PLEIADIAN ADIM # 3 – KUTSAL KALBE SAHİP ÇIKMAK

Yazdır Yazdır 

Tüm hakikat Kutsal Kalbinizden ortaya çıkar ve Kutsal Kalp vasıtasıyla Ruhsal Varlığınızda hizalanmanın bu hakikatini doğurabilirsiniz.

Bunu nasıl yaparsınız?

Kalbinizi elinizle tutun, tüm bilinçli farkındalığınızı kalbinize getirirken, elinizin sıcaklığını veya baskısını hissedin ve sonra bilinçli bir nefes alın. Bunu yaparken kalbinize sahip çıkın:” bu benim kalbim”.

Bu Kutsal Kalbinizin aktivasyonunu yaratmaya başlar. Bunu yalnızca bir an bile yapsanız, bir açılış gerçekleşir. Günde bir an biriken bir etki yapar ve kendi kalbinizi doğururken dönüşmeye başlarsınız. Kalbiniz dönüşürken, eski blokajlar temizlenmeye başlar ve Kutsal Kalbinize uyanan bir ışık doğmaya başlar. Tüm ışık Kutsal Kalbinizden ortaya çıkar. Kutsal Kalbiniz ışığınızı almanızı ve Evrenden gelen bolluğu almanızı sağlayan doğal bir alma istasyonudur.

Bu kalbinizi sahiplenme işlemi için, ‘alıcılık halinde’ olmalısınız. Kutsal Kalbinizi aktive etmeye başladığınızda, orada tutulmakta olan hisleri deneyimlemeye başlayacaksınız. Bunları salıverirken, bu blokların arkasında saklanmış olan mesajlara, berraklığa açılırsınız. Bunlar Kutsal Kalbinize bu bağlantı vasıtasıyla gelen sınırsız armağanlardır ve bunları aktif şekilde almanız isteniyor.

Kutsal Kalbinize yeniden uyumlanırken, kendini iyileştirme yerine girersiniz. Kalbinizdeki hücrelerde yeni bir öz doğrulur, sonra bu bedeninizdeki tüm hücrelere aktarılır.

Kutsal Kalbiniz vasıtasıyla evrendeki tüm yaşam gücü ile ilahi bağlantınızı deneyimleyebilirsiniz. Kutsal Kalbinize sahip çıkmak sizi bir çok seviyelerde güçlendirme yerine geri getirir. Kalpteki hücreler arasında kristalin yapının doğumu gerçekleşir, yeni bir elektrik hattı yaratılır, bu da bilincin yüksek seviyeleri ile iletişimi mümkün kılan frekansların seviyesine erişmenizi sağlar. Bu Evrensel hakikate yeniden uyumlanırken, Evrensel yasaların anlayışı ve bilgisi size süzülmeye başlar, size daha da büyük berraklık getirir.

PLEIADIAN ALET # 3.
KUTSAL KALBİNİZE UYUMLANMAK

Kutsal Kalp mekanınız tüm göğüs bölgenizi kuşatır. Bırakın ve Kutsal Kalbinizin doğumuna izin verin.

*Her iki elinizi düz olarak göğsünüze koyun. Ellerinizin sıcaklığını ve basıncını hissedin ve bilinçli farkındalığınızı oraya getirin. Bilinçli bir nefes alın ve ağzınızdan nefes verin.
* Ellerinizin altındaki Kutsal Kalp mekanının farkındalığını sürdürün. Bırakın ve bilinçli nefesinizi kullanmaya devam edin. Kutsal Kalp mekanınızın açıldığını hissettiğiniz zaman, salıvermeye devam edin, sizi bu mekanın daha da derinlerine taşıması için bilinçli nefesinizi kullanın – Kutsal Kalbinize.
* Bunu yaptığınız her seferinde, 4 ncü/5 nci/6 ncı boyut olan ve doğası 3 ncü boyut olan ego zihninizden uzaklaşan Kutsal Kalp bağlantınıza bilinçli olarak uyumlanırsınız.
*Bu işlemle her gün çalışın, kademeli olarak bu mekanı genişletirsiniz ve Kutsal Kalbinizi daha fazla açarsınız.

Bu işlemin günlük yaşamınızda size yardımcı olabileceğinin farkında olun.

Bir karar verme durumuyla karşılaştığınız ve sonraki adım ile ilgili netliğe sahip olmadığınızda, sadece Kutsal Kalbinize uyumlanın – farkındalığınız veya bilincinizdeki “seçim” yerine – eğer fikir kuvvetlenirse bunun bir ‘evet’ olduğunu bilirsiniz. Eğer fikir zayıflarda veya solup giderse bunun bir ‘hayır’ olduğunu bilirsiniz.

(Çeviri: Saffet Güler)