GEÇİŞİN NİTELİKLERİ

Yazdır Yazdır 

Bu canlı kanallık Moskova, Rusya’da verildi, Lee Carroll kanalıyla

23 Mayıs 2009

Selamlar, sevgililer, Ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Bunu burada hissedebiliyor musunuz? Bu yerde tatlı bir enerji var. Bu zihinden değil, yürekten hissedilen tatlı bir enerji. Bazen “Kryon, nerede olduğunu biliyor musun?” sorusu sorulur. Oh, evet. Şu anda birçok zihne ve birçok yüzlere hoşça kal dediğim bir yerdeyim. Bazıları beni bir kez daha göremeyebileceklerini hissediyor [seminer için Moskova’daki son kanallıkta bulunanlardan bahsediyor]. Ancak, onlar gerçekten anlamıyorlar. Her biriyle birlikte yürüdüğümü asla anlamıyorlar. Ben ibadet edilecek bir varlık değilim. Ben yuvanın enerjisiyim. Başlangıçtan beri, ilk nefesten beri sizinle birlikteyim ve son nefese kadar birlikte olmaya devam edeceğim. Bu, her birinizin Dünya’da iken Tanrı ile sahip olduğunuz bağlantıdır. Bugün bazı öğretiler olacak, ama gerçek öğreti şu sorudur: Kalplerinizi ne kadar çok açabilirsiniz? Gerçekten ne kadar çok alabilirsiniz? Geldiğinizden daha farklı olarak buradan ayrılabilir misiniz?

Yakında olan büyük bir geçiş var. Dün bundan sözettik ve bunun bilinç olan kısmına yoğunlaştık. Geçişin herkes için mi yoksa birkaç kişi için mi olduğundan konuştuk. İnsanın seçiminden bahsettik. Spiritüel kıştan spiritüel yaza geçme benzetmesini verdik ve geçişin her yerde gerçekleştiğini gösterdik. Ayrıca kapıyı açıp dışarı çıkmanın İnsan Varlıklarına bağlı olduğunu söyledik. Bu, İnsan Varlığının bunu kabul edebileceği veya etmeyebileceği anlamına gelen bir metafordur. Bu, geçişin gerçekleştiği, ama insanlığın bunu görme veya görmeme seçimine sahip olduğu anlamına gelir. Bunun daha sonra tartışacağım şeyden daha fazla kanıtı yoktur.

Şimdiye dek 20 yıldır bir şeyi ima ettik. DNA değişmektedir. Tekrar buna yoğunlaşacağım ve burada olmamın nedeni budur. DNA, bazılarına gizemli gelecek olan bir şekilde değişiyor, çünkü İnsan bedeninde sahip olduğunuzu bile bilmediğiniz işlemlere olanak sağlayacak. Ancak, bu işlemler buna bilinç dahil olmadıkça aktive edilmeyecekler.

İnsan Biyolojisi

Biyolojiden bahsetmeliyim. Çok karmaşık olmayı istemiyorum, ama tam olarak anlamayanlar için bunu açıklamalıyım. Bu yeni enerjinin en karmaşık değişimlerinden biri sizin kimyanızda gerçekleşiyor. Bu gerçek bir geçiş ve gerçek bir değişimdir. DNA’nız karmaşıktır. İçinde üç milyar bölüm vardır, buna rağmen bunun yüzde beşinden azı İnsan bedeni için talimat setleri olan onbinlerce geni yaratır. DNA’nızın yüzde doksanı tamamen kuantumdur. Ama dün söylediğimiz gibi, bunlar daha az yüzdede 3B kimyasıyla konuşan kuantum talimatlardır. Böylece DNA’nızdaki 3B kimyasının değiştiği görülmeyecek, ama onunla ne yapabileceğiniz değişecek. Yüzde onun genleri yapan makine olduğunu ve kalanının makineye talimatlar verdiğini düşünün. Değişen talimatlardır.

Bu, gezegeninizdeki yaşam için en güçlü ve en dinamik kuvvetlerden biri olan manyetikler vasıtasıyla gerçekleşiyor. Bu, birinci kitaptaki ilk Kryon mesajında bile ima edildi. Bu, doktoru [Dr. Todd Ovokaitys] aile ocağına getiren şeydir. Çünkü o Kryon mesajlarındaki manyetik rezonanslar ile ilgili bilgiyi okudu ve keşfettiği şeyi tanımladığımı kavradı. Benim bir manyetik üstat olduğumu işittiniz. Belki bunun gezegenin ızgarası ile ilgili olduğunu düşündünüz? Gerçekte değil. Yerkürenin yaşam gücü ve manyetik olan DNA ile ilgilidir.

DNA’nın kuantum bölümlerinin manyetik rezonanslarının bir kısmını yeniden düzenlediğiniz zaman, potansiyeli aktive edersiniz. “Harika sözcükler Kryon, ama bu ne anlama geliyor?” Teknik açıklamaların bir kısmını bilim seansları için saklayacağım ve bu bir bilim seansı değil. Size inanılmaz görünecek olan bazı bilgiler vereceğim: İnsan bedeniniz mükemmeldir ve gezegenin enerjisine, DNA değişimleriniz için talimat setine bağlıdır. Gezegende görülen en yüksek titreşim oranlarından birindesiniz ve bunun tümü dün bahsettiğim geçişin parçasıdır. Bu yeni titreşim, kuantum talimatlar nedeniyle hücresel yapının asıl kimyasını değiştirmeye başlıyor. Bedeninizin hücrelerini hiç merak ettiniz mi? Belki iyi çalışmadıklarını hiç düşündünüz mü? Tam şimdi gezegen üzerinde, İnsan Varlığının yapabildiği şey için 1 – 10 ölçeğinde, siz 3 sünüz. Bedenin 10 kapasitesi vardır. Siz 6’ya ilerlemeye hazırsınız.

Şunu dinleyin. Beden çok fazla şey yapma kapasitesine sahiptir, ama çok iyi bir iş yapmıyor. Bağışıklık sisteminiz çok fazla hastalığın içeri girmesine izin veriyor! Çok fazla virüs tarafından kandırılıyor ve gerçekten iyi iş yapmıyor. Bu size ilahi bir plan gibi görünüyor mu? Arkanıza yaslanıp “Bunu kim tasarladı? Gezegende ortaya çıkan virüslerin çok hızla, bir gecede bedeni ele geçirdiği görülüyor ve İnsan bedeni bunu fark edemiyor bile. Bu nasıl bir bağışıklık sistemi?” diye sordunuz mu hiç? Bu soruyu sorsaydınız, haklı olurdunuz. Yanıt? Çok iyi değil. Yüzde 30 çalışıyor, nedeni budur.

İçeri giren neredeyse her şeyi bloke eden, yaşamı yok eden virüsler tarafından kandırılamayan bir bağışıklık sistemi ister miydiniz? Virüslerin çoğalmasına izin vermezdi. Bunun DNA’nızın yeteneklerinde potansiyel olarak bulunduğunu biliyor muydunuz? Bunun yüzde 30 olmasının nedeni, gezegenin enerjisinin yüzde 30’a gelişmiş olmasıdır. Niyet ve özgür iradenin ilave edilmesiyle, İnsan Varlıkları bağışıklık sistemlerinin etkililiğini artırabilecektir. Virüslerin arasında özgürce yürüyebilecek ve onları yakalamayacaktır. Onlar, diğer insanlardan farklı görüneceklerdir. Bir tür sihirli korumaya sahip gibi görüneceklerdir. Buna istediğiniz ismi verebilirsiniz, ama bunun nedeni geçişe katılmalarıdır ve buna İnsan tekamülü denir.

Özgür iradeleri ile, kendilerinin olan enerjiyi çağırıyorlar. Bedenlerinizin, asla kansere yakalanmaması için tasarlandığını biliyor muydunuz? Buna rağmen kanser İnsan Varlıklarının en büyük katillerinden biridir! Hücresel yapı içerisinde, kendisi teşhis edebilen bir işlem vardır. Bunun bilimde apoptosis denen tıbbi bir ismi vardır, ama çok iyi işlemediği görülüyor. Bunun nedeni, bunun yüzde 30 çalışmasıdır. Kanserin neden bu kadar yayıldığını ve bedenin bununla ilgili bir şey yapamadığını biliyor muydunuz? Bağışıklık sisteminin etkililiğini iki katına çıkarmak ister miydiniz? Nüfusun hepsinin kanserden özgür olduğunu görmek ister miydiniz? “Kryon, bunun bizim gitmekte olduğumuz yer olduğunu mu söylüyorsun?” Bunu birçok İnsanda göreceksiniz… ve onların farklı oldukları açık olacak. Ama onların DNA’larının testi, tüm diğer insanlar gibi olduklarını gösterecektir. Bunun nedeni sizin sadece 3B kimyasını ölçmenizdir, kuantum olan yüzde 90’ı ölçmüyorsunuz. DNA’nızı ve kimyaya verilen talimatları güçlendirebileceksiniz. Bunun potansiyelleri 2025’ten önce oradadır. Kendi kendilerine bağışıklık sistemlerini güçlendirebilen İnsan Varlıklarını göreceksiniz. “Bu inanılmaz”. Peki, inanılmaz olduğunu düşünüyorsanız, sonraki sizi şok edecek.

DNA’nız sizi uzun süre hayatta tutmak için tasarlanmıştır. Parçalanan şeyleri onarmak ve yenilemek için tasarlanmıştır. Sizler tekamül merdiveninin en tepesindeyken, bir deniz yıldızı kolunu yeniden büyütebilirken, sizin yapamamanızı garip bulmuyor musunuz? Bunu hiç düşündünüz mü? Beklemediğiniz gelen bir şey var: İnsan Varlıkların kaybettikleri uzuvlarını yeniden büyütme yeteneği sıradadır. Şimdi, bunun kimyasal güçlendirme [ilaçlar] ile başladığı görülebilir, ama bu, İnsan Varlığının DNA’sını değiştirerek yapacağı bir şey olacak. Değişimin kendisi bazılarında bazı yeni, güçlendirilmiş ilaçların işlemesini sağlayacak, bu bazılarında işlemeyecek. Bu, sonraki nesilde gerçekleşecek. Bunlar sadece potansiyellerdir. Size burada olan geçişin biyolojik potansiyellerini veriyorum. Bunlar görebileceğiniz gerçek değişimlerdir ve bu şeyleri işitmeye başladığınız zaman, bu akşamı hatırlayın. Bilim tüm zafere sahip çıkmak isteyecek ve bunu İnsan bilincine bağlamayacak, bundan burada bu ezoterik toplantıda bahsettiğimizi hatırlayın. Oh, daha fazlası var, çok daha fazlası var.

Telomerleri kısaltmadan kromozomları kopyalamak ister miydiniz? Bunu yorumlayayım. Bu kadar hızlı yaşlanmamayı ister miydiniz? Yaşlanma DNA’nın yüzde 30 işlevsel sisteminin tasarım fonksiyonudur. Kadim insanların bazılarının uzun, çok uzun zaman yaşadığını işitmiş miydiniz? Bunun bir yazım hatası olduğunu mu düşündünüz? Birçok insan “Bu kadar uzun yaşayamazlardı” diyor. “Birileri tercümede yanlış yapmış olmalı” diyorlar. Bu kadar uzun yaşamışlarsa ne olurdu? Yaşadılar! Bu, gezegendeki titreşimler DNA’nızı yüzde 30’a azaltmadan önceydi.

Yeni Enerji Burada

Gezegendeki yeni enerji sisteminden konuşalım. Aslında birçoğu var, ama konuşmak istediğim enerjinin burada oturan hizmetkarları var. Peggy (Dubro) saf enerji olan ve bu enerjiyi biraz önce anlattığım şekilde DNA’yı aktive etme niyetine dönüştüren alet olan bir işlemi keşfetti. Bu, DNA’yı yüzde 30’un ötesine itelemek için katalizördür. Bunun nasıl uymaya başladığını görüyor musunuz? Etkililikteki bu artış kendi kendine gerçekleşmez. Bu karmaşıktır ve titreşimsel değişime neden olan niyet gerektirir. Oh, fazlası var!

“Kryon, bir adamın veya kadının kalp kapakçığı zarar gördüyse, beden neden bunu düzeltmiyor?” Ne kadar harika bir soru. Bunu hiç düşündünüz mü? Buna rağmen, organlarınızı her zaman yenilersiniz. Tüm ömrünüzde bedeninizdeki en geniş organı birçok kez yenilersiniz [İnsan derisi]. Öyleyse bunu neden bir kalp kapakçığına yapamıyorsunuz? Bunu bilmeyen bir bedende yanlış olan şey nedir? Yanıt, bedenin yüzde 30’da işlemesidir.

“Mucizelerden bahsediyorsun, Kryon.” Hayır. İnsan bedeninin olması gerektiği şekilden söz ediyorum. Bunu geçeceğim, çünkü çok inanılmaz, öyle değil mi? Bu şeyler gerçekleşmeye başladığında, bunu ilk kez burada işittiğinizi hatırlayın. Spiritüel bir toplantıda… bilimsel bir toplantıda değil.

İçsel Çocuğu Yeniden Uyandırmak

Çok önemli bir enerjinin yeniden uyandırılma potansiyeli olacak ve bu geçişin parçasıdır. Bunu işitmeye ihtiyacınız var: Uyumakta olan bu enerji ile ilgili çok fazla şey söylendi. Bunun üzerinde çalışanlar var, ama yüzde 30 işlevsel seviyede, İnsan bedeni bunu geliştiremez. Yüzde 60 yapabilir ve yapacaktır. Hiç İçsel Çocuğu duydunuz mu? Gerçekte, bu enerjiyi tanımlayamazsınız, ama bunun hissini size vermeme izin verin. Hepiniz bir zamanlar çocuktunuz ve birçoğunuz normal çocukluk yaşadınız. Bir an için benimle 6, belki 5 yaşınıza geri gidelim. Size bir şey sorayım: Bu nasıl hissettiriyor? Neye üzülüyordunuz? Yaşamınızdaki dram neydi? Hiç yoktu! Üzüldüğünüz tek şey ne kadar oynayabileceğiniz veya yatağa ne zaman gitmek zorunda olduğunuz idi. Her şeyiniz karşılanıyordu, öyle değil mi? Yiyecek almak üzere markete gitmek için para kazanmaya üzülmek zorunda değildiniz. Daha sonrasına kadar bunu öğrenmediniz, öyle değil mi?

Yaşamınızda var olan her şeyin sevgi olduğu bir zaman vardı. Ne kadar özgürleştirici bir duygu! Tam şimdi bunu hayal edebilir misiniz? Bir yetişkin olarak bu duyguyu yeniden yaşamak ister miydiniz? Bu özgürleştirici olmaz mıydı? Bu, yüzde 60 işleyen bir bilincin potansiyelidir. Bu, drama ve üzüntüyü defedecek olan bilincin anahtarlarından biridir. İçsel Çocuk enerjisinin yeniden ortaya çıkışı, İnsan Varlığının çok daha kolay zaman geçirebilmesi için, bir denge mekanizmasıdır. İnsan Varlıkları yaşamlarında neşeye sahip olabilirler… bir çocuğun ki gibi bir neşe ve tüm bunlar geçişin parçasıdır.

Dünyadan Ne Haber?

Gaia’dan [gezegenin enerjisi] bile bahsedeceğimizi söyledik. O zaman Gaia geldi ve bundan bahsetti! [Pepper Lewis daha önce konuştu]. O zaman, Gaia’nın söylediklerini onaylayalım, çünkü bunu birkaç kaynaktan işitmeye ihtiyacınız var: gezegeninize olan şeyler için üzülmeyin. Gerçekleşmekte olan şey, geçiş tarafından zamanda hızlandırılmakta olan doğal bir oluştur. Sizin neden olduğunuz bir şey değildir. Gidin ve havayı temizleyin ve dünyanın kaynaklarını tüketmeye son verin… ama şu anda gerçekleşmekte olan şeye sizin neden olmadığınızı bilin.

Bunu daha önce işittiniz mi? [Pepper aynı şeye kanallık yaptı]. Gerçekleşen şey gezegenin su döngüsü diyeceğimiz şeyin doğal bir döngüsüdür. Bunun manyetikler ve sıcaklık ile ilgisi var ve birkaç yüz yılda bir gerçekleşir. Tam şimdi deneyimlediğiniz şeyi Rus bilim adamları gördü ve onayladı. Mini bir buzul döngüsünün yeniden gerçekleştiğini gördüğünüzü söylüyorlar ve bu tam olarak size anlatmakta olduğumuz şeydir. 1400’lü yıllarda olan şeye benzer bir zamandır ve bu size bağlı.

Kendi başına bu yaşamı tehdit edici değildir. Oh, aslında daha fazla fırtınalarınız olacak. Eğer fırtınalı bir bölgede iseniz, daha fazla farkında olacaksınız, öyle değil mi? Belki su seviyesi yükselecek. Eğer deniz kıyısında yaşıyorsanız, belki de taşınacaksınız. Bu sadece akıllı olmaktır. Eğer akıllıysanız, bu hayatı tehdit edici değildir. Ama yine, bu özgür seçimdir, öyle değil mi? Ve aynen dün bahsettiğimiz gibi, bunu inkar edecek ve fırtınaların olduğu yerde, fırtınaların olduğunu inkar ederek duranlar olacak. Bazıları süreçte can verecekler. Sahilde kalacaklar, suların yükselmesini izleyecekler ve can verecekler. Bunlar geçişi görmek istemeyenlerdir ve gerçekleşen şeyleri kabul etmeyecekler.

Jeolojik olan zaman çerçevesi Gaia’da hızlandı. Gaia’nın daha yüksek titreşmesi için hızlanmak zorundaydı. Olaylar küresel ısınma dediğiniz şeyi getirerek jeologların düşündüğünden daha hızlı gerçekleşiyor; küresel ısınma, bir soğuma döngüsünden önce her zaman gerçekleşen bir iklim durumunun zirvesidir. Bu normaldir. Göreceksiniz. Tekrar, bilim adamları gerçekten gerçekleşen şeyi keşfettiği zaman, bunu geçişle ilgili olan spiritüel bir toplantıda, burada işittiğinizi hatırlayın. Bu, bir süredir size vermekte olduğum bilgidir. Bu, geçişin niteliklerinin görüntüsünü yansıtmaya başlıyor ve çok fazla şeyi kuşatacak!

Gizli Enerji: İçinizde Tanrı’yı arayış

En sonuncusu: DNA değişimi dahil tüm bu nitelikler size, içinizdeki Tanrı’yı aramaya daha fazla istekli olduğunuz bir farkındalık seviyesi getirir. “Bu gerçekten DNA ile mi ilişkili, Kryon?” Evet DNA ile ilişkili! DNA’nızın kimyaya konuşan parçalarının kuantumluluğu daha fazlasının olduğunu kavramaya başlayacak. Birçok insan Yüksek Benliğini aramaya başlayacak ve o zaman kayıp parçalardan birini keşfedeceksiniz. Bu her zaman bildiğiniz, ama asla inanırlılık vermediğiniz bir şeydir. Bunun ne olduğunu size söyleyeceğim. Bu, kendinizin geliştirdiği bir enerji değildir. İnsanların hepsinin sahip olduğu ve bilgisizliğinizin derinliklerinden, sizin olduğunu düşündüğünüz bir enerjidir. Bu olamaz. O çok büyüktür. O sevgidir.

Burada anneler var. Anneler, sizi ilk çocuğunuzun doğumuna geri götürmek istiyorum. O zamanı hatırlayabilir misiniz? İlk kez tutmanız için bebeğin size verildiği anı hatırlıyor musunuz? Bebeğin gözlerine kilitlendiğinizi hatırlıyor musunuz? Bunu hatırlayabilir misiniz? Şimdi, bunun nasıl hissettirdiğini bana anlatır mıydınız? Sadece nasıl hissettirdiğini anlatın. Yatağın etrafında duran melekler şarkı söylüyorlardı ve siz bunu hissedebiliyordunuz. Bu, asla kendinizin üretmiş olamayacağınız bir kuvvetle, ikinizi ziyaret eden Tanrı’nın sevgisidir. Sizinle birlikte ağlayan İnsanlar var mıydı? Kadim insanların sizinle birlikte odada olduğunu biliyor muydunuz? Büyük büyükbabalarınızın orada sizinle olduğunu biliyor muydunuz? Onların şarkı söylediklerini biliyor muydunuz? Ve o enerjiyi kendinizin ürettiğini mi düşündünüz? Bir şekilde tüm bu enerjinin kimyanıza geldiği düşündünüz, öyle değil mi? Pekala, öyle değil. Bu, Yüksek Benliğiniz ile kaynaştığınız o sihirli anlardan biridir. Açtığınız o kapıdan dökülen Tanrı’nın sevgisidir!

Bu ayrıca, bir erkek ve bir kadın sevgiyle bir araya geldiğinde, birbirlerine baktıklarında ve romantizm kıvılcımları olduğunda gerçekleşen şeydir. Bir süre birbirlerine bakarken tüm yaptıkları iç çekiştir. Psikologlar aşık olmanın geçici bir delilik şekli olduğunu söyler. Bu, tüm hücresel yapıyı ele geçirir. Bunu kendinizin ürettiğini düşünürsünüz, öyle değil mi? Siz üretmezsiniz. Kundalini deneyimi Tanrı’nın sevgisidir. İki kişi sevgiyle bir araya geldiğinde, ikisinin ayrı ayrı üretebileceğinden daha fazla enerji yaratırlar.

Kayıp bir unsur var ve size bunu söyleyeceğim, çünkü bu yaşamınızdaki Tanrı’nın sevgisidir. Bu, kendinizle ve Yüksek Benliğinizle birlikte hissetmeniz için mevcuttur. Bununla etrafta dolaşmak ister miydiniz? Bununla parıldamak ister miydiniz? Herhangi birinin fark edeceğini düşünüyor musunuz? Oh, fark edecekler. “Neden bu kadar çok gülümsüyorsun?” diyecekler. Onlara ne diyeceksiniz? “Kendime aşık oldum!” [Kryon güler]. Dikkatli olun, bu onlara verilecek doğru cevap değildir, ama gerçektir! Bunun hepsi DNA’dadır.

Böylece, bu geçişle devam eden şeydir. Bu, Tanrı’nın size yaptığı bir şey ile ilgili değildir. Daha önce asla kontrol etmediğiniz bilincinizin parçaları ve kısımları ve enerjisinin idareyi ele almasına izin veren, gerçekleşen bir olanak ile ilgilidir. Bitireceğim.

İnsan Varlığı, nasıl yapılacağını sormayın. Bu lineer bir sorudur. Nasıl olduğunu sormayın. Bunun yerine, sadece “olun” ve yaşamınızda bu şeyleri yaratmaya niyet etmeye başlayın. Sadece niyetiniz vasıtasıyla bunu gerçekleştirecek bir süreç başlatın. Sürecin başlamasına niyet etmek gerçekte süreci başlatır! Bunu daha önce söyledik. İşlemi bilmeyi isteyen entelektüel olanlar var. Ve onların savunması şöyledir: “Kryon, işlemi anlamadan böyle hayat – değiştirici bir şeyi yapmamızı bizden bekleyemezsin. Bunun mekaniklerini bilmek zorundayız. Fonksiyonu gizemli olan bir şeye güvenmeyeceğiz.” Oldukça iyi bir savunma gibi görünüyor, öyle değil mi?

Burada olduğunuzda, bugün olan şey nedir? Size senaryoyu vereceğim. Entelektüel olan dışarı çıkıp otomobiline biner. Sonra kitapçığı çıkarır ve vites kutusunun, her vananın, her dişlinin çalışmasını inceler. Sonra eve kadar arabayı sürebilmeden önce motorun kitapçığı ile devam eder, her vana, her dişli, her yağlayıcı. Demek istiyorum ki, nasıl çalıştığını bilmediğinizde bir şeye asla güvenmezsiniz! Yoksa güvenebilir misiniz?

Görüyor musunuz? Hepiniz bunu yapıyorsunuz! Bu gülünç bir benzetme olabilir, ama hatırlamanızı istediğim bir benzetme. Anahtarı çevirin ve niyetin motorunu çalıştırın. Bırakın yolculuk başlasın, çünkü bilinçli zihninizle yaratılan çok fazla enerji var… tanımlayamadığınız veya anlayamadığınız kuantum enerji. Bunun yerine, sevgiye güvenin, çünkü o zamktır, bu gezegendeki yeni enerjinin yağlayıcısıdır. Bunu duymak istemezsin, öyle değil mi, entellektüel? Çünkü duygunun anahtar olduğunu söyledim. Ona alışın. Kalbinizi açın. Bu Kryon’un mesajıdır.

Ben insanlığın aşığıyım. Her birinizi tanıyanım. Her birinizi.

Ve öyledir.

KRYON

www.kryon.com

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)