MAHATMA ENERJİSİ MEDİTASYONU

Yazdır Yazdır 

Evrende bağlanabileceğimiz görkemli enerjiler vardır. Bedenlerimiz radyo setlerine benzeyen harika enstrumanlardır, eğer nasıl yapılacağını bilirsek evrendeki herhangi bir enerjiye bağlanabiliriz.

Örneğin, bir çok insan öğrenmek için ya da çoğu durumlarda bu çok özel enerjiye nasıl uyumlanılacağını hatırlamak için “reiki enerjisine” inisiye olur. Kendimize o kadar çok gereksiz istiraplar getirdik ki, kendimizi iyileştirmeyi öğrenmek aşırı derecede önemli oldu.

Hepimiz için elde edilebilir olan, “Mahatma Enerjisi” olarak adlandırılan, ayrıca Sentezin Avatar’ı olarak bilinen bir başka çok güçlü şifa enerjisi vardır, eğer düzenli olarak çağırırsak bu enerji Spiritüel Yükseliş yolumuzu bin kat hızlandırır. Gandi’ye hayran olanlar Mahatma’nın büyük Ruh anlamına geldiğini bilir. Bu Özel enerji gezegendeki istisnasız her insan için elde edilebilirdir. Bu enerji sizin için elde edilebilirdir. Eğer bu enerjiye erişmek isterseniz veya herhangi bir spiritüel yardıma ihtiyacınız varsa, kalbin ve zihnin samimiyeti ile istemelisiniz – Spiritüel Yasa.

Mahatma enerjisi, 1987’de Dünyada çok özel bir olay olan Harmonik Uyumlanma sırasında, Uluhiyetten direkt olarak gelen eşsiz İlahi bir dağıtım vasıtası ile tüm insanlık için elde edilebilir oldu.

Mahatma Enerjisi, biz ‘Spiritüel Uyanış Çağı’na ve kavrayışa girerken Dünya üzerinde bizim için şimdi ulaşılabilir olan enerjilerin en önemlisidir. Mahatma Enerjisi bizimle Uluhiyetimiz arasında Tanrı Bilinçliliğinin 352 seviyesinin tümü boyunca bir Işık köprüsü inşa eden direkt bir hattir. İnsanlığın tarihinde daha önce asla bu bağlantı Dünya üzerinde elde edilebilir olmadı. Mahatma Enerjisi biraz Mor ile birlikte Altın – Beyaz renktedir, çok ince ve yüksek frekanslıdır, kendi titreşimimizi yükseltir, Spiritüel ilerlememizi kolaylaştırır.

Bu enerjiyi kendi varlığımıza çağırınca, fiziksel, duygusal, zihinsel, spiritüel bedenlerimizden akar ve sonra Dünya’ya akar. Aura – manyetik alanımızı temizlemeye, negatif düşünce modellerimizi ve duygusal problemlerimizi bozmaya yardımcı olur. Ne kadar çok insan bu enerjiye ulaşırsa, Dünyanın titreşimi daha çok aydınlanır, bu enerji gezegeni iyileştirmek için ve gezegeni spiritüelleştirmek için bizden geçer. Ne kadar çok insan bu enerjiye erişirse, dünyanın bilinçliliği o kadar yükselir, tüm varlıkları içlerindeki Tanrı’ya daha çok yaklaştırır.

Çoğu insan, bu enerjiye ilk kez eriştiklerinde benim deneyimlediğim benzer deneyime sahip oluyor, büyük bir elektrik gücüne bağlanmak gibi !

Ancak çoğu zaman enerji tüm bedenden akan nazik bir elektrik akımı gibi hissettirir, mamafih enerji her zaman güçlüdür, zihin ve bedene büyük huzur ve sakinlik getirir. Mahatma Enerjisinden herhangi kişisel bir problemimize yardımcı olmasını isteyebiliriz. Enerjinin zihnimizi ve bedenimizi iyileştirmesini isteyebiliriz. Enerjiden, hipofiz bezimizden yaşamı gençleştirici hormonlar göndermesini ve ölüm hormonları göndermeyi bırakmasını isteyebiliriz. Enerjiyi zihinsel olarak çözülmeye gereksinim duyulan herhangi bir probleme yönlendirebiliriz. Ayrıca bu özel enerjiyi yardıma ihtiyacı olan herhangi birine gönderebiliriz.

Ben, Çakraları açmanın bir yöntemini kullanıyorum ve bu enerjiyi alıyorum. Çakralar, daha genel olarak Ruhsal bedenimiz olarak bilinen eterik bedenin parçasidir. Bu enerji merkezleri bize yaşamın nefesini sağlar. Tamamen fiziksel duyularımız içinde yaşadığımız için, kendimizi fiziksel zevklere bağladığımız için, çoğu insanlar kendi Spiritüel bedenlerinin farkında değildir. Spiritüel Bedenler bazen Aura olarak görülür. Tamamen fiziksel bedenlerimiz içinde yaşadığımızda, bilinçliliğimizi iki sabit nokta arasında sınırlarız (frekansların bir aralığı arasında). Spiritüel bedenlerimiz ile Çakralar vasıtası ile bağlandığımızda, bilinçliliğimiz sınırsız olur.

Ben’inizin sınırlarını kaldırmanız yaşamın çok önemli bir parçasıdır, içinizdeki Tanrı ile birleşebilirsiniz. Bu enerjiye günde 3 kez sözel olarak veya zihinsel olarak erişebiliriz. Ayrıca, Spiritüel büyüme için mükemmel bir araç olarak Yoga veya Tai Chi’yi tavsiye ederim.

Talimatları okumak için gözlerinizi açıp kapatmak zorunda kalırsanız üzülmeyin, ne kadar fazla uygularsanız daha iyi olacaktır, kısa bir süre sonra hepsini hatırlayabilirsiniz. Bu öğretiyi öğrendiğinizde, lütfen arkadaşlarınıza gösterin, ne kadar çok insan bilirse o kadar iyi olur. Herkes yaşamlarında biraz huzura ihtiyaç duyar !

Meditasyondan önce, kendinizi doğru şekilde hazırlamanız, bilinçliliğinizin adım atacağı kutsal bir yer sağlamanız önemlidir. Bu dua ile yapılabilir. Kalpten gelen herhangi bir duayı kullanabilirsiniz. Her zaman Duayı yavaş söyleyin, her cümlenin sonunda durarak, enerjinin etrafınızdaki eterde inşa olmasına izin vermiş olursunuz.

Eğer, arkadaşlarınızla bir çember içinde birleşirseniz Mahatma Enerjisi daha da güçlü olur ve tüm dünyadan insanlarla Dünya çapında bağlantıya da katılabilirsiniz, tüm yapmanız gereken her gün 10 a.m. veya 10 p.m.de kendinizi Mahatma Enerjisi Meditasyonuna uyumlamaktır.

MEDİTASYON EGZERSİZİ

* —————————-MONAD/BEN’İM VARLIĞI/
MAHATMA\TANRI VARLIĞI
\\\\\\\\\\\\\ ///////////// ( BAŞIN 1,2 – 1,8 M ÜSTÜ )
\\\\\\\\\\\\\ /////////////
\\\\\\\\\\\\\/////////////
\\\\\\\\\\\////////////
\\\\\\\\\\///////////
\\\\\\\\\//////////
\\\\\\\\/////////
\\\\\\\////////
\\\\\\///////
\\\\\//////
\\\\/////
\\\///

*————RUH YILDIZI ÇAKRASI/RUH
VARLIĞI/ENERJİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ–
ELEKTRİK REGÜLATÖRÜ – IŞIK
( BAŞIN 15 – 20 CM ÜSTÜ )

O ——————-Taç Çakrası
********
* *
* O —————–Üçüncü Göz Çakrası
* ___ ___ *
* # # *
* + *
* \_____/ *
* *
* O —————-Boğaz çakrası
**** ****
* *
* O ——————-Kalp Çakrası
* *
* O ——————Solar Plexus Çakrası
* *
· O ———-Sakral Çakra
·
Kök Çakrası ———- O *
* *
* *
* *
* *
* *
* *
* *
* *
**********************************
//////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
////////////////// \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
////////////////// \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
/////////////////// \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
/////////////////// \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
//////////////////// O ———————–DÜNYA YILDIZI ÇAKRASI
//////////////////// \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ( BEDENİN 60 CM AŞAĞISI )
///////////////////// \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
///////////////////// \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

O ———-DÜNYA ANA

1. Oturun ve gevşeyin, ayaklarınız yere basar durumda bir sandalyeye oturun. Ayaklarınızı iki ağaç gibi hissedin, kökleriniz Dünyanın merkezine iniyor. Şimdi Monad/Ruh Mantrasını söyleyin (Bu Mantrayı 3 kere söyleyin)

BEN Monadım
BEN Ruhum
BEN İlahi Işığım
BEN Sevgiyim
BEN İradeyim
BEN Sabit (Değişmeyen) Dizaynım

2. Spiritüel Yasalar, almak için kalpten istemeniz gerektiğini belirtir. Kendinize şöyle söyleyin “Mahatma Enerjisinin tüm Tanrı bilinçliliğime akmasını istiyorum, Mahatma Enerjisinin Sonsuz Şimdide, İlahi olana hizmette tüm varlığımdan, tüm çakralarımdan akmasını seçiyorum ve kabul ediyorum”. Şimdi “BEN Mahatmayım, İlahi İradeye, İlahi Güce ve İlahi Sevgiye % 100 bağlı”.

3. Gözlerinizi kapatın. Üç derin nefes alın.

4. Kozmostan aşağıya inen Altın – Beyaz Işık Işınını (Mahatma Enerjisi) 15 saniye veya daha fazla imgeleyin, taç çakranıza akıyor. Şimdi şöyle söyleyin “Mahatma enerjisinin Taç çakramı gevşetmesini, dengelemesini, enerjilendirmesini ve Epifiz Bezimi iyileştirmesini istiyorum”. Epifiz Bezinizin bu enerjiyle nüfuz edildiğini ve rahatladığını hissedin.

(15 saniye duraklayın). Şimdi şöyle söyleyin “Mahatma Enerjisinin Hipotalamus Bezimi gevşetmesini, dengelemesini, enerjilendirmesini istiyorum”. Hipotalamus Bezinizin bu enerji ile sarıldığını ve rahatladığını hissedin. (15 saniye duraklayın). Şimdi enerjinin tüm Ganglionic (sinir düğümlerine ait) Merkezlerinizi aktive etmesini, gevşetmesini, dengelemesini, enerjilendirmesini ve iyileştirmesini isteyin. Tüm Ganglionic Merkezlerinizin rahatladığını hissedin. (15 saniye duraklayın).

5. Üçüncü gözünüze inin. Işığın Altın – Beyaz Işınını, Mahatma enerjisini imgeleyin, üçüncü göz çakranıza doluyor, 15 saniye imgeleyin. Şimdi şöyle söyleyin “Mahatma enerjisinin üçüncü gözümü gevşetmesini, dengelemesini, enerjilendirmesini ve Hipofiz Bezimi iyileştirmesini istiyorum, sadece gençleştirici hormonlar göndermesini, beni genç, açık zihinli ve sağlıklı tutmasını istiyorum. Epifiz Bezinizin bu enerjiyle nüfuz edildiğini ve rahatladığını hissedin. (15 saniye duraklayın).

6. Boğaz merkezine inin. Mahatma Enerjisinin Boğaz çakrasına aktığını imgeleyin, 15 saniye. Enerjinin çakranızı gevşetmesini, dengelemesini, enerjilendirmesini ve Tiroit Bezinizi ve Paratiroit Bezini iyileştirmesini isteyin. Tiroit Bezinin bu enerjiyle nüfuz edildiğini ve rahatladığını hissedin.

7. Kalp Merkezine inin. Mahatma Enerjisinin Kalp Çakranıza aktığını imgeleyin, 15 saniye. Enerjinin çakranızı gevşetmesini, dengelemesini, enerjilendirmesini ve Timüs Bezinizi iyileştirmesini isteyin. Timüs Bezinin bu enerjiyle nüfuz edildiğini ve rahatladığını hissedin.

8. Solar Pleksusunuza inin. Mahatma Enerjisinin Solar Pleksus Çakranıza aktığını imgeleyin, en az 15 saniye. Enerjinin çakranızı gevşetmesini, dengelemesini, enerjilendirmesini ve Pankreas Bezinizi iyileştirmesini isteyin. Pankreas Bezinizin bu enerjiyle nüfuz edildiğini ve rahatladığını hissedin.

9. Sakral Merkeze inin (ikinci çarka). Mahatma enerjisinin Sakral çakraya aktığını imgeleyin, 15 saniye. Enerjinin çakranızı gevşetmesini, dengelemesini, enerjilendirmesini ve Yumurtalık veya Testis Bezinizi iyileştirmesini isteyin. Bezinizin bu enerjiyle nüfuz edildiğini ve rahatladığını hissedin.

10. Kök Çakraya inin. Mahatma Enerjisinin Kök çakrasına dolduğunu imgeleyin, 15 saniye. Enerjinin çakranızı gevşetmesini, dengelemesini, enerjilendirmesini ve Adrenal Bezlerinizi iyileştirmesini isteyin. Adrenal Bezinizin bu enerjiyle nüfuz edildiğini ve rahatladığını hissedin.

11. Işığın Altın – Beyaz Işınının, Mahatma Enerjisinin taç merkezinden, tüm çakralar boyunca aktığını, ayaklarınızdan dünyaya aktığını hissedin, bu Altın – Beyaz enerjinin omurganızda aktığını hissedin, tüm bedeninizden aktığını hissedin ; kemikleriniz, dişleriniz, saçınız, sadece kanınız olan sıvı kristalin sevginin bu enerjisi ile aktive edildiğini hissedin, enerji fiziksel bedeninizde her yere yolculuk yapıyor, tüm varlığınıza akıyor, Dünyayı Spiritüel enerji ile dolduruyor. Şimdi şöyle söyleyin “Mahatma enerjisinin tüm enerji matrisim etrafında bir koruma baloncuğu inşa etmesini seçiyorum ve kabul ediyorum. Tüm negatif ilkel damgaların ve negatif düşünce formlarının temizlenmesini istiyorum. Beni hem koruması için hem de tüm yaşam formlarından gelen istenmeyen negatif enerjilerden temizlemesi için günde 24 saat, haftada 7 gün Mahatma’nın altın koruma kubbesini istiyorum. Tüm negatif enerjinin çekilmesini ve altın kubbeden dışarı atılmasını ve anında İlahi Sevgiye dönüştürülmesini istiyorum. Teşekkür ederim.”

12. Şimdi şöyle söyleyin “Mahatma Enerjisinin tüm Aurik Alanımı temizlemesini ve nıhai Tanrı Kavrayışına ulaşıncaya dek uyku halim sırasında yükseliş işlemime yardım etmeye devam etmesini istiyorum”. Şimdi şöyle söyleyin, Sevgili Tanrı Varlığı, BEN’İM Varlığı (Monad), Ruh Varlığı, Mahatma Enerjisi, Yükselmiş Üstatların kollektif bilinçliliği, içimdeki Tanrı adına bu İlahi Gösterinin katlanmasını ve bu gezegende ihtiyaç içinde olan tüm ruhlara yardımcı olması için kullanılmasını istiyorum. Size teşekkür ediyorum ve bunun Tanrı’nın İradesine göre yapılmasını kabul ediyorum”. (Enerjiyi çözülmeye ihtiyaç duyulan herhangi bir özel probleme yönlendirebilirsiniz).

13. Bu enerjiyi ihtiyacı olan birine gönderin, o kişiyi Altın – Beyaz Işık içinde imgeleyin.
14. 5 dakika veya daha fazla süre gevşeyin.
15. Özel İlahi Enerjiye teşekkür edin.

16. ÖNEMLİ – ÇAKRALARI KAPATMAK

a) Kök çakrayı açık duran Kırmızı çiçek olarak imheleyin. Bacaklarınızın iki ağaca döndüğünü, köklerin dünyanın merkezine indiğini, tüm yönlerde yayıldığını imgeleyin, Dünyanın merkezi ile sevgi dolu bağlantınızı hissedin.

b) Sakral Çakrayı gonca haline kapanan Turuncu bir çiçek olarak imgeleyin !

c) Solar pleksus çakranızı gonca haline kapanan Sarı bir çiçek olarak imgeleyin !

d) Kalp çakranızı gonca haline kapanan Yeşil bir çiçek olarak imgeleyin !

e) Boğaz çakranızı gonca haline kapanan Açık Mavi bir çiçek olarak imgeleyin !

f) Üçüncü Göz çakranızı gonca haline kapanan İndigo renkli bir çiçek olarak imgeleyin !

g) Taç çakranızı gonca haline kapanan Mor renkli bir çiçek olarak imgeleyin !

Şimdi, bedeninizin etrafında Altın/Beyaz bir top imgeleyin. Bravo !

Bu materyalin telif hakkı yoktur, bundan dolayı tüm insanlık tarafından paylaşılmalıdır, her yerde yazdırılabilir ! Lütfen bu önemli bilgiyi mümkün olduğu kadar çok insanla paylaşın.

Bu harika öğretileri tüm insanlıkla paylaştığı için Brian Grattan’a özel olarak teşekkürler. Eğer Mahatma Enerjisini, kaynağını, hikayesini, özünü, uygulamasını keşfetmek isterseniz, şu kitabı okuyun,