- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

Işığı Topraklamak

~ IŞIĞI TOPRAKLAMAK ~

Manyetik Duygular

Yuvadan Selamlar

15 Eylül 2010

Steve Rother kanalıyla

Güçlendirilmiş İnsanlar için Yer Açmak

Sevgililer, bugünü aldınız ve her parçasını değiştirdiniz. Bu özel gün ufukta yükselen güneş tarafından harekete geçirildiği zaman, olasılıklardan başka hiçbir şeye sahip değildiniz. Ruhunuzun insan deneyimine sahip olması için yer açmak üzere içine yürümüş olduğunuz her şeyi değiştirdiniz. Şimdi, Dünya gezegenindeki güçlendirilmiş varlıklar için yer açmak üzere tüm evreni değiştirmeye başlıyorsunuz.

Sadece size karşı sahip olduğumuz muazzam saygı ve onurdan değil, aynı zamanda evrenin diğer varlıklarının size bakma şeklinden de bahsettik. Onlar Dünya’yı, öğrenilecek en yüksek olanaklardan biri olarak görüyorlar ve birçok şekillerde size imreniyorlar. Evet, günlük gazetelerinize bakıp, savaşlar, zorluklar, problemler, tsunamiler, depremler ve fazlasını görüyorsunuz. Ama bunun sizin, her bir günü değiştirmenizin olasılıklarına açılan evrendeki doğru yerinize evriminiz ve genişlemeniz olduğunu söylüyoruz. Bu, şu anda önünüzde duran güzelliktir ve dün bile sahip olmadığınız olasılıklardır. Her gün olasılıklar sizin için oluşmaya başlıyor ve sadece bunun farkında olmanızı istiyoruz. Bu bilgiyi kullanmaktan ve kendinizden çok uzun süredir saklamakta olduğunuz yüksek kabiliyetleri kullanmaktan başka yapmanız gereken hiçbir şey yok. Enerji alanınızı kontrol altına alma sürekli çalışmanız, enerjinizi getirme ve tutmak için, kendinizi insan olarak tanımlamanız için gerekliydi. Şimdi bu kısıtlamayı bırakmaya başlıyorsunuz ve gerçekleşmeye başlayan bazı olasılıklar var. Daha önce hiç sahip olmadığınız kabiliyetlere sahip olacaksınız, bu nedenle sizinle bir genel bakışı ve ne bekleyeceğinizi ve bununla nasıl çalışabileceğinizi paylaşmamıza izin verin.

Alan Teorisinin Ötesi

2012 yılının birçok şekillerde önceden aşina olduğunuz türde radyasyona maruz kalmayı meydana koyacağından daha önce söz ettik. Ancak, bu radyasyonu hiç tanımlamadınız, çünkü bilim adamlarınız bile bir manyetik alanın içinde fiziksel bir bedende neyin gerçekleştiğinin anlayışında tamamen rahat değiller. Çok basit teknikler kullanarak bedeninizin etrafında manyetik bir alan yaratırsanız ne olur? Aslında, insanlar bir düşünceye sahip oldukları her seferinde bunu yapıyorlar. Her düşüncenin enerjisi, gerçek olarak taşıdığınız tüm diğer düşüncelerin enerjisiyle birleşir. Eğer yeni düşünce var olan alan ile başarılı şekilde birleşirse, o zaman fiziksel çekim süreci başlar. Bu, bu sabah ilk uyandığınızda ve bu günün ilk olasılığı olarak güneş ışığını gördüğünüzde deneyiminizi yarattığınız aynı şekildir. Gezegeninizin manyetiklerini değiştiren kozmik olaylar olduğu zaman, her biriniz bu geçişi hissedersiniz ve onunla ne yapacağınızı tam olarak bilmezsiniz. Sözünü ettiğimiz gelmekte olan radyasyona maruz kalma bazılarınız için bu süreci yarıda kesebilir veya bozabilir, özellikle doğal yön duygusuna sahip olduğu görülenler için.

Manyetik radyasyona maruz kalma, sizin güneş patlamaları, CME’ler (Koronal Kitlesel Püskürmeler) adını verdiğiniz şeyle gerçekleşiyor. Güneşiniz tekrar patlamaya başlıyor; hareket etmeye başlayan yeni bir döngü var. Bilim adamlarınız bunu biliyordu, çünkü bu sıkça gerçekleşiyor – kabaca her 12 yılda güneş bir başka döngüden geçiyor. Şimdi Dünya evrimleşiyor ve Güneş Dünya’nın değişmesine yardım ediyor. Gerçekleşmekte olan şey şu ki, her zaman güneşten manyetik radyasyon alıyorsunuz, ama güneş patlamalarından bu büyük akışları aldığınız zaman, birçok şekilde etkilenebilirsiniz. Bu patlamalar üzerinde yürüdüğünüz zemini değiştirir, bu nedenle üzerinde olduğunuz aynı yolu aniden aşağıya doğru yürümeye başlarsınız ve şimdi tatsız, nazik, belirsiz ve sanki ait değilmişsiniz gibi hissediyorsunuz. Bunun nedeni, ayaklarınızın altında tüm ortamın değişmeye başlamasıdır. Siz evrimleşmekte olmanıza rağmen, fiziksel ve duygusal bedenleriniz bununla zorluklar yaşıyor. Bunu size anlatıyoruz, çünkü sizler Dünya gezegeninin şifacıları ve öğretmenlerisiniz. Her biriniz bu şeylerin bazılarını deneyimleyecek olmanıza rağmen, diğer insanların da bunun içinden geçmelerine yardımcı olabilecek olanlar da sizlersiniz. Kapıyı açıp başkalarının izlemesi için açık tutabilmeniz için, buraya ilk gelenler olmayı kabul ettiniz.

Manyetik Duygular

Tam olarak neler gerçekleşiyor? Bu manyetik radyasyon insanları duygusal olarak çarpacak – çok kuvvetli bir şekilde. Bu zaten gerçekleşti ve şimdi siz bunu hissetmeye başlıyorsunuz. Kenara itiliyormuş, duygusal olarak olgunlaşmamış ve ruhsal olarak tükenmiş gibi hissediyor olabilirsiniz. Güneş patlaması olduğunda ve 76 saat sonrasında duygularınıza neler olduğunu gözleyin. Size rakamı vereceğiz: güneş patlamasından 76 sat sonra. Bu zaman gecikmesi muhtemelen bağlantısız hissetmenize neden oldu, ama bu manyetik radyasyon armonize olurken, Dünya gezegenindeki her insan muhtemelen duyguların iniş çıkışlarını deneyimleyecek. Yanlış olan, üzülmeniz gereken veya düzeltmeniz gereken hiçbir şey yok. Sadece farkında olun. Çevrenizde gerçekleşen şeylere dikkat edin, çünkü bunun kontrolüne düşündüğünüzden daha fazla sahipsiniz. Olayların farkında olmadığınız zaman, sizi sürprizle yakalarlar ve çoğunlukla onlarla başa çıkamazsınız. Dışarıda yürürken ve güneşi hissederken, onun gönderdiği sıcaklık, gamma ışınları ve x – ışınlarından daha fazlası olduğu gerçeğinin bilincinde olun. Güneş manyetik, ışık enerjisinin toplamıdır ve sonraki bir buçuk yıl boyunca güneşe maruz kalmanızın duygularınıza direkt etkisi olabilir.

Şimdi soru şu, bununla ilgili ne yapabilirsiniz? Bu değişen ortamda yürürken sizi destekleyecek aletler nelerdir? Ayaklarınızın altındaki zemin değişse bile, üzerinde durabilirsiniz ve A noktasından B noktasına ağrısız gidebilirsiniz. Bu daha önce sözünü ettiğimiz bir şey ve bugün yeniden gözden geçirmek istiyoruz. Buna ışığı topraklamak deniyor, fiziksel bedeninize ışık enerjisini topraklamanızın bir şeklidir. Bu her birinizin çalıştığı ve küçük otomatik ölçekte yapmayı öğrendiğiniz bir şey oldu, bilinçli olarak nasıl nefes alınacağını hiç öğrenmemenize benzer şekilde. Bu özel reaksiyonu otomatik alemden çıkarıp bilinçli eyleme nasıl dönüştüreceğinizi öğreteceğiz, bu gelmekte olan değişimleri geçip evrimleşmenizi daha çok kolaylaştıracak. Bu yoğun zamanlar sırasında, biraz soluklanabildiğiniz yerde, her birinizin hızla nötr bir alan yaratabileceğiniz bir enerji alanı vardır.

Işığı Topraklama

Etrafınızda sizi manyetik değişimlerden koruyan bir filtre olduğunu tasavvur edin. Manyetik değişim Dünya’yı etkilemek için burada ve bunu yapması gerekiyor. Bu enerjiyi filtrelerken, yine de sizi etkileyecek olmasına rağmen, bu size öğreteceğimiz ilk ışığı topraklama şekli olabilir. “Işığı” sizin yaptığınızdan farklı şekilde adlandırdığımızı aklınızda tutun. Siz ışığın elektromanyetik spektrumun çok küçük bir parçası olduğunu düşünüyorsunuz; biz ışığın tüm spektrum, artı insanların henüz görmediği çok fazla şey olduğunu söylüyoruz. Bu ışık olarak düşündüğünüzden çok daha büyüktür, çünkü manyetizm ışığın bir parçasıdır ve topraklamayı hiç öğrenmediğimiz parçalardan biridir. Sizi manyetik alanlardan koruyacak ve EMF radyasyonuna kalkan olacak birçok devreler, teknikler ve cihazlar vardır. Bu yaklaşımlar daha önce işe yaramış olsa bile, bunların çok azı bu seviyede etkili olacak, çünkü Dünya gezegeninde sahip olduğunuz şeylerin çok azı sizi gelmekte olan şeyden koruyacak. Kendinizi korumak yerine, enerjiyi topraklamayı ve kullanmayı öğrenmenizi istiyoruz. Direnmek yerine adapte olun ve uyum sağlayın.

Korunma için koşuşturmanıza gerek yok, çünkü sizler Oyun Alanının üstatlarısınız. İnsan rolü oynayan küçük tanrılarsınız. Bu nedenle bunların hepsini problemsiz yaapbilirsiniz, ama gelmekte olan şeyi size anlatmak ve hangi kabiliyetleri neden harekete geçireceğinizi paylaşmak istiyoruz. Dünya neden ışın yayıyor? Dünya’nın manyetiklerini gerekli olduğunun düşünüldüğü orijinalinden daha fazla değiştirmek neden önemli? Sizden dolayı. Beş yıl önce bile en yüksek potansiyel olarak sahip olduğunuz şeyleri hızla evrimleştirdiniz.

Armonikler Tetikleyicidir

Şimdi armonikler ile çalışmaya başlamak mümkündür. Armonikler çok basittir. Piyano tuşlarında bir notaya basarsanız ve piyanonun içindeki tellere bakarsanız, onların her birinin titreştiğini görürsünüz. Bunu sizinle daha önce paylaştık. Şimdi dalgayı nasıl düzelteceğinizi öğreniyorsunuz. Daha önce hiç erişemediğiniz titreşim seviyelerine erişmek ve mümkün olduğu hiç düşünülmeyen mesafelere genişlemek için armoniklere nasıl uyulacağını öğreniyorsunuz. Bunlar her zaman erişiminizin dışındaydı. Şimdi, armonikler vasıtasıyla, daha öncesinden çok daha kolayca kendi enerjinize erişebilir ve değişimi etkileyebilirsiniz. Bu, kullanmaya alışık olmadığınız bir şey. Uzun zamandır dünyanızda bulunmasına rağmen, onu kontrol edebileceğinizi hiç bilmiyordunuz, ama fiziksel bedeninize ulaşan manyetizm miktarını kontrol edebilirsiniz. Buna benzer şekilde, güneşin zarar verebildiğini biliyorsunuz, bu nedenle derinizde güneşten gelen radyasyonun sadece belirli miktarına izin veren güneş kremleri kullanıyorsunuz. Bu aynı şey, kendinize yerleştirdiğiniz manyetik filtreler ile de geçerli olacak. Bunu tam olarak nasıl yapacağınızın xyz’sini vermeden önce, bununla oynayın ve bunu kendiniz bulun. Size bunu nasıl yapacağınızı tam olarak gösteren bir yöntem versek bile, onu kendiniz bulduğunuzda olduğu kadar etkili olmayacaktır. O içsel sesi dinleyin; o size nasıl armonize edeceğinizi ve bundan kurtulacağınızı söyleyecektir. Bu, yalnızca bu odadakiler ile çalışmadığımız, size verdiğimiz her mesajda çalıştığımız bölümdür.

Birbirinizden ayrı olduğunuzu farzederek bu gezegende yürümekteydiniz ve bu sona ermek üzere. Bu gerçekleşmeye başlıyor, çünkü siz genişlemeye başlarken, artık ayrılığa yer yok. Bu sihirlidir. Başka bir insanla ya da bir grup insanla bağlantınızı ve armonikleri anlamaya başlıyorsunuz. Bu sihirli ve basittir, ama her zaman bunu ilk kez yapan insanları alacaktır. Her zaman, önde duran ve hatalar yapmaya cesaret eden, zorlamaya cesaret eden, yeni bir şeyi deneyen ve onunla çalışan insanları alır. Bu, “ışık topraklaması” adını verdiğimiz şeyin başlangıcıdır ve bundan gelecek olan çok fazla şey olacak. Burada bu gezegendeki deneyiminizin çoğu nasıl evrimleşeceğiniz ve yükseleceğiniz ile ilgili oldu. Burada, Dünya’da kalmanızı size ilk kez söyleyenleriz. Kendinizin o parçasını gezegene sağlam şekilde demirleyin, o zaman problemler olmadan genişleyebilirsiniz, çünkü eğer genişlemeye başlarsanız ve berrak tanımlama veya topraklanma olmadan geniş bir enerji alanına girerseniz her türde zorluk olacaktır. Topraklama bölümü, insan olma rolünü yapmanızı sağlayan şeydir. Bu, gülümsediğiniz zaman gözlerinizde Yuvanın güzelliğinin ışıldamasını sağlayan şeydir ve yaptığınız her şeyde görülecektir. Bu nedenle Dünya’ya geldiniz. Yuvaya Hoş geldiniz. Şimdi bunun bir yolculuk olacağını biliyorsunuz. Her biriniz hafifçe farklı yanıtlar bulacaksınız ve bütüne bağlanmaya başladığınız zaman, daha büyük resmi elde edeceksiniz. Bu insanlığın her zaman işlediği yoldur. Bir an için geri çekilelim. Sizinle kişisel olarak ışık topraklamasında çalışacağız ve zaman ilerledikçe daha fazla bilgi vereceğiz. Dünya gezegeninde gerçekleşecek olan duygusal değişimlerden söz edelim.

Depresyon etiketini koyduğunuz bir rahatsızlığa sahipsiniz, depresyon Dünya gezegeninde bir süredir aşırı boyutlara varmaya eğilimlidir. Manyetizm muhtemelen insanları bu duyguya sokuyor ve onlar belirli bir kanala giriyorlar. Bu kanaldan çıkması çok zor, çünkü depresyon kendisini besleyen enerjilerden biridir ve temel olarak çok fazla ışık topraklanmasıdır. Birçoğunuz yaşamlarınızın çoğunluğunda bununla başa çıktınız; buna çoğunlukla klinik depresyon veya nedensel depresyon adını veriyorsunuz. O burada var olan bir enerjidir ve evrendeki karanlık enerji adını verdiğiniz şeye eşittir. O kötü değildir. Ona kötü demeyin, çünkü bunu yaptığınız anda kendinizi dualiteye sokarsınız. Bunun yerine, sahip olduğunuz şeyi alın ve onu kullanmayı öğrenin. Onu kullanabilmenin yolları vardır ve kendinizi onun nedeninden koruyabilirsiniz. Güneşi izleyin, asıl manyetik dalgalar ondan önce gelmeye başlamasına rağmen, patlamadan 76 saat sonrasına özel dikkat gösterin. Arkansas ve Texas gibi olası olmayan yerlerde veya evrende bu anormallikleri hiç deneyimlememiş olan farklı yerlerde Aurora Borealis’i (Kuzey Işıkları) görebileceksiniz. Bedeniniz ayarlanmaya ve değişmeye başlarken, bu bedeninizde de gerçekleşiyor. Başa çıkmanın en kolay yolu uzanıp birilerinin elini tutmaktır, çünkü her biriniz bundan birlikte geçiyorsunuz. Ama, bundan geçtiğiniz zaman, yapacağınız ilk şey elinizi geri çekmek ve tüm bunların sizinle ilgili olduğunu düşünmektir. Bu zamanlar sırasında, bu enerji alanının doğal büzülmesinin parçasıdır. Sevgililer, bir seçime sahip olduğunuzu söylüyoruz. Sizler ilerlerken, bunu biraz daha kolaylaştıracak olan teknikler vardır.

Fiziksel Değişimler

İnsanlık değişiyor. Fiziksel bedenlerinize bile artık uymadığınız görülüyor. Bedenleriniz, yeni ve güçlendirilmiş insana yer açmak için evrimleşmeye başlıyor, ama gezegende sahip olduğunuz sosyal ve ekonomik yapıların çoğunu kapsayan bir sürü şey var. İşte zorluk burada. Tipik olarak başarıyı bir şeyi tekrar tekrar yineleyebilmek olarak tanımladınız. Bu nedenle, küçük tekdüzeliklerinizde çok rahat oluyorsunuz. İnsan olmak tipik olarak kendi tekdüzeliğinizi bulmak, çünkü rahatlık ve güvenlik bölgenizin bulunduğu yer burası. Ancak, bu şimdi değişiyor. Birçoğunuz rahatlık bölgenizin ötesine ilerlemeye başlayacaksınız, yine de nereye gittiğinizi bilmeyeceksiniz, çünkü bu, bu genişlemenin güzelliğidir. Herkes genişlemeye başlıyor, çünkü her zaman enerji alanlarınızı tutmaktaydınız. Şimdi ruhunuz için daha doğal olan geniş bir alana geri dönüyorsunuz. Sosyal ve ekonomik yapılar eski yolları denemeye girişecek ve sonunda adapte olmadan önce daha fazla zorluklara bile neden olabilir. Problem, onların bazılarının iş başında, sorumlu olduklarını ve geleceğinizi belirleyebileceklerini düşünmesidir.

Yapıyı Değiştirin

Son zamanlardaki gibi ekonomik bir ayarlamaya sahip olsanız bile, ekonomik ve sosyal yapılar oyunu daha önce yaptıkları gibi oynamaya geri dönecektir, çünkü onlar bunun daha önce işe yaradığı için başarılı olduğunu düşünüyorlar. Bu nedenle, sizlerden artık bunun işe yaramayacağını işitene kadar bu yapılara geri dönüyorlar. Eğer depresyondaysanız veya kim olduğunuzu merak ediyorsanız, gerçeğiniz ile rahat olmanızı istiyoruz, çünkü şimdi gerçeğinizi söylemeye başlamanın ve kendini tutmayı bırakmanın zamanıdır. Eğer gerçekten kim olduğunuzu veya bir insanın bir fark yaratıp yaratamayacağını merak ettiyseniz, şimdi eyleme geçmenin zamanı. Her birinizin toplumlarınızın, ekonomik yapılarınızın, okullarınızın ve diğer kurumlarınızın içinde yapışıp kaldığı tekzüdeliklerden vazgeçmenizin, bunların dışına çıkmanızın zamanıdır. Şimdi değişim zamanıdır, çünkü evrimleşmenizin çok zor olduğu bu enerjiye girmeleri için çocuklarınıza, sonraki nesile yardımcı olacak olan şey budur. Kendinize ve çevrenize kızıp ve yaka silkip güçlendirilmiş insanları destekleyen yeni yapılar yaratmanın zamanıdır. Dünya çok uzun süredir tüm bu savaş fikriyle oynamakta, öyleyse neden savaştan kurtulmak bu kadar zor oldu? Savaş harika bir iş sahası oldu, çok uzun süredir başarılı olan bir rutin oldu. Şimdi bunun yerine kendinize savaş açmanızı isteyeceğiz. Sevgiyle öldürün. Şefkatle paylaşın ve ters yöne gidebilmeniz için yapabileceğiniz her şeyi yapın, ama sesiniz işitilsin. Zamanıdır.

Tüm insanlığı temsil etmeyeceksiniz, ama elbette kendinizi temsil edebilirsiniz. Sizin için ne işler, ne işlemez? İhtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve arzularınızı topraklamaya başlamanın zamanıdır, çünkü bunu yaptığınız an – burada bir fark yapamasanız bile – dünyanızı berrak bir şekilde tanımladınız ve bu düşünceler etrafında yeni bir enerji ve manyetik yapı oluşturmaya başladınız. Bu ışığı topraklamaktır. Size söylüyoruz, sevgililer; hissettiklerinizi konuşmanızın zamanıdır. O enerjiye her bağlandığınızda, burada dünyada cenneti yaratıyorsunuz. Yeni türde bir savaşın zamanıdır, birbirinizi şefkat ve sevgiyle öldürmenin zamanıdır. Buna bugün başlayabilirsiniz.

Sevgililer, çok hızla gerçekleşen çok fazla değişimler var. Doğru zamanda doğru yerde olabilmeniz için, size yanıtları verebilmeyi dileriz. Birçoğunuzun çok önemli bir şeyler yapabilmeniz için niyetle kendinizi uyumsuzluktan çıkarmaya koyulduğunuzu biliyoruz ve hepiniz bu şansa sahip olacaksınız. Bu nedenle, şu anda ve sonraki birkaç yılda kendinizi nerede bulursanız bulun, size rehberlik edildiğini bilin. Eğer dinlerseniz, o bilgiyi direkt olarak kalbiniz vasıtasıyla alacağınızı bilin. Bu ışığı Dünya Gezegenindeki en güzel enerjiye topraklayın, çünkü gelecek olan günlerde bu ışık size demirlenecek. Birlikte el ele tutuşabilir ve bu sonraki evrime yürüyebilirsiniz.

Bugün sizi en büyük onurla selamlıyoruz, birbirinize en büyük saygıyla davranmanızı istiyoruz. Sahip olduğunuz her fırsatta birbirinizi destekleyin ve birlikte oyunu iyi oynayın.

Espavo.

The group

(Çeviri: Saffet Güler)

www.lightworker.com