GÜÇ PİRAMİDİNİZİ YARATMAK

Yazdır Yazdır 

Başmelek Mikail ~ Ronna Herman kanalıyla

Michael’in Söylemi

Şimdi Güç Piramidinizi oluşturmanıza yardım edeceğiz, şifa, beslenme almak için – arzu ettiğiniz şeyleri yaratmak için ve ayrıca karşılaşabileceğiniz herhangi bir durumun veya zorluğun İlahi Çözümünü aramak için sessiz bir zamanınızda ve uyku zamanınızda güç Piramidinize girebilirsiniz.

Arzu ettiğiniz şekilde, bir Işık Piramidi hayal edin. Niyetiniz ile, bu piramidin beşinci boyutta tezahür etmesini ifade edin. Piramidinizin üzerinde bir kapak taşı var ve o spirallenen – Işığın Rainbow Işınını içeriyor, bu ışın Baba/Anne Tanrının tüm renklerini, erdemlerini ve niteliklerini kapsıyor.

Piramidinizin içine girerken, etrafa bakının: duvarlar ve taban içsel bir Işık yayıyor ve çember şeklinde dizilmiş on iki tane kristal iskemle var. (zaman zaman daha fazla iskemle ekleyebilirsiniz). Merkezde Kristal bir Masa var ve masanın üzerine yattığınız zaman, bedeninize mükemmel uyuyor. Masanın merkezinin üzerinde asılı olan muhteşem bir berrak kuvars kristali var. Kristalin her iki ucu kesme ve üst bölümü piramidin kapak taşına nüfuz ediyor.

Bu, piramidinizin temel yapısıdır. Ancak, Kutsal Tapınağınızı ziyaret ederken sizin kendi kişisel dokunuşlarınızı eklemenizi ve onu kendinizin yapmanızı öneriyoruz.

Piramidinizi nasıl etkin şekilde kullanacağınızın bir çok örneğini vereceğiz.

Bir Başkası İle Anlaşmazlığı İyileştirmek

Diyelim ki yaşamınızdaki biri ile çatışma durumundasınız. Meditatif bir halde, Kutsal Piramidinize gidin; kristal iskemlelerden birine oturun ve diğer kişinin odanın diğer tarafından oturduğunu imgeleyin, Kristal masa merkezde olsun. O kişinin Yüksek Benliğinden size katılmasını isteyin, o kişi ile bir diyalog kurmak isteyebilirsiniz. Lütfen, egonuzu pasif bir moda getirin ve yönetici olarak Ruhunuz ile kalbinizden konuşun.

Durumunuzu tarafsız olarak ifade edin. Ve sonra durumu Kristal Masanın üzerine yerleştirin, her ikinize de hizmet eden en yüksek sonucu getirecek İlahi Çözümü isteyin. Dönüşümün Mor Alevinin masanın altından alevlendiğini, parladığını, durumu çevrelediğini, düşünce formu/durum içindeki enerjileri uyumladığını ve dengelediğini imgeleyin.

Şimdi, Kristal Masanın üzerindeki Büyük Kristalin parıldamaya başladığını ve Altın Işık demetinin aktığını görün [ışık demetlerini şimşek ve yıldırım şeklinde imgeleyebilirsiniz] Öncelikle, bu Işık demetleri Kristal Masaya ve duruma odaklanıyor. Sonra her ikinize yayılıyor, en sonunda odayı dolduruyor. İlahi Kaynağın enerjisine erişmiş olacaksınız. Ve siz, diğer kişi ve durum Yaradılışın kozmik Yaşam Gücü ile yüklenecek.

Sonra, sonucu Ruh’un bilgeliğine bırakmalısınız. Otomatik pilota geçmelisiniz diyebiliriz, nereye gideceğiniz veya sonucun tam olarak ne olacağını bilemiyorsunuz, ama sonucun en yüksek düzenden olacağına güveniyorsunuz.

Kendinizi İyileştirmek

Eğer fiziksel bedeninize odaklanmayı dilerseniz – hastalık veya dengesiz bir durum – Kristal Masanın üzerine uzanın. Arzunuzu bildirin, genel ayarlanma için özel bir şey olabilir. Yüksek Benliğinizden veya BEN’İM Varlığınızdan kozmik şifacınız olmasını ve Mor Alev sizi sararken ve sonra Işık demetleri aktive olurken işlemi gözetmesini isteyin.

Bu, fiziksel yapınızdaki herhangi kalıntı etkili negatif enerjileri salıverme işlemini büyük ölçüde güçlendirir ve hızlandırır ve Işık bedeninizi inşa eder. İzinleri olmadan başkalarını Kristal Masaya yerleştiremezsiniz (veya bazı özel durumlarda onların Yüksek Benliklerinden izin alırsınız).

Karar Verme ve Tezahür Ettirme

Bir karar vereceğiniz zaman ve vizyonlarınızı ve isteklerinizi somutlaştırmak ve enerjilendirmek için Güç Piramidinizde zaman geçirin. Burada, Birlikte – Yaratımın bir Üstadı olarak ustalaşırken, kendi en dinamik formunda Tezahürün Evrensel Yasalarını kullanabilirsiniz.

Tüm alanlarda gelecek vizyonunuzu aydınlatarak zaman geçirin: spiritüel, zihinsel, duygusal ve fiziksel … Tezahürün yasalarını anlayışınızı Güç Piramidinizde uygulayın ve mucizelerin ortaya çıkışını izleyin.

Eğer bir duruma bir grup dahil ise – örneğin, aile içinde veya iş yerinde – herkesin kristal iskemlelere oturduğunu görün ve durumu merkeze yerleştirin. Her bir kişinin Yüksek Benliğinden onların arkalarında durmalarını ve süreci gözetmelerini isteyin.

Yine, durumu Kristal Masanın üzerine yerleştirin, herkes için en hayırlı sonucu isteyin. İlahi Çözümün gerçekleşmesini isteyin. Ve sonra durumun enerjisine odaklanarak gerektiği kadar zaman geçirin. Mor Alevin onu sihirli bir şekilde nötralize ettiğini ve Ruhun şimşeklerinin onu en yüksek formuna dönüştürdüğünü görün.

Bazen Güç Piramidinizde kendi kendinize olmayı dileyebilirsiniz, diğer zamanlarda piramidinizi dilediğiniz boyuta genişletebilirsiniz, çok sayıda insanı ve hem küçük hem de büyük, ifadenin en yüksek formuna dönüştürülmesi gereken durumu piramidin içine getirebilirsiniz.

Beşinci – boyuttaki güç Piramidinize erişerek, üçüncü boyutun negatif, çarpıtılmış enerjilerini ve dördüncü boyutun çelişkili, belirsiz enerjilerini bypass ediyorsunuz.

Sevgili dostlar, Ruhsal Benliğinizi bütünleştirirken ve kademeli olarak benötesi olurken, Işığın çok boyutlu Varlıkları oluyorsunuz. Bir çoğunuz Solar – Benliğinizi ve Galaktik – Benliğinizi bütünleştirdiniz ve Kaynak – Benliğinize erişme yolundasınız. Yükseliş bununla ilgilidir, Sevgililer; Dünya olarak adlandırılan rüya ülkesine iniş yolunuzda bıraktığınız Benliğin bir çok harika fasetlerine sahip çıkmak.

Ne kadar görkemli olduğunuzu biliyoruz ve muhteşem potansiyelinizi görüyoruz. Dünyamıza adım atın, sevgili kalpler; sizi selamlamak için bekliyoruz.

Ben Başmelek Mikail’im.

Ronna Herman tarafından aktarılmıştır.