ELA – 11.07.2005

Yazdır Yazdır 

Arada sırada her şeyin Şimdide olduğunu belirten ifadeleri işitirsiniz. Lineer zamanda işleyen sizler için, bunu imgelemek zordur, çünkü henüz geçmiş olan şeyin farklı bir etkisine sahipsiniz. Yaşamınız zamanın döngüleri etrafında döner ve aktivitelerinizi kaydederken veya planlarken gece ve gündüzünüz, haftalarınız, aylarınız ve yıllarınız vardır. Lineer zaman sizin anlayışınızdır, ancak gerçekte, geçmiş, şimdi ve gelecek birdir.

Bazen gevşediğinizde ve zihniniz açık olduğunda, Şimdi “hissine” sahip olabilirsiniz ve zaman hareketsiz kalmış görünür. Yüksek boyutlara doğru ilerleyene kadar, bunu tam olarak deneyimleyemezsiniz. Lineer zamanda boyutunuzun fiziksel doğası nedeniyle buna bağlısınız, ancak fiziksel bedeninizi terk ettiğinizde bundan kurtulursunuz. Bir kaçınız beden dışı deneyimler yaşadınız ve bazılarınız saatlerce uzaklaşmışsınız gibi görünen durumlarla karşılaştınız, sadece kısa bir süre geçmiştir.

Ayrıca, hemen hemen anında düşünce ile seyahat edebileceğiniz zaman, zamanın artık uygulanmadığını aklınızda tutun, çünkü her şey Olur. Geçmişe geri yolculuk veya hatta geleceğe yolculuk, ölçü olarak zamanın ilgisiz olur. Bazılarınız gemilerimizde bulundunuz ve güneş sisteminizin dışına yolculuk yaptınız ve diğer gezegenleri ziyaret ettiniz, yine de geri döndüğünüzde zaman kavramınız tersine döndü. Deneyiminizi mevcut zaman algınız ile eşleştirdiniz, ve kaçınılmaz olarak onu nasıl “hissettiğiniz”i tamamen farklı bulursunuz. Bunun nedeni, zamanın sabit olmamasıdır ve yüksek boyutlarda serbestçe yolculuk yaptığınızda zaman gereksiz bir referans terimi olur.

İkili güneşe sahip bir gezegeni ziyaret ettiğinizi hayal edin, bu güneşler öyle konumlanmıştır ki, Dünyada olduğu gibi gece ve gündüzü asla deneyimlemezsiniz. Sürekli ışıkta yaşamakta, şimdi gece ve gündüz ile sahip olduğunuz gibi sınırlamalar olmazdı. Sizin için gece deneyiminiz ayrı/farklı bir parçasıdır, normal olarak uyku ve fiziksel bedeninizi tekrar yükleme zamanıdır. Çoğunuzun en sonunda gireceğiniz yüksek boyutlarda, artık uyku ihtiyacınız olmayacak ve etrafınızda sürekli olarak bulunan enerjilerden tekrar – yüklenebileceksiniz. Gece ve gündüz olmadan ve sürekli ışıkta kullandığınız bildik zaman referansına sahip olmayacaksınız, ihtiyacınız olmayacak.

Dünyada dışınızdan enerji alırsınız, ancak ayrıca ağır fiziksel bedeniniz nedeniyle, katı gıdalara gereksiniminiz var. Dünyada bile, siz fiziksel bedeninizi rafine ederken, daha hafifleşir ve et gibi ağır titreşimli gıdalara daha az ihtiyacınız olduğunu görürsünüz. Ayrıca çok miktarda yemeye ihtiyacınız olmaz, ve eğer bunu yaparsanız kuvvetten düşürme etkisi yapar. Bu gerçekleri bir araya getirerek, bütün yaşam tarzınızın nasıl değiştiğini anlamaya başlarsınız ve siz Yükselişin son yıllarına yaklaşırken, sizi daha fazlası için hazırlar. Zamanın tümünde Dünyaya gelen enerjiler yükseliyor, bu bilinçliliğinizin yükselmesine yardım ediyor.

Her şeyin Şimdide olduğu gerçeğini düşünün, tarihi zamanlardan herhangi birine gidebilirsiniz. Dünyayı, oluştuğu zaman gözleyebilirsiniz ve eğer isterseniz hızlanmış zamanda. Zihninizin kilidi açıldığında ve zaman bağlı olmadığında, zamansız var olmayı öğrenirsiniz. Bazılarınızın zaten zamanla temasınızın kaybolduğu anlar yaşadığınızı biliyorum, bunda yanlış olan bir şey yok. Zamana bağlılığınızı kaybediyorsunuz, çünkü zamanın yaşamınızı tam olarak idare etmesine izin vermiyorsunuz.

Yükseliş için hazırlanırken, birkaç oldukça radikal değişim gerçekleşir. Başlıca değişimlerden biri bedeninizdeki değişimdir, bedeniniz karbon bazlı hücrelerden, yüksek boyutlarda varoluşunuza uygun olan kristalin hücrelere değişiyor. Sizi DNA nızın kodlamasında yazılı olan mükemmellik haline geri döndüren değişimler göreceksiniz. Hastalık veya yaşlanma olmayacak, biçim bozuklukları veya sakatlıklar olmayacak, bunlar artık var olamayacak. Bu imkansız gibi görünebilir, ancak yüksek titreşimlerde böyle olduğuna sizi temin ederim.

Bazılarınız mucizevi şifa olarak adlandırdığınız şifaları gerçekleştirdiniz. Siz daha çok ilaca güvendiğiniz için, yöntemleriniz çok çağ dışı. Alternatif tıpta çalışan ileri görüşlü insanlar var, ama çoğu zaman ilaç şirketlerinin kontrolünü sürdürmesi ile, baskılanıyorlar. Bunların hepsi yakında değişecek, ve geçici bir önlem olarak yeni tedavi araçları kullanılacak, bunlar da gereksiz olacak.

Şimdilerde zihinleriniz tüm tarzlardaki problemlerle meşgul ve herkes için yeterli olan bir dünyada bir çok mücadele var. Tekrar, dünya dışı aileniz Dünyaya açıkça geldiği zaman, tüm bunlar değişecek. İrade ve işbirliğinin orada sizinle olduğunu biliyoruz ve çabalarımızı birleştireceğiz ve toplumunuzu herkesin hayrını daha çok yansıtan bir topluma hızla yeniden – organize edeceğiz.

Ben Arkturus’tan Ela’yım ve biz güzelliğin ve rengin canlı resimleri olan daha yüksek boyutlarda yaşıyoruz. Bunlar bizim yaratımımızdır ve siz de bu güçlere sahip olacaksınız. Yarattığımız şey, içimizde taşıdığımız uyum ve Sevginin yansımalarıdır ve bu Sevginin bilinçliliğini taşır. Negatiflik yoktur ve her şey kendi mükemmelliğinde var olur ve tüm etkileşimler kendi özel enerjileri ile gerçekleşir.

Sizi bu düşüncelerle bırakıyorum. Şimdi zihinlerinizi genişletin ve mümkün olanı algılamaya başlayın, düşünebileceğiniz her şey yaratılabilir. Düşünce gücünüzü kullanarak bazı başarılar elde ediyorsunuz, ama istediğiniz şekilde yaratabileceğiniz bir zamanın geleceğini bilin. Tüm Var Olana nüfuz eden Büyük Işık Yaratıcıdan gelir, ve Büyük Sevginin her yerde bol bol bulunduğunu biliyoruz. Hepimiz Yaratıcının Sevgisinin daha yüksek ifadelerini yaratmak için yüksek boyutlara tırmanırken, olağanüstü deneyimler için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Mike Quinsey kanalı ile

(Çeviri ; Saffet Güler)