CELIA FENN İSTANBUL & İZMİR SEMİNERLERİ – 7 & 8 MAYIS

Yazdır Yazdır 

“ZÜMRÜT KODLAR: Yükseliş Sürecinin İkinci Aşaması”

Bu seminer Yükseliş sürecinin sonraki aşaması ve Zümrüt Kodların ve Dünya Sihir Bedenin bütünleştirilmesi ile ilgili Başmelek Mikail’den alınan yeni bilgiye odaklanacak. Zümrüt Kodlar ve Dünya Sihir Bedeni ile Işık Bedeni, Altın Mesih Bilinci ışığını ve Elmas Kodları nasıl dengeleyeceğimizi öğrenirken, bu heyecan verici bir bilgi. Bu, Fiziksel Formdaki Ruhlar olarak kendi Gücümüze tam olarak adım atmamıza ve Yeni Dünyada Hikaye Anlatıcılar ve Işık Dokuyucuları olarak “Hikayemizin” sorumluluğunu almamıza yardımcı olacak.

Bu önemli bir bilgidir, çünkü Kalbimizde ve Ruhumuzda ve aynı zamanda etrafımızda ve Dünyamızda kaosun arttığı görüldüğü zaman fiziksel ortamımızda Huzur ve Uyum yeri bulmamıza yardımcı olur. Başmelek Mikail ile Aktivasyonlarda, 13 Çakra sisteminizi nasıl dengeleyeceğinizi ve Işık Beden ve Dünya Sihir Bedenin akımlarını nasıl ahenkli hale getireceğinizi öğreneceksiniz. Bu dengeye ulaşıldığında, Ruh ile Birlikte – yaratım ile ve Ruhsal Ekibiniz ve Dünyadaki Klan Aileleriniz ile çalışarak gerçekliği tezahür ettirme süreciyle aktif olarak çalışmak için kendinizi güçlendirebilirsiniz.

Celia Fenn Yazar, Spiritüel Eğitmen ve Başmelek Mikail’in Kanalıdır. İnsan grupları ile çalışarak ve Starchild Global Seminer odasında İngilizce ve Rusça internet webinar kursları yaparak dünyayı dolaşmaktadır. Aynı zamanda Starchild websitesi için yazmaktadır ve “Elmas Kodlar”, Rusça, Almanca ve İtalyanca baskılı  formda yayınlanan “İndigo Kristal Macerası”nın başarısını takiben onun ikinci kitabıdır. Güney Afrika, Cape Town’da yaşamaktadır.

ÜCRET: 450 TL

İSTANBUL: 7 MAYIS Cumartesi, Saat: 10:00 – 17:30

Bilgi & Kayıt için; e posta: saffet_guler@yahoo.com,  TEL: 536 746 2537

İZMİR: 8 MAYIS Pazar, Kalabak, Urla, Saat: 10:00 – 18:00

Bilgi & Kayıt için:

e posta: saffet_guler@yahoo.com,  TEL: 536 746 2537

Simin Saygı: 555 663 4683