SCIO KUANTUM BİOGERİBİLDİRİM CİHAZI İLE SEANSLAR

Yazdır Yazdır 

SCIO NEDİR?

Tüm hastalıkların %80’i bedende stres oluşturuculardan kaynaklanır. SCIO stres belirleme ve stres azaltma için kuantum geribildirim uygulaması cihazıdır. Seans sırasında SCIO cihazı bir bilgisayarın kullanılmasıyla beden ile biyolojik hızlarda arayüz oluşturur ve bedenin tepki verdiği değerleri kaydeder.

SCIO (Bilimsel Bilinç Arayüz Operatörü) hem tamamlayıcı hem de geleneksel uygulayıcılara çalışmalarında yardımcı olmak için geliştirilmiş olan güvenli ve güçlü bir biogeribildirim – biorezonans cihazıdır.

Bu son derece hassas, bilgisayar donanımlı biogeribildirim cihazı danışandan bio-enerjisel veri toplar, bunu sınıflandırır ve önem sırasına göre sıralar ve sonra danışanın geniş yelpazedeki sağlık sorunlarına kendi enerjisel reaktifliğini test eder.

Bilim bedenin aslında bedenin elektriğinin ve elektriksel reaktivitesinin, amper ve voltaja tepkisi aracılığı ile hesaplanabildiğini gösterdi. Kuantum bilimi ve geleneksel biogeribildirim, Kuantum Biogeribildirimi yaratmak için birleştirildi. Kuantum Biogeribildirim voltajı ve amperi ölçer ve bu ölçümlerden bedenin on altı elektriksel parametresini hesaplar. Sistem bize insanın bedeninin enerjisel halini ve bedenin kendi enerjisini hangi yönde odakladığını anlatır. SCIO bilinçaltı seviyede çalıştığı için, sistem 12,000 beden arayüz konusunun farkındadır. Ne operatör ve de danışan isteyerek veya istemeden sonuçları etkileyebilir. Bedendeki stres yapıcıları belirleyen bu işlem yaklaşık 4 dakika sürer.

Kuantum fiziğinin teknolojisini kullanarak SCIO bedenin rezonans/reaktans modelini ölçer ve son ölçümden bu yana olan zaman periyodunda hangi yararın gerçekleştiğini belirler. Eğer gelişme olmadıysa, girdi rezonansı değiştirilir. Bu işlem bedenin stresi azaltmasını, gevşemeyi artırmasını ve potansiyel olarak kendisini düzeltmesini sağlar.

Biogeribildirim Nasıl Çalışır?

Biogeribildirim, teknolojinin insanın bedeni hakkında normal duyuların sağladığından daha fazla bilgi almasına yardımcı olmak için kullanıldığı eğitim sürecine değinir.

İnsanlara kendi bedenlerinden gelen fizyolojik sinyalleri kullanarak, kendi sağlıklarını veya performanslarını nasıl geliştireceklerini öğreten çeşitli yöntemler ile bedenin kendini iyileştirme tekniklerini kullanır. Beyniniz saniyede binlerce kez her organ ve doku ile iletişim kurar.

Bedeninizle daha etkili bir iletişim genel stres yapıcıları hafifletir, aksi taktirde bu stres yapıcılar içsel yaşam enerjisinin insanın sağlığını düzeltmesini bloke eder.

Bilgi fonksiyon ile ilgili farkındalık seviyesini artırmak için ve en sonunda, fonksiyon üzerinde istemli kontrolu artırmak için kullanılır – örneğin kalp atış hızı, kas gerilimi, mide asitliği, deri iletkenliği, solunum modelleri veya hızı, beden pozisyonu veya eklem açısı, deri ısısı veya beyin elektriği ya da kan akış aktivitesi.

SCIO’nun bio-rezonans sistemi, bioenerji ve bio-tepki tıbbı alanında yapılan 20 yıllık araştırmaya dayanır. Beden bize aslında elektrik olduğunu gösterdi; bu nedenle bedendeki elektriksel reaktiflik direnç, amper olarak akan akım, voltaj (elektriksel gerilim), elektriksel kapasite, indüktans ve frekanslar vasıtası ile ölçülebilir.

Bu cihaz sadece basit direncin ötesinde bedenin on altı standart elektriksel parametresini ölçer. Standart enerjisel terapi cihazları sadece tek – yönlü terapi sunar. SCIO iki – yönlü bir sistem sunar. SCIO’nun eşsiz yazılım programı, terapi devam ederken terapiyi değerlendirebilmek ve değiştirebilmek için bilgisayarın sinyalleri almasını ve vermesini sağlar. Bu, cihazın terapinin ayarlarını değiştirmesini sağlar.

Bu geribildirim bağlantısı nedeniyle, bilgisayar otomatik olarak aşağıdakileri ayarlar:

  • Homoeopatik Terapi Rife Frekansları Beslenme Terapisi Çakra Dengeleme
  • Alerji Duyarsızlaştırma Spinal Enerji Terapisi Bio-rezonans Terapisi Renk Terapisi
  • Elektro Akupunktur Terapisi Beyin Dalgası Düzeltme

Trivector Ayarlama Terapisi Deri Terapisi Anti-aging Terapisi Enerjisel Şifa

SCIO cihazı EPR, Elektriksel Fizyolojik Reaktivite kullanarak tüm seviyelerde stres ve dengesizlik alanlarını test eder ve tedavi eder. Saniyenin 1/100 ü hızında metabolik tepki hızını ölçerek, herhangi bir bileşime veya duruma gerçek reaktiflik ölçülebilir. Profesör Bill Nelson hastalık aşamalarını tersine çevirmek ve zihnin, bedenin ve ruhun dengesini yaratmak için gerekli değişimleri etkili ve güvenli bir şekilde başlatmak için bio-rezonansı kullanarak bu şaşırtıcı teknolojiyi icat etti.

Kuantum Biofeedback son derece komplike, çok hassas, bilgisayar donanımlı biogeribildirim cihazlarının bütünleştirilmesiyle çalışır. Bu sistemler çok fonksiyonludur ve saniyenin yüzde biri hızlarla iletişim kurabilir. Bu iletişim hızı ekipmanın bedenlerinizde 10,000 den fazla maddeye savaş ya da kaç tepkisini elektronik olarak incelenmesini sağlar.

Bu ekipman hangi türde maddeleri test ediyor?

Bu sistemler besin hassaslıklarını ve alerjileri test edebilir, tam bir vitamin ve mineral durumu sağlayabilir ve iç organların ve sistemlerin blokajlarını ve zayıflıklarını belirleyebilir, daha ciddi rahatsızlıklar gelişmeden bu fonksiyonların canlanmasına yardımcı olur. Duygular, alerjenler, çiçek özleri, otlar, mantar, bakteri, parazitler, toksinler, kurtçuklar, virüslerin hepsinin sağlık üzerinde kendi spesifik etkileri vardır, bunlar belirlendikten sonra doğru şekilde ve farkındalık ile ilgilenilebilir.

SCIO aslında ne yapar? 

SCIO danışanın bedenini bilgisayarda virüs programının tarama yapması gibi tarar, virüsleri, eksiklikleri, zayıflıkları, alerjileri, anormallikleri ve besin hassaslıklarını arar. Bedendeki biyolojik reaktifliği ve rezonansı rapor eder ve gereksinimleri, işlevsizlikleri ve zayıf noktaları belirtir. SCIO tarafından sağlanan bilgiler temelde X – ışınlarından, kan testlerinden vs farklıdır, kişinin bedeninin enerjisel durumunu ve bedenin enerjisini odakladığı yönü anlatır.

SCIO nasıl kurulur?

SCIO danışana kafa bandı ve el bileği ve ayak bileği kemeri ile bağlanır. Bedene elektromanyetik sinyaller gönderir. SCIO tarama ve terapi işlemi ağrısızdır.

Danışan tarandıktan sonra?

SCIO vitamin seviyelerini, amino asitleri, besin maddelerini, mineralleri, enzimleri, doğal şekerleri, toksinleri, hormon seviyelerini, hastalıkları, bakterileri, mantarları, virüsleri ve iç organların sağlık ve dengesini taradığında, bu figürleri “standart” ile karşılaştırır.

SCIO temel olarak danışanın sağlığını ve esenliğini etkileyen her şeyi ana hatlarıyla belirler. Çeşitli türde gıdalara, kimyasallara ve diğer maddelere tepkiler ortaya çıkarılır ve danışanla görüşerek ve SCIO daki diğer programları ve ekranları ziyaret ederek daha ileri araştırılabilir.

SCIO sadece problemli bölgeleri belirlemek için mi kullanılır? 

Aslında, sadece teşhis aletinden fazlasıdır. SCIO’da, bedenin frekanslarını ölçtükten sonra yıkıcı dalga modellerini düzeltmek veya nörleştirmek için kendi frekansları geri beslemek üzere bir çok program vardır. Bedenin kendi rezonanslarını güçlendirmek veya etkisiz hale getirmek için bazı durumlarda frekans ekleyebilir, diğer durumlarda frekansı tersine çevirebilir.

SCIO bedeni nasıl canlandırır? 

SCIO Kuantum Fiziğinin prensipleri kullanılarak icat edilmiştir. Temelde, tedavi sırasında SCIO bedenin rezonans/reaktans (tepkinlik) modelini ölçer ve son ölçümden bu yana olan zaman periyodunda hangi faydaların gerçekleştiğini belirler. Eğer bir gelişme olmadıysa, girdi rezonansı değiştirilir. Yardımcı olduğu sürece her yararlı ayarı sürdürür ve artık faydalı olmadığında onu değiştirir.

Seansa Hangi Terapiler Dahildir?

İş veya çalışma ile ilişkili fiziksel ve psikolojik problemler, ayrıca kişinin daha fazla gevşemeyi dilediği durumlar. Tüm bu durumlarda, biogeribildirim kullanılarak, oluşmuş stres ve endişe azaltma müdahalelerinin etkili olduğu kanıtlandı.

Aşağıdaki terapiler yapılmaktadır:

Elektro Akupunktur, Cranio Sacral, İridoloji, Beyin Dalgası Dengeleme, Alerjen duyarsızlaştırma, NLP Duygusal Büyüme.

Odaklanmış terapiler şunları içerir: Dejenerasyon, Yaralar, Ağrı giderme, Nörolojik stabilizasyon. Uyku & gevşeme. Hayati sindirim işlevlerinin dengelenmesi.

Spor terapileri şunları içerir: Oksijenlenme, kas oluşturma, esneklik, koordinasyon, İltihap giderme, Parasempatik – Sempatik & Otonom sinir sistemi stabilizasyonu.

Anti – Aging Terapileri şunları içerir: Yağ Dokusu Çözme, Hidrasyon, Toksin Giderme, Sigarayı Bırakma Programı, Metabolik, Hormonal ve bağışıklık canlandırma.

Zihin, Beden & Ruh Terapileri şunları içerir: Çakra Dengeleme, Zihin – beden odaklanması, Duygusal & biyolojik akış, Stres Giderme.

Öğrenciler için odaklanma, hafıza, konsantrasyon, öğrenme kapasitesini artırır,

SCIO çocuklar ve hayvanlar için kullanılabilir.

Seans için:

E – posta: saffet_guler@yahoo.com

TEL: 536 746 2537