KENDINI – IYILESTIRME TEKNIKLERI

Yazdır Yazdır 

Jan Harkey tarafindan olusturulmustur.

1.. Karmik bağları kesmesi için BAŞMELEK MIKAIL’i çağırın. Bunu her hafta yapın, çünkü psişik bağlar sadece bir düşünce ile yaratılabilir.

2.. Özel insanlarla, olaylarla, hislerle veya geçmiş yaşamlarla özel bağları kesmesi için KARMA’NIN LORDLARINI veya QUAN YIN’i çağırın. Salıvermeyi istediğiniz şeyi [boşluk x] yerine koyup, talimatları izleyin. Bu, Diane Stein’in “Biz Melekleriz” kitabından alınmıştır.

“Karma’nın Lordları ile konuşmak istiyorum, (onların gelmesi için biraz bekleyin).

Karma’nın Lordları, lütfen [x] ile karmik bağları çözün, (duraklayın).

Bu salıverme tüm seviyelerde ve tüm bedenlerde, şimdiki ömrümü de kapsayan tüm yaşamlarımda gerçekleşsin,

[Örnek : babamla ilişkimden] veya [olay]dan gelen tüm hasar iyileşsin,

Ve şimdi şu ana şifa getirsin.”

3..Varlığınızdan negatif enerjileri yakması için St Germain’den GÜMÜŞ MOR ALEVİ isteyin. Gümüş Mor Alev ile sarıldığınızı imgeleyin.

4.. İyileşmede size yardımcı olması için bir MELEK veya REHBER çağırın. Onların ellerini sizin taç çakranıza koyduğunu imgeleyin. Işığı taç çakranızdan (onların ellerinden) kalp çakranıza soluyun. Bir an kalp çakranızda tutun. Işık nefesinin bedeninizde yolculuk yaptığını, her iki ayağınıza aktığını ve ayaklarınızın altından dışarı aktığını imgeleyerek ışık nefesini bırakın (nefes verin).

Bunu bedeniniz için 11 kere yapın ve nefes verirken 3 kere ışığı her bir kolunuzdan dışarı verin. Nefes verirken, stresi ve acıyı bıraktığınızı düşünebilirsiniz.

5.. Bu mantrayı günde 7 kere tekrarlayın :

“BEN BEN’İM

BEN Mahatma’yım

BEN Işığım ve BEN Sevgiyim,

BEN tüm armağanlara layığım, değerliyim,

BEN Tanrı/Tanrıça’nın güzel bir çocuğuyum”

Sevgi ve ışıkla,

Jan Harkey