LİGHTARİAN ANGELLİNKS (Melek Bağlantıları)

Yazdır Yazdır 

LIGHTARIAN ANGELLINKS ™

 En Yüksek Melek Alemleri ile Eşsiz Rehberlik Bağlantısı

 Beş Lightarian Melek Bağlantısı, sizin için bir Seraf (Serafim’in bir üyesi) ve dört Başmelekten oluşan “A – Takımı” olarak adlandırdığımız melek grubu enerjisinin beş üyesinin her biri ile daimi enerjisel bağlantılar yaratır… bu beş melek varlık kendilerini, AngelLinks (MelekBağlantıları) uyumlamalarını alan herkes ile kişisel olarak ve güçlü şekilde çalışmaya adadılar. AngelLinks vasıtası ile, onların odağı yaşamınızda koşulsuz sevginin, yargılamamanın, cesaretin, güzelliğin ve sevincin saf meleksi niteliklerini cisimlendirmenize ve genişletmenize yardım etmektir. Sağlanan bu beş büyük meleksi niteliklere ilave olarak, her bir melek varlık, diğer özel şekillerle sizin için bir rehber olacak….örneğin eterik alemlere yolculuğunuzda size yardımcı olmak, ilahi şifa ile sizi desteklemek, gelecek zamanlara “yolunuzu ışıklandırmak”, yaratıcı ifadenizi canlandırmak/teşvik etmek ve iletişimlerinizi daha etkili yapmak !

Sizinle daimi enerjisel bağlantıları vasıtası ile, Seraf Rose Aura ve Başmelek Mikail, Rafael, Uriel ve Cebrail’in “A – Takımı” saf meleksi niteliklerini yaşamınızın tüm alanlarında somutlaştırırken ve genişletirken melek ilhamı ve desteği sağlayacaklar.

  •  Koşulsuz sevgi için Seraf Rose Aura’nın AngelLink’i … Serafim olarak adlandırılan Melek Alemlerinin en yüksek seviyesinden, adı Rose Aura olan bir Seraf, insanlığa en saf koşulsuz sevginin meleksi niteliğini yaymak için ileri adım attı. Onun sizinle AngelLink (MelekBağlantısı) bağlantısı vasıtası ile, “koşulsuz sevgisinin melek alevi” sizin kalp bölgenize yerleştirilir, sizin enerji alanlarınızdan yayılır ve sonra deneyiminizin tüm alanlarına dalgalanır. Daha sonra, Rose Aura, kalbin tüm konularında size yardım etmek için bir Melek Rehber olarak sizin “eterik geri planınızda” çalışıyor olacak…özellikle ben’in ve diğerlerine karşı koşulsuz sevginin genişletilmesinde. Seraf Rose Aura AngelLinks Başmeleklerin enerjisel seviyesine “lightarian giriş kapımızı” temsil eder ve diğer Melek Bağlantılarını almak için ön koşuldur.

 

  • Dört Başmelek AngelLinkleri (Melek Bağlantıları)… Rose Aura bağlantınızı aldıktan sonra, Başmelekler Mikail, Rafael, Uriel ve Cebrail ile daha özelleştirilmiş eterik bağlantılar yaratmak için ilave AngelLinkler mevcuttur. Aşağıda Başmelek AngelLinkleri (MelekBağlantıları) ile ilgili bilgi bulacaksınız.

AngelLinklerin tümü sizin için Melek Alemlerinin üyeleri ile olağanüstü bağlantılar yaratmak için dizayn edilmiştir…insanların uzun zamandan beri deneyimlemekte olduğu melek temaslarından daha derin bağlantılar.

 Seraf Rose Aura ve Başmelekler ile bu bağlantıların özellikle ince – ayarlı, oldukça yüksek titreşimli ve sürekli doğada olduğunu görüyoruz..birçok bireyin önceden (zaten) Meleklerle sahip olduğu geleneksel “telepatik ve eterik etkileşimleri”nden çok farklı. Bizimle bağlantıları için bir temel olarak (1) ince – ayarlı, (2) yüksek titreşimli ve (3) daimi olan bu niteliklerle, bu melek enerjileri koşulsuz sevgi, yargılamama, cesaret, sevinç vs enerjisel temaları ile ilgili olarak bizi daha etkin olarak destekleyebilir. Bu MelekBağlantılarının her biri sizin ve bu melek varlıkların birlikte daha güçlü şekilde çalışmanızı sağlayan yeni, direkt ve daimi bir bağlantı yaratmak için, enerji alanlarınız içinde çok özel bağlantı kurar.

Dört Başmelek Bağlantıları

En Yüksek Melek Alemlerinden İlave Rehberlik Bağlantıları

Seraf Rose Aura ile ilk AngelLink bağlantınızı aldıktan sonra, Başmeleklerin dördü ile direkt ve daimi olarak bağlantınız için “enerjisel giriş kapısı” açılır…günlük yaşamınızın enerjisel deneyimine ilave melek nitelikleri aşılamak için!

Başmelek Mikail’in Melek Bağlantısı : Yargılamama temasına odaklanan ve eterik alemlere yolculukta (telepati, kanal olma, bilinçli eterik (astral) seyahat vs vasıtası ile) size yardımcı olmaya odaklanan Mikail, Melek bağlantısını sunmak için ileri çıkan ilk Başmelek idi. Rose Aura Melek Bağlantısı vasıtası ile “kalp bölgesinde melek alevi”nin tutuşturulmasına benzer şekilde, Başmelek Mikail MelekBağlantısı için olağanüstü bir vizyon aldık.  Bu, Mikail’in insanların enerji alanlarına aşılamayı dilediği taç çakranın en saf enerjilerinin sembolik bir temsilidir (tasviridir). Kullanılan sembol hale’dir (ışık halkası)!. Bu durumda, o yaşamınızın tüm alanlarında yargılamamanın deneyimini kolaylaştıracak eşsiz zihinsel saflığın meleksi bir halesidir. O ayrıca Başmelek Mikail’in sizinle bağlantısının ve eterik alemlere melek rehberiniz olarak hizmet etmek için önerisinin sembolik bir hatırlatıcısı olarak hizmet eder.

 Başmelek Rafael’in Bağlantısı: Başmelek Rafael meleksi cesaretin ve ilahi şifanın aşılanması ile bizi desteklemek için ileri adım attı. Onu “Aydınlatıcı” olarak adlandırıyoruz, çünkü o ayrıca yaşamınızda “yolunuza ışık” getirmenizde size yardım etmek için bir “Melek Işığı Meşalesi” sunuyor! Bu MelekBağlantısı vasıtası ile Rafael’in yardımı ile, meydan okumalardan ve engellerden daha etkili olarak kaçınabileceksiniz…ve ayrıca  önünüzdeki fırsatları ve spiritüel ödülleri daha berrak olarak göreceksiniz. Siz geleceğinize doğru yolunuzu daha iyi aydınlatırken, ilahi, meleksi cesaretli eylemin bir hissi size daha çok doğal olarak gelecektir. Başmelek Rafael’in MelekBağlantısı ayrıca şifa sürecinizde sizin için destek sağlayacaktır. O, “ilahi şifacı” olarak bilinir ve onun MelekBağlantısı vasıtası ile, Rafael içinizdeki “ilahi şifacıyı” keşfetmenize yardım eder.

Başmelek Uriel’in Bağlantısı: Başmelek Uriel yaratıcı ifade için yeteneklerinizin canlandırılması vasıtası ile güzelliğin eril yönünü ve minnettarlığın daha yüksek bir hissi vasıtası ile “güzelliğin dişil yönünün” deneyimine izin veren meleksi güzelliğin aşılanmasını bize sağlamak için ileri adım attı. Bu MelekBağlantısı vasıtası ile, Uriel düşündüğünüz, söylediğiniz ve yaptığınız her şeyde güzelliği ifade etmek için yeteneklerinizi zenginleştirerek size yardım edebilir. O ayrıca bir çok şekillerde sanatsal ifade için yaratıcılığınızı ve ilhamınızı canlandırmaya yardımcı olabilir. Başmelek Uriel ile bu MelekBağlantısı için, bize verilen sembol kalp bölgenize eterik olarak yerleştirilen, sizinle bu bağlantının bir hatırlatıcısı olarak hizmet eden “kalp – şeklinde bir armağan kutusu”dur. Kalp bölgesi hem içeriye doğru hem dışarıya doğru güzelliğin ve yaratıcılığın akışı için büyük bir portaldır. Bundan dolayı, metaforik olarak, kalbinizdeki bu meleksi “armağan kutusu” Uriel’in güzellik, minnettarlık ve yaratıcı ifade enerjilerini tutacağınız yerdir.

Başmelek Cebrail’in Bağlantısı: Başmelek Cebrail’in odağı sevinç/neşe ve iletişimler üzerinedir! Bu MelekBağlantısı vasıtası ile, Cebrail bizim için çok büyük miktarda bulunan mevcut sevinçleri farketmek ve deneyimlemek için ve günlük yaşamlarımızda sevincin/neşenin yeni ve heyecanlı seviyelerini tezahür ettirmek için bize zaman ayırmamızı öğretir. O size “kalbinizin şarkı söylemesini sağlayan” şeyleri bulmanıza yardım edebilir ve sevincin az olduğu görüldüğü zamanlarda ilahi içsel gücünüzü ve ilhamınızı sunar. Cebrail ayrıca, İlahi olan için büyük iletişimci (mesajcı) olarak bilinir. Bu nedenle o, dışsal günlük yaşamınızda etkili iletişimler için pratik destek sağladığı kadar, özellikle “bilmenize” ve sezginize erişmeniz için içsel iletişimlerinize yardım edebilir.  Mesajcı/iletişimci olarak rolünde, Cebrail ayrıca iyi haberlerin ve bilgilerin bildiricisi ve müjdecisi olarak hizmet eder. O, bu zamanda küresel – insan enerji sistemimize akmaya başlayan özel yeni enerjilerin müjdecisi olmak için öne çıktı…hepimizi bir sonraki spiritüel tekamülsel sıçramaya tamamen hazırlamak için.

Başmelekler ile bu dört uyumlama – temelli bağlantı herhangi bir sırada ve sizin için uygun hissettiren aralar ile alınabilir. Bunlar, Seraf Rose Aura MelekHattı gibi aynı şekilde başkaları ile paylaşılabilir. Lütfen Rose Aura Melek Bağlantısının Başmelek AngelLinkleri almak için ön koşul olduğunu unutmayın.

Siz Melek Bağlantısı uyumlamalarını aldıkça ve bu bağlantıların her birinin faydalarını deneyimlemeye başladıkça – önce Seraf Rose Aura ile ve sonra dört Başmelek ile – sizi spiritüel yolculuğunuzda güçlü şekilde desteklemek için çok etkili melek destek grubu tesis ediyor olursunuz.