REFLECTIONS SEANSLARI

Yazdır Yazdır 

 

“Bu değişim zamanlarında, kişisel ve küresel olarak geleceğimizde fark yaratma fırsatına sahibiz. Reflections günlük yaşamınızı güçlendirmek ve sizi evrimsel bir varlık olarak ileriye doğru itelemek için kuantum usavurmayı (muhakeme) kullanmanızı sağlayan eşsiz bir enerjisel alettir!”

~ PEGGY PHOENIX DUBRO

 Kuantum usavurmanın kavramlarına dinamik, yaratıcı bir yaklaşım 

EMF Dengeleme Tekniğinin yaratıcısı Peggy Phoenix Dubro’dan heyecan verici yeni bir çalışma.

Kryon yeni enerjide “kuantum şekilde” düşünmemizi ve davranmamızı teşvik eder. Reflections çalışması yaşamımızda kuantum şekilde kararlar verirken berraklığı ve odağı derinleştirir.

Her Reflections seansında, siz inayetin ve bütünlüğün enerjisine açılırken, kim olduğunuzun daha fazlasına kanal olmanın ne anlama geldiğini deneyimlersiniz.

* Niyeti gerçekliğe getirme yeteneğinizi güçlendirin

* Net ve bilgiye dayalı kararlar verin

* Enerjinizi nasıl kullanacağınızda daha fazla duyarlı olun

* Daha derin içgörü için zekanızı ve sezginizi birleştirin

Bir seferde bir karar vererek dünyayı değiştirmek ister misiniz?

Bu bir saatlik seanslar her insana evrimsel bir varlık olarak seçtikleri niyetleri ve değişimleri tezahür ettirmek için enerji uyumlamaları ile birlikte, kişisel enerji değerlendirmesine eşsiz bir yaklaşım sunar. Yeni enerjide “kuantum” şekilde düşünme ve davranma yeteneğine uyanıyoruz. Odaklanma ve berraklık ile niyetinizin enerjisini bilinçli yaratımın enerjisine dönüştürürsünüz.

Kalbinizin zekasını genişletmek için tasarlanmıştır!!

Reflections seansı sırasında ne bekleyebilirsiniz?

Odaklanma Seçiminizin niyetinin açılış ifadesiyle başlarız. Bu, seansınız için rezonansı oluşturur, bu rezonans niyetinizi ve yeni şaşırtıcı potansiyelleri tezahür ettirme yeteneğinizi odaklar ve büyütür. Enerjiniz içsel bilgeliğinize uygun olarak Reflection’un rezonansına karşılık verir.

Uyumlanma  Bu enerji seansında birlikte paylaştığımız kalp merkezli uyumluluk, siz bilgeliğin ve sevginin mükemmel şekilde dengeli enerjisinde kim olduğunuzun daha fazlasını bilmeye ve olmaya açılırken, uygun kişisel destek enerjisi uyumlamaları üretir.

Seçim  Kuantum perspektiften enerjinizi nasıl kullandığınızı berrak bir şekilde görürsünüz. Bu görüş açısı enerjinizi size artık hizmet etmeyen eylemlerden güçlendirmeyi tercih ettiğiniz eylemlere değiştirmenizi sağlar. Daha büyük özgürlük ile birlikte  yaratın.

Olma Seansın sonunda, varlığınızın özünden kuantum inayet halini güçlendiren çok derin dinginlik yerinden enerji yayarsınız.

Reflections net ve odaklanmış kalbe dayalı kararları sağlayan bir eşevrelilik (uyum) deneyimlemenin basit ve kolay  bir yolunu yaratır.

Bizler çok boyutlu insan olarak kim olduğumuzun daha fazlasını tanımlamaya açılırken, bilincin yeni seviyelerini ifade etmeye henüz başlıyoruz.

Reflection seansı, siz İçgörü Kanallığı ile seçime dayanan hayatınızı birlikte yaratırken sizi destekler!

Uygulayıcı/Eğitmen: Saffet Güler

E – posta: saffet_guler@yahoo.com

TEL: 536 746 25 37