Andromeda Konseyi: Orta Doğu ve Çin’deki Reptilian Denizaltı Üsleri Yokedildi

Yazdır Yazdır 

26 Ekim 2011

Andromeda Konseyinin Washington, DC; Denver ve diğer derin yeraltı askeri üslerini yok etmesi

Orta Doğu ve Çin’deki reptilian deniz altı üslerine karşı bu devam eden Andromeda Konseyi eylemleri 23 Ağustos 2011’de Washington, DC altındaki ve daha sonra Denver’ın altındaki ve güneybatı ABD’deki yeraltı Draco & Hydra reptilian üslerinin yok edilmesiyle sonuçlanan sonic enerji ışın silahlarına benzerdir. Bağımsız araştırmacılar bu derin yeraltı askeri üslerinin ileri etik dünya dışı varlıklar tarafından ileri frekans silahları kullanılarak yok edildiğini onayladılar.

Orta Doğu reptilian deniz altı üssü

ExopoliticsTV röportajında, Andromeda Temsilcisi şöyle bildirdi, “Üs Aden Körfezi bölgesinde bulunuyor. Bu körfez Yemen, Arap Yarımadasının güney kıyısı ve Afrika’nın Somali arasındaki Arap Denizinde bulunuyor. Kuzeybatıda yaklaşık 20 mil genişliğindeki Bab-el-Mandeb boğazı ile Kızıl Denize bağlanıyor. Bilebileceğiniz gibi “vorteks fenomeni” de bu su kütlesinde, Aden Körfezinde gerçekleşti.” [NOT: Bakınız; http://www.kosulsuz-sevgi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=873&Itemid=905]

Orta Doğu’daki reptilian üssünün yok edilmesinin amacı ile ilgili, Tolec şunları söylüyor, “Ama, Suudi Arabistan, BAE, Yemen, Umman yarımadasının güneyindeki okyanusun tabanından Reptilian üssünü çıkarmak önceliktir, çok daha acil bir konudur. Nedeni basittir. Bildiğiniz gibi, Dünyanın tarihi yıllar boyunca kendisini tekrarlamaya devam eder. Bu bölgedeki çekişme, çatışmalar binlerce yıldır devam ediyor. Ve bu çatışmaların orijinal nedenleri püskürtüldü. Anlayabileceğiniz gibi, bu çatışmalar reptilian deniz altı üssünden kaynaklanıyordu.

“Ve bu bölgenin bu özel deniz altı üssünden gelen aktarıcıdan ışınlanan oldukça yıkıcı – tahrik, kışkırtma, kafa karışıklığı, öfke & korkuya dayanan sonic enerji ile sürekli ‘bombalanması’, bu bölgede tam savaş olasılığını yükseltmeye devam ediyor. Sürekli çarpışma, sürekli sinirlendirme, sürekli didişme onların kendi insanları arasında bile var. Ve onlar nelerin olup bittiğini anlamıyorlar bile. Nedenini bile bilmiyorlar – Aktarıcısı olan deniz altı üssü.

“Bitirirken, ana Andromeda Konseyi biyosferinin komutanından alıntı yapacağım, ona bu durumu sorduğum zaman şunları söyledi,

“Bu bölgedeki insanlarla satranç tahtasındaki piyonlar gibi oynanıyor ve onlar nasıl, neden veya ne kadar zamandır bunun gerçekleştiğini bilmiyorlar. Buna dur demek zorundayız ve durduracağız. Bu deniz altı üssü çıkartılacak.

“Evet, dış çıkarlarla dışarıdaki taraflar bu bölgede tam ölçekli bir savaş başlatmak için nükleer saldırılara giriştiler. Biz birkaç kez bunları durdurduk, devre dışı bıraktık ve bombalarını nötralize ettik. Evet, bunda parmağımız var.

“Anlayın, bu bölgede tam ölçekli bir savaş olamaz ve olmayacak. Her iki taraf tarafından başlatılacak nükleer savaşa imkan veren eylemlere izin vermeyeceğiz. Bunun etkisi gezegeninize, insanlarınıza, güneş sisteminizin kalanına çok büyük olurdu. Dünya’da yaptığınız şey bizi de etkiler.”

Çin’deki reptilian deniz altı üssü

Tolec Çin’deki reptilian üssünün yok edilmesinin amacını şöyle açıklıyor, “Bu deniz altı üssü de Orta Doğu bölgesindeki deniz altı üssüne çok benzer şekilde suyun derinlerindedir. Bu üs Çin’in sahilinin okyanusunda binlerce metre derinlerdedir, okyanus tabanına yaklaşık 1 mildir.

“Bu özel üs de çok uzun zamandır orada, yaklaşık 3,000 yıldır işletiliyor. Orta Doğu’daki üs gibi bu üs de çok odaklı, çok spesifik olarak inceltilmiş korkuya dayanan frekans ışınlıyordu. Bu farklı bir sonic frekanstır ama aynı şekilde çalışır, Çin’in, tüm bu bölgenin insanlarını, nüfusunu mümkün olduğu kadar çok sürekli duygusal korku, gözdağı, yılgınlık, endişe, kontrol halinde tutmak için Asya ana karasına doğru ışınlanıyordu. Yıllardır bu insanlar yaşamları için sürekli korku halinde oldukça manipüle edildi, oldukça kontrol edildi. Çok az özgürlüklere sahipler, katı hükümet rejimi altında yaşıyorlar.

Bu spesifik aktarıcı düşük seviyeye set edilmesine rağmen, hala etkilidir. Bir seferde yaklaşık 30 dakika çalıştırılıyor. Orta Doğu’daki deniz altı aktarıcısı gibi, bu da dönüyor. Kore Yarımadası, Çin, Vietnam, Laos, Kamboçya ve bu bölgedeki diğer ülkeleri etkileyebilen uzun bir erişime sahip.

Tolec şöyle bitiriyor, “Bu özel enerji frekansının niyeti şudur: sürekli korku, endişeyi devam ettirerek kontrol ve manipülasyon. Elbette bu daha fazla korku üretiyor. Ama neden olduğunu soralım. Bu daha önemli, neden? Pekala, Reptilianlar & Griler negatif enerjiyi, negatif duyguları sünger gibi çekiyorlar, negatif enerji ve negatif duygularla besleniyorlar – endişe, korku, terör gibi. Reptilianlar tüketilebilir, besin kaynağı olarak bu insan korku duygusunu çok arzuluyorlar. Uyuşturucular gibi daha fazlasına sahip oldukça, daha da fazlasını istiyorlar.”

Aden Körfezi 5.0 depremi üzerine Andromeda Konseyi bildirisi

1 Kasım 2011

Andromeda Konseyi Temsilcisi Tolec, Aden Körfezindeki 5.0 büyüklüğündeki deprem ile ilgili 31 Ekim tarihli aşağıdaki bildiriyi sundu.

5.0 “Deprem”.
Aden Körfezi – Reptilian denizaltı üssü
Deniz altı üssü saldırısının onaylanması

“Evet, bu olayı Andromeda Konseyi toplantılarının çoğunun yapıldığı ana biyosferin komutanı ile doğrulayabildim. Bu, Procyon insanları tarafından yapılan bir saldırıydı. Onlar sadece vaat ettikleri işlerini yapıyorlar. Bu üs şimdi tamamen çöktü, yok edildi.

Deniz Altı Üssünün Yeri

“İkinci haritaya bakalım, Google haritası, Suudi Arabistan/Yemen/Umman yarımadası, Yemen’in güneyi, denizin üzerinde “Aden Körfezi” yazan yer.

“Aden Körfezi yazısının sol tarafında küçük kare bir kutu göreceksiniz. Uzak sol köşedeki yatay üst çizgi ile dikey sol çizginin kesişme yeri, üssün bulunduğu yerdir.

[NOT: Google haritası: http://www.examiner.com/exopolitics-in-seattle/5-0-gulf-of-aden-quake-andromeda-council-sonic-beam-destroys-reptilian-base-picture#slide=39234856 ]

Asıl Saldırı

Procyon’lu insanlar özel, nokta – hedefli, sonic (ses) ışını kullanabiliyorlardı. İlk hedefleri bu kubbe şekilli üssün üzerindeki koruyucu enerji kalkanının en zayıf yeriydi. Sonunda parçalanıncaya kadar sonic ışını kalkanın bu bölgesine odaklamaya devam ettiler. Bana çöken binaların imgelerini gösterdi. Derinlerdeki suyun yoğun basıncıyla, üssün içindeki tüm yapıların çöküşü hızlandı. İçeri dolan su miktarı muazzamdı.

“İlave olarak, bu deniz altı üssünün kalıntılarını tonlarca dağ molozuyla gömmek için, o tepenin & üssün batısındaki dağ silsilesini de vurduklarını gösterdi.

“Bitirirken, bu özel üssün tamamen yok edildiğine ve ilave eylem gerekmediğine dair doğrulama istedim. “Evet, tamamen yok edildi” dedi.

Andromeda Konseyi websitesi

www.andromedacouncil.com

TELİF HAKKI: Telif hakları Alfred Lambremont Webre JD, MEd, Tüm hakları saklıdır

Orijinal makalenin ekli olduğu link verilerek websitelerine ve email listelerine gönderilebilir.

Bu makalenin telif hakkı vardır ve yazarın yazılı izni olmadan başka websitelerinde veya email listelerinde yayınlanmamalıdır. İzin için: exopolitics@exopolitics.com

Teşekkürler.

(Çeviri: Saffet Güler)