Tom Kenyon’dan Meditasyon ile İlgili Güncelleme

Yazdır Yazdır 

5 Nisan 2009 Pazar günü Gezegensel Meditasyona katılan herkese teşekkür etmek istiyorum.

Server’ın aşırı yüklenmesi nedeniyle İnternet yayınında teknik zorluklar olmasına rağmen, meditasyonun kendisi çok başarılıydı.

Meditasyona katılanların kendi deneyimlerine sahip olduklarını imgeliyorum ve sonunda, bu tür meditasyonda önemli olan sizin kişisel deneyiminizdir. Ancak, bazıları bu küresel birlikte – yaratım sırasında benim neler deneyimlediğimi sordular.

Meditasyon boyunca, fiziksel olarak nerede olurlarsa olsunlar, meditasyona katılmış olanlara akan yoğun eterik ışığı gördüm. Meditasyonda yaklaşık 29 dakika veya Gezegensel Aşamada 19 dakika, bizler Dünya’nın Göksel Ruhuna bağlı olduğumuz sürece, Samanyolu’nun galaktik çekirdeğinden dev parlak beyaz kıvrımlı bir enerji spirallendi ve Dünyanın merkezine girdi. Sonra dünyanın çekirdeğinden dışarı doğru çok yoğun beyaz ışık yaymaya başladı. Bunu insanlık için hem bir kutsama hem de bir tekamül hızlandırıcı olarak yorumladım.

Bu etki dakikalarca sürdü, meditasyonun enerjisel etkileri, meditasyondan sonra saatlerce devam etti.

Hathorlar gerçekleşen birlikte – yaratıma çok mutlu olduklarını ve bizler gezegensel dönüşümün daha yoğun bir aşamasından geçerken bu eylemin insanlığa yardımcı olacağını söylediler.

Bazıları Hathorların, meditasyon sırasında tüm galaksiyi kapsayacak olan disk – şekilli bir holon yaratacakları ifadesiyle ilgili daha fazla bilgi istediler. Hathorlar, bu galaktik holonu meditasyonun ilk anından itibaren yaklaşık bir saat boyunca (grup meditasyonunu bitirdikten sonra bile) yarattıklarını söylediler. Bu eylemin amacı meditasyonun etkilerini yükseltmek ve galaktik merkeze geçici bir portal açmaktı (bu, galaktik çekirdekten dünyaya spirallenen beyaz enerji vizyonumu açıklayabilir).

Tekrar, bu meditasyona katılan herkese derinden teşekkür etmek istiyorum.

Sizlere ve sevdiklerinize kutsamalar

Tom Kenyon