında, ve 2012 – 13 periyodu sırasında insanlığın bekleyebileceği yerküre değişimlerinin tartışmasını içeriyor.

Andromeda Konseyine göre, güneş sistemindeki bu bildirilen yeni değişiklikler Dünya gezegeni dahil tüm güneş sisteminin boyutsal geçişiyle olan dönüşümün gerekli bir parçasıdır.

Elenin Kuyruklu Yıldızı ve güneş sistemimizin göksel gövde güncellenmesi

ExopoliticsTV röportajında Andromeda Konseyi temsilcisi (Tolec) Elenin Kuyruklu yıldızının rolünü ve zekice tasarlanmış bir konvoy şeklinde Elenin Kuyruklu yıldınızı izleyen ard arda üç önemli göksel gövdeyi tartışıyor.

Tolec, Andromeda Konseyine göre, bu göksel gövde güncellemesinin fonksiyonunun, güneş sistemimizin 3B boyuttan 4B boyutlu bir güneş sisteminde evriminin bir parçası olduğunu ve boyutsal geçişle bu dönüşümde Dünyayı ve insan uygarlığımızı kapsayacağını ifade ediyor.

Güneş sistemimizin göksel beden güncellemesi

Tolec güneş sistemimizin bu göksel gövde güncellemesinin anahtar veçhelerini tartışıyor. Andromeda Konseyine göre bu bildirilen gelmekte olan güncellemelerin yazılı özeti aşağıda.

ELENİN, TEKOMA ve NİBİRU

Bu Göksel Gövdelerin her biri ile ilgili gerçekler

1.) Elenin nedir?

YANIT: “ Doğal bir göksel gövde, küçük bir kuruklu yıldızdır, ama buz ve gazdan çok kayadan yapılmıştır. Elenin kendisini izleyen Üranüs büyüklüğünde kahverengi cüce olan Tekoma’nın gelişi için ‘yolu temizliyor’. Eliptik yörüngesiyle Elenin tabiri caizse Tekome’yi emanet etmek için güneş sistemimize girecek ve sonra ayrılacak.”

2.) “Dünyadaki birçok insan Elenini çevreleyen piramit şeklinin farkında. Bu neyle ilgilidir?”

YANIT: “Teknolojinin farkındayız, Elenin kuyruklu yıldınızın genel alanı üzerine piramit şekilli bir kuvvet alanı yansıtan bir denetleme cihazıdır. Sadece uzayda bir problem olduğunda bu cihazın bu şekilde aktive edildiği görülüyor. Bu teknolojinin ayrıca Tekoma’nın Dünyanın güneş sistemine verebileceği olası aksamaları minimize etmek için Elenin ve Tekoma’yı rotada tuttuğu görülüyor.”

3.) “O zaman neden Elenin Güneş sistemine doğru geliyor?”

YANIT: “Elenin sadece Tekoma için yolu temizliyor.”

4.) “Elenin’in kendisinin gelişi direkt olarak herhangi rahatsızlıklara veya Yerküre değişimlerine neden olacak mı?

YANIT: “Hayır”

5.) “Tekoma nedir”

YANIT: “Üranüs gezegeni büyüklüğünde kahverengi bir cücedir. Dünyanın güneş sistemine yaklaşık olarak 2011 Ekim ortalarında varacak; ve yeni, daha küçük, çok parlak olmayan ikinci bir güneş olarak bu güneş sistemine yerleşmesi bekleniyor. Venüs ile Dünyanın arasına yerleşmesi bekleniyor, ama Venüse Dünyadan daha yakın.”

[Editörün Notu: ExopoliticsTV röportajı sırasında Tekoma’nın fiziksel görünebilirliği sorulduğunda, Andromeda Konseyi Tekoma’nın şu anda teknolojik bir paravan veya kalkan ile “örtüldüğünü” ve Dünyaya görünmez olduğunu belirtti. Tolec “paravan” mekanizmasının ne zaman kaldırılacağını ve Tekoma’nın güneş sistemimizde ne zaman görünen bir “2 nci Güneş” olacağını bilmediğini söyledi].

6.) “Tekoma’nın gelişiyle güneş sisteminde, daha önemlisi Dünyada olabilecek olası rahatsızlıklar nedir?”

YANIT: “Çoklu Andromeda Konseyi biyosferleri, siz bunlara gezegensiler de diyebilirsiniz, bunlar esasen çok büyük uzay gemileridir. Her biri birkaç bin mürettebata sahiptir. Kollektif olarak bu biyosferler Tekoma geldiğinde Dünya gezegenini ve güneş sistemindeki birçok diğer gezegenleri sarmalamak ve tampon oluşturmak için birleşik kuvvet alanlarını yansıtacaklar. Onların çabaları mümkün olduğu kadar Tekoma geldiğinde ve yerine yerleştiğinde Dünya gezegenindeki potansiyel titreşim etkilerini ve rahatsızlıkları minimize etmektir.”

7.) “Zaten ara sıra Dünyaya görünür olan kahverengi bir cüce yok mu – Dünyanın Güneşine yakın?”

YANIT: “İyi soru. Evet var. Uzun süredir orada. O, kırmızıdan kahverengiye dönüşme sürecinde. Ancak, Güneşinizden ölçüldüğü gibi, o sizin Güneşinizden yaklaşık olarak 3 milyar ışık yılı uzaklıkta. Bu mesafeden dolayı, Siz Dünya gezegenindekiler onu nadiren görürsünüz.”

8.) “Tekoma neden Dünya’nın Güneş sistemine geliyor?

YANIT: “Bu olay, onun gelişi onun kendi evriminin bir parçası.

“Ayrıca bu güneş sisteminin ikili bir yıldız sistemi olması güneş sisteminin kaderi. Sonuç olarak, Tekoma gece gökyüzünüzü de aydınlatacak, yani gece gökyüzünüzü daha parlak yapacak.

Bu noktadan itibaren gece gökyüzünüz bazı gece vakitlerinde tan vakti gibi görünecek.”

8a. “Dünyanın gece gökyüzü içinde Tekoma’nın olmasıyla nasıl görünecek?”

“Gece zamanı: Dünyadaki insanlar Tekoma’yı pastel sarı & pastel turuncunun karışımı olarak görecekler. Nihohia’nın pastel pembe/pastel mor/pastel mavi renklerin enine bantlarına sahip olduğu görülecek ve onun ayı pastel mavimsi beyaz renkli görünecek. Kendi ayınızı 2 p.m. civarında göreceksiniz. Gündüz zamanıyla karşılaştırıldığında, bu yeni göksel gövdeler gece daha büyük görünecekler.”

8b. “Dünyanın gündüz gökyüzü Tekoma ile nasıl görünecek?”

“Gündüz zamanı: Dünyadaki insanlar Güneşi büyük & sarı olarak görmeye devam edecekler; Tekoma, kahverengi cüce, bir ışık gövdesi olarak, turuncu renk yayan çok küçük bir güneş. Güneşinizle karşılaştırıldığında Tekoma yeni kullanılmamış, silgi başı diyebileceğiniz büyüklükte olacak. Nihohia, gezegen – eğer kullanılmış bir kurşunkalem alırsanız ve bir parça kağıt üzerine bir nokta yaparsanız, Nihohia bu kadar büyük görünecek; ve onun ayı çok ince uçlu bir kalem ile bir nokta yaparsanız, bu büyüklükte görünecek. Perspektif olarak, eğer güneşinizi yuvarlak bir saat yüzü olarak düşünürseniz, hepsi sağ alt köşede saat 4 – 5’in etrafında yerleşik olacak.

9.) “Nihohia nedir?”

YANIT: “Nihohia Tekoma’ya eşilk eden küçük bir gezegendir. Pluto’dan daha küçüktür ve kendisiyle birlikte çok küçük bir ay getiriyor. Her ikisi de Tekoma’ya çok yakın bir yörüngede dönüyor. Nihohia gezegen yüzeyinin altında yer altı şehitlerinde yaşayan insanlar var. Bazı insanlar Kafkas ırkı görünümlü ve bazıları yumuşak, pastel mavi derili görünüyor, kadim Hindistan’ın en eski metinlerinde haklarında ilk kez yazılan mavi derili insanların uzak kuzenleri. Nihohia ırkları da birbirleriyle karıştı. Hintçe konuşan Dünyalı bir insan aynı şekilde bu insanlarla konuşabilir. Onlar çok sakin, uyumlu, barışçıl insanlardır. Ayrıca çok ileri evrimleşmiş insanlardır. Kendi aralarında hiç çatışmazlar. Bu güneş sistemine gelmeleri, 4 ncü boyuta tekamül etmeleri ve bu boyuta kendi çok – fasetli geçiş ve dönüşümleriyle Dünya insanlarına yardım etmeleri onların kaderidir.

Bu insanların bugün yaşadıkları çeşitli merkezi şehirlere giden yer altı tünelleri vardır. Onlar teknolojiye sahipler. Spesifik olarak gezegenlerine kalkan oluşturmak için bir kuvvet alanına sahipler. Kuvvet alanı yolculukları sırasında gezegenlerinin parçalanmaması veya yok olmaması için gezegeni korur. Onların ayları içlerinde insanalrın yaşadığı bazı yer altı uzay istasyonlarına sahiptir. Nihohia’yı koruyan aynı kuvvet alanı ayını da korur. Bu insanlar kozmosta Nihohia’da yaklaşık 100,000 yıldır gezinmekteler ve yolculukları sırasında birçok diğer uygarlıklar & insanlar ile samimi dostça iletişimlar kurdular. Şu anda 3 ncü boyut insanlar olan 3 ncü boyut bir dünyadır. Aynen Dünya gibi 4 ncü boyut dünyasına dönüşecekler. İnsanları da dönüşecek.”

10.) “Nibiru hakkında ne diyorsunuz?”

YANIT: “O Jüpiter büyüklüğünde bir gezegendir. Tekoma’nın biraz arkasından takip ediyor.”

11.) “Nibiru gezegeni üzerinde veya yeraltında yaşayan insanlar var mı?

YANIT: “Evet. Nibiru’da yaşayan 4 ncü boyut insanlar var. Nibiru’nun insanları Dünya zamanıyla son 2,000 yılda 4 ncü boyut oldular. Dünya insanları tarafından Annunaki olarak biliniyorlar. Ama gerçekte Annunaki Nibi olarak bilinen insanların çoğunluğunun sadece küçük bir kısmıdır, küçük bir klandır.”

12.) “Nibiru’nun Dünyanın güneş sistemine girmesiyle neler olacak?”

YANIT:: “Hiçbir şey. Nibiru Dünyanın Güneş sistemine girmeyecek. Dünya insanlarının ve Nibiru insanlarının yararına, Andromeda Konseyi Nibiru insanlarının Dünyanın insanlarına müdahale etmemesi için onlarla görüştü. Bu görüşmenin parçası olarak Andromeda Konseyi, Nibiru’nun Dünyanın güneş sisteminin çok üzerinden geçmesi için, Nibiru’nun [ve aylarının] yörüngesini itelemek üzere teknolojilerini kullanmaları için 5 nci boyut varlıklarının yardımını sağladı.

“Bundan dolayı, Nibiru’nun Dünyanın güneş sisteminin üzerinden geçmesinden kaynaklanacak ‘neden & etkiler’ olmayacak, Yerküre değişiklikleri olmayacak. Hiç. Dünyanın güneş sistemi için, bu sanki nazik bir rüzgar esmiş gibi hissedilecek.”

13.) “Yaklaşık olarak ne zaman, Dünya zamanıyla hangi ayda, Nibiru güneş sisteminin üzerinden geçecek?”

YANIT: “Nibiru güneş sisteminin üzerinden yaklaşık Kasım sonu ile Aralık 2011 in ortası arasında bir zamanda geçecek. Yine, güneş sistemi için bu sadece sanhi hafif bir rüzgar esmiş gibi hissedilecek, daha fazlası değil.”

14.) “5 nci boyut varlıkları Nibiru’nun güneş sisteminin üzerinden geçmesi için planlanan yörüngeye itelemek için teknolojilerini kullansalar da, Nibiru’dan bu güneş sistemine hala gelecek olan bir etki var mı, herhangi Yerküre değişimlerini tetiklemek açısından?”

YANIT: “Hayır. Nibiru’nun güneş sisteminin üzerinden geçmesinin neden & etkileri olmayacak.”

2012-13 Yerküre değişimleri & galaktik enerji alanları

ExopoliticsTV röportajında, Tolec 2012 – 13 periyodu sırasında herhangi yerküre değişimlerinin galaktik enerji alanlarının tetiklenmesi nedeniyle olacağını ifade ediyor. Andromeda Konseyi “biyosfer” büyük uzay gemileri 2011’in kalanı ve 2012 – 13 periyodu sırasında Yerküre Değişimlerini minimize etmek için “güç alanı” üretiyor olacak.

Tolec şöyle belirtiyor,

15.) “Birçok Dünya insanının açıkça tartıştığı 2012& ötesi ile ilgili olan herhangi olası Yerküre değişikliklerinin asıl nedeni ne olabilir?”

YANIT: “2012’den tüm 2013’e gerçekleşeceği tartışılmakta olan olası Yerküre değişikliklerinin çoğuna, Güneş sisteminin geçmek üzere olduğu galaktik ekvatoral planın merkezindeki kara deliğin çekirdeğindeki epeyce yüklü manyetik enerjiler neden olacak. Bu kara delik ve galaktik ekvatoral plan bölgesindeki yüksek hızlı frekanslı enerji bandı, her ikisi de Dünya gezegeninin artan & sarsılan titreşimiyle sonuçlanan manyetik bozulmalara neden olacağı tahmin ediliyor. Bu enerji bandı 4 ncü boyut frekansında titreşiyor; Dünya & güneş sistemi şu anda henüz buna girme sürecinde ve en az birkaç bin yıl bu titreşime sahip olacak.

“Yine, aklınızda tutun, kara deliğin ve 4 ncü boyutun yüksek titreşiminin sarsıcı enerjini mümkün olduğu kadar minimize etmek için Andromeda Konseyi biyosferleri Dünya gezegeni etrafında “kuvvet alanları” yansıtacak.

“Ama gezegende değişiklik olacak. Dünyanın evrimleşmesi için ayarlanması ve tekrar dengeli hale gelmesi gerekiyor. Dünyanın dengelenmesi için, gezegeni hizalanmaya geri getirmek için yerkürenin kabuğunun değişimi gerçekleşmelidir.”

Andromeda Konseyi & 23 Ağustos 2011 Virginia depremi

ExopoliticsTV röportajı sırasında Tolec, 23 Ağustos 2011 Virginia depreminin tektonik bir olay olmadığını ifade ediyor. Ottawa, Kanada’ya kadar hissedilen epeyce yüzeysel olan deprem, Washington, DC ve yakın bölgelerde yeraltındaki üslerde kalan Orion grileri ve Draco reptilianları yok etmek için Andromeda Konseyinin enerji silahları yönlendirmesinin sonucuydu.

Tolec’in Virginia depremiyle ilgili beyanatı gazeteci Robert M. Stanley’in bağımsız bulguları ile uyumlu.

Stanley şöyle belirtiyor, “Burada 6 anormallik var: DC depremi çok ilginç. DC civarındaki yer altı şehirlerinden bir veya daha fazlasının havaya uçurulup Yıldız Kapısına emildiğinden kuşkulanıyorum.”

Referans: http://www.activistpost.com/2011/08/6-strange-anomalies-with-virginia.html

“Eski Beyaz Saray Air Force One subayı Wilbur Allen yıllardır Filipinler’de yaşıyor ve gerçek depremin nasıl hissedildiğini biliyor. O, son DC depreminin daha çok nükleer seviyede bir patlama gibi hissedildiğini söyledi.”

“Pentagon çalışanı Jim Garamone şokun binaya 11 Eylül saldırısının anılarını tetiklediğini söyledi. İlk düşüncesinin ‘Umarım bu bir bomba veya uçak değildir’ olduğunu söyledi.”

TELİF HAKKI: Telif hakları Alfred Lambremont Webre JD, MEd, Tüm hakları saklıdır

Orijinal makalenin ekli olduğu link verilerek websitelerine ve email listelerine gönderilebilir.

Bu makalenin telif hakkı vardır ve yazarın yazılı izni olmadan başka websitelerinde veya email listelerinde yayınlanmamalıdır. İzin için: exopolitics@exopolitics.com. Teşekkürler.

(Çeviri: Saffet Güler)