METATRON’dan IŞIK IZGARASI

Yazdır Yazdır 

9 Nisan 2007

Kalbimin sevgilileri, Ben Metatron’um.

Dünyanın enerjileri tam şimdi bir andan diğerine değişme eğilimi gösteriyor. Bu değişimlere hassas olanlarınız yüzeye çıkan cüruf (artık), öfke, acı ve korkunun enerjilerini deneyimliyorsunuz. Deneyim bilinçaltı seviyelerde olabilir. Ruh halinizin değişmesine neden olanın kendi kişisel durumlarınız olduğuna inanabilirsiniz. Deneyimlediğiniz şeyin parçalarının dış kaynaklı olduğunu ve Dünyanın ve tüm ruhların bilinçliliğinin yararına salıverilen acı ve artıklar ile ilgili olduğunu kavramayabilirsiniz. Işığın yolunda yüksek inisiyeler olanlarınız bu artıkları Dünyanın ve diğerlerinin yararına dönüştürmek için kendi üzerine alıyorlar. Dış kaynaklı olsalar da, bu enerjiler dönüşüm için sizin kendi fiziksel bedenlerinizde yeniden ayarlanıyor. Fiziksel bedeninizden geçiyor ve Dünyanın atmosferinden ve ruhların bilinçliliğinden salıveriliyorlar. Bu sizin ışığa hizmetinizdir. Bu amaçla, bu zamanlarda yükünüzü hafifletmek için size bir ışık ızgarası sunmak istiyorum. 14 – 15 Nisan 2007 tarihlerinde, öfkenin enerjilerini getirecek olan dışsal kuvvetler olacak. Sizin için yüzeye çıkabilecek olan öfkeye yardımcı olması için bu ışık ızgarasını size sunuyorum.

Bu öfkeyi, sanki hiçbir yerden gelmiyormuş gibi deneyimleyebilirsiniz, duygusal kargaşaya, kedere, çabalamaya, korkuya ve acıya neden olabilir. Bu ışık ızgarası öfkeyi bedenlerinizden salıverir ve herhangi dıştan gelen düşük titreşimli enerjilerin bedeninize ve varlığınıza nüfuz etmesini önler. Bu ızgarayı kullandığınız zaman, öfkenin hiç farkında olmayabilirsiniz. Yine de dönüşüm işlemine yardımcı olmaya devam eder. Kişisel olduğu kadar küresel bakış açınızdan, sizi bir çok yaşamlarda birikmiş öfke, korku ve acıdan özgürleştirmek için faydalı olur ve Dünyayı da sizin acılarınızı kendi atmosferinde taşımaktan özgürleştirir. Yükü hafifletmek tüm ruhları ve gezegeni özgürleştirir, sizi daha büyük uyum ve huzur halinde tutar. Bu enerjiler salıverildiği zaman, bunu huzur ve uyum hali izler ve sükunet hüküm sürer.

Öfke, Korku, Acı ve Mücadeleyi Salıvermek için Işık Izgarası

Bir çemberin merkezinde durduğunuzu gözünüzde canlandırın, Başmelek Uriel Kuzey yönünde direkt olarak sizin önünüzde duruyor. Başmelek Mikail Güneyde, tam olarak arkanızda duruyor. Başmelek Rafael Doğu yönünde, sağ tarafınızda ve Başmelek Cebrail Batı yönünde, solunuzda duruyor. Başmelek Uriel kendi kalbinden ve ellerinin avuçlarından sarı renkli içsel ışığı gönderiyor. Başmelek rafael kalbinden ve avuçlarından size İlahi Sevginin Pembe Işığını gönderiyor. Başmelek Mikail akuamarin mavi renkte Şefkat ve Merhametin Işınını gönderiyor. Başmelek Cebrail zümrüt yeşili renkte yeşil şifa ışınını gönderiyor.

Büyük Sessiz Gözleyici bu ızgaranın üzerinde kendi kalp yerinden süzülüyor. Turkuaz/akuamarin mavi renkte ışık balonu gönderiyor. Bu balon etrafınızı ve dört başmeleği çevreliyor. Bu balonun enerji özü değerli turkuaz taşının dokusunu/özelliğini ve niteliklerini kendi içinde taşıyor. Turkuaz fiziksel, duygusal ve zihinsel bedeninizden negatif enerjileri uzaklaştırıyor. Öfkenin, acının, kıskançlığın, haset etmenin, korkunun, üzüntünün, paniğin varlığınıza nüfuz etmesini önlüyor. Sizi, öfke ve rahatsızlığa neden olan dışsal unsurlardan koruyor.

Kendinizi etrafınızdaki dört başmelek ile bu ışık ızgarasının merkezinde vizüalize edin, her biri kendi taşıdıkları ışınların ışığını ve niteliklerini size gönderiyor. Düşük titreşimli enerjiler şimdi dönüştürülmek için yüzeye çıkıyor. Bu enerjilerin dönüştürülmesi için, şimdi etrafınızda mor ışık silindiri yaratması için Mor Alevi çağırıyorum. Mor alevin ayaklarınızın tabanından spiral şeklinde yukarı yükseldiğinin, etrafınızı sardığını, başınızın tepesine ulaştığını gözünüzde canlandırın. Mor ışık silindiri şimdi etrafınızda oluşuyor, tüm gövdenizi kuşatıyor. Bu silindir zeminden başınızın üzerine kadar uzanıyor ve yüzeye çıkan tüm düşük titreşimli enerjileri daha çok salıveriyor. Mor Alevin spiral şeklinde yükselen çevrintisi ayaklarınızın tabanından yukarıya ve dışarıya doğru yükseliyor, başınızın üzerine ve ötesine. Sadece tek bir yönde hareket ediyor, yukarı ve dışarı. Bir kaç derin nefes alıp verin ve bu ışık ızgarasını gözünüzde canlandırmaya devam edin. Bu canlandırmayı sürdürün.

Şimdi size tekrarlamanız için aşağıdaki mantrayı veriyorum:

Dönüşümün Mor Işığında

Turkuaz ışıkta

Mikail’in korumasında

Rafael’in şifa ışığında

Uriel’in içsel ışığında,

Cebrail’in saf ışığında

Tüm boyutlardan ve realitelerden gelen tüm artıkları salıveriyorum

Salıverilmesi ve saf ışığa dönüşmesi için

Bu artıkları Büyük Sessiz Gözleyici’nin aracılığı ile bırakıyorum.

Paramatman’ın saf ışığı

Farklılaşmamış Kaynağın saf ışığı

ALLAH’ın saf ışığı

Tanrı – Kaynağın saf ışığı

YaHWeH’in saf ışığı

Ben olan saf ışık

BEN’im, BEN’im,BEN’im

Ve öyledir.

Oldu.

Amin.

Bu ızgarayı 22 gün kullanın. En iyisi bunu arka arkaya her gün kullanmaktır. Ama eğer bir gün yapamazsanız üzülmeyin. Kaçırdığınız günü sona ekleyerek devam edin. Bu salıverme zamanında sizi korumaya yardımcı olması için mevcut enerjiler gelirken bu ızgaraya başlayın. Bu egzersizi öfke, korku ve acının yüzeye çıktığı her durumda tekrarlayın. Bu enerjiler bir çok yaşamlardaki acıların, mücadelenin, reddedilmenin, terk edilmenin ve ihanetin/aldatılmanın birikmiş enerjileridir. Bu ızgarayı bir kereden çok kullanmak yardımcı faydalıdır, özellikle eğer öfkeli düşünceler ve duygular hissederseniz. Arınmanın bu aşamasından sonra, her gereksinim duyduğunuzda bu ızgarayı yine kullanmaya devam edebilirsiniz. Büyük Sessiz Gözleyiciden ve Uriel, Rafael, Mikail ve Cebrailden bedeninizin etrafında çalışmalarını ve tüm negatiflikleri ve düşük titreşimleri tamamen salıvermelerini isteyin.

Ben Metatron’um