Şu Andaki Olaylar & 2009 İçin Potansiyeller

Yazdır Yazdır 

(ÖZET)

Laguna Hills, California
30 Kasım 2008

İlk Kryon kitabında size, bugün realiteniz olan potansiyelleri verdik. Kararlarınızın potansiyelleri olarak gördüğümüz şey önünüzdedir. Bu, potansiyellerin realite haline gelmesi, potansiyellerle ne yaptığınıza bağlıdır. Bu gezegendeki çok derin olan Işıkişçileri tarafından yaratılan kollektif bir enerji var, gezegenin kendisinin en özü farklı şekilde titreşiyor, çünkü siz buradasınız. Kristal Izgara farklı şekilde titreşiyor, çünkü siz buradasınız. Tüm bu ezoterik konuşmalar iyidir, ama bunu hissetmelisiniz! Önünüzdeki realiteyi görüyor musunuz?

Oh, bu gezegende uzun zamandır yaşamış olan sevgililer, 20 yıl öncesinin neye benzediğini hatırlıyor musunuz? Bugün, şu andaki olaylardan konuşacağım, size sormama izin verin: 20 yıl önceki hava durumunuzu hatırlıyor musunuz? Bugün olduğu gibi değil, öyle değil mi? Yaşamınızın, işyerinizin enerjisini hatırlıyor musunuz? 20 yıl önceki politikanızın ve iş aleminizin enerjisini hatırlıyor musunuz? Bunu hatırlıyor musunuz? Çünkü bugün bu aynı değildir.

İnsanlığın tarihinde bunun gerçekleştiği, bilincin bu kadar değiştiği 20 – yıllık bir süre asla olmadı. Bu olayların nedeni, sizin yapmış olduklarınızdır. Geriye gidip doğmaya hazır olarak beklediğiniz yerde buraya gelmek için güçlükle beklediğinizi hatırlatabiliriz.

Çok uzun zaman öncesine, kavrayamayacağınız zamanlara, dünyanın eriyik halde olduğu ve şekillendiği zamana geri gidebilirim; orada birlikte dünyaya bakıyorduk. “Bu yeni yuvanız” diyorduk. “Soğuyuncaya kadar bekleyin, orada olacaksınız” diyorduk. “Başka bir test için” diyorduk. Oh, bu İnsanların testi değil. Bu, enerjilerin testi. Şimdi, buradasınız, ağır işinizi yaparak dünyanın üzerinde oturuyorsunuz.

Bazılarınız o günleri hatırlayabilirsiniz – dört milyar yıl öncesinden söz ediyoruz – ama hatırlayamayabilirsiniz, çünkü bu sizin Akaşanıza yerleşmiştir. Hücresel yapınızın parçasıdır, yaşlı ruh. Şeyleri bizim gördüğümüz gibi görmemek İnsanın doğasıdır. Ama burada 2008 yılında Kasım ayında oturuyorsunuz. Bize göre, bunlar sadece rakamlardır, yıllar değil. Bunlar enerjidir. Sekiz ve iki, bir eder. Bu birliktir. Bu yeni başlangıçlardır. Bu, eski enerjinin kazanından dışarı çıkmaktır. Bu, yeni bir çağda ortaya çıkan sizlersiniz. Bunu size anlattık.

Nereden başlayacağız? Nasıl başlayacağız? Korku ile başlayalım. Ve bunu yine söyleyeceğiz. Korku bir enerji değildir. Korku Tanrı’nın sevgisinin eksikliğidir. O bir deliktir ve siz bu deliği dualite ile dolduruyorsunuz. Olan şey budur. Her şeyde bir seçime sahipsiniz, sevgililer. Bu gece buradan ayrıldığınız ve belki karanlık, negatif ve incitici olan etrafınızdaki tüm olaylara baktığınız zaman, bazılarınız herhangi bir vaat, iyilik veya umut görmeyeceksiniz. O zaman size onlar için neyin gerçekleşeceğini anlatayım: onlar Tanrı’nın sevgisini isteyerek iterler ve geriye büyük bir delik kalır. Sonra bu deliği kendi fikirleri ile doldururlar ve korku üretirler. Bu, eylemdeki dualitedir.

Size şunu söyleyeyim: bunu tek başına bırakmak ve onu isteyerek boşaltmak yerine Tanrı’nın sevgisinin o yerde kalmasına izin vermek çok kolaydır. Evet, bazılarınız bunu yapıyorsunuz. Işık fenerleri olarak bugün, kendinizi neden korkamayacağınıza adamıyorsunuz? Tüm yapabileceğiniz ışığı yakmaktır. Işık feneri fırtınadan korkarsa, sevgililer, ana karada olanların şansı ne olur? Eğer Işık feneri fırtınadan korkarsa ve ışığını söndürmeye karar verirse, gemilere ne olur? Korkma seçimine sahip değilsiniz!

“Peki, Kryon, bazılarımız korkmaya başlıyoruz, çünkü olaylar kötü görünüyor” diyeceksiniz. “Bir deliğin olamayacağı, sizi Tanrı’nın sevgisiyle tam olarak dolduracak olan bir yanıt vereceğiz. Boşluk olamaz. Öncelikle korkuya, gelecek dediğiniz şeyin belirsizliğinin neden olduğunu kavrayın. Size gelecek potansiyeli olarak gördüğüm şeyi söyleyeyim: Sizin geriye bakıp, “Nasıl korkabildik? Bu çok aptalca” diyeceğiniz bir zaman gelecek. Neden bunun şimdi talep etmiyorsunuz, sahip çıkmıyorsunuz? Geriye bakıp aptalca olduğunu söylemek için geleceği beklemeyin. Şimdi söyleyin! Korkudan şimdi kurtulun.

Dünya

Dünya ile başlayacağım. Önce büyük olanla başlayacağım. Şu andaki olaylar: Gezegenin kendisine ne oluyor? Ezoterik olarak, bu gezegenin Kristal Izgarası yeni enerjiyle doluyor. Kristal yapısının niteliklerinin bir parçası hatırlamadır. Çocuklar bunu, okulda yaptıkları kristal radyo setlerinden hatırlar. Kristal frekans algılama/tanıma ve hatırlamaya sahiptir. Bu, bilimsel ve jeolojik seviyededir. Ezoterik seviyede, bu gezegenin Kristal Izgarası sizi ve frekansınızı hatırlar. Sizin Akaşanızı hatırlar ve neden burada olduğunuzu bilir. O her zaman aktive olmaya hazırdır.

Gaia canlıdır ve titreşim değişiminde sizin partnerinizdir. Her zaman partneriniz oldu. Siz ve Gaia’nın birlikte çalışmak için anlaşmanız var ve sorunun parçası bunu çevreleyen olayların hepsidir – gezegenin jeofiziği dediğimiz şey. Bunlar sizin önünüzde değişmeye başlıyor. Şimdi size bilimi veriyorum ve onu kontrol etmenizi söylüyorum! Son 10 yılda manyetik alan neden bu kadar çok hareket etti? “Manyetik alana ne oluyor?” diyebilirsiniz. Bunu 20 yıl önce size anlattık. Böyle olmalıydı. Çünkü dünyanın manyetik ızgarası bedeninizdeki trilyonlarca parçadaki DNA ile konuşur.

Akaşik Kaydınızın boyutlararası olduğunun farkında mısınız? Tam burada durduk ve bunu yıllar önce anlattık [Laguna Hills]. Enerjileri birbirine bağlanan boyutlararası DNA’nın iki katmanı vardır, bunlara Lemurya katmanları adını veriyoruz. Bunlar başlangıçtan beri sizinle birlikte oldular ve sizin Akaşik Kaydınızdır. Bu şaşırtıcı belleği verme amacında bunları bir araya getiren ikisidir ve bunlar sahip olduğunuz boyutlararası katmanların sadece bir çiftidir. Sarmal iplik? Bu 3B bölümüdür, çifte sarmal ve aslında bir çift bile değildir. Hayır, iki boyutlararası bağlı katmandan söz ediyorum. Akaşanız bu kadar kuvvetlidir ve kim olduğunuzun kaydı bu kadar kuvvetlidir.

Akaşik Kaydınız boyutlararasıdır ve zamana sahip değildir. Size göre zamana sahiptir, çünkü siz bunun geçmişin kaydı olduğunu söylersiniz. Ama aslında yoktur. O geçmişten toplanan, şimdinin bir kaydıdır. Onun üzerine bir dahaki sefer size neler olacağının potansiyelleri damgalanmıştır. Yine, Akaşik Kayıt geçmişten gelen bir şey gibi görünür, öyle değil mi? Ama bunun yerine, o kim olacağınızın Akaşik Kaydıdır. Eğer her şey şimdide kuantum halde ise, o zaman herhangi türdeki bir “kayıt” gerçekleşen her şeydir, sadece tek bir yönde değil [geçmişiniz]. Geleceğin potansiyellerinin “kaydını” içermelidir. Bunu anlamanızı beklemiyoruz.

“Peki, Kryon, sınırlı anlayışımla bile, bu alın yazısı, kader anlamına geliyor”. Hayır, öyle değil. Görüyorsunuz, siz aynen benim gibi Tanrı’nın bir parçasısınız. Şimdi sahip olduğunuz yaşam enerjisiyle inşa ettiğiniz potansiyelleri ve sonra yapacaklarınızın eğilimlerini biliyoruz. Oh, bu tam olarak bilinmiyor, ama potansiyeldir. Hepinizin geri döndüğünüz de biliniyor. Evet, geri dönüyorsunuz! Perdenin diğer tarafında Tanrı’nın zihnine sahip olacaksınız ve çok hızlı bir şekilde geri geleceksiniz.

Doğumdan reenkarnasyona kadar geçen geri dönüş süresi? Size anlatılan her şeyi unutun. Bu enerjide, ezoterik olarak size bir Işıkişçisinin bir yıl içinde gelebileceğini ve gidebileceğini söyleyeceğim. Bir yıl! Eğer bu daha uzun ise, o zaman bir şeyi bekliyorlardır. Metafiziksel olanların, eski enerjiden olanların size anlattıklarını, bir başka planın yapılmasının uzun sürdüğünü unutun. Bunların hepsinin nasıl değiştiği ile ilgili bir fikriniz yok. Bu gezegendeki enerji, hızlı bir geri dönüş süresini destekliyor.

Manyetik alanın kuvvetine bakmanızı istiyorum. O azalıyor! Gidin ve gerçek gauss birimlerini ölçün. Daha önce olduğu kadar kuvvetli değil. Bu ne anlama geliyor? Şunu hatırlayın: Perde, sizinle diğer taraftaki siz arasında bulunan şey olarak tanımlanır. Yani, 3B ve çoklu – Boyut arasında olan şeydir. Bunun, sizinle Tanrı arasındaki perde olduğunu düşünüyorsunuz, ama bu kadar açık ve seçik değildir. O kalındır ve başlangıçtan beri size manyetiklerin, yerçekiminin ve bu gezegenin ışığının bunun bir parçası olduğunu anlattık. Şimdi, bunların hepsi zayıflıyor, daha da azalıyor. Perde biraz daha kalkmaya başlıyor ve bazılarınız bunu hissettiniz ve neden bahsettiğimi tam olarak biliyorsunuz.

Ayrıca neden gidip güneşin heliosferini ölçmüyorsunuz? Gidip ölçün. Onun asla daha zayıf olmadığını göreceksiniz! Bazıları onun tehlikeli şekilde düşük olduğunu söyleyecekler. Heliosfer sizi uzayın kozmik ışınlarından korur. Güneş sisteminizde daha da azalıyor! Endişe etmeyin, çünkü bunların hepsi sistemin parçasıdır, değişen dünya sisteminin ve ölçebildiğiniz bilimin parçasıdır. [Heliosfer ile ilgili haber için bakınız: http://www.kosulsuz-sevgi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=506&Itemid=532]

Gidip yaşadığınız iklim değişimlerine bakmanızı istemeli miyim? Belki sadece pencereden dışarı bakarsınız? Yirmi yıl önce, daha önce olduğu gibi ekinlerin yetişmediği yerler olacağını ve daha önce ekin yetişmeyen yerlerde ekin yetişeceğini söyledik. Çorak olup, suya sahip olacak olan alanları size anlattık. Bu size iklimle ilgili ne anlatıyor? Su döngüsünde büyük değişiklikler olacağını anlatıyor. Bugün, görmekte olduğunuz budur. Bu değişimden korkmayın!

Her şeyden önce, tekrar söylüyoruz: Bu yavaştır! Zamanınız var. Eğer su seviyesi yükselirse, yoldan çekilin! Dünya yavaş hareket ediyor. Bu olayların kaydını tutanlar bunların gerçekleştiğini görecekler ve buna ayarlanmak için yıllarınız var. Yine de siper kazıp buna meydan okuyacak olan bazı İnsanlar olacak – ve boğulacaklar. İnsanlar bunu yapar, biliyor musunuz? Olup bitenlere inanmazlar ve değişimi inkar ederler. Bilinçte de aynı şeydir. Onu son zamanlarda gördünüz mü? Değişimi sevmedikleri için siper kazacak olanlar vardır ve onlar süreçte boğulacaklar. Metaforik olarak söylersek, yaşamlarını her şeyin aynı şekilde sürdürülmesi için verecek olanlar vardır. Bu size değişim/geçiş ile ilgili ne anlatıyor? Onlar hoşlanmadıkları bir şeyi görünceye dek bunu yapmazlardı: Geçiş.

Tekrar, şunu söylüyoruz: Hava durumunda yanlış olan hiçbir şey yoktur. Kendisini ilerleten bir döngüden geçiyor. Başka bir deyişle, bu zamanından öncedir, çünkü siz bu gezegenin jeolojisini hızlandırdınız. Aslında göreli şekilde saati hızlandırdınız. Yani, saatiniz aynı hızda giderken ve sizin aynı şekilde yaşlandığınız görünürken, gezegen hızlandı! “Pekala, bu bir anlam ifade etmiyor, Kryon” diyebilirsiniz. Haklısınız. Çünkü siz 3B’desiniz ve bu olaylar boyutlararası nitelikler ile ilgilidir. Zamanın hızındaki artışı fark etmediniz mi? İçinize sorun, içinizde olana sorun, “Son zamanlarda hızlanmayı hissettin mi?” Bu endişeli olmaktır, sabah üçte uyanmak, yıllar önce size söylediğimiz şey. Bu, dünyanın hızlanmasıdır. Bakmanızın için oradadır. Şimdi, bu gerçekleşecek olan bir şey değildir. Bu gerçekleşen bir şeydir ve siz burada oturuyorsunuz.

Birleşik Devletler

Her şeyden önce, Kryon ve Ruh politikalarınızla ilgilenmez. Bu alanda kollektif olarak yaptığınız şey, özgür seçimdir. Ama sahip olduğunuz özgür seçime bakın ve eski enerjide yaptıklarınızla yeni enerjide yaptıklarınız arasındaki farka bakın. Bunu yapan SİZSİNİZ. Politikacıları mevkilerine Tanrı koymuyor. Siz koyuyorsunuz. Bu ülkede, seçtiğiniz sistem oraya özel birini yerleştirdi. Şimdi, bu politik değil, yine de politik olduğunu düşünenler var, çünkü onlar her şeyi politik olarak görürler. Lütfen siz görmeyin.

Size Obama ile ilgili bilgi vereceğim ve bazılarınız zaten bunu biliyorsunuz.

Partnerim 2001’de sahnede oturup, dinleyicilere 2008’in geçiş ve değişim zamanı olacağını anlatmıştı, çünkü bu potansiyel idi. 2008’de kollektif olarak İndigo liderliğine döneceğinizin bilgisini verdim. Evet, siz bunu yaptınız! Size seçtiğiniz bu İnsan ile ilgili bir şey söyleyeyim. O yaşlı bir ruhtur. Bunu biliyordunuz, değil mi? O Lemuryalı’dır. Onun Hawaii’de doğmuş olmasını ilginç bulmuyor musunuz? Bunlar 50,000 yıl önceki Lemurya’nın orijinal enerjileridir.

Bu yaşamda, tekrar orada doğmayı seçti. Bu ilk ipucudur. İki yıl önce orijinal olarak İndigo rengi gören kadın tarafından tanımlandı. Nancy Tappe, Barack Obama’yı iki yıldan fazla zaman önce İndigo olarak tanımladı [Başkan adaylığına karar vermeden önce] O yaşlı bir İndigodur, evet, ama İndigo niteliklerine sahiptir.

Bu nitelikleri size tanımlamama izin verin ve bu eğlenceli kısmıdır: Seçim zamanları dediğiniz o zamanlarda, hangi İnsan Varlığını seçeceğinize karar vermek için analiz yapıyorsunuz. Aslında, Obama’ya eleştiriler vardı ve eleştiriler şöyleydi: “O çok genç ve deneyimsiz; bu işi yapamaz. Bu iş daha yaşlı, deneyimli, olgun bir İnsan Varlığı gerektirir.” Bu tartışmaya bir karşılık olamazdı. Ama bu adama baktıysanız, “orda olduğunun ve bunu yaptığının” enerjisini yayıyordu! O bir İndigo! 3B aleminin dışında, onun Akaşası aslında “daha önce orada olduğudur” ve eğer onun Akaşasında ne olduğunu bilseydiniz, nelerden geçmiş olduğunu kavrardınız.

Güçlü bir potansiyel olan bir seçim yaptınız. Bir Lemuryalı’yı ve bir İndigo enerjisini, yaşlı bir ruhu seçtiniz. Bu bizim önceden tahmin ettiğimiz bir şey. Şimdi ona bazı tavsiyeler vereceğim. O asla bunu işitmeyecek. [Ah, belki işitebilir]. Bu Kryon olarak bu ülkenin bu genç liderine benim tavsiyem. Söyleyecek iki şeyim var. Bir – arkanı kolla. İki – danışmanlarına güvenme, çünkü danışmanlar sana eski günlerde çalışmaya alışık oldukları şeyleri verirler. Ancak, sezgin sana gerçekte yapman gereken şeyi verecektir. Paradigmaları yık. Kutunun dışına çık ve ona git. Bu günceldir, öyle değil mi?

Yaptığınız şeye bakın! Yirmi yıl önce, ülkenizde eğer birisi, “Pekala, 20 yılda ABD siyah bir adamı seçecek” deseydi, reddederlerdi’, “İmkansız!” diye bağırırlardı. “Buna izin vermezler!” derlerdi. Haklı olduğumu biliyorsunuz, öyle değil mi? Bu, size politikanızda neyin gerçekleştiğini anlatıyor mu?

Neden size bunu anlatıyorum? Size bu hikayeyi veriyorum, çünkü bunu tekrar yapıyorsunuz, şeylerin temizlenmesine izin veriyorsunuz. Önce burada ve daha sonra, gezegendeki diğer ekonomik sistemlerde. Bunun nedeni, bu değişiklikleri ilk yapanların sizler olmanızdır! Ceza, yaptırım olmadan açığa çıkarma sistemine sahipsiniz. Seçtiğiniz şeyi söylemenize izin veren bir sisteme sahipsiniz.

Bütünlük sıradan yaşamda daha fazla önemli olmaya başlıyor. Sevgililer, bugün finansal bir krizdesiniz. Ama bunu farklı şekilde görüyoruz. Ülkeniz krizde değil; ülkeniz budanma aşamasında. Ağaçların daha iyi büyümesini ve hayatta kalmasını istediğiniz zaman ne yaparsınız? Dallarınızı budarsınız. Bu çirkindir! Sonra onlara bakarsınız ve “Bu şeylerin tekrar büyüyüp büyümeyeceğini bilmiyorum” dersiniz. Bunu yaparsınız, değil mi? Ama usta bahçıvanlar bunu bilir. Usta bahçıvan bunu yapmanız gerektiğini bilir. Geri geldikleri zaman, güzel olduklarını bilir, öyle değil mi? Daha öncekinden daha büyük. O zaman onlara bakıp, “Wow, doğa ne kadar şaşırtıcı!” dersiniz.

Pekala, size şaşırtıcı olan bir şey anlatayım. Kavrandığı, kullanıldığı ve tezahür ettiği zaman, ekonomideki bütünlük prensibi, finans sisteminizi eleştirmenlerinizin herhangi birinin yapılabileceğini söylediğinden çok daha hızlı büyütecektir. Orada oturup bundan korkacak mısınız? Bunun yerine, belki de sadece sistemi budadığınızı kavrayacaksınız ve bu kış sadece gergin, kasılmış olarak oturacaksınız. Bu kış, olduğu gibi olsun ve bu şeylerin geri gelmesini izleyin, çünkü siz imkansız olanı yaptınız.

Sonra olacak olanlar, bunun yayılmasıdır. Bu bütünlük en sonunda Avrupa’ya, hatta Çin’e yayılacak. Bunun için yaratılan tohumları yerine ekiyorsunuz – ABD. Eğer yeteri kadarınız doğru şeyleri seçerseniz, dünyanın kalanı da bakıp değişir.

Yaptığınız şey zorludur ve önünüzde zor günler var. Benimle 20 yıl geleceğe gelin, farklı bir bankacılık sistemi, farklı türde sigorta sistemi görürsünüz ve bu dünya çapında olacak. Sizin burada ve şimdi yaptıklarınız nedeniyle bu olacak. Durumunuz başarısızlıkla ilgili değildir. Başarısız olan nedir biliyor musunuz? Sadece eski enerji başarısız oldu! Açgözlülük başarısız oldu. Öyleyse ne yapacaksınız? Bir balon uçurun! Bir parti yapın! Gerçekte olanlara bakın.

Kişisel Güç

Kişisel güçten söz etmek istiyorum. Neler olacağı ile ilgili insanların bana çok uzun zamandan beri sorduğu şeylerden konuşmak istiyorum. Bu gezegende barışı nasıl yaratabilirsiniz?

Sınırlı lineer zihinleriyle düşünüp, “Bu dünyada barışa sahip olmamız için, tüm İnsan Varlıkların metafiziğe dönmesi gerekir” diyenler vardır. Bu gerçekleşmeyecek. Bu bir tahmin değil, gerçekliktir. Öyleyse, bu nasıl olacak? 20 yıldır öğretmekte olduğum şeyi tekrarlayacağım: Sevgili İnsan Varlığı, taşıdığınız şey bir inanç sistemi değildir. Işığın enerjisini taşıyorsunuz. Karanlık bir yerde olduğunuz zaman, her şey gider. Her şey karanlıktadır. Herhangi bir şey yapan birilerini göremezsiniz. Şüphesiz, karanlıkta gelişen enerji bozulma, drama ve açgözlülüktür. Ancak, sizler bu gezegende yürürken, ışık taşırsınız. Bazılarınız, “Peki, benim ışığım çok küçük” diyebilirsiniz. Ancak, kollektif olarak, böyle değildir.

Dünya eski enerjidir. Ancak, ızgara sistemi ve kristal olan her şey, yükselmiş düşüncelere sahip olmak isteyen ama karanlıkta bunlara sahip olamayanlar için görünümü temizliyor. Siz buraya bir kibrit ile geldiniz! Diğerlerinin görebilmesi için ışık yeterlidir ve kibritlerin birbirine eklendiği ve bir meşale olduğu yerde ışık yeterlidir. Belki birkaç kişisiniz? Belki yeterince ışık olmadığını düşünüyorsunuz? Bu gezegenin nüfusunun yüze birinin yarısından daha azı bütün her şeyi aydınlatabilir!

Bu ışık, bunun gibi sandalyelerde oturmamış olanların [bir kanallığı hiç dinlememiş olanlar], kendi bütünlükleri ve kendi zekalarıyla karanlıkta bir şeyler olmadığını görebilmeleri için yaratılır. Bu, onların bütünlüğün enerjisini keşfetmeye başlayacakları bir durum yaratır. Yaptığınız budur, sevgili Işıkişçisi. Anlıyor musunuz? İnsanlığa imkan sağlıyorsunuz.

Altı milyar insan karanlıkta olabilir ve onların birkaç milyonu bir ışık yakabilir ve herkes görebilir. Anlıyor musunuz? O zaman herkes görebildiğinde, olayların oldukları gibi olmasına izin vermezler. Bu size 20 yıl önce vermiş olduğumu potansiyeldir. 1987 ve Harmonic Convergence’in sizde yarattığı budur. Bunu siz yaptınız. Hepiniz yaptınız.

Bunda oynadığınız rolü kavramayabilirsiniz, ama siz yaptınız. Bazılarınızın tam şimdi uyandığını ve “Pekala, yapmış olduğumdan daha fazla ne yapabilirim?” diyeceğini söyleyeceğim. Gevşeyin. Nefes alın. Işığınızı yakın. ‘Bundan sonra ne var, ne kadar var, ne kadar zor veya doğru şeyi mi yapıyorum’a yakalanmayın. Sadece ışığınızı taşıyın ve bırakın Tanrı sizi sevsin. Yapmanız gereken tek şey bu ve bu şeyler size ilave edilir ve eşzamanlı yerlere götürülürsünüz. Nerede olmanız gerektiğinin tutkusu size gösterilir. Bir yerden başka bir yere gidersiniz. Doğru zamanda doğru yerde olursunuz. Bu, büyüklük veya yapma ya da olma ile ilgili değildir. Bu sadece yaşamınızda Tanrı’nın sevgisini kabullenme ile ilgilidir ve yeterince şey yapmadığınız suçluluğu olmaksızın bir yerden bir yere gitmek ile ilgilidir. Kendinize karşı sert olmayın. Sadece ışıkta olun.

Tanrı sizin için nedir? Sizler şaşırtıcı bir enerji olan kollektifin parçasısınız. Dilerseniz buna Tanrı deyin. O Yaratıcı kaynaktır. O, tüm var olandır. O Evren’in ışığıdır. Her şey gittiğinde, o kalır ve daima kalacaktır. Siz her zaman vardınız ve her zaman var olacaksınız. Hepiniz. Siz başlangıcı ve sonu olmayan ebediyetin bir parçasısınız. Hepiniz. Önemli. Hepiniz.

Gelmenizin bir amacı vardır ve gitmenizin bir amacı vardır. Tanrı bu zamanda gelmeyi ve bu geçişlere ve bu değişimlere dayanmayı seçenleri kutsasın, çünkü onların bugün yapacakları tüm çocukları ve onların çocuklarının çocuklarını etkileyecektir. Bu gerçektir.

Ve öyledir.

KRYON

www.kryon.com

(Çeviri: Saffet)