IŞIK ABSORPSİYON TEKNİĞİ

Yazdır Yazdır 

Işıkbeden dönüşümünün Onbirinci Seviyesine ilerlerken, fiziksel bedenlerimiz, besin olarak saf Işık frekanslarını metabolize edebilmek için değişiyor. Bu endokrin sistemlerimizin dengeden çıkmasına neden oluyor (özellikle tiroid, pankreas ve adrenaller) ve bedenlerimiz, diyetlerimizin parçası olarak gereksinim duymaya başladığımız Işığı ararken, çoğumuz kilo alıyoruz. Bundan dolayı beden aç kalacağı inancında yağ tutuyor ve çoğumuz acıkma deneyimi yaşamış olabiliriz ve bu tarifi zor “şey”in arayışında birçok farklı şey yiyerek ve yediğimiz fiziksel gıda ile doymayarak neye açlık çektiğimizi bilmiyoruz.

Fiziksel bedenlerimiz hala gıdaya gereksinim duyarken, diyetinize destekleyici olarak Işık eklemek bu semptomları stabilize etmeye yardımcı olur.

Önce, dışarı çıkın ve güneşin karşısında durun. Hava kapalı ise okeydir, sadece gökyüzünde güneşi bulun ve ona bakın. Avuçlar dışa dönük şekilde, başparmaklarınızı ve işaret parmaklarınızı bir araya getirin, ellerinizle üçgen bir şekil oluşturun (başparmak ve işaret parmakları ile). Bu, ellerinizin arasında prizmatik tetrahedral bir yapı oluşturur. Ellerinizi kalp çakrasının üzerine getirin ve bedeninizin “Güneşin Işığının ötesindeki Işığı” absorblamasına niyet edin. Güneşimiz Merkezi Güneşten, Galaktik Çekirdekten enerji aktaran bir portaldır. Bu egzersizi yaptığınız zaman, bedeniniz Galaktik Çekirdek frekanslarını absorbe eder, bu Işıkbeden dönüşümünü besler ve bedenin ful hissetmesini sağlar. Ellerinizin arasında yarattığınız bu prizmatik yapı bu frekansları büyütür. Çoğu zaman, bedeniniz bu enerjiyi yeteri kadar absorbe ettiği zaman, elleriniz kendi iradesi ile ayrılır. Bunu yaptıktan sonra “ful” hissedersiniz. Bazı insanlar bunu her gün yaparlar, bazıları daha düzensiz olarak yaparlar. Bu uygulamanın sıklığı için iç sesinizi dinleyin.

Yediğiniz fiziksel gıda kadar, Işık eklemek de faydalıdır. Bunu yiyeceğimize “Suyu Çağırma” yı okuyarak yaparız. Bedenlerimiz gibi, gıdamız % 75 su içerir. Suyu Çağırma ile, yediğimiz ve içtiğimiz her şey ile bedenimize daha fazla saf Işık frekansı absorblayabiliriz.

SU’ya Çağrı

Bu Yaşam Suyunu alıyorum,

Onu Işığın Suyu olarak ilan ediyorum.

Suyu bedenime alırken,

Bedenimin parlamasını sağlıyor.

Bu Işığın Suyunu alıyorum.

Onu Tanrı’nın Suyu olarak ilan ediyorum.

Olduğum her şeyde Ben bir Üstadım.

Işığa Çağrı

Işığa Çağrı Birleşik Alanı kendi pozisyonuna “kilitlemek” için size yardımcı olur ve Işık absorpsiyonunu artırır.

Işığın içinde yaşıyorum.

Işığın içinde seviyorum.

Işığın içinde gülüyorum.

Işık ile yaşamımı sürdürüyorum ve besleniyorum.

Sevinçle Işığa hizmet ediyorum.

Çünkü Ben Işığım.

Ben Işığım.

Ben Işığım.

Ben’im.

Ben’im.

Ben’im.