GALAKTİK AKTARIMLARI AĞRISIZ TOPRAKLAMAK

Yazdır Yazdır 

Amara Tia Ann

Yıldız tohumu olduğuna inandığım  James gençliğinden beri sık sık başağrılarından sıkıntı çekiyor – üçüncü göz çakraları çok gelişmiş olan yıldız çocuklarının (ve yetişkinlerin) yaşadığı yaygın bir yükseliş semptomu, bu onların Galaktik aktarımların güçlü iletkenleri olarak işlev yapmalarını sağlıyor.

Muhtemelen geçen haftanın Gündönümü ve Süper Ayının tetiklediği James’in ciddi başağrıları bu Pazartesi tekrarladı. Üçüncü gözünü ucu aşağıyı gösteren ve saatin tersi yönde dönen kırmızı bir üçgen veya prizma içinde kapanmış olarak gözünde canlandırması için James için bir şifa tekniği aktarıldı. Aşağıdaki çizime bakın.

1. İnsan zihni üçgen veya prizmanın basit geometrisini bilgi yoğunlaştırıcı, işleyici ve aktarıcı olarak ilişkilendirir.

2. Zirvesi aşağıyı (gökyüzünden uzağı) gösteren kırmızı üçgen veya prizma doğal olarak, etkili topraklama için Galaktik aktarımları aşağıya bedene ve Dünyaya yönlendirir, böylece içerideki ve üçüncü gözü çevreleyen enerji aşırı yükünü azaltır, üçüncü göz etrafındaki aşırı enerji yükü genellikle uzun süreli ciddi baş ağrılarına neden olur.

3. Beyinde epifiz bezinin bu yüksek titreşimleri tüm sinir sistemine yönlendirmesi ve yayması için bol zaman sağlamak için üçgen kalkanın saatin tersi yöndeki hareketi Galaktik enerji yüklemelerini yavaşlatır. Epifiz bezinin enerji giriş – çıkışını geliştirmek bu tür ‘yükseliş’ baş ağrılarının sıklığını ve şiddetini azaltır.

Bu yeniden dengeleme yöntemi dolunay ve Ekinoks ve Gündönümü gibi gezegensel portal aktivasyonu günlerinden bir kaç gün önce, bunların gerçekleştiği gün ve bir kaç gün sonrasında uygulanmalıdır.

(Çeviri: Saffet Güler)