GÜMÜŞ MOR ALEV

Yazdır Yazdır 

BEN Germaine’im, Mor Alevin Koruyucusu veya Gümüş Mor Alevin ilave edilmiş boyutu ile Mor Alev. Çünkü, zamanlar değişirken ve titreşimler hızlanırken, sizin daha önceden kullandıklarınıza yardımcı olması için diğer renkleri eklemek zorundayız.

Daha yüksek titreşimler farklı zamanlar anlamına gelir, böylece farklı tedaviler ve farklı yöntemler zorunlu olur. Bu nedenle, Gümüş Mor Alev. Bununla yapabileceğiniz bir çok şey var. Yapabileceğiniz şeylerden biri, tüm negatif duygularınızı ve hislerinizi yakıp kül etmek için onu çağırmaktır. Bu şekilde sizi kötüleştiren her şeyi Gümüş Mor Aleve gönderin. Böylece, düşüncelerinizin Mesih Enerjisinin fiziksel bedeninize akışını kesintiye uğratan düşüncelere, gitmesini istemediğiniz yöne gittiğini gördüğünüzde, sadece onları Gümüş Mor Aleve havale edin.

Ayrıca kullanabileceğiniz Mantralar var. Şüphesiz, bu, Mor Alev Mantralarına biraz Gümüş eklemek zorunda olduğunuz anlamına gelir, çoğu kişinin kullanılmasını çok faydalı veya kolay bulduğu mantralar:

BEN Gümüş Mor Alevin bir Varlığıyım. BEN Tanrı’nın arzuladığı saflığım. Şimdi, bu Mantrayı size günlük yaşamınızda kullanmanız için vermemin bir çok nedeni var. Nedenlerden biri, bunun bir Temizleme etkisi olmasıdır. Gümüş Mor Alev Mantralarının Spiritüel antiseptikler olduğunu söyleyebilirsiniz. Bilinçliliğinizi, zihninizi, fiziksel bedenlerinizi bu spiritüel antiseptik ile doldurabilirsiniz ve TÜMÜ temizlenir. Bu Mantrayı sabahları banyoda söylerseniz, bunun Gümüş Mor Rengi, Gümüş Mor enerjiyi bulunduğunuz yere, oturma odanıza getirdiğini keşfedersiniz ve bu titreşimi yükseltir. Bu mantra söyleme sistemini tesbih çekerek kullanmanızı veya bu Mantraları her gün bellı sayıda tekrarlamanızı ve bunu bu şekilde disipline etmenizi önermiyoruz.

Mantrayı söylemeye devam ederseniz, Bu Mantrayı her gün söylerseniz, bu üzerinde düşünülmesi çok değerli bir Mantradır. Bu Mantrayı günlük yaşamlarınızda kullanın, onu günde birkaç düzine kadar söyleyin ve her şeyin Gümüş Mor olmaya başladığını göreceksiniz. Titreşim evinizin duvarlarına, arabanızın metal aksamına, mücevherlerinizin metal kısımlarına, hem fiziksel hem de spiritüel enerji sisteminize girer. Siz gerçekten Gümüş Mor parlamaya başlarsınız!

Öyleyse, birkaç tekrarlama yapabiliriz ve titreşimleri görebiliriz. BEN Gümüş Mor Alevin bir Varlığıyım. BEN Tanrı’nın arzuladığı saflığım, BEN Gümüş Mor Alevin bir Varlığıyım. BEN Tanrı’nın arzuladığı saflığm, BEN Gümüş Mor Alevin bir Varlığıyım. BEN Tanrı’nın arzuladığı saflığım, Bu çok iyidir, çünkü çoğu kişi ‘BEN’İM ‘i vurgular, çünkü bu Mantranın önemli bölümü BEN’İM dir. Yükseliş işleminin önemli bölümü SiZİN ‘BEN’İM’ Varlığı olduğunuzu kavramanızdır.

Bu Mantrayı günlük yaşamınızda kullanın. O fazla zaman almaz. Saatler sürmez. Onun bilinçliliğinize akmasına izin verin. Sesinizin onu söylemesine izin verin. Bunu yüksek sesle ve niyet ile söylemek daha iyidir, çünkü onu sadece kendinize söylemek (içinizden) sizin fiziksel bedeninizi, dört beden sisteminizi ve Spiritüel Bedeninizi etkiler, ancak sizi çevreleyen her şeyin üzerinde bir etkisi olmaz. Bundan dolayı yaradılış için ne kadar Hizmet edebileceğinizi düşündüğünüz zaman, sadece Mantralarınızı yüksek sesle söyleyin (çünkü mantranın keskin tarafı Mantranın titreşimidir), böylece etrafınızdaki her şeyi etkilersiniz. Bu durumların içine girdiğiniz zaman bu Gümüş Mor Mantraları kullanın. Bunlar bulunduğunuz yere güzel yüksek titreşimli enerjiler getirmeye yardım eder.

Bir kez daha, bu Mantrayı yüksek sesle kullanmanızı söylüyorum, ayrıca bu Mantra ile meditasyon yapabilirsiniz, bu zihninizi meditasyon içine sokar. Bu Gümüş Mor Alev üzerine meditasyon yapın.

Bu Mantrayı düşünmek için biraz zaman ayırın. Onu bedeninizin ve bilinçliliğinizin içine topraklayın ve onun sevgi dolu Titreşimleri ile kendinizi yıkayın…

Bunu günlük yaşamlarınızda kullanın, istemediğiniz durumları dönüştürmek için kullanın. Siz ayrıca her gittiğiniz yerde, bu Mor Alevi arkanızda bırakabilirsiniz. Alevi aşağıya getirebilir ve onu bir çok yere yerleştirebilirsiniz. Onu şehrinizin sokaklarına yerleştirin. Sadece insanları değil hayvanları, kuşları, her şeyi dönüştürmek için orada olacaktır.

Bu talimatlarla çalışın. Sizi seviyoruz.

JOHN ARMITAGE tarafından alınmıştır.

Dönüşüm Alevinin Hikayesi

Atlantis’te insanlar ilişkilerinde ve çeşitli durumlarda negatiflikleri çözmek için Dönüşümün Mor Alevini çağırırlardı. Bu yüksek frekanslı ışık, düşük enerjileri yok ederdi, böylece insanlar auralarını temiz tutabilirlerdi. Ne yazık ki, güç yanlış kullanıldı ve böylece bu enerji geri çekildi.

1987’deki Harmonic Convergence sırasında, bir çok Işık İşçisi insanlığın bilinçliliğinin yükselmesi için dua etti ve meditasyon yaptı, mor Alevin Koruyucusu olan St Germain Kaynak’tan insanlık için özel bir izin isteyebildi. İlahi Lütuf altında Mor Alevin gücü herkesin kullanması için geri döndü.

Alev, lavanta, leylak, en koyu menekşe renkleri içerir ve düşük titreşimleri dönüştürür, çözer ve uzaklaştırır.

1998’de İnayet ve Uyumun Gümüş Işını, Dönüşümün Mor Alevi ile birleştirildi. Güzel bir gümüş ışığı mor alevlerde dans ediyor. Bu ışın çağırıldığı zaman, negatif enerjilerin yerini yüksek frekanslı güzel bir enerji alıyor.

Ve şimdi, beşinci boyuta ait Altın Işın, Gümüş Mor Alev ile birleşti, ve dönüşüm ve uyum niteliklerine bilgelik, meleksi sevgi ve korumayı ilave etti – bilinçliliğinizi beşinci boyuta yükselten ve orada tutan bir kombinasyon.

Altın ve Gümüş Mor Alevi nereye gönderebilirsiniz?

1. Yolunuzu arıtması için gün boyunca akmasını isteyin.

2. Hasta veya dengesi bozulan insanlara gönderin.

3. Öfkenizi, korkunuzu veya herhangi negatif hisleri dönüştürmek için kullanın.

4. Karşılaşmadığınız insanlar da dahil, öfke, korku veya diğer negatif hisleri temizlemek için başka insanlara gönderin.

5. İlişkilerdeki uyumsuzluğu iyileştirmek için gönderin.

6. Savaş, hastalık veya uyumsuzluk enerjisini arıtmak için mekanlara, bölgelere gönderin.

7. Şifaya gereksinimi olan bedeninizin herhangi bir yerine gönderin

8. Elektrik hatlarına, telefon hatlarına ve internete gönderin

9. Işığa geçememiş, arada kalmış ruhların yuvaya gidebilmeleri için astral planlara gönderin.