KUTSAL KALP MEDİTASYONU

Yazdır Yazdır 

Kutsal Kalp Dersleri

2 Haziran

(Bu dersler Jeshua’nin ilhami ve sesi ile sunulmaktadir. Her birimizin içindeki Kutsal Kalbin amacini kim daha iyi tanimlayabilir? James Twyman)

Ders Bir:

“Tahtin etrafinda bir gökkuşagi vardi, görünürde bir zümrüt gibi”

Vahiyler

Bugün bir yolculuga başliyoruz, tamamlamakta basarisiz olamayacaginiz bir yolculuk ve bundan dolayi Yuvaniza dogru bir yolculuk. Gideceginiz baska bir yer yok, çünkü baska hiçbir sey sizi tatmin etmedi. Simdi sadece tek bir amaç var ve aradiginiz ödül önceden sizindir. Bu bilgi ile basliyoruz, bu farkindalik ile, çünkü bunu kavrayarak onun içine ilerleyebilirsiniz. Baska bir sözcük okumadan bile önce, her sey sizin içinizde tamamdir. Bu tek düsünceyi kucaklayin ve kalani kendi kendine gerçeklesecektir. Her sey içinizde simdi tamamlanmistir.

Varis yerimiz ve hedefimiz olan “kalbi” zihniniz ile anlamak için iyi seyler yaptiniz.Üç kalbiniz oldugunu söyledigimde ve her birinin tamamen farkli bir fonksiyon gördügünü söyledigimde bu sizi sasirtti mi? Ilki ile basliyoruz, fiziksel benliginizi yöneten kalp. O, sahip oldugunuz bedeni besleyen etten bir kalptir ve çogu için bu bilgi yeterlidir. Çogunuz ayrica ikinci, daha ince/eterik enerji merkezini, kalbi yöneten kalbi kavradiniz. Bu sizi dünya üzerindeki Ilahi Amaciniz ile birlestiren çakradir. Ve hala, ulasabileceginiz daha yüksek bir kanal vardir. Üçüncü ve son kalp “Kutsal Kalp” olarak adlandirdigimiz kalptir. Simdi dikkatimizi verecegimiz kalp burasidir. Sizin gerçek çagriniz burada yatar, çünkü onun getirdigi armaganlar kalan her seyi asar. O, “Gücün Tahtidir”, tüm evrene giris kapisidir.

Bu, üç kalbinizin dogasini nasil anlayabileceginizdir : Ilki fiziksel olan her seyi yönetir ; ikincisi veya eterik kalp spiritüel seyleri yönetir ; üçüncüsü veya Kutsal kalp basitçe her seyi yönetir. O, sizi tüm realite ile birlestiren köprüdür.

Kutsal Kalbinizin aktivasyonu tüm varliklar ile birliginizi kavramanizda son adimdir. Bu gerçekte, onun ilksel fonksiyonudur. Bunu kavradiginizda, tüm düsüncelerin paylasildigini bilirsiniz ve o zaman neşeyle sizin Ben’inizi Insanligin en yüksek hizmetine götürürsünüz. Buna daha asagidaki kalp ile, bahsettigimiz eterik veya ikinci kalp ile ulasilamaz. O hala imgelemenizde yarattiginiz dünyaya baglidir, ancak Tanri’nin Kalbinde ve Zihninde asla gerçek olmamistir. Farki anliyor musunuz ? Simdiye kadar bu rüya içinde yasamayi seçtiniz ve daha asagidaki kalbin fonksiyonu sizi bir dünyadan bir sonrakine , gölgelerin ve sislerin dünyasindan saf Isiga götürmek içindir. Bir kez orada oldugunuzda, daha yukarisi veya Kutsal Kalp sizin rehberiniz olur. O sizi bastan çikarmaz, çünkü bir kez açildiginda o zaman simdi imgeleyemeyeceginiz bir sekilde özgür olursunuz. Paylastigimiz Kutsal Kalp içinde yasamayi ögrendiginizde, benim yanimda durdugunuzu kavrayacaksiniz ve rüyalarin dünyasi sifa bulacak.

Birlikte yürüdügümüz basit bir yoldur, çünkü bunu asiri komplike etmek sadece daha büyük karisikliga neden olur. Misyonumuzun önceden tamamlandigini bildirerek basliyorum. Ancak, simdi inancimi paylasmayi ögrenmelisiniz ve bunu yapmak için katlanmamiz gereken bir işlem vardir, bunun amaci niyetinizi farkındaliginiz ile birlestirmektir. Sizin önceden benim yanimda durdugunuzu söyledigimde anlatmak istedigim budur. Sizi orada algiliyorum, ancak siz kendinizi algilamak zorundasiniz. Bundan dolayi, gerçeklesmesi gereken tek degisim alginizdaki veya farkindaliginizdaki degisikliktir. Misyonlarimizin birlesik oldugunu farkettiginizde, o zaman tamam olacak.

Bugünün amaci uyanmaktir, o zaman Kutsal Kalbinize inisiye olursunuz. Onun pozisyonunu tespit ederek baslayalim. Belki üzerinde Ilahi Alev ile fiziksel kalbi gösteren “Isa’nin Kutsal Kalbinin” resimlerini görmüssünüzdür. Ilahi Alev gerçek Kutsal Kalptir, daha asgiaki bölüm normalde “Kalp Çakrasi” olarak adlandirilanin sembolik temsilidir. Kutsal Kalp çogu zaman üç katli alev olarak canlandirilir ve her bir alev kalbi tamamen açik olan bir kişideki niteliklerin sembolüdür. Ilk alev cesaretin veya güçlenmenin rengi olan mavidir. Ikincisi bilgeligin rengi olan saridir. Üçüncüsü kosulsuz sevginin rengi olan pembedir. Bu alevler birlesip bir araya geldiginde, mor renk olurlar veya dönüsümün atesi. Eski ben gider ve siz sadece gerçek ile kalirsiniz. Ben misyonunu Cennet’te ve dünya üzerinde tamamlamak için yasar. Oldukça basit olarak, sizin simdi burada olmanizin nedeni budur.

Alevi tutusturmak:

Simdi gerçek fonksiyonuna hizmet etmeye baslamasi için sizin Kutsal Kalbinizi inisiye edecegiz. Önce bu tanimlamayi okuyun, sonra geriye dönün ve onlari yapabildiginiz kadar takip edin. Bu imgelemenin amaci fiziksel ve eterik bedenleriniz içinde içerilen enerjiyi kullanmak, sonra bu enerjiyi daha üst kalbinizde tutusturmaktir. Onu bir gaz sobasi olarak düsünebilirsiniz. Önce gazi açin, sonra küçük bir alev tüm ateşi tutusturur. Simdi enerji ile dolusunuz, bazilariniz ona iyi veya pozitif diyebilir, digerleri kötü veya negatif oldugunu düsünebilir. Realitede iyi veya kötü, pozitif veya negatif enerji olan hiçbir sey yoktur. Sadece düsünceleriniz bu sekilde ortaya çikmasina neden olur ve bu düsünceleri salivererek veya düsüncelerin arkasindakileri hikaye ederek,tüm enerjiniz ile çalısma yetenegi kazanirsiniz. BU, bu egzersizin amaci olacak.

Adim Bir:

Bu egzersizin ilk bölümü enerjinize hikaye eklenmedigi zamani kavramaniza yardim edecek, bu ayni hissedilir. Gözleriniz kapayarak ve gevseyerek baslayin. Büyük nese, yasaminizdaki en mutlu ani deneyilediginiz bir zamani hatirlayin. Bunu en ince detayina kadar hatirlayin ve bunu yaparken, o zaman hissettiginiz duygulari hissetmeye çalisin. Olayi tekrar yasadiginizi imgeleyin. Etrafinizdaki insanlari görün ve dinleyin. Duygulari yapabildiginiz kadar güçlü hissetmek için kendinize izin verin. Simdi enerjiyi bedeninizde en güçlü hissettiginiz yere dikkat edin. Belki o kalbinizdedir veya orta – bölgenizde. Orada bir isik topu imgeleyin ve duyguyu tetikleyen hikayeyi tutmaya devam ederken, ellerinizi o noktaya yerlestirin. Isik topunun kendisini ellerinize ekledigini bilin, birkaç saniye sonra, eger önceden kalbinizde degilse (o bölge kalbiniz degilse) elinizi enerji topu daha asagidaki kalbinizin içinde olana dek hareket ettirin.

Adim Iki:

Simdi hikaye zihninizden tamamen uzaklassin ve bunu yaparken, enerjinin herhangi bir sekilde degisip degismedigini görün. Güçlü sekilde titresen isik topu, birakin bir süre kalbinizde kalsin. Simdi ellerinizden birini direkt olarak digerinin üzerine kaldirin. Bunu yaparken, enerjinin bir kismini Kutsal Kalbin durdugu bölgeye çektiginizi imgeleyin. Simdi o alev olmadan gaz saliveren bir brülör gibi. Birakin üst kalbinizin etrafindaki bölgeyi doldursun, saf sevginin toksik olmayan gazi ile. O enerjinin ta basindan varis yeri idi, çünkü o daima insanliga hizmet edecegi yere gitmeyi arar, tipki sizin en büyük nesenizin dünyada kendini ifade etmeyi aramasi gibi. Bu enerjinin Kutsal Kalbinizi tamamen doldurdugunu hissedin.

Adim Üç:

Kutsal Kalp üç – katli alevinin ateslenmesi niyetinizi belirtmek kadar basittir. Yaratmak ve yikmak için tüm güç size verilmistir, ancak simdi onu ustalikla kullanmayi ögrenmelisiniz. Elinizi üst kalbin üzerinde tutarken, bu iki sözcügü söyleyin ve onlari söylerken onlarin sizin en gerçek isiginizi atesledigini bilerek derin nefes alin. Simdi tüm gerekli olan niyetinizdir.

“O yapildi.”

Evren’e EVET dediniz ve kalbiniz simdi canli. Bundan sonraki üç gün bu hayata daha çok odaklandikça, onun etkilerini daha çok hissedeceksiniz. Bu yeni dogmus bir çocuk gibidir, güçlü ve parlak sekilde büyüyebilmesi için onu beslemeniz ve doyurmaniza gereksinimi var. Bir sonraki derse kadar bu sizin görevini olacak. Sonra, kalbinizde önceden bilinen zihniniz ile anlayabileceginiz daha fazlasini paylasacagiz.

Sizinle haz duyuyorum.

Kardes

James Twyman’den ;

KUTSAL KALP DERSLERI

DERS 2

Çocuklar sizi yeni bir dünyaya götürüyor, sizin her zaman bildiginiz bir dünya. Tekrar yakalamayi ögrendiginiz onlarin masumiyetidir, bu masumiyet sizi asla terketmedi. O saklidir ve izole edilmistir, ama yasamin armagani ölümünüzde bile sizi terketmez.Masumiyetinizi ebediyen güvende tutan budur. Yasam sizin vasitaniz ile kavranir ve simdi yaratilmis oldugunuz safliga geri dönmeyi seçmenizin zamanidir. Onu simdi kucaklayin ve Kutsal Kalbiniz tüm dünyaya isisin (ışık yaysın).

Ruhunuzun her seyi bedeninizde yansir, dünyanin kitlesel bilinçliligindeki her seyin dünyada yansimasi gibi. Dogdugunuz zaman Ilahi Armaganlariniz bu Tapinak (beden) içinde mükemmel dengede yansitilmistir. Çok – boyutlu olarak iletisim kurma, kendinizi tüm yaratilmislarin ruhu içinde görme ve sevginizi sunma yeteneginiz vardi, verdiginiz bu sevgi size her zaman geri sunulurdu. Ama, zamanla etrafinizda yasaminizin ifadesini sinirlamak için yapilmis yasalara dayanan yeni bir dünya kuruldu. O zamana dek, , sizin dogal iyilesmenizi ve armaganlarinizi kontrol eden ve tesvik eden timus (thymus)olarak adlandirilan bir bez içinizde güçlü idi. Bu sözcük parçalandigi zaman “thy” ve “mus” ; “mus” “muse” un kisaltilmisi veya “ilham veren/vahyeden”, onun varliginin armagani ilham edilir, açiklanir. Ama o zaman onun sundugu ilhami dinlemeyi durdurdunuz ve timus büzülmeye basladi. Çoğu yetiskinde onu bulmak zordur, çünkü siz çocuk iken ona akan ve ondan akan enerji artik kesildi.

Timusu uyandirmak Kutsal Kalbi uyandirmanin fiziksel karsiligidir. Çocuklar bugün sizi yönlendiriyor, çünkü onlarin ilhami hala güçlü ve siz bu güce içgüdüsel olarak çekiliyorsunuz. Bu çocuklar, hastalik, aci ve ölüm tarafindan baskin olan bir dünyanin onlar için belirlemis oldugu yolu almiyorlar. Onlar farkli bir yol seçiyorlar ve siz yeni bir dünyaya giderken onlari takip edeceksiniz. Ve siz bunu yaparken, timus, veya Kutsal Kalp tekrar uyanir ve sizin fiziksel bedeninizin içinde büyür. O zaman bir köprü kurulur, sizi masumiyetinize geri götüren bir köprü. Siz köprüyü geçeceksiniz ve tüm sevdiklerinizi sizinle birlikte getireceksiniz. Bu meditasyonun gerçek amaci budur.

Simdi, içinizdeki Kutsal Kalp yeniden ateslendigi için, alevi güçlü tutmaliyiz. Bunu gerçeklestirmek için iki yöntem sunacagim, ilki fiziksel ve ikincisi spiritüel.

Üç parmaginiz ile daha üstteki kalp alanina (timus bölgesi) nazikçe ulasin, onun içindeki aleve odaklanin. Elle vurma ile birlikte bu imgeleme, bu enerjisel merkeze enerji çeker ve iki dünya arasinda bir baglanti kurulur.. Bu size bahsettigim köprüdür ve uyanmis Kutsal Kalp sizi oraya götüren yol olacaktir. Bu talimatlati günde birkaç kere uygulayin ve daha önce hissetmediginiz bir enerji akisi hissetmeye baslayacaksiniz. Sizi ikinci adima götüren bu akistir.

Bundan sonraki üç gün, günde en az bir saat kendinizi digerlerindeki Uyanmis Kutsal Kalbi “Görmeye” teslim edin. Bu uygulamanin faydalarini asiri vurgulayamam. Eger siz gerçekten kendinizin uyanmis oldugunu bilmek istiyorsaniz, digerlerini uyanik olarak görün, bunun karsiti olan herhangi bir olaya bakmaksizin. Vermeye istelkli olmadiginiz bir armagani alamazsiniz, aksi taktirde siz hala zihninizi “egonun ayrilik teorisine” zorluyor olursunuz. Bu gerçek degildir, çünkü sadece Tanri’nin Sevgisi ebedidir. Eger günde bir saat bunu digerlerinde görmeye harcarsaniz, o zaman hem daha üstteki hem de daha asagidaki kalp simdiye kadar bildiginiz her seyin ötesine genisler. O zaman yürüdügünüz yolu bilirsiniz ve bu kutsal farkediste birlikte dururuz. Bununla ilgili herhangi birine bir sey söylemek zorunda degilsiniz, gerçekte bunu yapmamaniz daha iyidir. Sadece verin. Sadece sevin. O zaman kendi Kutsal Kalbiniz Isik ile patlar, sizin Yuvaniz olan Isik.

Birlikte yürüdügümüz bu yolun basit oldugunu söyledim, ama bunlar ayni zamanda simdiye dek atmis oldugunuz en önemli adimlardir. Simdi sizin yardiminizi bekleyen her seviyede uyanmis varliklar vardir ve siz bunu sadece kalbiniz tüm dünyayi kapsadigi zaman ögreneceksiniz. Sonunda, üçüncü derste Kutsal Kalbiniz vasitasi ile Ilahi Iletisimin son adimini atacagiz ve o zaman bize katilabileceksiniz. Gereken sadece bir tek sey var. Dinlemeyi ögrenene kadar isitemezsiniz. Bunun için biz buradayiz ve bu nedenle bu size sunuluyor. Bu ani bu görevi tamamlamak için seçin. Biz sizi simdi bekliyoruz.

Kardesiniz.

DERS ÜÇ

Kalbiniz ve zihniniz ile Sefkatin Ilahi Akisini birlestiren sizi çevreleyen bir enerji alani vardir. Yasamlarimizda, bu alani hissedebildigimiz, sonra aldigimiz bilgiyi çevirdigimiz anlar vardir. Bu siz doğada iken veya derin meditasyonda iken gerçeklesebilir. Aniden kalbiniz açilir ve basitçe bir seyi “BILIRSINIZ” veya belki HER SEYI bilirsiniz. Bu akisin farkinda olmamaya alistiniz, alginin uyusturucu etkisi nedeni ile ve gerçeklerden saklanmak için yarattiginiz dünya nedeni ile. Zaman simdi, bu dünyada simdiye kadar dikkatinizi zapteden yarattiginiz her seyi unutacaginiz, bu aliskanliklardan vazgeçeceginiz bir araç oluyor, sizin gerçek arzunuz olan ve benim de sizin için istedigim Sefkatin devamliligini deneyimlemek için. Bu Ilahi Iletisim bu derslerin gerçek hedefidir ve o sizin Kutsal Kalbinizin fonksiyonudur. Simdi bu enerji merkezini açtiginiz için dünyaya gelmenizin nedeni olan Kutsal Görevi gerçeklestirebilirsiniz. Ve bu görev nedir ? Kim Oldugunuzu Bilmek ! Diger nedenler orada olabilir, ancak Tanrı’nın Zihninde ve Kalbinde sizin için güvenle saklanmakta olan gerçegi bilmektir. Bunu bildiğiniz zaman, onu verebilirsiniz. Asil hedef sizden ayri oldugunu algiladiginiz digerleri ile iletisim kurmak degildir, sizinle hiçbir ayrilik olmadigini kavramaktir. Bu bilgi sizin oldugunda, sizin rolünüzün ve Tanri’nin rolünün ayni oldugunu kavrarsiniz. Siz, onlari kalbinizde tutarak tüm varliklara sefkat sunmak için buradasiniz. Bu yapildigi zaman, Ilahi Iletisim dogaldir. O sizin erismek için odaklanacaginiz bir sey degildir, ancak basitçe OLDUGUNUZ bir seydir.

Simdi, Kutsal Kalbinizi açtiginiz ve aktive ettiginiz için, bu ulasilirdir. Iletisim Bilmenin anahtaridir. Ancak, ulasmaya odaklandigimiz iletisimin seviyesi ile ilgili berrak olmak önemlidir. Insan varliklar birbirleri ile konustuklarinda iletisim hiç gerçeklesmez. Amaç zihinlerin fikir ve his istiraki olabilir ve zihninizde tuttugunuz kavramlar akisi sinirlar. Bu iletisimin illüzyonudur, çünkü kavramlar diger kavramlar ile iletisim kuramaz. Diger zamanlarda, kalpten kalbe iletisim kurmaya tesebbüs edersiniz ve tuttugunuz korkular sizi özgür kilmayi engeller. (Yüksek kalbi aktive etmenin nedeni budur, çünkü korku tarafindan esir tutulmaz). Iletisim alginin dünyasi içinde imkansizdir, çünkü sonuçta, kim oldugunuzu inkar etmek için yarattiginiz bir dünyadir. Kendinizi herhangi bir seyden ayri olarak algiladiginiz sürece, gerçegi inkar edersiniz. O zaman, Ilahi Iletisim kim oldugunuzu bilmekten ileri gelir ve bu dünyanin içeriginde gerçeklesemez.

Ve ikamet edebileceginiz bir baska dünya vardir, Tek Kalp olarak, sizden ve etrafinizdan simdi bile akmakta olan Ilahi Akisin tam bilincinde iletisim kurabilileceginiz bir dünya. Kutsal Kalbiniz sizi bu dünyadan bir sonrakine götüren köprüdür ve siz hiç hareket edinir görünmezsiniz, Tanri’nin yaptigi gibi iletisim kuracaksaniz bu atmaniz gereken adimdir. Bu simdi sizin amacinizdir – TANRİ OLARAK ILETISIM KURMAK. Bu simdi size fazla abartili gelebilir, ancak sizin ruhunuzu tatmin edecek tek seydir. Kutsal Kalbinizi önceden açtiniz ve inisiye ettiniz ve böylece bu fonksiyonu gerçeklestirmek için gereksinim duydugunuz her seye sahipsiniz. Simdi, yapilacak seyi basitçe yapmalisiniz ve Gerçek Dünya basitçe kendi kendine üstüne alir. Simdi Huzurun Kalbine girmenin zamanidir.

Kutsal Kalbiniz vasitasi ile iletisim kurmanin iki yöntemi vardir. Onlar gerçekte aynidir, ancak uygulama için onlari ayiracagiz. Birinde ustalastiginizda, herhangi bir fark görmeye gereksiniminiz olmayacak. Ikisini de uygulamanizi ve ögrendiginizi paylasmanizi öneririm. Uygulama Kutsal Kalbin fonksiyonunu güçlendirmenin anahtaridir, o zaman bütün bir spiritüel yol olur. Bu yöntem vasitasi ile birbiriniz ile iletisim kurmayi ögrendiginizde, varliginizin kaynagi ile direkt olarak iletisim kurma yeteneginiz gerçeklesir.

Yöntem Bir: Sevginin Iletisimi

Bir kisi seçin. Zihninizin emirlerini degil, iletisimi farkli olarak anlayan kalbinizin emirlerini takip edeceginizi hatirlayin. Tutmus olabileceginiz ve açik bir zihinle gelen tüm önyargilari bir kenara birakarak baslayin. Geçmisinizden herhangi bir düsünceyi tasimayin, çünkü onlar burada size hizmet etmez. Sevgi ile iletisim kurmaya açilan kalp ne yapilacagini ve nasil basarilacagini tam olarak bilir. Seçtiginiz kisinin sizin eyleminiz ile ilgili bir sey bilmesine gerek yok. Bu sizin sundugunuz bir kutsamadir ve bütünlesme sorunu yoktur, gerekli oldugunu hissetmedikçe onlara anlatmaya gerek yoktur. Gözlerinizi kapayin ve onun önünüzde durdugunu imgeleyin. Onlari ful Isik içinde, Sevgi ile dolu ve bu sefkatle titresiyor olarak imgeleyin. Bu sizin içinizde daha derin bir açilmayi tetikler, çünkü onu kendiniz almadan siz bir sey veremezsiniz, özellikle Tanri’nin Huzurunu. Onun fiziksel olarak önünüzde oldugunu görün ve yüksek kalbinizi onunkine baglayan bir Isik kordonu imgeleyin. Bunu yaparken, Kutsal Kalbiniz içinde duran mor bir kristal imgeleyin. Çakranin alevini göreceksiniz ve sonra bu alev içinde veya etrafinda kristali göreceksiniz. Bir sonraki adim derin, yavas bir nefes almaktir ve siz bunu yaparken, o kisiyi kristalin içine çekin. Ayni kisiyi önceden oldugu gibi ayni imgeleyin, ama simdi sizin içinizdedir, Kutsal Kalbinizin içinde. Iki kalp arasinda hiç bosluk yok. Onlar ayni. Iki kalp bir oldu ve böylece bu Birlik içindeki Ilahi Iletisim dogal ve kolaydir. Bunu bilin. Bunu hissedin. Kalbinizden akan Isik dalgalarini hissedebilirsiniz. Ne hissederseniz hissedin, bilin ki bu dogaldir ve her seyden çok, KUTSALDIR. Bu kutsalligi ne kadar çok görebilirseniz, Isik veya Ilahi Iletisim diger kisiye daha çok akar. Onlar bu sevgiyi hisseder, bilinçli olarak nereden geldigini bilmeseler bile. Bu önemli degildir. Önemli olan tek sey sizin onun nereden geldigini bilmenizdir. Siz simdi kaynaksiniz. Bu, dogmadan önce sizin seçtiginiz fonksiyondur.

Yöntem Iki : Düsüncelerin Iletisimi

Ikinci yöntem direkt olarak diger kişi ile düsünce ile iletisimini saglayacak. Imgeleme ilk metotla hemen hemen aynidir, fark diger kisinin bunun farkinda olmasi ve buna katilmasidir. Ayni odada veya dünyanin baska bir yerinde olmaniz önemli degildir. Egzersizi ayni anda yapiyorsaniz ayri yerlerde olmak önemli degildir. Üç dersi de okumus olan bir kisiyi partner olarak seçin ve her ikinizin de enerjiye odaklanacaginiz bir zaman belirleyin. Önceden yaptiginiz gibi partnerinizi önünüzde imgeleyin. Derin bir nefes alin ve partnerinizi kristal kalbe çekin. Ilerlemeden önce, bir digeri ile mevcut olarak birkaç dakika geçirmeyi paylastiginiz sevgide birlesin. Sonra, hazir oldugunuzda, partnerinize vermeye niyet ettiginiz tek bir sözcük seçin. Sözcügü vermeyi istediginiz ve almayi seçtiginiz özel bir armagan olarak tanimlayin. Sunlar örnek olabilir : Sevgi, nese, huzur.Simdi sözcügün ve sözcügün arkasindaki hissin ikinizin kalbini birlestiren Isik kordonundan yolculuk ettigini imgeleyin ve sonra mesajin alinmis oldugunu bilin. Daha emin olmaniz çok önemlidir, onun arkasina daha çok enerji katmis olursunuz. Bir süre sonra tam bir cümleyi veya fikirleri göndermeyi uygulayabilirsiniz. Meditasyonu bitirdiginiz zaman, partnerinizi arayin ve notlarinizi karsilastirin. Tamamen dogru olmadan önce birkaç deneme yapmaniz gerekebilir veya kendinizi sasirtabilir mükemmel bir basariya ulasabilirsiniz. Bu teknikte bir kisi ile usta oldugunuz zaman, digerleri ile daha basarili olursunuz. Baskalarina sundugunuz bu armagan benim size sundugum armagandir. Daha önce bir çok kez sizinle bu sekilde iletisim kurdum ve simdi Çocuklar (Psisik Çocuklar) büyük islerini tamamlamalarina yardim etmeniz için size ulasiyorlar. Siz simdi bunun bir parçasisiniz ve onlarin iletisim kurdugu gibi iletisim kurabilirseniz oynadiginiz rol daha büyük olacak. Bu, bunu tamamlamayi seçtiginiz andir.