Sıfır Noktanızı Aktive Etmek İçin 8-8-08 Meditasyonu

Yazdır Yazdır 

Bu meditasyon bir araç kullanmadan Sıfır Noktası Enerjisine* nasıl erişileceğini öğrenme niyetimin bir sonucu olarak geldi. Bu meditasyona rehberlik eden Melekler ve Yükselmiş Üstatlar, Melchizedek tarafından yönetilen on iki kişilik bir ekip idi.

[*Sıfır Noktası Enerjisi elektromanyetik alan olarak tanımlanır, bir zamanlar hücrelerin arasındaki boşluk olarak biliniyordu, şimdi yaratışın mekanı olarak biliniyor; bu, niyeti açıklamaya yardımcı olur]

* Bu enerji paylaşılmalıdır.

* Bu meditasyon herkesin en yüksek hayrı ve iyileşmesi içindir.

* Size yardımcı olacaktır
* Hızla daha iyi hissedersiniz

* Duygusal olarak dengeli ve merkezlenmiş hissedersiniz
* Benliğinizin kaybettiğiniz veya unuttuğunuz parçalarını yeniden elde etmeye yardımcı olur

* Kalbinizin arzularını tezahür ettirin
* İzin aldığınız insanlara şifa gönderin
* Dünyaya, diğer gezegenlere, yıldızlara ve evrene şifa gönderin
* Bu işleyen bir meditasyondur.
* Ve ücretsizdir.

Ve eğer hepimiz bu meditasyonu 24 saatlik periyot içinde yaparsak, daha hızlı ve herhangi birimizin mümkün olacağını düşündüğünden daha iyi bir gezegensel değişim yaratır!

Melekler ve rehberlerim 8 Ağustos 2008’i Meditasyon Günü olarak seçtiler. Nerede olursanız olun, kendi zamanınızla saat 20:00’de. Bu 24 saatlik periyotta, bunun bir parçası olmak isteyen herkes, melekler ve rehberlerin söylediklerine göre anlık sonuçlar elde edecek ve görecekler.

Dünyayı değiştirmek için kaç insan gerekir? Eğer bu sayıya ulaşırsak neler olur? Hepimiz herkesin en yüksek hayrına ve iyileşmesi için Sıfır Noktası Enerjisine erişebilirsek neler olur? Herkesin en yüksek hayrına ve iyileşmesi için Dünya değişirse, neye benzeyecektir?

Drunvalo Melchizedek değişim yaratmak için sadece 3 varlığın yeterli olduğunu söylüyor. Eğer böyleyse, buna katılan 3 kişi olacağını biliyorum.

Gregg Braden 8,000 den az insanın dünyayı değiştirebileceğini söylüyor. O zaman 8 Ağustos 2008’de toplanalım ve neler olacağını görelim!

Lütfen bu meditasyona katılabileceğini düşündüğünüz herkese, bir araç olmadan Sıfır Noktası Enerjisine erişmeyi öğrenmek isteyen herkese gönderin. Kendisini iyileştirmek ile ilgilenen ve şifayı başkaları ve gezegenle paylaşmak isteyenlere gönderin.

Bu değişimin bir parçası olmak ister misiniz? Eğer öyleyse, bu dünyada gerçekten bir fark yaratıp yaratamayacağımızı görmek için 8 Ağustos 2008’de saat 20:00 de sizi bana katılmaya davet ediyorum.

Hazırlık: Meditasyonu yapmadan önce şunları yapabilirsiniz;

1) Şifa niyetinizi belirtin. 2) Şifa göndermek istediğiniz insanlardan/varlıklardan izin alın. 3) Dünya Ana’dan veya şifa göndermek istediğiniz gezegenler arası yerlerden izin alın ve 4) Kalbinizin arzuları için tezahür ettirmek istediğiniz olayların, insanların ve/veya durumların listesini yapın.

Lütfen aşina olmadığınız terimler olabileceğinin farkında olun (örneğin, çakralar, nedensel beden, merkaba vs). Sadece yüksek benliğinizin bunların ne olduğunu bildiğini kabul edin ve en yüksek hayrınıza olan şeylere izin verin. Eylem niyeti izler.

Ayrıca, eğer bu meditasyon size herhangi bir anda bunaltıcı gelirse, sadece yapabileceğinizi yapın. Meditasyonu her zaman tamamlamak gerekli değildir. Yapabileceğinizi yapın ve kalan zamanda kutsal bir sessizlik içinde oturun.

Meditasyon:

Çakralarınızı dengeleyerek başlayın, bunun için alışmış olduğunuz yöntemi kullanın. Eğer buna alışık değilseniz, sadece tüm çakralarınızın dengeli, hizalanmış olmasına ve doğru şekilde dönmesine niyet edin.

Farkındalığınızı kalp bölgenize getirin ve sevgi, sevinç ve şükran duygularını hissetmeye yoğunlaşın. Bu hisleri hissedebileceğiniz bir insan veya durumu hatırlamak yardımcı olursa, böyle yapın. Hislerin oluşmasına ve kalbinizde gelişmesine izin verin…

Fiziksel beden ile başlayalım. Fiziksel bedeninizdeki tüm hücreleri sevgi, sevinç ve şükran hissetmeleri için davet edin. Bunu gerçekten hissedin. Bu duyguları deneyimlemek için kendinize izin verirken, tamamlığın/doluluğun bedeninizde genişlediğini hissedin.

Hazır olduğunuz zaman, hücrelerinizin arasındaki tüm boşluğu sevgi, sevinç ve şükran hissetmeye davet edin. Bunu gerçekten hissedin. Daha da genişlediğinizi hissedin.

Aynı şeyi duygusal bedeniniz için yapın. Duygusal bedeninizin hücrelerini sevgi, sevinç ve şükran hissetmeye davet edin ve bunu gerçekten hissedin. Bu duyguları deneyimlemek için kendinize izin verirken, tamamlığın/doluluğun bedeninizde genişlediğini hissedin. Bu hisleri duygusal bedeninizdeki hücrelerin arasındaki boşluğa davet edin.

Zihinsel bedeninizdeki hücreleri ve hücrelerin arasındaki boşluğu sevgi, sevinç ve şükran hissetmeye davet edin. Bunu gerçekten hissedin. Spiritüel bedeninize geçin ve aynı şeyi yapın. Ve sonra nedensel bedeninize geçip aynı şeyleri yapın. Ve merkabanız ve ışık bedenleriniz…. Sevgi, sevinç ve şükran hissetsin ve bu hisler genişlesin.

Bu halde, İlahi Benliğinize bağlı olduğunuzu bilin. İlahi Benliğinize sevgi,sevinç ve şükran gönderin. Dilediğiniz kadar bu halde kalın.

Bu sevgi, sevinç ve şükran hislerini sürdürerek, izin aldığınız insanlara bunları göndermek için hazırlanın. İlahi Benliğinizden, bunu onların kendi İlahi Benliğine göndermesin isteyin. Hangi şekilde olursa olsun, onların en yüksek hayrı için, bu duyguların İlahi Benlikten direkt olarak süzüldüğünü görün.

İlerleme zamanı olduğunu hissettiğinizde, bu sevgi, sevinç ve şükranın gönderdiğiniz herkese, ihtiyacı olduğu sürece süzülmeye devam etmesini isteyin.

Sonra, İlahi Benliğinizden Dünya Ana’ya sevgi, sevinç ve şükran göndermesini isteyin. İlahi Benliğinizin onunla bağlantı kurmasını isteyin. Dünya Ana’nın en yüksek hayrı ve iyileşmesi için, sevgi, sevinç ve şükranın İlahi Benliğinizden Dünya Ana’ya akmasına izin verin. Sadece gönderin, sonuçlara bağlı olmayın. Bunun gerekli olduğu kadar devam ettiğini görün…

İlahi Benliğinizden, diğer gezegenlere, yıldızlara veya evrenlere sevgi, sevinç ve şükran göndermesini isteyin. İlahi Benliğinizden onların İlahi Benlikleri ile bağlantı kurmasını isteyin. Onların en yüksek hayrı ve iyiliği için, ne şekilde olursa olsun İlahi Benlikleri vasıtası ile sevgi, sevinç ve şükran akmasına izin verin. Bunun gerekli olduğu kadar devam ettiğini görün…

Son olarak, kalbinizin arzularının listesini kullanarak, İlahi Benliğinizden listenizdeki her bir unsura sevgi, sevinç ve şükran göndermesini isteyin. Sadece gönderin, sonuçlara bağlı olmayın. İlahi Benliğiniz en yüksek hayrınız ve iyileşmeniz için neye gereksiniminiz olduğunu bilir. Şimdi herkesin en yüksek hayrı ve iyileşmesi için ilahi zamanlamada ve ilahi düzende olduğunuzu bilin.

Tam hissettirene kadar bu sevgi, sevinç ve şükran halinde kalmaya devam edin. Bu yere her zaman geri gelebileceğinizi bilin. Bu enerjiye istediğiniz her zaman erişebileceğinizi bilin.

Ve bu süreci çabuklaştırmak için, başparmağınızı ve işaret parmağınızı birbirine dokundurabilirsiniz, bunu yapmak şu andan itibaren sevgi, sevinç ve şükran içinde olmayı ve bunları göndermeyi hızlandırır ve kolaylaştırır…

Phoenix Rising Star