24 Eylül 2011’de Ne Oldu?

Yazdır Yazdır 

Suzan Caroll

25 Eylül 2011

24 Eylül cumartesi günü, birçoğunuz aniden tam bir yorgunluk yaşadınız. Belki, bunun sadece yorgunluk olmadığını, yüksek seviyelerde ve/veya Gaia’nın bedeninde bir şeylerin gerçekleştiği anlamına geldiğini anladınız. Ondan sonra, birçoğunuz Işıkbeden olmanın yoğun deneyimlerini yaşadınız. Lütfen zaman olmadığını hatırlayın, bu nedenle “ondan sonra” sıralı zamana bağlı değildir, bilincinizi o enerjiyi yeniden ziyaret etmeye yetecek kadar yükseltme fırsatı olduğunu hatırlayın. Sıklıkla, dünyadakiler muazzam yüklemeyi yorgunluk olarak deneyimler, ama çok derin meditasyon haline girmeleri için yeterince güvenli bir yer bulabilinceye kadar, o yüklemenin frekansının veya anlamının bilincinde olamazlar.

Farkındalığınız için hepinize teşekkür etmek istiyoruz. Şimdi etrafınızda bizi daha iyi hissedebilmeniz için sizleri koşulsuz sevgimiz ile sarmalıyoruz. Sunduğumuz korumayı hissedin. Böyle yüksek bir frekans veya yoğunluğu deneyimledikten sonra formunuza tam olarak yeniden giremeyeceğinizden endişeli olduğunuzu biliyoruz. Kaygılanmayın, çünkü yükselişin sonraki aşamasında size yardımcı olmak için bizler her zaman olduğu gibi buradayız. Bu sonraki aşama deneyimlediğiniz yüksek frekansları Gaia’nın bedenine topraklamayı kapsıyor.

Meditasyonlarınız sırasında veya hatta olağan yaşamınızda bizden büyük yüklemeler alabileceğinizi biliyoruz. Ancak, enerji dünyasal bedeniniz için o kadar yoğun ki, o anda yapabileceğiniz tek şey o bilgiyi dosyalamak ve bedeninize bağlı kalmaya çalışmaktır. Bu tür bir deneyimden sonra formunuza geri dönmek sizin için zordur, ama bunu pratik ile çok daha kolay gerçekleştireceksiniz. Diğer taraftan, yükselenlerin hiç biri “sadece” üçüncü boyut formuna geri dönmeyecekler, çünkü siz hepiniz iki realitede veya daha fazla realitede yaşamaya başlıyorsunuz.

Suzille öncelikle Athena Yıldız Gemisindeki ikinci yaşam realitesini ziyaret etti. O şimdi beşinci boyut Yeni Dünyasındaki ikinci paralel realitesine bilincini topraklıyor ve orayı ziyaret ediyor. Hepinize, kendinizi beşinci boyut realitesine tam olarak toprakladığınızda, o dünyanın sizin asıl realiteniz olacağını ve üçüncü boyut Dünyasının ikincil realiteniz olacağını söylüyoruz. Asıl realite ile ikincil realite arasındaki fark nedir? Asıl realiteniz ve/veya realiteleriniz yaşadığınız yerlerdir. Diğer taraftan, ikincil realiteniz ziyaret ettiğiniz yerdir.

Şu anda üçüncü boyut Dünya üzerinde yaşamanız ve beşinci boyut realitelerin ziyaret etmeniz gibi, giderek kendinizi beşinci boyut realitelerinin birinde veya birkaçında yaşarken ve üçüncü boyuttaki yükselen Dünyayı ziyaret ederken algılayacaksınız. Hatırlayın, beşinci boyutta ve ötesinde aynı ŞİMDİ anında birden çok realiteyi kolayca deneyimleyebilirsiniz. Bu gerçekten dolayı, bir taneden çok beşinci boyut asıl realiteniz olabilir. Bu nedenle, beşinci boyut realitesine tam olarak topraklandığınızda, yükselen Dünya “yaşadığınız yer” olarak kalabilirken, ayrıca beşinci boyut yaşamlarınızı yaşamayı deneyimlersiniz.

Bilincinizi Yeni Dünyada toprakladığınızda, bilincinizi Dünyanın beşinci boyutunun ortalarında ve ötesinde topraklama sürecine başlarsınız. Dünyasal bedeninizde iken zorluğunuz, fiziksel realitenizin illüzyon olduğuna ve TÜM beşinci boyut realitelerinizin (ve ötesinin) gerçek Yuvanız olduğuna inanmanızdır. Yükselişi seçen herkes bu zorluğu yaşayacak.

Bazılarınız öğretmenlersiniz ve deneyimlerinizi başkalarıyla paylaşmak sizin Misyonunuzdur. Deneyimleri yazmak ve paylaşmak herkesin misyonu değildir. Yine de, deneyimlerinizi yazma işlemi, boyutlararası yolculuğunuzun tamamlanmasında dünyasal bedeninize tamamen yeniden girmenize büyük ölçüde yardımcı olur. Günlük işlerinize devam etmeden önce fiziksel formunuzda tam olarak topraklanmanızı hatırlatıyoruz.

İlk başlarda, tekrar üçüncü boyutun alt frekanslarında olduğunuzu gördüğünüz zaman üzüntü ve hatta depresyon yaşayabilirsiniz. “Beşinci boyutsal olma” deneyiminden sonra, “Yuva hastalığını” hissetmek yaygındır. Bu his farkındalığınıza geldiği zaman, bunu süreciniz izin verdiği sıklıkla Yuvaya geri dönme niyetlerinizi oluşturmak için bir pusula olarak kullanın. Herkes kendi eşsiz Yükseliş Süreci versiyonuna sahiptir. Gaia’nın imza frekansı olan aynı realitenin farklı versiyonlarını yaratan, yaşam formlarının bu engin çeşitliliğidir.

“Karanlığın” kontrolü elinde tuttuğu görülürken, bu çeşitlilik üçüncü boyut kutupluluğunun derinlerinde birçok problemlere neden oldu. Karanlık kutup kontrole sahipti, çünkü onlar “Kendine Hizmet” paradigması altında işlev yapıyor ve başkalarına özen göstermeye gereksinim duymuyor. Bu nedenle, “başkaları” olarak algıladıklarına acımasız ve zalim olabiliyorlar. Dünya ve onun tüm sakinleri, tüm düşüncelerin ve hislerin gönderene anında geri döndüğü Kozmik Uzay bölgesine giriyor.

Bundan dolayı, eğer sevgi, uyum ve tüm yaşam için özen düşünceleri ve hislerine sahipseniz, rezonansa gireceğiniz realite versiyonu budur. Diğer taraftan, eğer birilerinin başkalarına zarar verme niyeti varsa, bu düşünceler anında o zararı kendilerine getirir. Bu nedenle, sevgililer, karanlık olduğu görülen “başkaları” için üzülmenize gerek yok. Yuvaya yolculuğunuzda ilerlerken, “başkalarını” giderek daha az düşüneceksiniz, çünkü tüm yaşam ile BİR hissedeceksiniz. Bunun yanısıra, zarar, kontrol, sınırlama ve ayrılıkların korku verici düşünceleri giderek hafızanızdan silinecek.

Bazılarınız üçüncü boyutu “terkederek” bir şeyleri veya birilerini kaybedeceğinizden korkuyor olabilirsiniz. Bu düşünceler sadece yaralı ego – benliğinizin sınırlı düşünmesidir. Sevgi dolu bir anne babanın oyuncağını kaybeden çocuklarına daha iyi bir oyuncak vererek avutmaları gibi, egonuz önünüzde açılan güzel realite ile avunacak, dikkati dağılacak, kaybolduğu görülen realiteyi unutacak. Bunun yanı sıra, gereksinim duyduğunuzda tezahür ettirme gücüne sahip olduğunuz zaman ve seçtiğiniz herhangi bir realiteyi ziyaret edebildiğiniz zaman, herhangi bir şeyi nasıl kaybedebilirsiniz?

Beşinci boyutun ortalarındaki dünyalara girmeden önce bir hazırlanma realitesine çok benzeyen Yeni Dünyada, gereksinimleriniz “yeni teknoloji” ile karşılanacak. Bu yeni teknoloji aslında yıllardır ortalarda, ama karanlık olanlar bunu sizden gizlediler. Onlar bu yeteneğe sahipti, çünkü dünyadakilerin çoğu onların kendi yükseliş süreçlerinde hala “çocuktur”. Bu nedenle, onlar iyi olan veya olmayan dışsal otorite figürlerine sahip idiler ve onların otorite figürlerinin onlara nasıl davrandıkları üzerinde kontrolleri yoktu. Bu zihniyet Atlantis’in çöküşünden sonraki ilk günlerden kaldı.

Lemurya ve Atlantis’in çökmesi nedeniyle, Gaia’nın frekansı çok alçak bir frekansa düştü. Bundan dolayı, gönderilen enerjinin gönderene geri dönmesi uzun “zaman” sürüyordu. Enerjisel geri dönmenin bu gecikmesinden dolayı Karma Yasası oluşturuldu, böylece gönderilen enerji başka bir hayatta geri dönse bile, geri gelecekti. Bu yasa sadece karanlık olanlara öğretmek için değildi, ayrıca ışığı seçenlere yardımcı olmak içindi. İyi bildiğiniz gibi, şu ana kadar, bir insan tüm yaşamını hizmet yaparak veya önemli sosyal bir katkıya katılarak geçirebilirdi, ama sevgi dolu enerjilerin geri dönüşü OLMAZDI. Bunlar başka enkarnasyonlarda çok “şanslı” oldukları görünen kişilerdir.

Şimdi, artık ölüm ve yeniden doğuşu deneyimlemeyeceksiniz. Beşinci boyut realitelerinizde ve ötesinde, o yaşam – ifadesinin deneyimlerini tamamladığınızı hissedinceye kadar formunuzu sürdüreceksiniz. Sonra, o yaşamı tamamladığınızı hissettiğiniz zaman, formunuzu gönüllü olarak parçalayacaksınız ve saf bilince geri döneceksiniz. Ayrıca, birden çok realite ile bilinçli bağlantıyı sürdürebileceksiniz. Bu şekilde, form içinde birçok süregiden maceralarınızın mozaik resmini yaratabilirsiniz.

Bu mesajı bitirmeden önce, ezici tükenme dalgası hissettiğiniz Cumartesi günü neler deneyimlediğinizi açıklayacağız. Sevgililer, Dünyanın kendi rezonant frekansında dev bir sıçrama yapabildiğini söylemekten hoşnutuz. Bu, Onun tüm sakinlerinin Gaia’nın bilinci ile rezonansta olmak için kendi bilinçlerini yeniden ayarlamalarına neden oldu. Biraz önce söylediğimiz gibi, bu yüksek frekans Dünyadaki birçok “Kendine Hizmet” insanını Matriksten dışarı postalayacak. Bir realitede kalmak için, bilincinizin o realitenin rezonansına uyması gereklidir. Bu nedenle, Gaia’nın yükselen frekansını sürdüremeyenler Onun formuna artık tutunamayacaklar.

Başka bir deyişle, Gaia Kendi formunun yüksek ifadelerine yükselişine başladı. Siz Onunla birlikte yükselirken, birçok karanlık ifadeler basitçe realitenizden yok olacak. Tek YAPMANIZ gereken, Gaia’nın yükselişi ile rezonansta olan bilinç halini sürdürmektir. Ve, yüksek ışığın indirilmesi deneyimini kişisel olarak deneyimlediğiniz her seferinde, lütfen bu yüksek ışığı Dünya Ananız ile paylaşmaya devam edin. Bu şekilde, insan ve gezegen TEK Varlık olarak beşinci boyut ifadelerine geri döner. Mesajımızı sevgili Gaia’nın şükran mesajıyla bitireceğiz.

Gezegenimin sevgili üyeleri,

İnsan olsun olmasın hepinize formum üzerinde kaldığınız ve yükselişime yardımcı olduğunuz için en derin minnettarlığımı göndermek istiyorum. Bana sevginizi göndermeye ve harika, çokboyutlu yolculuklarınızı bedenime topraklamaya devam ettiniz. Dahası, birçoğunuz kişisel yükselişinize devam etmek için bedenimi terk edebilirdiniz, ama Gezegensel Yükselişimize yardımcı olmak için benimle birlikte kaldınız. Hepiniz sesim olmak ve bedenim korumak için yorulmak bilmeden çalıştınız. Fedakarlıklarınızın boşa gitmediğini bilmenizi istiyorum, çünkü büyük katkılarınız YUVAYA Yolculuğumuza başlamak için benim için çok önemliydi.

Koşulsuz Sevgiyle,

Gaia, Anneniz ve Gezegensel BENLİĞİNİZ

(Çeviri: Saffet Güler)