MEDİTASYON : BAŞMELEK MİKAİL VE ARKTURUSLULAR İLE KİŞİSEL DÖNÜŞÜM VE AKTİVASYONLAR

Yazdır Yazdır 

Bu meditasyon “cennet”in fiziksel forma inmesine izin verir ve bu, Cenneti Dünyaya getirme işlemidir. Ruhsal alemden Dünya planına Barış ve Sevginin getirildiği işlemdir. Bu aktivasyon fiziksel varlığınızın 2007’de Dünya’ya aktarılmış olan “Sonsuzluk kodları”nı kabul etmesine hazırlanmasını sağlar.

Aktivasyona başlamak için, derin nefes alarak başlayın ve Kalp Çakranıza odaklanın. Şimdi, Kalp Çakranızdaki enerjiyi hissederken, yüksek çakralarınızın Ruhtan gelen enerji akışına nasıl açıldığını hissedin. Taç çakra açık, sonra Alın çakrası, Boğaz ve Kalp. Yüksek Alemlerden Kalp Çakranıza Ruhun berrak akışı var. Ve böylece, bu enerji akışını hissederken, derin nefes alın ve kendinize şöyle söyleyin, “BEN’İM … BEN Kozmik bir İnsanım … BEN’İM … Cenneti Dünyaya getiren bir İnsan Meleğim.”

Ve böylece, Kim Olduğunuzun Gerçeğinin ve Mükemmelliğinin varlığınıza akışını hissederken, Kalbinizin tamamen açılmasına ve Koşulsuz Sevgi, Şefkat ve Şükran enerjilerinin akmasına izin verin. Koşulsuz Sevgi Her Şeyi kabul eder ve Her Şeyi Sever. Koşulsuz Sevgi tam Kendini – Kabullenmeye dayanır. Çünkü Her Şey güzeldir ve Kaynağın büyük Sevgisinden yaratılmıştır ve Her Şey Sevgi ve Kaynağın ifadesidir. Kaynağın sevgi dolu enerjisi ifade ettiğiniz arzulara ve dileklere göre yaratır. Böylece, mükemmelliğiniz ile hizalanırken, DNA’nıza yerleştirilen Mükemmellik Kalıbına hizalanırsınız. Sizden akan Koşulsuz Sevgiyi hissetmenize izin verin.

Şefkat başkalarının yolunu, sanki kendi yolunuzmuş gibi hissetmenizi sağlayan enerjidir, çünkü gerçekte böyledir. Siz hepiniz Sevgi ve Mükemmellik halinizde Birsiniz. Ama, Dünya planında yaşarken, bireysel bilinçliliğin kutsamasını deneyimliyorsunuz, Sevgi ile Şefkati uygulayabilirsiniz ve yaşamınıza girenlerin varlığını ve yolunu kutsayabilirsiniz. Deneyimlediğiniz her şeyin bir nedeni vardır.

Minnettarlık İlahi Olanın ayna resmidir. Çünkü yaşamınızda sahip olduğunuz her şeye bakabildiğinizde ve bunun iyi olduğunu söylediğinizde, gerçekten Kim Olduğunuzun Mükemmelliği ile çalışıyorsunuz. Ve bu minnettarlığı ifade ettiğinizde, sözleriniz ve hisleriniz Cennete akar ve size kutsamalar olarak geri döner, daha çok lütuf ve sevgiyle.

Ve böylece, sevgili İnsan Melekler, bilinçliliğinizi Fiziksel varlığınıza getirin, Zihinsel beden ve Solar Pleksus Çakrası ile başlayın. Burada, kendinize, “Beni geride tutan tüm eski enerji kalıplarını, modellerini salıvermeye hazırım. Sınırlılık ve yoksunluk, acı ve ıstırap ile ilgili, kendine – değer vermeme ve kendini ve başkalarını yargılama ile ilgili tüm fikirleri ve inançları salıvermeye hazırım. Bunun yerine Sevgi, Bolluk ve Neşenin yeni enerjisini kucaklamaya hazırım. Çünkü eski kalıpları temizledikçe, Koşulsuz Sevgi, Şefkat ve Minnettarlığın akışı için yer yaratırım, bunlar fiziksel bedenim vasıtası ile ifade edilebilir. Bu, Kim Olduğumun mükemmelliğini ifade eder. Şimdi, sevgili İnsan Melekler, enerjinizi bir sonraki seviyeye, Duygusal Beden ve Sakral Çakraya getirin. Şimdi kendinize şöyle söyleyin, “Korku, öfke, endişe ve stres üreten tüm eski enerji duygusal modelleri, kalıpları salıvermeye hazırım. Bunların yerine, Sevginin, Sükunetin ve Sevincin yeni enerjisini kucaklamaya hazırım. Duygusal Bedenimin Koşulsuz Sevginin, Şefkatin ve Minnettarlığın yüksek enerjilerini ifade etmek için bir enstruman olarak kullanılmasına izin vermeye hazırım. Tüm duygularım bu enerjilerin bir yansıması olacak. Bu, Kim Olduğumun Güzelliğini ve Mükemmelliğini ifade eder.”

Ve son olarak, sevgili İnsan Melekler, odağınızın Fiziksel Bedeninize ve Kök Çakranıza gitmesine izin verin. Kendinize şöyle söyleyin, “Fiziksel bedenim ile ilgili tüm eski fikirleri, enerjileri ve hisleri salıvermeye hazırım. DNA’m veya fiziksel Akaşik kayıtlarımda olan Mükemmel Sağlık ve İyiliğin Kalıbına hizalanmaya hazırım. Ve bu kalıbı aktive ederken, kendime mükemmel sağlığı ve iyiliği deneyimlemek için izin veriyorum. Suçluluk, cezalandırma ve değersizliğin tüm eski enerji fikirlerini salıverirken, mükemmelliğimi ve bu mükemmelliği fiziksel seviyede de deneyimleyebileceğim bilgisini kucaklıyorum. Ve böylece, bu kalıp aktive edilirken, DNA’mda kodlanmış olan tüm eski hastalık ve dejenerasyon modellerinin, kalıplarının salıverilmesi için güçlendirilmeyi istiyorum; bu kalıplar salıverilsin ve yerine Mükemmel Sağlık ve İyilik kalıbının mükemmel kodları yerleştirilsin. Bu, Fiziksel seviyede, Kim Olduğumun Mükemmelliğini ifade eder.

Ve böylece, sevgili İnsan Melekler, bu aktivasyonları bitirirken, derin nefes alın ve kendi içinizde Kim Olduğunuzun Gerçek Mükemmelliğini hissedin!

Ve Öyledir!

* “Kim Olduğunuzun Mükemmelliği”; Celia Fenn tarafından Başmelek Mikail’den alınan bir Aktivasyon/Meditasyon. 2007