Karmik Bağları ve Kontratları Temizlemek

Yazdır Yazdır 

Bu bir tören, ve bunların tümünü geçerli ve bağlayıcı kılmak için tüm rehberler ve karmik konsey çağırılmalı. Ayrıca bu tören Tanrı’nın huzurunda yapılmalı. Tanrı’yı tanıklık için çağırın.

Bunu yapma şekli, gerekli olduğunda genişletebileceğiniz geniş bir toplantı salonu imgelemektir. Tüm oturma yerleri çember şeklinde düzenlenmiş ve ortasında büyük bir beyaz podyum var. Sonra, rehberlerden KARMİK DİSKLERİ KOYMUŞ OLDUĞUNUZ tüm varlıkları getirmesini isteyin ve onları toplantı salonunda oturtun. Önceki yaşamlardan ET’ler bile olacaktır ve belki bir kaç deva, hayvanlar vs.

Hepsi orda olduğunda, bu varlıklara koymuş olduğunuz dönen karmik disklerin hepsini çekip çıkarmanız için ve bu diskleri ortadaki podyuma yığmak için Kutsal Ruhtan yardım isteyin. Diskler gerçekten yığıldığı için gerekli olduğunda bu podyum genişletilebilir! (Karmanın devam etmesini sağlayan disklerin dönüşüdür). Eğer işlem çok yavaş gidiyorsa, hızlanmasını isteyin.

Tüm diskler orada olduğunda, bu diskler ile oturan varlıklara giden enerjilerinizi çekmeniz için Kutsal Ruhtan yardım isteyin ve bu enerjileri disklere yığın. Sadece tüm enerjilerinizin oturan tüm varlıklardan çıktığını ve disk yığınına indiğini vizüalize edin. Sonra diskler hiçliğe çözünecektir. Bunun hepsi yapıldığında, bir sonraki “kontrat uzaklaştırma” aşamasına geçin.

Kutsal Ruhtan, oturan varlıklardan, sizinle yapmış oldukları tüm kontratları çekip almanıza ve sonra onları dev bir ateşe atmanıza ve yanmalarına yardım etmesini isteyin. Dev yığınlar olacaktır. Kağıt parçalarına benzemeyebilir. Ancak, neye benzerlerse benzesinler, manyetize olmuş gibi büyük yangına
uçtuklarını görebilirsiniz. Tüm ilgili enerjilerin aynı şekilde yakılmasını isteyin. (rejeneratör varlıklar, imzalar, mühürler, amblemler, işaretler, kordonlar, kancalar, aşılar vs…). Ve bunun tümü yapıldığında, tüm bu uzaklaştırmalardan kalan boş yerlerin Koşulsuz Sevgi ile doldurulmasını isteyin.

Tüm bunlar bittiğinde, toplantı salonunu temizleyin. Sonra SİZE KARMİK DİSKLER KOYMUŞ OLAN tüm varlıkların getirilmesini ve oturmalarını isteyin. Aynı işlemi tersine tekrarlayın. Size onlar tarafından konulan tüm disklerin çıkarılmasını ve podyuma konulmasını isteyin ve sonra size yerleşmiş olan varlıkların enerjilerinin çekilmesini ve disklere konulmasını isteyin, böylece çözülsünler. Onların tümünün salınmasına istekli olduğunuzdan emin olun. Sonra size yerleştirilmiş olan kontratları ve ilgili enerjileri yakın.

Sonra Koşulsuz Sevgi ile doldurulmanızı isteyin. Bu, Koşulsuz Sevgi ile doldurulma bölümü, bilinçaltının sizi sabote etmesine çalışmaması için ve delikleri daha fazla karmik disklerle doldurmaması için önemlidir.

Eğer bir süreliğine bu temizliği her gün yaparsanız, varlık miktarı hiç kalmayıncaya kadar azalacaktır. Size daha yakın olanların bazılarının bireysel olarak yapılması gerekebilir. Bu, ömürler boyu kalmış olan karmik bağları temizler.