- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

DÜNYA En Güzel Realite Şovu

Tekamül Dalgasına Binmek

15 Aralık 2010

Yuvadan Selamlar

Eski Kalıpları Salıvermek

Tüm insanlar daha önce hiç girilmeyen bir bölgeye bir başka adım atarken izliyoruz. Bireysel temelde enerjiniz patlamaya başlıyor ve bu gördüğümüz en güzel şeydir. Bunun zor olduğunu biliyoruz, çünkü sizler tüm varoluşunuzu “güvenlik” adını verdiğiniz çok sınırlı bir mekanda inşa ettiniz. Şimdi, artık sınırlı mekan yok ve çoğunuz beden kalıplarını salıvermeye başlıyorsunuz. Bunun çoğu insan için yıllarca gerçekleşeceğini düşünmemiştik. Yine de birçok insan, sizler yeni bir varlığa daha ileri adım atarken, enerjinizi uzun süredir tutan eski kalıpları salıvermeye başlıyorsunuz. Bu yeni bir varoluştur ve fiziksel seviyede kendi ruhunuzun daha fazlasını taşımaya izin verir.

Sizler salıvermeye başlarken, bu birçoğunuz için çok zorlayıcıdır, çünkü duygular sel gibi akıyor, tüm dikkatinizi alıyor ve çoğu zaman enerjinin yönünü değiştiriyor ve uygun olmayan yerlere topraklıyor. Duygusal yapınızın çoğu, duygusal bedeninizin diğer eterik bedenlere bağlantısı üzerinde çalıştığınız bu hatların yeniden döşenmesi işlemi sırasında yeni bir form almaya başlıyor. Bu yeni bağlantı ile çalışmaya başlayarak, tüm güvenliğinizin gittiğini ve üzerinde çalıştığınız her şeyin artık uymadığını hissedeceksiniz. Bunun zor olduğunu biliyoruz, çünkü kendiniz olarak adlandırdığınız etikete veya kim olduğunuzu düşündüğünüz o fikre ya da sese erişmek için çok çalıştınız. Şimdi evrene genişlemeye başlıyorsunuz ve her şeyin bir parçası olduğunuzu keşfediyorsunuz… her varlık, her ağaç, her gezegen, her kozmos, gökyüzünde gördüğünüz her kayan yıldız. Bağlantıların hepsi, sadece onu kendinizin göreceği bir noktaya değil, ayrıca yeni döşenmiş duygusal bedenlerinizin vasıtasıyla onu hissedebileceğiniz noktaya erişiyor. Elbette görmek kolay, ama bir seviyeden sonraki seviyeye çok hızlı bir şekilde ilerlediğiniz her seferinde tüm güvenlik mekanizmalarınızın gittiği görülüyor ve bu birçoğunuz için çok korkutucu olabilir.

Bugün bu odada depresyondan söz edildi. Depresyon sözünü ettiğimiz enerji alerjileri (Kronik Yorgunluk, ME, Fibromyalgia vs) gibi bir diğer enerji alerjisidir. Zamanla insanlar bununla başa çıkmak için yeni yollar bulacaklar. İnsanlar her zaman negatif olarak algılanmış olan bu enerjiyi nasıl düzelteceklerinin ve kullanacaklarının ilk ipuçlarından bazılarını görmeye başlarken, bu gerçekleşmektedir. Sevgililer, tüm enerjinin pozitif olmadığını söylüyoruz. Eğer sadece ışık görülebilseydi, karşıtlıklar olmazdı ve bu nedenle vizyon olmazdı. Işığı görmenizi sağlayan karanlıktır. Gerçekten kim olduğunuzun her parçasını kucaklamak bu enerjiyi pozitif kullanıma koymanıza yardımcı olur.

Derin Temas

Şimdi işte güzel olan kısım ve bugün paylaşmayı dilediğimiz kısım. Daha önce derin temas adını verdiğimiz bir iletişim seviyesinden konuşmuştuk. Derin temas bu gezegen üzerindeki her insan tarafından düzenli olarak yapılmaktadır, ama bu toplam konuşmanın yüzde birinden azını oluşturur. Birçoğunuz bu iletişim seviyesini bilinçli şekilde kullanmaya başlarken, bu yakında değişecek. Size bir örnek verelim. Bir konuşmayı hayal edin, pek uymayan sözler kullanılan ileri geri konuşma. Sonraki birkaç yılda insanlar tüm dillerde zorluklar yaşamaya başlayabilir, çünkü kelimeler için öngörülen anlamlar artık yüksek seviyede iletişim için gerekli olan daha derin anlamları iletmeyecek. Bu, düşüncelerinizi farklı şekilde paketlemeye çalışırken, yeni sözcüklerle ortaya çıkmanızı motive edecek. Mesajı alan kişi onun bir parçasını kavrayabilir, ama şu anda insanların kullanığı diller yeterli olmamaya başlayacak.

Derin temas şu andaki zamanlardaki bu senaryoda tanımlanabilir. İki insanın konuştuğunu, ama gerçekten iletişim kurmadığını imgeleyin. Kafalarını sallarlar ve birbirlerinden uzaklaşmaya başladıklarında, biri tam enerjinin kalbine giden dört kelime söyler; o dört kelime her şeyi değiştirir. Bu derin temastır. Önünüzdeki yıllarda, Dünya’daki tüm diller bu nedenle çok az kelime kullanacak. Evet, Scrabble oynayanlarınız bunu sevecek. Gerçekten, tüm enerjiniz değişmeye başlıyor, enerjiyi bugün kullanmaya başlayabileceğiniz yere değişiyor. Tavsiye etmeyi dilediğimiz şey budur. Bu, bugün oynamanız için ve her gün kullanabileceğiniz yeni enerji değişim aletlerini denemeniz için size vermek istediğimiz parçadır, alettir.

Derin Temas Aletleri

Düşünce Yansıtması

Önce, bu mesaja düşünce yansıtması ile başlayalım. İnsanlar bunu her zaman yapıyor, ama genellikle bilinçsiz olarak yapıyorlar. Her konuşmanın parçası olarak düşüncelerinizi bilinçli şekilde yansıtmaya başlayın, özellikle konuşmaların iyi gitmediği durumlarda. Eğer bunu bir veya iki kez yeniden sözcüklerle ifade ederseniz ve hala bağlanmadığınızı hissederseniz, sadece bir saniye durmanızı istiyoruz. Biraz bekleyin, nefes alın ve onlara açıklamaya çalıştığınız şeyin daha büyük resminin anlayışını gönderin. Onlara düşünce yansıtması yaptığınızı anlatmanız gerekmez; durun ve sözcükler olmadan onların ruhu ile iletişim kurun. Sonra, yine konuşmanıza başlayın ve neler olduğunu izleyin. Şeylerin nasıl kolaylaştığını izleyin.

Daha önce iyi çalışmış olan aletlerden çok var, ama insan bilinci bunları fark edecek kadar yüksek değildi. Daha önce bunlar eterik, uçup giden ve hayali düşüncelerdi, ama şimdi bunların günlük yaşamda gerçek ve pratik kullanımları olduğunu görüyorsunuz. Derin temasın bir yaşam şekli olacağından sözetmiştik. Yıllar süren ilişkilerinde veya belki de birçok yaşamlarda derin teması geliştirmiş olan insanlar vardır. Tam şimdi derin temasın Dünyada en fazla hüküm sürdüğü yer, ikizler vasıtasıyladır. Bunlar aslında bir hücreyi paylaşan ve bir hücreden ayrılan varlıklardır ve onlar için derin temas en başlangıçtan itibaren kurulur. İki insan arasında bu derin temasta usta olunduğunda, bu ayrıca gelecek yaşamlarda da hatırlanır. Bunu deneyimlemiş olanlarınız ve ikiz olmuş olanlarınız, onları beş ya da altı yaşamdır görmeseniz bile o kişiyle yerinde olan o derin temasın bir parçasına sahipsinizdir. Aniden daha önce görmediğiniz bu kişiyle karşılaşırsınız ve onları tanırsınız, onlar da sizi tanır; iletişim kurabilirsiniz. Bu geçiş gerçekleşirken, birçoğunuzun sahip olacağı en büyük zorluk, çok fazla sözcük kullanmaya alışık olmanızdır, Dünyanın iletişim medyası radikal şekilde değişmek zorunda olacak. İnsanların kendilerini sundukları şekil değişmeye başlayacak. Sözcüklerinizde çok kesin anlamlar kullanmak olası olacak, bu da iletişimi ve aynı zamanda sözcüklerin kullanımını artıracak. Bu yakında gelecek olan Dünyanın ortak dillerini geliştirmek için motivasyon olacak. Bu zaten önceden hareket halinde, her dil kısaltılmış basitleştirilmiş uluslar arası versiyonu geliştirirken, tüm dillerin versiyonları ortaya çıkmaya başlayacak.

Yerine düşmeye başlayan birçok parçalar var, ama bundan sonraki aylarda çalışmanız için size vermeyi dilediğimiz alet düşünce yansıtmasıdır. Örneğin, birisine söyleyecek bir şeyiniz olması yerine, diyelim ki bir şey sunacaksanız, bir sahnede ya da bir kameranın önünde duracaksınız. Yine, o sahnede durmadan önce, anlatmadan önce veya girişimde bulunmadan önce iletmeyi istediğiniz şeyin tüm resmini düşünceyle yansıtın. Onu söylemeden önce mesajın zihinsel resmini gönderin. Onu berraklaştırın, kendinizi onu gönderirken görün ve sonra ağzınızı açın, dinleyici ile daha kuvvetli bağlantı deneyimlersiniz. Gerçeğin her zaman basit olduğunu birçok kereler söyledik, buna rağmen insanlar şeyleri onları anlayacak kadar karmaşıklaştırmalıdır.

Kalıbı Salıverdiğiniz Zaman Neler Bekleyeceksiniz

Tüm insanlar etraflarında kişisel bir enerji alanına sahiptir, biz buna insan kalıbı diyoruz. Toplam 500 kalıp vardır ve siz enerjinizi en iyi barındıran kalıbı seçtiniz. Devam eden insan tekamül sürecinin parçası olarak, bu kalıpları salıvermeye başlıyorsunuz. Bu kalıplar ile sahip olduğunuz başlıca fiziksel semptomlardan biri, insanların aşırı kilo dediği şeydir. Bu kalıplar insanlara çok uzun süredir hizmet etti, ama şimdi problem oluyor. Enerji alanınızı genişletemediniz, bu nedenle bedeniniz kendi yerinde genişledi. Bazılarınız kilo vermek için çeşitli yöntemler denediniz, bunların bir kaçının sadece kısa süre işe yaradığını gördünüz. Bunu bir oyun veya rekabet haline getirmeyin, çünkü bu enerjiyi çok hızla çevirir. Kalıbınızı bırakacak ilk kişi olmanız gerektiğini düşünmeyin, çünkü bunun gibi şeyler yaptığınızda bu çok yalnızdır. Size söylediğimiz şey sonraki dört beş yılda, hepiniz enerjinizi fiziksel formda tutmuş olan bu kalıbı tam olarak salıverme fırsatına sahip olacaksınız. Bu gerçekleştiğinde, değişen ilk şey fiziksel varlığın parçasıdır ve yüksek benliğiniz ile kendi bağlantınız perdeyi çözmeye başlar.

Gerçeğinizi Konuşmak

Görkeminizi görmenizi engelleyen bir perdeye sahipsiniz. Bu perde sizin kralın oğulları ve kızları olduğunuzu, kraliyet soyundan olduğunuzu görmenizi engelledi. Şimdi, bunu içinizde bilebilirsiniz. Her biriniz sadece sonraki seviyeye çekilimi değil, aynı zamanda kalbinizde olan şeyi söylemeye çekilmeyi hissetmeye başlıyorsunuz. Böyle yaparak Yuvadan getirdiğiniz bu ışığı getirirsiniz, eşsiz şekilde sizin olan ve sadece sizin enerji alanınız vasıtasıyla ifade edilebilen bulmacanın parçasını getirirsiniz – tanrı parçanızı. Bugün mümkün olduğu asla düşünülmeyen bir seviyeye eriştiniz. Ancak, tüm insanlıkta bir daha hiç durdurulmayacak olan bir dalgacık etkisi başlattığınızı söylüyoruz. Ruhunuz, her zaman sınırlanmış olduğunuz enerjisel sınırlar tarafından artık sınırlı olmayan daha büyük bir arenada oynamaya hazır. Bu, bulmacanın tüm parçalarının bir araya geri gelmesi için yer açar. Bu genişlemiş farkındalık halinde herkesin kendi eşsiz parçasını masaya getirmesi için kuvvetli bir çekim vardır.

Bu gerçekleşirken birçoklarınız için duygular zirveye yükselir. Bu duygular kendilerini gösterdikleri zaman onları kucaklayın. Depresyon birçoklarının kaçınmayı sevdikleri bir deneyimdir, ama en güzel şarkıların çoğu depresyondan gelmiyor mu? Güzel şiirlerinizin çoğu depresyondan kaynaklanmıyor mu? Bu odadaki harika bir kitap depresyondan gelmedi mi? Enerjiyi alın ve onu farklı şekilde kullanın. Fikir budur, bunu kullanın. Depresyon yaratıcılık durduğu zaman başlayan bir döngüdür. Bu enerjiyi alın ve onu kullanmanın bir yolunu bulun. Onu demirleyin, artık acı hissetmezsiniz.

Tozdan Bedenleri Aydınlatan Işık Kıvılcımı

Sevgililer, Dünya gezegenindeki en zorlu değişimlerden bazıları yüksek seviyelere ilerlediğiniz yerdeki zamanlar oldu. Bu, insanlığın bu gezegende kısa var oluşu sırasında tekrar tekrar gerçekleşti. Daha büyük zaman çerçevesinde, insanlık bu fiziksel bedenlerde yerleşik olduğu rolünü oynayarak çok kısa bir süre için bulunmakta. Tanrı kıvılcımınız sizin fiziksel beden dediğiniz toz parçalarından birini aydınlatıyor. Şimdi, her bir kıvılcımın çok daha fazla yoğunlukta, çok daha fazla parlaklıkla, Yuvanın ışığının daha fazlasıyla gelebilmesi için bu ışık kıvılcımının hatları yeniden döşeniyor. Bunun bir parçası olduğunuz için her birinize teşekkür ediyoruz. Bu, Işıkişçileri adı verilenlerin işidir.

Sonraki yıllarda sizlerle içinde rahatlık bulduğunuz sınırların ötesine genişlemenize yardımcı olmak için birçok fikirleri ve aletleri paylaşacağız. Bunun rahat bir büyüme olabileceğini söylüyoruz. Eğlenceli olabilir, özellikle bunu etrafınızdakiler ile paylaşırsanız ve sevdikleriniz ile paylaşırsanız.

Kozmik Realite Şovu

Değinmek istediğimiz başka bir nokta var, çünkü derin temas çok önemli olan bir şeydir. Koruyucuya ETler hakkında soru sorulduğunda söylemiş olduğu bir şeyi düzeltmek istiyoruz. Bu nokta ile ilgili konuştuğumuz şekilde doğru şekilde yanıt verdi, ama bugün bazı şeyleri yeniden tanımlamayı diliyoruz. Dünya dışı ziyaret sorulduğu zaman, Dünya gezegeninde bulunmakta olan ET’lerin çoğunun burada çok uzun zamandır bulunduklarını ve ruhunuzun bu oyunu oynaması için fiziksel beden yaratmaya yardımcı olan altı orijinal ırkın parçası olduklarını söyledi. Burada daha fazlasını eklemek istiyoruz, günün her saniyesinde Dünya gezegenini izleyen ETler dediğinizin milyonlarcası ve milyonlarca ırk var. Sevgililer bu, evrendeki en büyük kozmik realite şovdur. İnsan varlıklar fiziksel bedenlerini ve fiziksel yapılarını terk etmeden sonraki seviyeye evrimleşiyor. Bu daha önce hiç gerçekleşmedi. Bunu nasıl planladığınızı görmek kolay olurdu, çünkü Dünya gezegeninin 2000 ve 2012 yılları arasında sona ermesi bekleniyordu. Bu oyunu bitirmeniz ve kapıyı kapatmanız kabaca 12 yıl sürecekti ve umutla son kişi ışıkları söndürmeyi hatırlayacaktı. Bu süreç iyi işlemekteydi.

Bu, sizin tamamen farklı bir şekilde aramakta olduğunuz enerjiyi yaratacaktı. Olacak olan şey insanlığın Dünya gezegeni üzerinde var olmaya son vermesi ve ruhlarınızın yeni bir oyun oluşturacak olmasıydı. Bu, daha önce tekrar tekrar yapmış olduğunuz bir şeydi, evrendeki oyunlarda tipik olarak gerçekleşen şey budur. Sizler bu fiziksel varlıkları mümkün olduğunca esnetirken bu oyunlar evrimleşir. Bu, herhangi bir varlık ırkının fiziksel bedenleri arkada bırakmadan bilinçli bir adım attığı ilk kezdir; biz bunu yükseliş olarak tanımlıyoruz. Bu Yuvaya gitmekle ilgili değildir, çünkü yükselişin bu kısmı kolaydır, çünkü tüm yapmanız gereken ölmektir. Ama ışığınızı parıldatırken fiziksel bedende burada kalmayı seçtiniz. Bu şimdi ilerlemekte, ama Dünya gezegeninin armonik seviyelerinde şu anda milyonlarca varlık ırkı vardır. Başka deyişle, gerçekten göremediğiniz diğer boyutsal haller. Onların hepsi kendi çokboyutluluklarının tam farkındalar ve onların çoğu sizin katı duvar dediğinizden geçebilir, çünkü onlar için katı değildir. Sizin çevresel görüşünüze girip çıkmaları çok kolaydır, bunu çok uzun zamandır yapmaktalar.

Gözleyen yalnızca altı ebeveyn ırk yoktur. Evrendeki tüm gözler, siz insanlar bu adımları atarken tam şu anda sürmekte olan bu olağanüstü oyundadır. Bu nedenle depresyonda olduğunuz o zamanlarda, “Ben kimim? Etiketime ne oldu? Bu kim olduğuma ve kim olduğumun ifadesine uymuyor” şeklinde hissettiğiniz zamanlarda, kendinizi sorguladığınızda, size sevgi göndermeye çalışan ve evrendeki herkesin faydalandığı çok zor bir oyunu oynadığınız için sırtınızı okşayan en az bir milyar göz olduğunu bilin. Yeni vasıtalarınızda tanrıyı gerçekleştiriyorsunuz, yeni fiziksel biyoloji kabarcıklarınız her biriniz için oluşuyor. Önce enerjisel yapıda sonra fiziksel seviyede gerçekleşiyor, ama bu başladı ve bunu gerçekleştirmenin en kolay yolu bilginizi paylaşmaktır. Uzanın ve her biriniz sonraki seviyeye bu adımları atarken birbirinizin elini tutun, çünkü zaman çok sihirlidir. İnsanlığın mücadelesinin çoğunun tam şimdi gerçekleştiğini söylüyoruz. Bu yılın sonuna kadar (sonraki yılın sonunu kastediyorlar, 11-11-11) insanların her yerde yarattıkları heyecan dalgasına bineceğinizi vaat ediyoruz. Çünkü 10-10-10, 11-11-11 veya 12-12-12’de gerçekleşen sihirli hizalanmalar yok. Gelen kozmik enerji değişimleri yok. İnsan heyecan dalgası vardır ve siz mucizeler bekliyorsunuz, bu nedenle mucizeleri yaratıyorsunuz. Bunun nasıl çalıştığını merak ettiniz mi? Size anlattık sevgililer.

Tanrıyı aramaktaydınız ve baktığınızda aynada tanrıyı görmek çok zordur, ama Dünya gezegeninde bu kadar çok din olmasının nedeni budur. Dinler birbirlerinden şüphe etseler bile doğru mudurlar? Birbirleriyle çelişseler bile? Onların her biri mükemmel şekilde işliyor. Bu nasıl olabiliyor? Çünkü gücünüzü koyduğunuz her şey işler. Sevdiğiniz her şey işler. Söylemeye veya enerjinizi koymaya karar verdiğiniz her şey daha derin bir etkiye sahip olur. Evren taşıdığınız kayıp parçadır.

Espavo sevgililer, çünkü birbirinize karşı tamamen kör olarak zor bir oyun oynamaktaydınız ve şimdi perdeyi çekiyorsunuz. Perdeyi çekerken ve Yuvaya gelirken her birinizi selamlamayı umuyoruz. Onu tam burada, tam şimdi yaratıyorsunuz ve sizi çok seviyoruz. Bu bağlantıyı hissettiğinizi umuyoruz. Depresyon hissettiğiniz her seferinde – dibe vurduğunuzu hissettiğiniz her seferinde – sırtınızda elimizi hissettiğinizi umuyoruz. Her fırsatta birbirinizi destekleyin. Lütfen bunun güzel bir oyun olduğunu hatırlayın ve birlikte oyunu iyi oynayın.

Espavo.

The group

http://lightworker.com/beacons/2010/2010_12-RealityShow.php

(Çeviri: Saffet Güler)