PSİŞİK VE SPİRİTÜEL KORUNMA

Yazdır Yazdır 

Sal Rachele

Psişik ve spiritüel korunma ile ilgili bir çok düşünce okulları vardır. Burada işaret etmek istediğim en önemli nokta şu ki, bu teknikler sadece dördüncü boyut varlıklarına ve enerjilerine gücünüzü verdiğiniz sürece gerekli olan tedavi edicilerdir. Ruh sevgi seviyesine (beşinci yoğunluk) yükseldiğinde, korunma artık gerekli değildir.

Gerçekte “karanlık güçler” yoktur, sadece çok az ışığı olan enerjiler ve varlıklar vardır. Bundan dolayı, tüm korunma tekniklerinin karanlık illüzyonundan enerjiyi geri çekmek için tasarlandığını kavramak önemlidir.

Korunmaya iki türlü yaklaşım vardır – ışığı kucaklamak ve karanlığı dağıtmak. Enerjileri, varlıkları veya düşünce formlarını salıverirken, her zaman onların Tanrı’nın ışığına gittiğini imgelersiniz, ve kutsamalarınızı sunarsınız. Öfke ile salıvermek onları defetmez, çünkü öfkenin titreşimi bu tür enerjileri çeker. Eğer enerjisel bağlardan özgür bir hayat yaşamak istiyorsanız, bağışlamak önemlidir.

Bağlardan söz ederken, tekniklere girmeden önce bir not daha. Çoğu negatif enerjiler, varlıklar ve düşünce formları onları kendimizden uzak tutmamamız için bir tür rahatlık veya “ödül/rüşvet” sağlarlar. “Posesyon” olarak adlandırılan vakaların hemen hemen % 80’inde, itici gelen varlıklar bağışlayamadığımız ve unutamadığımız vefat etmiş aile üyeleridir. Onlarla olan bu bağlar onları ve kendimizi eski enerji kalıplarında esir tutar. Onları ışığa salıverdiğimizde, tekamüllerine yardım edilir ve omuzlarımızdan ağır bir yükü bırakırız. (Şüphesiz tüm varlıkların özgür iradesi vardır ve vefat etmiş varlıklar ışığa GİTMEMEYİ seçebilirler, ama en azından kendimizi sağlıksız bir işbirliğinden özgürleştirmiş oluruz.)

Teknik 1: Egemenliğimizi Bildirmek

Kendinizi Baba’nın altın ışığı ve Anne’nin gümüş ışığı ile dolmuş olarak gözünüzde canlandırın. Altın ışığın aşağıya doğru spiral şeklinde inerek taç çakranıza girdiğini ve bedeninizi sıvı altın ışık ile doldurduğunu görün. Gümüş ışığın ayaklarınızdan (eğer ayakta duruyorsanız) veya omurganızın tabanından (oturuyorsanız) yukarıya doğru yükseldiğini ve omurganızda spirallendiğini görün. Baba’nın altın ışığı İlahi Lütuf, Anne’nin gümüş ışığı Kutsal Kundalini olarak bilinir. Birbirine sarılan yukarı ve aşağı ilerleyen spiraller “yılan” şekli oluşturur, modern tıp sembolü. Kalp merkezinde, her yere yayılan beyaz ve pembe ışık imgeleyin. Bu şefkatin ışığıdır. Aşağıdaki komutu okuyun, tamamlandığını hissedene kadar tekrarlayın:

“EN YÜKSEK TANRI ADINA, % 100 SEVGİDEN, KOŞULSUZ SEVGİ IŞIĞINDAN OLMAYAN TÜM ENERJİLERİN, VARLIKLARIN VE DÜŞÜNCE FORMLARININ BENİM YERİMİ HEMEN TERKETMELERİNİ EMREDİYORUM! SİZ ŞİMDİ TANRI’NIN SEVGİ DOLU IŞIĞINA SALIVERİLDİNİZ!”

Sonra onların gittiğini ve Tanrı’nın ışığına çekildiklerini görün. Sonra şöyle söyleyin, “SİZİ BAĞIŞLIYORUM, SALIVERİYORUM VE ŞU ANDA EN YÜKSEK TANRINIZA GİTMENİZ İÇİN KUTSUYORUM”

Teknik 2: Rehberlerinizi Değiştirmek

Hepimizin ruhsal rehberlerimiz vardır. Genellikle onlar bizim yararımıza niyetlere sahiptir, bazı rehberler bizler büyür ve tekamül ederken, kendi yararlarına davranırlar. Bu zamanlarda, rehberlerimizin bütünüyle ışıktan ve bütünüyle bize hizmette olmaları önemlidir. Bu durumu sağlamak için, aşağıdakini kullanın:

(Yapabiliyorsanız) rehberlerinizi gözünüzde canlandırın ve şöyle söyleyin. “BU ZAMANDA, TANRI’NIN SEVGİ DOLU IŞIĞINA %100 HİZALANMIŞ OLANLARIN YERİMDE KALMASINA İZİN VERİYORUM. TÜM DİĞERLERİ ŞİMDİ TERKETMEK ZORUNDA!”

Tanrı’ya % 100 hizalanmamış rehberleri görün ve onların ışığa çekildiğini görün. “HİZMETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. IŞIĞA YOLCULUĞUNUZDA SİZİ KUTSUYORUM VE İYİ OLMANIZI DİLİYORUM” deyin.

Sonra şöyle deyin; “TANRI’NIN SEVGİ DOLU IŞIĞINA %100 HİZALANMIŞ OLAN VE MAKSİMUM RUH BÜYÜMEM, ZEVKİM VE REFAHIM İÇİN MÜKEMMEL OLAN REHBERLERE HOŞGELDİNİZ DİYORUM”

Şimdi yeni rehberlerin yerinize geldiğini gözünüzde canlandırın ve onlara hoş geldin deyin, ışığa hizmet için geldikleri için teşekkür edin.

Teknik 3: Dua

Araba kullanırken veya meşgul iken ve meditasyon yapmak için zamanınız yoksa, aşağıdakini kendinize yüksek sesle veya içinizden söyleyin:

“BEN IŞIĞIM, IŞIĞIM, IŞIĞIM, BEN SEVGİYİM, SEVGİYİM, SEVGİYİM, BEN TANRIYIM, TANRIYIM, TANRIYIM