Bir Sonraki Nesil İçin Tahminler

Yazdır Yazdır 

Bu canlı kanallık St. Augustine, Florida’da verildi

Lee Carrol kanalıyla

13 Aralık, 2008

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Bunun mümkün olmadığını söyleyenler olacaktır. Bir İnsan varlığının asla tanık olduğunuz gibi bir şeyi yapamayacağını söyleyenler her zaman vardır. Tekrar, renkleri görme yetenekleriyle enerjileri burada olanların bunun gerçek olduğunu bildiklerini söylüyorum. 3B zihninde görünmeyenin kanıtı zordur, çünkü 3B – olmayan şeylerin kanıtlanması için 3B nesneleri görmeyi umuyorsunuz, öyle değil mi? Çünkü gün boyunca sizinle olan bu sestir [İnsan sesi] ve partnerimin sesidir [Lee]. Bu İnsanın sesi olmasına rağmen, aniden perdenin ötesindeki bir varlığın sesi olduğu varsayılıyor! Yine, aslında bunun böyle olduğunu ve garip ve tuhaf bir şey olmadığını söylüyoruz. Enerjiyi hissedenleriniz için, enerjinin tam şimdi güçlendiğini bilin, çünkü bu yuvadan gelen sestir. Başka seslere benzemeyen bir sestir, çünkü bu ses, kendisine bağlı olan üçüncü bir dile sahiptir. Bu ses İnsan kalbine, her birinizin Yüksek Benliğine konuşur.

Buradaki sözcüklerde gerçeğin bulunduğu bilinsin. Bu sözcüklerin kulaklarınızla ve zihninizle değil, kalbinizle buluşmasına izin verin. Bu sözcükler, Yüksek Benlik dediğimiz parçanız tarafından yorumlansın. O zaman bu şeylerle gevşersiniz.

Ben Kryon’um ve nerede bulunduğumu biliyorum. İnsanlığa bu şekilde konuşmam tuhaf değil ve okuyanlara ve işitenlere bu şekilde konuşmam tuhaf değildir. Sözcüklerim okunuyor ve bunları kimin okuduğunu biliyorum. Böylece bu mesaj 3B zamanında kulaklarıyla dinleyenlerin zaman çerçevesinin dışında olanlarınız içindir de. Çünkü bu mesaj zamansızdır ve daha önce verdiğimiz mesajın devamıdır [Laguna Hills, Kaliforniya’da verilen]. Sizin zamanınızla iki hafta önce, size “Şu Andaki Olaylar” başlıklı bir kanallık verdik. Yapmış olduğunuz şeylerden bahsettik ve anın enerjisinden söz ettik. Şimdi devam etmeyi ve nelerin olabileceğinin enerjisini vermeyi diliyoruz.

Olmuş olanın tarihiyle başlayacağız. Ama öğretiye başlamaya henüz hazır değiliz. Burada bunun gerçekleştiğine inanmayanlar var. “Bu bir İnsan Varlığının numara yapması” diyorlar. Zihinleri şöyle söylüyor, “Tüm bunlar bana göre değil.” Saate bakıyorlar. Toplantının ne zaman yapılacağını merak ediyorlar. Kim olduğunu biliyorum, sevgili varlık. Ölçünün ötesinde seviliyorsun, aynen diğerleri gibi. Sana yönlendirilen bir mesaj vermek istiyorum: Bu yeri inançsızlıkla terk ederken, şifacıyla birlikte yürüyen aynı sayıda melek varlığı seninle birlikte yürüyüp gidecek! Anlıyor musun? Ve sevgili İnsan Varlığı, inanmamanın nedeni taşıdığın ruhsallık kavanozunu açmak istemeyişindir, çünkü en son seferinde kavanozu açtığında kolay olmadı. İyi bitmemişti, öyle değil mi? Bu zamanda bunu görmezden gelmek çok daha kolay. Ama kendinizi inançsızlıkla böyle bir toplantıda buldunuz. Peki, inançsızlıkla bu toplantılara sayılmayacak kadar çok katılan partnerim gibilerin sınıfına katılabilirsin – kendi mantığıyla, kendi kalbiyle kendi zamanında gerçeğin tohumları ona anlam ifade etmeye ve büyümeye başlayıncaya dek.

Bu, İnsan Varlığı için özgür seçimin güzelliğidir, kendi DNA’larının ruhsal kavanozunu açmayı seçebilirler veya seçmeyebilirler. İnanmayan, sen kutsanıyorsun, çünkü ismini biliyorum ve ismin güzel ve beni tekrar göreceksin. Bunu yaptığında, yargılama olmaz. Hiç olmaz. Daha önce kendi keskin potansiyelindeki görkemli olan bir yerde oturduğunu söyledik. Olabilecek olaylar, oluyor! Size önünüzde olanları göstereyim. Tam şimdi!

Gezegenin manyetik niteliklerine, yöneldiklerini söylediğimiz yere dayalı olarak bakarsanız, bir anlık resmini çekerseniz, tam olarak olacağını söylediğimiz yerde bulursunuz. Bu manyetikler değişen bir gezegeni temsil eder. Çünkü 1989’da geldiğimde, ızgaranın manyetik nitelikleri şu anda olduğu gibi değildi. Size değişimin potansiyellerini verdik ve o şimdi buradadır. Size, manyetik ızgaranın hareketinin 12 – yıllık döngüsünün olacağının muhtemel olduğunu anlattık ve oldu.

Izgara, Tanrı hüküm verdiği için değil, insanlık hüküm verdiği için yer değiştirdi. Bu, yerküreye manyetiklerin hareket etmesi için bir emir getiren 1987 Harmonic Convergence idi ve İnsan bilinci de onunla birlikte hareketlendi. İnsanlık kollektif olarak sahip olduğu gücü anlamayarak, bu yerküre niteliklerini ötelerden gelen bazı süper güçlere bağladı. Siz orada otururken bile, dağları oynatabileceğinizi bilmiyorsunuz, ama oynatabilirsiniz.

Böylece manyetikler hareket etti ve bunu bugün görebiliyorsunuz ve onun bittiği yerin mükemmel olduğunu görebiliyorsunuz. Çünkü bu, sizlerin bu zamanda kendinizle sahip olmaya gereksiniminiz olan DNA’ya konuşan niteliktir. Eldeki aletler, doğduğunuz zamandaki aletlerden çok, çok daha farklıdır. Bu nedenle bazılarınız buradasınız. Bazılarınız, “Bu beklemekte olduğum enerji” diyorsunuz ve haklısınız. Beklediğiniz enerjidir. Bazılarınız, “Bu geçişin ve değişimin enerjisi” dediniz ve haklısınız. Öyledir. Ve eğer manyetikler ile ilgili daha fazla kanıt istiyorsanız, gidip bilime bakmanızı söyleyeceğim. Bazı olaylara bakın ve son yıllardaki farklılıkları kontrol edin. Size 1989’da söylediğim şeyin şimdi burada olduğunu göreceksiniz.

Şuna bakın: Güneşin heliosferi değişiyor. Heliosfer tam şimdi ne yapıyor? O tam şimdi nerde? Eğer biraz araştırma yaparsanız, onun şimdiye dek en düşük seviyesinde olduğunu keşfetmek sizi şok edecektir. Güneşin heliosferi, yani güneşin manyetikleri gezegende şimdiye dek bulunduğu en düşük noktadadır. Aynen manyetik ızgara gibi, sizin doğduğunuz zamankinden çok daha düşük miktardadır. Çünkü eğer ızgaranın gauss’unu (manyetik alan ölçü birimi) ölçerseniz, onun zayıflamış olduğunu bulacaksınız. O daha sınırlıdır. Güneşten gönderilen manyetik enerji de aynı şekilde. Bunun bir nedeni var, sevgili İnsan Varlıkları, tüm bunların bir nedeni var. Bunun nedeni, aynen söylediğimiz gibi, bu manyetik niteliklerin DNA’nızla konuşmak için zarif bir şekilde ince ayarlanıyor olmasıdır. Size söylediğimiz şeyi gidip bulun. Bir bakın. Bunun gerçekleşeceğini söylediğimizi inkar edemezsiniz. Bunun bizim kehanet performansımız olduğunu söyleyebilirsiniz. Ancak, o gerçekte gezegende kendiniz için yaratmış olduğunuz şeyle ilgilidir.

İnsanlığın insanlık için yapmış olduğu şeyi görmek muhteşem, öyle değil mi? Ve bu, bu odadakiler gibi, bunu okuyan ve dinleyenler gibi Deniz Fenerleri ile başlar. Bunların karanlık yerlere ışığı parlatmak için yeterince ışık taşıyanlar tarafından potansiyel olarak yapılabilir ve potansiyel olarak tezahür ettirilebilir olduğunu size anlattığımız olaylar olduğunu anlamalısınız. Bu şeyler, herhangi birini kendi inanç sisteminize çevirmek için veya bu toplantılara gelip bu sandalyelere oturanlar olması için verilmedi. Bu sözcükleri çok daha fazla okuyanlar olması için verilmedi, başkalarının da karanlığı görebilmeleri ve keşfetmeye gereksinim duydukları şeyleri keşfedebilmeleri için ışığın bu gezegende yayılması için verildi.

Gezegenin bilincine ve İndigo Çocuklar dediklerimize bakarsanız, onlar yeni bilincin çocuklarıdır. Onlara hangi ismi verirseniz verin. Bu yeni İnsanları nasıl açıklarsınız? İnsanlığın bilincinin değişeceğini söylediğimizde ve şimdi aslında çok farklı dillerin konuşulduğu birçok ülkede birçok çocuğun faklı olduklarını görüyorsunuz, buna ne diyorsunuz? Bu bir tesadüf mü? Sadece anne babalara sorun, öğretmenlere sorun. Dünya çapında bir fenomen gerçekleşiyor. Çocuklar farklı, sevgililer, çünkü gelmekte olan şeyi yaratmak için farklı olmak zorundalar. Size mümkün olduğunu söylediğimiz bu olaylar buradadır.

Son zamanlarda yaptıklarınıza bakın. Şimdi, esasen burada oturan, dinleyen, okuyan Amerikalılara konuşuyorum, çünkü bu onların ülkesi. Yine, imkansız olanı yapmış olduğunuzu hatırlatıyorum: bir İndigo lider seçtiniz. Böylece farklı düşünce olabilir – bekleyebileceğiniz politika kutusunun dışında düşünme biçimi. Bu, 20 yıl önce mümkün değildi ve bunu daha önce söyledik. Yapmış olduğunuz şey her zaman geldiğini gördüğümüz şeyin potansiyellerini kurmaktır. Size anlatayım, sevgililer, bu adamın katkısı olmadan içinde olacağınızı söylediğimiz o yerlere asla mezun olamazdınız. O uygun zamanda geldi ve siz onu uygun zamanda başkanlığa yerleştirdiniz ve biz bunun geldiğini gördük.

Söylediğimiz şeyi gidip arayın, çünkü bunu Kryon’un kanallıklarında bulabilirsiniz. Sekiz yıl önce, size İndigo liderliği olacağını ve bunun potansiyelinin büyük olduğunu anlattık. Gidip bunu bulun! Çünkü bu, potansiyelin orda olduğunu ve bunu yaptığınızı gösteriyor. Sekiz yıl önce bile, bunun size söylediği şey gitmekte olduğunuz yerin potansiyellerinin berrak şekilde görüldüğüdür, çünkü bu potansiyeller çok güçlüydü. Asla dünyada barışa sahip olamayacağınızı söyleyecek olanlar olurdu, size barışa sahip olma potansiyelinin kuvvetli olduğunu söyleyeceğim! Başkanlığa asla renkli bir adamı seçmeyeceğinizi söyleyenler olurdu, bunu yaptınız!

Size bazı potansiyellerin resmini çizeyim ve bunun nereye gittiğini göstereyim, çünkü siz bunu hak ettiniz: Bu dünyaya geldiğiniz zaman, her birinizin karmik bir damgası vardı. Bu damga sistem ile gelir. Size karmayı açıklayan kadim insanlar doğrudur, çünkü aslında bu sistemdir. Bu, bitirilmemiş enerji sistemidir ve her zaman olacaktır. Ama bu yeni enerjide, size 20 yıl önce bunu tamamen iptal edebileceğinizi de söyledik. Sistem, sistem olarak kalır, çünkü insanlığın çoğunluğu onun kalmasını ister. İnsanlığın çoğunluğu bunu kullanıyor ve kullanmaya devam edecek, ama siz kullanmak zorunda değilsiniz.

Yirmi yıl önce, karmik damganızı iptal etme fikrine gülündü, alay edildi. Yirmi yıl önce astrolojik damganızı değiştirebileceğinizi söyledik. Gidip bunu arayın. Bu yeni enerjide İnsan Varlığı bu kadar güçlüdür. Kim olduğunuzu yarattığı görülen niteliklerle kişiliğinizi damgalayan o şeylerin hepsi değiştirilebilirdir. Bugünkü [önceki seminerde] Akaşayı kazıp çıkarma öğretisi, yani önceki yaşamdan kazanılan şeyleri gidip almak yapılabilirdir. Hatırlayın, her zaman şu anda olduğunuz astrolojik burç değildiniz. Bir Işıkişçisi olarak bugün kim olduğunuza daha iyi uyan bir burcu gidip almayı ister miydiniz? Bu başarılabilir! Bu sizin DNA’nızda, çünkü Akaşa sizin DNA’nızdadır. Bunlar kehanet ettiğimiz aletlerin başlangıcıdır. Bunlar birçoğunuzun bu çağda gerçekleştirmeyi öğrenmeye başlayacağınız şeylerdir ki bunlar geçmişte sadece yükselmiş olanlar, üstatlar içindi. Geçişin bu yeni enerjisinde, bunları yapma yeteneğiyle buradasınız.

Geçmiş aylarda bu yeni Akaşik aletten birçok kez bahsettik. Partnerim bunu ona anlattığım şekilde bir araya getirdi ve bunu bugün yapmış olduğundan daha derin bir şekilde öğretmeye başlayacak. Işıkişçileri bunu bilmeliler. En sonunda buna sahip çıkmalısınız. Neden olduğunu size anlatacağım, çünkü Işıkişçisi hayatta kalmak için, gezegende daha uzun süre kalmak, korkudan kurtulmak ve dramadan çıkmak için bu aletlere gereksinim duyacak.

Tüm bu nitelikleri iptal ettiğiniz, attığınız zaman tezahür ettirmeyi dilediğiniz şeylerin geleceğini söylemek istiyorum. Bunlar tam olarak, kapıyı açmanızı engelleyen, kendinizle getirdiğinizin kombinasyonu olan korkudur, hayal kırıklığıdır [Yüksek Benliğinize açılan ruhsal kapı]. Bunlar, kurtulduğunuz zaman, gereksinim duyduğunuz şeyleri tezahür ettirecek olan şeylerdir. Belki gereksinim duyduğunuz şeyin fikri, yapmaktan yükümlü olduğunuzu hissettiğiniz iş iledir. Belki yaşamınızın bu kısmında tezahür ettirmek istediğiniz şeylerin tutkusudur. Bu sadece sizdeki bir değişimle, sözünü ettiğimiz değişimle gelecektir. Bunlar öğretmeye başladığımız, bu zamandaki yeni aletlerdir.

Bu şeylerin uzun bir süre öğretileceğini söyleyeceğim, çünkü buna ihtiyacı olan birçok insan var ve onlar bunu işitmeye ihtiyaç duyuyor. “Pekala, gelecekte neler olacak? Bize bir fikir ver, Kryon. Neler olacak? Tüm bunlar nereye gidiyor; potansiyeller nelerdir?” diyenler var.

Bundan sonraki iki nesil için İnsan tezahürü ile ilgili potansiyellerin bazılarını vereceğim. Bundan dolayı, bu potansiyel olaylar yaklaşık 50 yıl içinde gerçekleşebilir. Size görkemli ve muazzam bir şekilde ufukta beliren bazı potansiyelleri vereceğim. Bu gezegende nelerin olup biteceğine bakmaksızın, yeni bilinç İnsan varlığı gelecekte büyük bir bölümü oynayacak. Bunu düşünün; doğan her çocuk bir İndigo [yeni enerji] damgasına sahiptir. Gezegenin manyetik ızgarası bunu yapıyor, çünkü manyetik ızgara sadece DNA’nıza konuşmuyor, ayrıca o doğanların enerjisine biçim veriyor. Manyetik ızgaranın değişmesinin nedeni budur. Milyonlarca insan, sizin doğduğunuzda sahip olduğunuz bilinçten farklı bir bilinçle büyüyor.

Onlar büyüdükleri ve kendilerine öğretmeye başladıkları zaman [İndgiolara erişen İndigolar], bir geçiş ve değişim göreceksiniz. Ve bu değişim ilginç bir değişim olacak. Beklediğiniz bir değişim değildir. Çünkü onların arasında bile çekişme, anlaşmazlık var ve hatta gezegene şefkat getirmenin doğru şekli ile ilgili aynı fikirde olmayacaklar. Bunu hayal edebiliyor musunuz? Gezegene nasıl şefkat getirileceği ile ilgili anlaşmazlıklar? Şefkat bütünlüğü! Bazıları bunu hızlı kulvarda isteyecek. Bazıları onu satın alabileceğinizi düşünecek. Böylece söylemek istediğimiz şudur: Onlar arasında bile sorunlar vardır ve onlar arasında bile anlaşmazlık göreceksiniz. Bu yerleşinceye, karara bağlanıncaya kadar çok fazla şey durağan olacak. Bu, size gelen herhangi yeni bir şeyden farklı mı? Yanıt hayırdır.

Sana hatırlatmak istiyorum, sevgili Lemuryalı, dürüstlük ve bütünlük gibi şeyleri anlamaya başlamak bile bir başlama durumunda İnsan Varlıkları olarak ne kadar zamanını aldı? Bunlar kolayca gelmedi. Bunlar doğal değildir, çünkü geliştirilmeleri gerekir. Bunlar DNA’nızdaki ilahiliğin parçalarını ve sorumluluğun özünü temsil ederler. Kültür veya ekonominin olgunluğuyla, bu şekilde başlamazsınız. Bunun yerine, ona gelişirsiniz. Kültürel nitelikler öğrenilmelidir ve siz bunu yaptınız. Bunu yapmak uzun zaman aldı, yine de tekamülün bir başka öğrenme aşamasında buradasınız.

Yeni enerjinin yerleşmesi, stabil olması zaman alacaktır. Süreçte, aynılığın, tavırların eşzamanlılığının veya düşüncenin tekilliğinin olması her zaman görülmeyecektir. Buna şaşırmayın. Bırakın olduğu gibi ortaya çıksın, gerçek kendi en yüksek seviyesini arar ve zirvede olması gereken olaylar oraya gidecektir. Bu, şimdi ve sonra arasındaki en büyük fark olacaktır.

Size bir şey anlatayım: Bundan sonraki bu iki nesilde göreceğiniz ilk şey asla değişmeyeceğini düşündüğünüz şeylerle ilgili değişimdir. Bunu işitenlerin çoğu, size anlatacağım şeyin imkansız olduğunu söyleyecektir, çünkü sözünü ettiğimiz şey temel İnsan doğasındaki değişimdir. Birbirinize nasıl davranıyorsunuz? Birbirinizle ilgili ne düşünüyorsunuz? Neyin doğru ve haklı olduğunu düşünüyorsunuz? Zorluklara ilk tepkiniz nedir? Drama, kıskançlık? Yaşamda uygun olmayan şeylerin hafifletilmesi gerçekleşecek. Bu parçalar dualiteyi temsil eder ve bu dualite değişiyor.

İki nesil içinde, olayların bugünkü gibi olmayacağı bir gün gelecektir. En sonunda bu, hükümetlerdeki liderliğe yansıyacaktır. Liderler etraflarındakilere olan şefkatleri ve etrafındakiler için iyi fikirleri nedeniyle seçilecek, sadece popüler veya karizmatik oldukları için değil. Bunun gibi bir değişimi hayal edebiliyor musunuz?

Sağduyuda bir değişimi hayal edebilir misiniz? “Peki, bir dakika bekle Kryon, sağduyu sağduyudur.” Hayır, değildir. Sağduyu dinamiktir: Şimdiki bilinçte doğal olarak işleyen şeyle ilgili fikrinizdir. Bilinç değiştiği zaman ne olur? Sağduyunun nitelikleri de değişir. 50 yıl içinde sağduyunun ne olduğunu düşündükleriyle ilgili bazı toplantılara katılabildiyseniz, alarma geçeceğinizi söyleyeceğim. Gerçekleşeceğini düşündüğünüz şeylere meydan okur. Son 30 yılda Amerika’ya olanlara bakın: açıkça tartışabildiğiniz, konuşabildiğiniz şeylere ve değişime bakın. Eski “kültürel İnsan doğası”nın bütün engellerine rağmen, ülkenizde henüz yapmış olduğunuz şeye bakın. Şimdi, bunu tekrar yapın! Bunu büyütün. Size, İnsan doğası ve sağduyu fikrinin değişeceğini söyleyeceğim, bu varlığınızın amacıdır.

Bildiğiniz şekliyle hedef – oluşturmaktan yavaş bir değişimi bekleyin. Çünkü tam şimdi, hedefinizi ulaşmayı dilediğiniz bir şey olarak belirliyorsunuz, sonra size kendine – yardım endüstrisindekiler tarafından oraya ulaşmayı istiyorsanız, kendinizi orada vizüalize etmeniz anlatılır. Bu değişecek. “Kryon, olmayı dilediğimiz şeyi gözümüzde canlandıramazsak, ne olacak? O bu şekilde olmalı, yoksa oraya nasıl ulaşırız?” diyebilirsiniz. İstediğiniz şeyi gözünüzde canlandırmazsanız, bunun yerine fikriniz olmayan bir kavramı gözünüzde canlandırırsanız ne olur? “Kryon, bu nasıl işe yarayabilir? Bilmediğin bir şeyi gözünde canlandırmak? Bu nasıl işler?”

Şu öğretilen bir topluma ne dersiniz: Bir İnsan Varlığın kendisinin ve diğer İnsan varlıklarının önünde durduğu ve “Eşzamanlılığın mükemmel senaryosunda, o ne olursa olsun, kendimi ve etrafındakileri zenginleştiren sonuca ulaştığım yerde olma hedefimi istiyorum.” Bunun topluma, kültüre nasıl uyduğunu hayal edebilir misiniz? Hedef belirleme: Bir senaryoyu değil, bir enerjiyi, uygunluğun enerjisini gözünde canlandırma. Gitmekte olduğunuz yer budur.

İnsan Varlıkları bu kadar ileri gelişebilirler mi? Oh, İnsan Varlıkları, son 30 yılda yapmış olduklarınıza bakın. Sonraki 50 yılda neler yapabileceğinizi düşünün. Bilinç hızla ilerliyor. İnsan doğası değişiyor. Sağduyu değişiyor. Hedef belirleme değişiyor.

Size başka bir potansiyel vereyim: Gezegende din adını verdiğiniz şey, binlerce yıl süren ruhsal niteliklerine ve bütün engellemelere rağmen, değişmeye ve kendisini ayarlamaya, yumuşamaya başlayacak. Organize din dediğiniz şeyle ilgili gezegenin büyük oyuncularının bazılarının sıkıntı içinde olduğunu anlamak için çok uzağa bakmanız gerekmez. Bunun nedeni, onların öğrettiklerinin eski enerji şekilleriyle kötü kokular yaymasıdır. Genç insanlarda görüldüğü gibi, öğretileri gerçek yaşamda uygulanabilir değildir ve genç insanların kiliselerin üyelik rollerinden kaçınmalarının nedeni budur. Onlar bu öğretilerin herhangi birinde yaşamın realitesini görmüyorlar. Doktrinler onları kuşatmıyor, etkilemiyor. Bunu eski olarak görüyorlar. Bunu arayın, çünkü şimdi bile bu belirgindir.

Organize dinler değişmeye başlayacaklar. Bu dinlerin bazıları binlerce yıldır öğretmekte oldukları mitolojiden bile uzaklaşacaklar. Bunun yerine, çekirdek sorunlara girmeye ve genç insanları tekrar çekecek olan gerçeği bulmaya başlayacaklar. Yeni nesle bir anlam ifade edecek olan Tanrı ile ilgili fikirler öne sürülecek. Organize dinler gelişecekler, ancak şimdiye dek olduğundan çok daha fazla bütünlüğe sahip olan bir öz ile gelişecekler. Birçoğunuz bunu işitmek istemiyorsunuz, ama bu, potansiyellerin gerçeğidir. Ayrıca uygun bir potansiyeldir, çünkü sizler bunun gibi sözcükleri okurken gezegenin çoğunluğu inanmayacaktır. Ancak, gezegenin çoğunluğu Tanrı’yı kendi yoluyla arıyor ve Tanrı’nın güncel (yürürlükte) ve bilge olduğu kendi inançlarında umuda sahip olmaya gereksinimleri olacak. Kendi dinleriyle ilgili ve onların neyi uygun bulup neyi uygun bulmadıkları ile ilgili olarak gezegendeki herkesin iki nesil içindeki enstantane resmi budur. Bu değişecek.

Bunu daha önce söyledim. Yeni papanın yaptıklarını izleyin. “Kryon, yeni papa yok.” Oh, gerçekten mi? Bunu ne zaman okuduğunuza bağlıdır ve bunu okuduğunuzda yeni bir papa vardır, izleyin. Çünkü eğer onun sistemi kiliselerini devam ettirecekse, bu birey muazzam değişiklikler yapmak zorunda kalacak… ve yapabilirler. Bu adam sandalyede oturduğu zaman, muazzam değişim potansiyeli vardır. Sahip oldukları sistemleri sürdürmek için değişiklikler olmak zorundadır.

Önünüzde olan budur. Bunun, toplumunuzdaki her şeyin bütünlüğünü/dürüstlüğünü temizlemekle ilgisi vardır. Son üç haftada neler gördünüz? Keşfedilen şeyler nedeniyle kaç tane lider aşağıya indirildi? Fark ettiniz mi? Bütünlük konularında bulaşıcı bir şeyler mi oluyor [Gülümseme]. Yanıt evettir. Bu zamanla ilgilidir ve bunu biliyorsunuz. Ayakkabıları içinde sendeleyen üç tane daha lider olduğunu size söyleyeyim. Göreceksiniz. Onları bu şeylere çağırmanın zamanı, öyle değil mi? Ve bunu yapıyorsunuz.

Bunu söylüyorum, çünkü bunu işitmeye, dinlemeye ve okumaya ihtiyacı olanlar var: ülkenizde olup bitenlerden korkmayın, Amerikalılar. Zamanda bu noktada, yerindeki potansiyellerle, bu olayların geçeceğini ve sizin geriye dönüp “Bundan geçtiğimiz için şükürler olsun” diyeceğiniz bir zaman geleceğini garanti ediyorum. Çekirdek ekonomik sorunlarınızı temsil eden bütünlüğe – dayalı kararlar alındığında, anlamı olan bir ekonomi geliştireceksiniz. Tam şimdi tüm alanlarda kuralları değiştiriyorsunuz. Daha da kötüleştiği görülürken, onu ve bunu kurtarmak için andan ana ne yapacağınıza karar vermeye çalışıyorsunuz, eğer bütünlüğü/dürüstlüğü kullanırsanız o kendisini düzeltecektir. Yapmakta olduğunuz şey ekonominizi budamaktır. Ekonominiz geriye gelince, daha önce olduğundan çok daha güçlü olacaktır.

Sistem daha iyi işleyecek. En sonunda daha önce olduğundan daha fazla sayıda iş olacak. İşe yarayacak! Gördüğümüz şeyin bu olduğunu hatırlamak için zaman ayıracak mısınız? Onun gelmekte olduğunu size söylemiştik? Hatta ilk kurumun ilkönce çökeceğini söyledik ve bu gerçekleşti! Bu olayları Kryon’un yayınlanan çalışmalarında okuyabilir ve bunu kutlayabilirsiniz. Tekrar söyleyeceğim, (ekonomik) durgunluğunuzu kutlamanız için sizi teşvik ediyorum! Bunu yapabilir misiniz? Bundan geçeceksiniz. Tarih bundan ekonomik bir Rönesans olarak bahsedecek. Buna, henüz işitilmemiş, henüz verilmemiş bir isim verilecek, bu isim o fikrin enerjisine sahip olacak. Bu Amerikan ekonomisinin rönesansıdır – çok önemli bir yeniden – başlama, sonraki iki nesil için iş yapma şeklinizi şekillendirecek ve başkaları için bunun nasıl yapıldığının bir modelini yaratacak.

İki nesilde, Dünya’daki en büyük rakip, kendisinin dev ekonomisiyle çıkıp gelecek, Çin ekonomisine bile rakip olacak olan bir ekonomi. Çin ne yaparsa yapsın, ne kadar çok insana sahip olursa olsun, bu yeni ekonomi başarılı şekilde rekabet edecek – çünkü Çin yavaş hareket ediyor ve oraya ulaşmak için kendi tarihi bilincini yarıp geçmek zorunda.

İyileştirilmeye hazır olan bütün bir kıta var. Şu anda savaşla ve iç savaşla dolu ve siz doğduğunuzdan beri böyle. Şu anda hasta, ama ebediyen hasta kalmayacak. Milyonlarca, milyonlarca birey buna dahil ve bunu henüz bilmiyorlar. Çünkü başka her şey gibi, bu da bütün zorluklara rağmendir.

Bir kıtayı iyileştirdiğiniz zaman ne olur? Göreceksiniz, çünkü o iyileştirilmek üzere. İyileştiği zaman, sizinki kadar iyi bir ekonomi inşa edebileceklerini keşfetmeye gidecek olanlar var, çünkü standartları siz oluşturdunuz! Onlar size bakarak başlayacaklar. Afrika’dan söz ediyoruz. En sonunda Afrika Birliği [veya benzer bir şey] adıyla ortaya çıkacak olan ülkeler grubunun potansiyelinden bahsediyoruz. Amerika Birleşik Devletlerinden bile daha büyük bir topluluk olacak, aynı şekilde yapılmış ve modellenmiş, ekonomisi aynı şekilde yaratılmış bir topluluk. Milyonlar neredeyse anında buna dahil olacak.

Burada ekonomik durgunluğunuzda çözdüğünüz şeyler, onların başlayacakları enerji olarak gözleyecekleri şeyler olacak. Bu, diğer ortaya çıkan ekonomilerden farklıdır. Birçokları sizin büyümeniz sırasında yaptığınız tüm hatalarla başlıyor, büyüyor ve yürüyor. Ama Afrikalılar sizin yaptığınız gibi 200 yılın deveranlarından geçmeyecekler. Amerika’yı görecekler ve onlara öğrettiklerinizden alacaklar. Bu “iyileşen kıta” sizin sahip olduğunuz şeyi isteyecek. Kendi zenginliklerine sahip olmak isteyecekler ve büyük açgözlülükten özgür olan kendi bankacılık sistemlerine sahip olmayı isteyecekler. Bir toplumu büyük ve harika yapan şeylerin hepsine sahip olmak isteyecekler ve bunu finanse etmekte problemleri olmayacak. Birçoğu iş ve evler için borç alanların olduğu yeni bir toplum yaratmak için yardıma hazır. Artık hayatta kalma modunda olmayan milyonlarca insan olduğunda, evler, okullar, fabrikalar ve toprak isterler. Bunu gözleyin. Bu kaçınılmazdır. Bu, siz hala burada iken gerçekleşmeye başlayacak. Kapitalist olmayan bir hükümete rağmen Çin’de gerçekleşen şeylere bakın; şimdi bu fikri Afrika için büyütün.

“Peki, Kryon, büyük olan problemden bahsetmedin. Terörizm.” Kryon’un terör olduğunu bilmediğini düşündüğünüzü zannediyorum? İşitmeyi ummadığınız bazı bilgiler vereceğim. Terörü, terör ile yenemeyeceksiniz, asla. Eski enerji kuvvetini, kuvvet ile yenmeyeceksiniz. Bu işe yaramayacak. Bunu deneyin. Her seferinde başarısız olursunuz. Bir ateşi söndürdüğünüzde, başka bir yerde başka bir ateş gelişecektir. Bu daimi başarısızlıktır.

İşte terörizmi nasıl yeneceğiniz: Onu yeni insanlıktan gelen yeni bilinç ile yeneceksiniz. Bu gezegende, şu andan çok uzakta olmayan, terörizm fikrinin bilincinin İnsan Varlığı için akla uygun, makul olmadığı bir zaman gelecek, çünkü İnsan Varlığı daha iyisini bilecek. Ne kadar fazla işe yaramazsa, o kadar çok azalacak. Artık arzu edilen sonucu yaratmayacak… ve sağduyu bunu sürdürmeyecek. Korku bile yaratmayacak! Bunun yerine, bunun tek yol olduğunu hissetmeye alışık olanlar arasında bile bıkkınlık, memnuniyetsizlik yaratacak. Söylediğim şeyi görüyor musunuz?

Ayrıca çok eski bir doğu dininde de rönesans olacak ve daha önce asla olmadığı kadar saygı görecek. “Tanrı adına öldürme” fikrinin barbarca olduğunun görüldüğü bir zaman gelecek.

Onların genç insanları liderler olacağı için hoşgörü yakalanmaya başlayacak ve o genç insanlar eski enerjiden çok farklı olan kavramsal bir plana sahip olacaklar. Onlar şiddetin asla barış yaratmadığını kesinlikle bilecekler. Daha önce uyguladıkları şiddetle tanınmış olan birçok diğer dinlerin diğer aşırı tutucu olanları da şiddetin yeni dönüşümler yaratmadığını görmeye başlayacaklar – sadece uyum bunu yapar. Görmekte olduklarınıza dayanarak bunun çılgınca olduğunu düşünüyorsunuz, öyle değil mi? Bu değişmeye başlayacak. Buna zaman verin. Ama bu, Işıkişçileri olmadan gerçekleşmeyecek, sevgililer.

Partnerimin bana verdiği, kültürünüzdeki bir ifadeyi kullanacağız, “Örtünün altında olanları kimse görmez”. Bu sizsiniz. Çünkü bildiğiniz şeyle bu gezegene ne kadar çok ışık yerleştirirseniz, Yüksek Benliğe dokunursunuz, etrafta daha çok kalırsınız, Akaşayı toplarsınız, daha önce karanlıkta olanların görmesi için gezegende ışıkları açarsınız. Bu şekilde işler. Her zaman bu şekilde işledi ve şimdi bunu tanımlamaya başlıyorsunuz. Böylece, neden burada olduğunuzu anlayacaksınız.

Bu, enerjilerin geçitinin başlangıcıdır ve siz tam bunun önündesiniz, sevgililer ve bu nedenle buradasınız, her biriniz. Dinleyin: bu odada ve bunu okuyanlar arasında bu son yılda korkudan geçenleriniz var. Size kim olduğunuzu bildiğimi söylemek istiyorum. Bir deyiş vardır, “Demir demiri biler”. Soğuduğu zaman bir alet olması için, bir parça demiri sıcak ve kırmızıyken döven demirci gibi, sizler de şekilleniyorsunuz. Sonra bu alet başka aletler yapar ve onlar da başka aletler yapar. Nelerden geçtiğinizi biliyoruz ve ışığınızın başladığınız zamankinden daha parlak olarak bunun diğer tarafından çıktığınız için sizi kutluyoruz.

Ailemi tanıyorum ve onlar buradalar. Burada olan sorunları biliyorum. Burada olan potansiyelleri biliyorum. 3B’de yaşayan sevgili İnsan Varlığı sana söylüyorum, yeni boyutların hepsini al ve onlara güven. Görülmeyene güven. Düşündüğün şeyin resmini sadece içinde doğduğun üç boyuta dayanarak boyama. Uygunluğun enerjisini yerleştirerek, kendinizi eşzamanlılığın o bulmacasına koyarak ve “Nerede sonuçlandırırsam sonuçlandırayım pekaladır, çünkü bu gezegene yardımcı olacak” diyerek şimdi başlayın. Üstatların yaptığı budur ve hala bunu yapıyorlar.

Bugünün mesajı budur. Bunun sizin için çok kişisel olduğunu söylemeden ayrılamam. Yüksek Benliğinize giden kapıyı ittiğinizde, bu sizin için ne anlama gelirse gelsin ve yalnız oturduğunuzda, önünüzde meydana çıkmaya başlayan bir aileyi hissedeceksiniz. Yaşamınıza her an sizinle kalacak olan aile akışını hissedeceksiniz. Asla yalnız olmayacaksınız ve asla yalnız hissetmeyeceksiniz. O ailede, ben bulunuyorum, çünkü ben sizin ailenizim.

Ve öyledir.

KRYON

www.kryon.com

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)