- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

Genişleyen Evrenin Gizemi

GENİŞLEYEN EVRENİN GİZEMİ VE UYUMLU TİTREŞİMİ KULLANMAK

15 Ağustos 2010

Evden Selamlar

Steve Rother kanalıyla

Boyutlar arasındaki bariyerleri kaldırmak

Zaman çok, çok hızlı ilerliyor, ve sizler çevrenizi yeni farkındalıklarla deneyimlemeye başlıyorsunuz. Farkındalıklarınızı,anlayışlarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz çünkü bakış açılarınız derinleşiyor. Peki, bugün sizinle bu bakış açılarınız neye benzediğine bir bakmak ikinci olarak dünyanın, ve sizin enerjetik ve fiziksel bedenlerinizin değişimi ile neyi deneyimleyeceksiniz konusunu paylaşmak istiyoruz. Öncelikle evrenden bir bütün olarak konuşalım çünkü şu anda enteresan bir şey oluyor. Bir çoğunuz ve bilim adamlarınız dünyanın Bing Bang ile başladığına inanıyor. Bing Bang olarak tarif edilmesinin sebebi, herşeyin merkezinde olan bir noktadan, herşey, tüm yönlere doğru bir genişleme hareketi yaptı. Bu sizin bilim adamlarınız tarafından çok rahatlıkla ölçülebilen ve ne olacağı öngörülebilen bir durumdur. Bizim size söyleyeceğimiz bu bing bang değildir fakat onun yerine bir boyutun diğer boyutun arasındaki bariyerleri kaldırarak adeta onu yararak çok sihirli bir şey yaratmasıdır. Bu yaratım evreninizin tarihinde bir kaç kez olmuştur fakat siz boyutunuzda bu olayı bir defa olarak algıladınız.

Big Bang ve Genişleyen Evren

Bunu ifade ediyoruz çünkü bu durumun bir benzeri dünya gezegeni üzerinde olmaktadır. Dünya üzerindeki her şey gel-git halindedir, nefes alırsınız ve nefes verirsiniz. Bir çoğunuz dikkat ettiniz, zaman, ilahi olanın nefesinin zamanıdır. Bu nefes, hem içeri hem dışarı hareket eder. Bu nefes alışlar arasında dönüşüm anı dediğimiz bir nokta vardır. Eğer havaya doğru topu atarsanız önce top yükselir fakat daha sonra top dünyaya dönmeden önce bu dönüşüm noktasına vurur. Bu ilke bir çok biliminizin karakteristiği ve sizin dünya fiziğinizin kanunudur. Bunu ifade ediyoruz çünkü bizim size tarif edeceğimiz olgu bu kanunları izlemiyor. Bu durumun çok önemli bir sebebi var çünkü sizin algılama aralığınız, bütün resimi, çok sınırlı bir pencereden bakmaya olanaklı kılıyor. Bu durumda bilimleriniz herşeyin bir merkezi noktadan başladığı yönünde bir inanca sahip olarak düşünmeye başlasalarda hakikatte öyle değil. Ancak kendi amaçlarınız için, bilim ve kendi farkındalığınız vasıtasıyla olguları takip etmek, göreceğiniz haldir. Şimdi buradaki enteresan nokta şudur. Evren genişledikçe siz onun yavaşlayacağı yönünde bir beklenti içindesiniz fakat o yavaşlamıyor bilakis hızlanıyor. Bu sizin algınızın sizde yaratmış olduğu bir ilizyon halidir. Olmakta olan ise tanrının nefesi içine çekme hareketi ile dışarı verme hareketi aynı zamanda/harekette başlıyor. Genişleme durdu ve evren açıkçası bir bütün olarak bir araya geldi. Sizi bunun farkında değilsiniz çünkü herhangi bir referans noktası yok, duraksama yok veya bu yönler arasında bir durma hali yok. Bu hal içindeyken ne oluyor siz geliştikçe evren aynı hareketle genişlemeye başlıyor ve kontratı yapmaya başlıyor. (Medyum diyor ki, Bu noktada celsede ben bir hareketi yapmaya yelteniyorum. ruhsal plan bana içeri ve dışarı sürekli yapılan bir hareketi gösteriyorlar. Bulunduğum boyutta bu çok kolay fakat 3 boyutlu dünyamda ellerim birbirine vuruyor ve ruhsal plan cevaplıyor) Bu üç boyutlu alemde bu hareketi göstererek yapmak bizim için zordur. Hareket bir dalga yaratıyor ve bu dalga boyutlar arasında tek bir şekilde ilerliyor ve aynısı evrende de oluyor.

Kişisel Genişleme

Şimdi, bunu niçin bilmek önemlidir? Çünkü çok katlı bedenleriniz aynı yolla reaksiyon göstererek hareket ederler. Fiziksel bedenleriniz ve enerjetik süptil bedenleriniz inanılmaz oranda genişleyebilirler. Burada karşınıza çıkan meydan okuma şudur. Bu durumu yönetmek için enerji alanınızı dengede tutmayı öğrenmelisiniz. Bu şekilde hareket ederseniz gezegen boyunca karşılaştığınız durumların üstesinden gelirsiniz. Gördüğünüz gibi durum çok basittir. Mesela çok fazla trafiğin olduğu bir yere ya da çok fazla karışıklığın olduğu hava alanı veya tren istasyonuna gittiniz. Orada göreceğiniz herkesin kendi enerji alanını sıkıca çekerek herhangi bir problem veya zarar oluşmadan kendi hedefine doğru gitmesidir. İnsanlar gidecekleri yere odaklanmışlardır ve kendi enerji alanlarını konsantrasyonla çekerek/toplayarak dışarısı ile ilişki içinde olmazlar. Bu hal sizin enerjetik olarak nasıl hayatta kaldığınızın göstergesidir.

Çok uzun zaman devreleri sonucunda, insan, insan varlığının bir parçası olan enerji alanını, beraberinde taşımayı beklendiği üzere öğrendi. Şimdi yön yeni bir hal aldı, oyun sürecinde sahip olduğunuz beden kalıplarının bazılarını alanınızı genişletmek ve sizi yukarı taşıması adına serbest bırakmalısınız. Siz 500 beden kalıbından birini kendi seçiminizle enerjinizin evi olarak tasarladınız. Bu kalıp size güzel hizmet etti çünkü o sizin için bir temel oluşturdu. Bu kalıp sayesinde enerjinizi konuşturdunuz. Bu kalıp çalıştı ve tüm beşeriyet direkt bu 500 kalıp ile takip edilebildi. Sonunda artık bu kalıplarla sınırlı değilsiniz ve bu genişleme halinize bağlı olacak.

Bu halin çalışması ya enerji alanınızı genişleterek kalıbınızı salınıma (serbest) bırakacaksınız, ya da kalıbınızı bırakarak enerji alanınızı genişleteceksiniz. Fiziksel beden içindeyken tüm enerji alanınızla yürümeyi öğreneceksiniz. Enerji alanınızı tahayyül edemeyeceğiniz şekillerde kullanmayı öğreneceksiniz. Size söylemiştik bu evren içinde daha önce asla olmamıştı. Daha önce titreşimin inanılmaz yüksek olduğu düzeylerde oyunlar olmuştu. Bu oyunlardaki teknik bilgiler sizin gelişmiş diyebileceğiniz bir haldi fakat hiç biri bir sonraki düzeyden diğer düzeye bilinçli bir şekilde gitmedi. Şu anda ise olmakta olan budur. Bu hal hem çok ilgi çekici ve birçoğunuz için korkutucu bir hal, çünkü size şekil vermiş ve enerjinizi tutan cam kavanozu -Seçmiş olduğunuz 500 beden kalıbından biri- serbest/salınıma bırakıyorsunuz. Doğal olarak bu durum sizi korku olarak vuracak veya rahatsız edici bir hal olarak tezahür edecek, çünkü bazı veçhelerinizi veya form kazanmış enerjilerinizi kaybetme eğiliminde olacaksınız. Bazı çalışan şeyler bulacaksınız ve bazı diğer şeylerle çalışmayacak.

Daha sonra kısa bir süre içinde kendi tasarımınızla hazırlamış olduğunuz yeni kalıbınıza yerleşeceksiniz böylece sınırlı 500 kalıptan birine ihtiyacınız olmayacak. Bu yeni kalıbınız üzerinde istediğiniz kadar makyaj yapacaksınız. Böylece enerjinizi taşıyan taşıyıcı kişiselleştirebileceksiniz. Şu anda bazılarınız fiziksel bedenine bakarak şöyle düşünüyor ve diyorlar ki “Güzel. Sonunda fazla kilolarımdan kurtulup kendimi 20 yaş gençleşmiş göreceğim.” Burada fiziksel görünüşünüzden konuşmuyoruz bilakis bedeninizde bulduğunuz harmoniden, uyumdan, müteal (aşkın) ahlaktan bahsediyoruz. Burada enerjetik yapınızın fiziksel beden içindeyken taşıyacağı daha fazla ruhsal enerjiden, bilinçten ve onun ruhla olan bilinçli iletişiminden bahsediyoruz.

Otomatikten yarı otomatiğe doğru

Size daha önce bahsettiğimiz bir takım anahtardan biri ile çalışacaksınız fakat anahtarı burada şimdi tekrarlamak önemlidir. Birçok fonksiyonunuz otomatik ve sizin bu gezegende basit bir şekilde hayatta kalmanızı sağlayan özellikler. Ancak şimdi birçok fonksiyonunuzun otomatik özelliği kapanıyor.

İnsanların bilinçli bir nefesçi olmak hakkında çok az fikirleri var. Aniden nefes almanın ne demek olduğunu bilmiyorsunuz, çünkü siz otomatik bir şekilde nefes alıyorsunuz. Eğer gözlerinizi kaparsanız, nefes almanız otomatikleşir.

Evde oturup televizyon izlerken zamanlarınız olacaktır ve siz kendinizin birden nefes almanın dışında olduğunu fark edeceksiniz ve kendinize bir nefes almalıyım diyeceksiniz. Hayatınızda birçok otomatik olan olgu yarı-otomatik ve yarı-bilinçli olmaya başlayacak. Size bununla ilişkiye geçip oynamanızı söylüyoruz. Bunlar yeni beden kalıbınızla gelen enerjetik yapınızın üzerindeki yeni kontrollerinizdir. Bu bilgiyi önceden yaşayıp deneyim yaparsanız ve olguyu basitleştirirseniz sizin için bir kapı açılacaktır ve bu kapıdan diğerleri sizi takip edecektir. Bu sizin çoğunlukla burada çalışacağınız şeydir.

Dünya gezegeninde bir sürü değişim meydana gelmektedir ve dünya egemen varlıklar için bir mekan haline gelmektedir. Sizin burada yapmış olduğunuz dönüşüme evrenin birçok yerinden inanılmaz bir ilgi vardır. Bu bildiğiniz durumu size çok uzun zamandır ifade ediyorduk fakat önümüzdeki günlerde bu halin önemi giderek artacak.

Her an evrende özgürce akabilmek bir şeydir, fakat bir enerji formunuz varsa ve o enerji formuna yol bulup dünyanızda bir şeyler yaratmak daha başka bir şeydir. Düşündüğünüz her şey ve dünyanızda varolan her şey bir düşünce formundan ortaya çıkmışlardır. Enerjiyi dışarı çıkarırsınız ve madde gelerek ona yapışır. Bu bir sır değildir ve evrende çok zamandan beri bilinen bir şeydir. Bununla beraber beşeriyet bir sonraki düzeye doğru hareket ediyor bunun anlamı şu, sizler yarı bilinçli yaratıcı olmak yerine bilinçli bir yaratıcı haline geliyorsunuz. İlk yapılacak iş kendi yaratımınızla yaratmış olduğunuz bir çok sınırlamayı kaldırmaktır. Birçok insan bunu yaparken korku içinde olacaktır. Buradaki korkunun anlamı insanlar denemek için önce kullanırlar ve sonra hatalı kullanımla yani olmaması gerekeni deneyimler ve işte size tipik bir beşer insanı. Bu inişli çıkışlı süreci geçtikten sonra bulacağınız şey kendi düşüncelerinizle yarattığınız bu enerji formunu, tahayyül(idrakli imajinasyon) edebildiğiniz ötesinde hızlı bir şekilde tezahür ettirdiğinizi fark etmek olacaktır. Şu anda bir çok düşünce süreçleriniz çok hızlı bir şekilde tezahür ediyor. Dünya gezegenindeki enerji alanı bu süreci berraklaştırıyor. Çünkü yapmış olduğunuz bir çok gevezelik, yapılan çalışmalar ile berraklaşıyor. ve çevrenizdeki doğal enerji kaynaklarını tümüyle yeni bedeninizle kontrol etmeyi öğreniyorsunuz. Nasıl farklı bir şey yapabileceğinizi öğreniyorsunuz, ve egemen bir varlık olarak fiziksel beden içinde kalaraktan tüm bu deneyimi gerçekleştiriyorsunuz. Hiç şüphesiz bu durumlar esnasında size meydan okuyan haller var ve bir çoğu ego’nun gidilen yol boyunca uyumlanması ile alakalı ve bu durumu bir çoğunuz yaşayacak. Bu küçük meydan okumalarda her türlü eğlence var ve siz bunu dünya deneyiminizde sonuçlarını yaşayacaksınız, ve bizler size çok güveniyoruz, sizler bu meydan okumaların cevaplarını bulacaksınız. Basitçe gelenin farkında olmanızı istiyoruz çünkü bu durum bir yük treninin en yüksek hızda gittiği zamandır ve durma yoktur. Dolayısıyla siz hali hazırda bir üst boyutun tesirlerini almaya başladınız ve bu tesir ile nasıl çalışacağını öğreniyorsunuz. Bu bilgileri her gün nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz böylece realitenizi yaratarak dünya üzerinde cennet halini şimdi burada yaşamaya başlıyorsunuz. Bütün bunların hepsi yazılmamıştır ve lütfen çalışan bir şey bulduğunuzda onu diğerleri ile paylaşın. “Ben cevabım” demeyin onun yerine “Benim bir cevabım var”.

Harmonik rezonans

Bugün final için son bir parça eklemek istiyoruz, çünkü önümüzdeki iki yıl içinde sizinle çalışırken herşeyin en önemli parçası olacak. Bu tabiki kendi genişleyen enerji alanınız. Enerji alanınızı genişlettiğinizde çok sihirli bir şey olur. Hadi şimdi tren istasyonunda bulunan insana gidelim bu kişi sabit bir şekilde enerji alanını kapatarak basitçe hareket ediyor ve kimseyi ve herhangi bir enerji alanını rahatsız etmiyordu. Onlar bunu yaparken kendilerini güvende hissediyorlardır. Neden? Çünkü siz birini geçerken ve onun üzerinde etki bırakırken sorumluluk hissedersiniz, böylece bilinçli bir şekilde enerji alanınızı kapatırsınız. Eğer enerji alanınızı genişletirseniz ki bu diğerlerinin enerji alanları ile örtüşeceksiniz demektir. Aslında, enerji alanlarının birbirini tamamiyle kaplaması yada sarmalaması bütünüyle imkansızdır. Bu durum bize bu gezegende varlığımızı var ederken başka bir diğer anahtarı getiriyor.

Bütün herşey harmonikler (yüksek bilgi akımı ahengi, aşkın ahlak) hakkında olacaktır. Harmonileri nasıl şekillendirmek istersiniz? ve bu gezegende harmonik rezonans (Ortak Aşkın Ahlak) nasıl olmalı? Sizinle bazı basit fikirleri paylaşacağız, fakat sizinle aynı zamanda bazı maksatlı olasılıkları kendi ilerlemeniz için kendiniz için nasıl yaratacağınızı göstereceğiz.

Bazıları çok basit, öyleyse kullanmasını öğrenin ve bir kere potansiyeli anlayıp idrak ederseniz ne kadar çok alanda bu yeni fark ettiğiniz hediye ile yardım edebileceğinizi göreceksiniz. Size bir örnek verelim. Bu binanın dışındaki yolda çok zorlu bir dönüş var ve yolu tutanlardan dolayı dönmek isteyen kişiyi buraya geldiğinde geri park etmeye zorluyor. Burası sıklıkla tehlikeli bir dönüş, çünkü insanlar sıklıkla birbirlerine yakınlar ve dönmeye gelen kişinin kolaylıkla arabasının arkasına vuruyorlar. Şimdi buraya kilometrelerce öteden gelmek isteyen kişi buraya gelmeden önce niyet edip bu duruma uyumlanmaya başlarsa, o kişi buraya geldiğinde dönüş yapmak için her zaman kolaylıkla bir açıklık bulacaktır. Çünkü o kişi zorlu enerjilere gelmeden önce uyumlanmıştı. Dönmek isteyen kişi o esnada sola sinyal verdiğindinde, arkasından geçen kimse olmayacaktır çünkü o kişi zamanda kendisi için mekan yaratmıştır. Bu durum tamamiyle sizler için mümkündür, kendi titreşiminizi yerleştirdiğinizde ve madde çevrede toparlanmayı sağladığında sizler kendi enerjinizle harmoniyi, uyumu sağlarsınız ve bu hal herhangi bir durum için geçerlidir. Hiç kimse tüm titreşimleri direkt yakalayamaz, fakat bir kişi harmonikler vasıtasıyla yapabilir. Bu hal, kendi realitenizi daha direkt olarak gezegen üzerinde gerçekleştirmeniz için, amacınızı daha çabuk daha hızlı yaratmanız konusunda yardımcı olacak Bu araç dünya üzerinde cennet hayatı denilen hali tasarlamanız ve yaratmanız için kullanılır.

Size söylemiştik bazı ilginç olan şeyler için bakılıyor ve her biriniz harika parçalar haline geliyorsunuz. Ancak alanınızı genişlettikçe harmonikler bu gezegende sizin için çok büyük bir hadise. Bunun basit nedeni herkesi daha fazla kendi hayat deneyiminizden dışarıda tutamayacaksınız. Siz herbirinin ve geçtiğiniz her bir insanın parçasısınız. şimdi bilmeye başlayacaksınız. Açıkça, bu durum duyguları yükselterek bazı noktalarda meydan okumalara sebep olacak. Ancak akıl almaz hediyeler bu inanılmazlardan gelir. Bu tip bir genişlemeden gelen inanılmaz olasıkları tahmin etmemiştin. Genişlemiş halin, güvenliğin, konforun bu genişlemeye göstereceğin esneklik ve uyum yeteneğinde saklıdır.

Harmonikler basittir. Size başka bir örnek vereyim böylece konuştuğum şeyin biraz daha ne anlama geldiğini kavrarsınız. Diyelim ki bu odaya girdiniz ve bu odada sizden başka bir kimse yok. Işıkları yaktınız, çevrenize baktınız ve dediniz ki: “Ölmek için 5 dakikam var. Bir yere oturacağım” O noktada kendi enerjinizin titreşimi odanın bir parçası olur. Çünkü sizin titreşiminiz odanın büyüklüğünün ne olduğunun önemi olmadan odayı doldurur. Şimdi odaya biri girerse ne olur? Hemen, hatta gelen kişinin farkında olmasınız bile, odadaki enerjinin değiştiğini farkedersiniz, çünkü odaya giren kişi ile alanınızda uyumsuz bir reaksiyon meydana gelir. Yapacağınız ilk şey, gözlerinizi açarak o kişiyi görmek olur. O kişi ile bağlantıya geçersiniz enerji uyumunuz arasında bir form oluşturursunuz. Bu şekilde süreç otomatik işler ve bu hal uzun bir süredir devam etmekteydi. Bu elementlerden biri şimdi kapanıyor, otomatik olan bilinçli hale dönüşüyor. Enerji alanınızdaki kontrol artık otomatik olmayacak. Eğer izin verirsen, eğer bu noktada bilinçsiz genişlersen daralacaksın ve bu enerji alanını bedeninden bir kaç santim uzakta tutacaksın. Ne büyük bir ziyan, çünkü hissedebilirseniz evrende çok fazla sevgi var.

Yaralanabilir ve güçlü hissetmek

Enerji alanınızı genişlettiğinizde tabi ki kendinizi güvende değilmiş gibi hissedeceksiniz, fakat aynı zamanda diğer parçalarınızı nasıl uyumlu hale getireceğinizi öğreneceksiniz. Uygun olmayan ve uyumsuz enerjilerin, sizin kendi enerji alanınızda, size etki etmeden geçip gitmesini öğreneceksiniz. Bunu yaparak, sizin için önemli olan mekandaki enerjetik sınırları bileceksiniz.Sadece kendinizi ne olduğunu bilmeyeceksiniz aynı zamanda ne olmadığınızı bileceksiniz. Herşey olmaya çalışmayın. Bu genişleme zamanında evrende yerinizi ve parçalarınızı bilmek size çok yardımcı olur. Kişisel enerji alanının genişlemesi ve fiziksek kalıbın salınıma serbest bırakılması şu anda olandır. Aynı zamanda size dünyanın geçmekte olduğun siklus içinde daha fazla şeyin olduğunu söylüyoruz, Bu durum beşeriyet için güneş için, ay için, gezegensel hizalanmalar için geçerlidir. Genellikle zorluklar oluyor ve harmonilerle doğru çalışmayan sistemler kırılıyor. Şimdi size diyoruz ki bu daha farklı olacak. Bu sefer bütün bir sistemin bir sonraki düzeye gitmek için kırılıp kendisini yeniden düzeltmesine gerek yok. Özellikle kendi genişleyen enerji alanınızın gücüne sahip çıkarsanız şimdi bu durum olanaklıdır. Eğer ölüme yakın bir deneyim yaşamış birini dinlediyseniz, onların ilk hissettiği bedenlerinin hafiflediği ve güzel bir ışığın genişlediği yönünde olacaktır. Ne kadar olağanüstü ve muazzamdır. Bilmelisiniz ki bu hali fiziksel olarak ölmeden yaşayabilirsiniz. Hatta bu hali her gün yaşama imkanınız vardır.

Duygular aracılığıyla, şifacı gelir. Burası, gezegenin hocaları ve şifacılarının yardım etmek için gittikleri yer, çünkü bu büyüklükte değişim korkuyu getirir. Teşhirciliği getirir ve insanla ilgili herşeyi korkuyla ilgilidir çünkü siz bir parça metanetinizi kaybedeceksiniz. O genişlemede biraz güvenliğinizi kaybedeceksiniz. Genişleme içindeyken uyumlanma için yeni teknikler öğreneceksiniz ve uyumlanmayı dünya vasıtasıyla gerçekleştireceksiniz. Uyumlanırken ne yapıyorsunuz? Hakikatte kendinizi sadece formda olmak için mi dönüştürüyorsunuz. Onlar mı olacaksınız ve kendiniz olmayacak mısınız? Hakikatte kendinizi mi kaybediyorsunuz? Bu genişlemeye başlamadan önce sağlıklı hudutları varolmasının sebebidir. Eğer kendinizi bilirseniz, eğer sınırlarınızın nerede olduğunu bilirseniz ve bu parçaları bilirseniz, sınırları kaybetmeden genişleyebilirsiniz. Genişleyebilirsiniz ve savaşmak yerine enerjiyi kullanabilirsiniz.

Öyleyse bu bir oyundur ve siz şimdi aynı oyunu daha yüksek bir perspektiften nasıl oynayabileceğinizi öğreniyorsunuz. Size kuralların değiştiğini söylüyoruz, ancak size bunu nasıl yapacağınızı direkt olarak ifade etmiyoruz. Sevgili varlık hatırla, sen özgür seçimin olduğu bir gezegende yaşıyorsun ve ne yaparsan yap, çalışacaktır. Bizler gezegende olmakta olanı görünce izlemekten heyecan duyuyoruz. Sadece biz değil fakat evrenin gözü şimdi bu gezegenin üzerinde. Bu daha önce olmadı. Tebrikler! oyunu kazandınız.

Şimdi size sormak istediğimiz yeni parçaları buldukça onları dışarı getirin ve çevrenizdeki insanlarla paylaşın. Paylaştığınızın mükemmel olması gerekmiyor. Hocaların paradigması değişti. Sizin öğretmek için bir usta olmanız gerekmiyor, öğrencilerinize yol göstermek yerine basitçe bilgiyi arzulayıp, araştırmalısınız, öğrencilerinizle beraberken paylaşmalısınız. Herşey dönüşmeye başlıyor, öğrendiklerimizle dünya üzerindeki beşeriyet arasındaki ayrılık ilizyonunu kaldırmaya başlayıp, onları harmanlayıp bir araya nasıl getiririz. Zaman, daha fazla sırrın olmadığı bir dönemdir. Zaman, birbirimizin zihinlerini ve kalplerini açık ve net bir şekilde gördüğümüz zamandır. Zaman, beşeriyetle beraber birbimize aşık olacağımız zamandır.

Sizinle bu bilgiyi paylaşmaktan dolayı büyük onur duyuyoruz. Bu bizim onurumuzdur çünkü biz çok uzun bir zamandır paylaşıyoruz. Sadece yakınlardayken duyabiliyorsunuz. Yuvaya hoş geldiniz, sevgili varlık. Şu anda sen gezegende sevgi ile yaratımda bulunuyorsun.

Sizi üç küçük hatırlatıcı ile başbaşa bırakıyoruz. Birbiriniz büyük bir saygıyla davranın.

Birbirinizi besleyin ve birbirinize her imkanınız olduğunda yardım edin özellikle harmoniği bulduğunuzda. Unutmayın sizler insan olma yolundaki oyunu güzel oynuyorsunuz ve beraber iyi oynayın.

Espavo

The group

Çeviri: (www.maddeveruh.org)