- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

Maddenin Evrimi

Karbon Temelimizi Değiştirmek

Steve Rother kanalıyla

15 Kasım 2010

Boyutsal Kapılar

Bu odadaki enerji henüz değişti, çünkü boyutsal bir kapı açıldı. Birçoğunuz enerjinin değiştiği anda bunu hissettiniz. Bu uzayın genişlemesi gibi hissettirir ve bir süre devam etti. Vefat etmiş olan birilerini düşündüğünüz her seferinde veya perdenin diğer tarafında bir şey hissettiğinizde, vizyonunuzda bunu taşıdığınız an boyutsal bir kapı açılır ve onlar ordadırlar. Onların her an size erişimleri vardır. Bunu Dünya üzerindeki tüm varoluşunuzda deneyimlediniz, ama şimdi niteliklerin bazıları değişiyor. Buna hassassızlığınız çok daha büyük, bu nedenle bunu farklı seviyelerde algılayacaksınız ve bu boyutsal kapıyı nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Bu boyutsal kapı tam şimdi tüm Evrendeki çok sayıda diğer varlıklar tarafından kullanılmaktadır. Bu anda Dünya gezegeninde gerçekleşen şeyleri izlemek için kullanılmaktadır. Sevgililer, insanlığın tekamülünüzde bu noktada bu yükseklikte olacağı ile ilgili bir rüya hiç yoktu, hatta bunun bir işareti bile yoktu. Gerçekte, son birkaç haftada bile o kadar çok ilerlediniz ki, bazılarınızın sistemlerinin artık uymadığı görülüyor. Sizin için çok önemli olmasına alıştığınız şeyler, şimdi yeniden düşünülmek zorunda. Gününüzden keyif almak için düzenlediğiniz kalıplar veya tasarladığınız şeyler çoğu zaman aynı şekilde uymuyor, çünkü siz kendiniz için en büyük hayallerinizden bile daha hızlı ilerlediniz.

Bu nedenle evrendeki her varlık Dünya gezegeninde olup bitenler için alarma geçiyor ve onların çoğu izlemek ve burada olmak ve yardım etmek için boyutsal olarak geçiş yapabiliyor. Şimdi, bu geçişi yapmanıza yardımcı olmak isteyen birçok varlık var, çünkü siz buna o kadar yakınsınız ki; bunun gibi bir geçiş daha önce asla yapılmadı. Tüm evrende herhangi bir oyunda şu anda bu şekilde gerçekleşmekte olan bir geçiş hiç yapılmadı, bu nedenle sizin için heyecan ve vizyon var. Her günün her saniyesinde izlendiğinizi düşünmek sizi biraz rahatsız edebilir. Ben nasıl performans sergiliyorum? Bunun benim için anlamı nedir? Son zamanlara kadar bunun farkında değildiniz ve şimdi neden artık sırlar olmadığını anlayabilirsiniz. Bu ortamda yaşayabilmeniz için rahat olmak tam şimdi hepinizin önündeki iştir. Bu işinizdir, çünkü umduğunuzdan daha hızlı ilerlediniz, ama bu bir neşe işidir. O seviyeleri armonize etmek çaba gerektirse de, bunu seveceğinizi ve bunun sizin düşündüğünüzden daha hızlı Yuvaya getireceğini söylüyoruz. Bu, kendiniz için Dünya’da kendi cennet vizyonunuzu yaratmak için Cennet Yuvanın parçalarını getirmenizi ve bunları Dünya’ya demirlemenizi sağlayacak, çünkü siz kendi evreninizin merkezisiniz.

Armoni

Bu mesaj her biriniz tarafından işitilmekte. Aranızdaki bu armoni şimdi bundan sonra bunun evrenin ne kadar uzaklarına gideceğini belirler. Komşularınızla, dostlarınızla ve düşmanlarınızla oluşturduğunuz armoni sonraki adımlarınızı belirleyecek, çünkü insanlık sadece bireysel seviyede değil, ayrıca kollektif seviyede de geçiş yapıyor. İzlemek çok heyecan verici ve sizin de bu adımları atarken coşku dolu olduğunuzu ve biraz da korktuğunuzu, bunun nereye gittiği ile ilgili biraz korkulu olduğunuzu görüyoruz, çünkü nereye gittiği bilinmiyor. Yuvaya daha direkt giden bir yolda olamayacağınızı söylüyoruz. Tam şu anda olduğunuzdan daha iyi bir yerde olamazdınız, bu nedenle yapmanızı istediğimiz ilk şey bunu soluğunuzla içinize çekmeniz ve şimdiye dek geliştirdiğiniz ihtişamı sahiplenmenizdir. Bu, bu sonraki adımları atmak için herkesin elini tutacak, çünkü bireysel seviyede her bir insan için gerçekleşirken, aynı zamanda herkes için de gerçekleşiyor olacak.

Güzelliği Engelleyen Şeyler

Sadece Dünya gezegeninde değil tüm evrende titreşimin ve gelişimin birçok farklı seviyeleri vardır. Evrende Dünya’nın titreşiminin çok daha ilerisinde olan birçok oyunlar vardır. Ancak, bunların hiç biri bu titreşimsel yelpazede başlamadı veya hala fiziksel bedenlerde iken tamamıyla farklı titreşimsel bir yelpazeye ilerleyemedi ve tekamül edemedi. Normalde, yeni bir oyuna başlamak için ve onu sonraki seviyeye getirmek için Dünya ve onun sakinleri tamamen yok edilirdi. Ama işte siz bunun gerçekleşmesini beklemeden geçiş yapıyorsunuz. Bir kez daha her şeyi realitenize çektiniz, bu nedenle size bunun bazı etkilerinin ve güzellik ortaya çıkmaya başlarken izlenecek şeylerin ne olduğunu anlatmak istiyoruz. Şimdi sırlar tüm alanlarda uzaklaşmaya başlıyor. Bu bir ayarlamadır ve Dünya’da daha önce hiç olmayan bir güzellik zamanı getiriyor, bu nedenle bunun için kendinizi destekleyin, güçlendirin. Birileri sizi her günün her saniyesinde görebilseydi bu neye benzerdi? Pekala, bu gerçekleşiyor ve size hiç kimsenin bakmadığını düşündüğünüz zamanın, en güzel olduğunuz zaman olduğunu söylemek zorundayız. Bunlar kendinize kendinizi sevme izni verdiğiniz zamanlardır. Çoğu zaman diğer insanlara sunmak için üstlendiğiniz tüm karakter (kişilik) sizin kendi güzelliğinizi bloke ediyor. Bu nedenle, bununla çalışın ve bununla oynayın. Daha şeffaf olma yollarını arayın.

Bu bizi önemli bir noktaya getiriyor. Bunu anlamanın çok zor olduğunu biliyoruz, ama siz tanrısınız. Bu, tanrı olmak olarak algıladığınız şeyin ve tüm dinlerin özüdür. Sihirli olduğunu düşündüğünüz şeylerin hepsi sadece enerjinizin yansımasıdır ve şimdi bunu isteyerek nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz. Dünya’da sahip olduğumuz en büyük problem sizlerin egoya sahip olmanız ve ego size eğer tanrıysanız, tek tanrı olmanız gerektiğini söyler. Bunun doğru olmadığını çok hızlı bir şekilde göreceksiniz; işinizin sonraki seviyesi diğer tanrılar ile nasıl iyi geçineceğiniz ve onlara nasıl yer açacağınız ile ilgili olacak.

Enerjisel Emme

Fiziksel bedeniniz de kristalin bir yapıya doğru geçiş yapıyor. Bu fiziksel geçiş sadece karbon temelden silikon temele ilerleme değil, aynı zamanda doğrusu karbon elementi kendisini kristalin bir yapıya değiştiriyor. Buna ilave olarak, fiziksel beden tıp alanındaki hızlı teknolojik ilerlemelerden büyük ölçüde etkilenecek. Örneğin, insanların belirli bir etki üretmek için her zaman fiziksel bedeni güçlendirmeyi aradıklarını işaret edelim. Bugünlerde, vücut geliştiriciler ve bedenlerini geliştirmek için usulsüz şekilde steroidleri kullanan atletler hakkında dünya üzerinde bir bilinç sürüklenmesi var. İnsanlığın çok eski sırlarının çoğunu ortaya çıkaracak olan genetiklerin anlayışından sadece birkaç adım uzaktasınız. Enerjisel emme anlaşılacak ve fiziksel bedeni dengelemek için herkes tarafından kullanılacak. Etkili bir dağıtım yöntemiyle, dolgulara gereksinim yoktur ve steroidlerin etkileri bedene herhangi iz elementler olmadan enerjisel olarak girebilir. Fiziksel ve metafiziksel bilimler harmanlanmaya devam ederken, tıbbın birçok alanında büyük atılımlar için dünyadaki tıp dergilerini izleyin.

Birçok alanlar olmasına rağmen yalnızca birinden söz ediyoruz, ama bu tek alanı bir örnek için kullanalım. Atletler daha kuvvetli ve daha hızlı olabilmeleri için bedenlerini geliştirmek istiyorlar ve şimdi bunu dışsal etkiler olmadan yapmayı öğrendiler. Hatta bu genetik olarak da yapılabilir… daimi şekilde. Bu, kanun yapıcılarınızın ve atletlerin hile yapıp yapmadıklarına karar vermeye çalışan insanların çoğunun kafasını karıştıracaktır, çünkü insanlığın tümü şu anda yeniden tanımlanmakta. Fiziksel varlığınız gerçekte kim olduğunuzun özüne iniyor ve şimdi fiziksel beden içinde öz ruhunuzun daha fazlasını barındırabiliyor ve ara yüzey oluşturabiliyor. Yeni fiziksel bedenleriniz, kristalin karbondan daha fazla ışık taşıyabildiği şekilde daha fazla ışık taşıyacak.

Şimdi, ışığı daha önce olduğundan çok daha etkili şekilde taşıyabildiğiniz anlık bir tepkiye geçiyor. Bedendeki fiziksel değişimler Yuvaya bağlanma yeteneğinizi serbest bırakmaya başlayacak. Birçoğunuz bunu zaten hissettiniz. Birçoğunuz bununla farklı seviyelerde çalıştınız ve günlük çalışmanızda kullandınız ki bu çok güzeldir. Şimdi her zamankinden çok, odaklandığınız şey büyüyecek. Bu her zaman doğruydu, çünkü sizler yaratıcılarsınız, ama şimdi odaklandığınız şey çok hızlı büyüyecek, çünkü sizi kendinizden korumak için kullanılan at gözlüklerinin ve eski filtrelerin çoğuna şimdi artık gereksinim yok. İnsan olmanın ne ile ilgili olduğunun gerçek ihtişamını anlamaya başlıyorsunuz.

Kozmik Şaka

Siz bir yansımasınız. Tanrı sizin suretinizde yapıldı ya da siz tanrının suretinde yapıldınız ve bu kozmik şakadır. Bunu taşıyın, bunu dilediğiniz gibi kullanın, ama önce kendi mutluluğunuzun sorumluluğunu alın. En yüce varlık kavramlarınız yine gerçeği taşır, çünkü tanrı dediğiniz şey aslında her şeyin kollektif titreşimidir. Size keyif getiren ve yüzünüzü gülümseten neşe parçalarını, o küçük parçaları bulun. Bedeninizdeki her hücre yenilensin, çünkü bunlar sadece 2012’ye kadar değil sonraki yıllarda da hepimizin çalışacağımız parçalardır. Yeni dünyaya ilk adımları atarken ve insan varlıklar olarak yeni bir ortama evrimleşirken, bu her gün bir seferde bir parça gerçekleşecek. Şimdi gerçekleşen şey, bu şeylerin çoğunu peşin hüküm verdiğiniz dışsal etki olmadan içsel olarak nasıl yapacağınızı öğrenmenizdir. Bunun kısmen, tanrılar olduğunuz, içinize gidebildiğiniz ve kendinizi değiştirebildiğiniz için olduğunu bilin, çünkü sizler Yuvadan bir parça getirdiniz. Siz kendi bulmaca parçanızı masaya getirmeye hazır oluncaya kadar bir araya getiremeyeceğimiz bulmacanın bir parçasını getirdiniz. Şimdi öncesinden daha fazla bu gerçekleşmekte, çünkü enerji önceden hareket halinde. Siz önceden karar verdiniz ve zaten ilk adımları attınız ve sizinle çok gurur duyuyoruz.

Sanki zamanın çağları boyunca bu şekilde konuşmaktayız, ama insanların dinleyebilmeleri sadece kısa bir sürede oldu. Bunun yalnızca kulaklarınızla dinlemek olmadığını anlamanızı umuyoruz. Bu sadece bu yayını ya da Koruyucu vasıtasıyla konuşmamızı dinlemek değildir. Bunun yerine, kendinizi dinlemektir, çünkü yalnızca ona bir şans verirseniz ve o kapıyı açarsanız ruhunuzun direkt olarak sizinle konuştuğunu duyarsınız.

Sizden üç küçük hatırlatma ile ayrılıyoruz, çünkü bunları çok seviyorsunuz. En büyük onurla, birbirinize her zaman saygıyla davranmanızı istiyoruz. Sahip olduğunuz her fırsatta birbirinizi besleyin, destekleyin. Bunun güzel bir oyun olduğunu hatırlayın ve birlikte iyi oynayın.

Espavo.

The group

(Çeviri: Saffet Güler)

http://lightworker.com/beacons/2010/2010_11-EvolutionofMatter.php