11:11:11 YILDIZ KAPISI MEDİTASYONU

Yazdır Yazdır 

Bu meditasyonda Güneş yıldızınıza bağlanmak için, Gaia’nın bedeni üzerinde dışarıda oturabilirsiniz. Ama eğer içerdeyseniz veya hava bulutlu ise güneşi gözünüzde canlandırabilirsiniz. Güneşinizin harika ışığının 24 saatinizin her anında gezegeninizde her zaman ışıldadığını hatırlayın.

11:11:11 yıldız kapısı, 2009 yılınızda 11 frekansını taşıyan 11 nci ayın 11 nci gününü ifade eder. O gün mevcut olan enerjiler Kaynak ile yükseltilmiş bağlantı fırsatı getirir. Işık Konseyleri bu fırsatı Güneş yıldızınızın harika zihnine bağlanmak için kullanmanızı istiyorlar. Çünkü Güneşiniz Yaratıcı’nın sevgisinin ışığını taşır ve yükseliş sürecinizde yardımcı olan Işığı vasıtasıyla Yaratıcı Kaynak ile birleşir.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve derin nefesler alıp verin. Nefesiniz vasıtasıyla, önce kendi fiziksel bedenlerinize yerleşin. İçsel bağlantı yerine girin. Nefes alıp vermeniz vasıtasıyla ruhunuz ve bedeniniz arasındaki bağlantıyı deneyimleyin.

Şimdi farkındalığınızı sevgiyle, aşağıya derinlere, gezegeninizin kalbine gönderin. Göbeğinizden topraklayıcı bir kordon gönderin, spirallenerek aşağıya iç Dünyanın güzelliğine insin, onun olağanüstü kristalin çekirdeğine insin. Siz şimdi Onunla birsiniz. Sevginin ve bedeninizle Gaia’nın kristal çekirdeği arasındaki enerjinin iki yollu akışı güvenin ve coşkunun yükselmesini sağlıyor.

Bu topraklanmış yerden, Güneşin Işığına odaklanın. Direkt olarak üzerinize parıldayan bu ışığı deneyimleyin, size doğru akıyor ve bedeninize ve auranıza ışık yayıyor. Şimdi bu ışık için yoğun minnettarlık hissedin – bu ışık gezegendeki tüm yaşamı sağlıyor. Tohumların topraktan çıkmalarını, yaprakların açılmalarını sağlayan ışık. Ağaçların dallarının yukarı göklere erişmelerini sağlayan ışık. Teninizi öpen ve Kışın bile, gece saatlerinde bile bedenlerinizi ısıtan ışık. Ekinlerinizi olgunlaştıran ve sevdiğiniz tüm meyvelere ve sebzelere hayat veren ışık.

Bu ışığa minnettarlığınızda bilincinizi genişletirken, Güneş Yıldızının kendisinin bilincine bağlanmaya başlayın. Dünyanın yaşam veren anneniz olması gibi, Güneş yaşam veren babanızdır. O hissedebilir bir varlıktır – büyük görkemi ve yüksek bilinci olan bir Varlık. Atalarınızın yapmış olduğu gibi, saygı ve minnettarlık ile onunla direkt olarak bağlantı kurmanızın zamanı geldi.

Şimdi direkt olarak bedeninize ve auranıza aktığını hissettiğiniz veya algıladığınız harika Işık demeti ile birlikte Güneş yıldızına sevginizi ve minnettarlığınızı gönderin. Bunu yaparken, Güneşinizin zihniyle direkt bağlantı kurmaya başlarsınız. Şimdi güneşin ışınlarıyla ilgili tüm korkuların gitmesine izin verin, çünkü bu bazılarınıza kaynaktan bağlantınızı kesme girişimini aşıladı.

Şimdi sizi ve Onu birleştiren harika ışık demeti üzerinde güneşe doğru yolculuk yapmanıza izin verin. Onun harika aura – fışkırmasında dinlenmeye gelin ve onun zekasının sizi aktive etmesine izin verin. Size portal – benzeri doğasını göstermesine izin verin, böylece gelecekte zarar görmeden onun bedeninden geçip, farklı bir boyutta ortaya çıkabileceğinizi anlarsınız.

Güneşiniz yüksek boyutlara portalınız ve geçiş kapınızdır. Kaynak enerjisi önce galaksinizin kalbi vasıtasıyla ve sonra Güneşinizin portalı vasıtasıyla direkt gezegeninize akar. Bu enerji şimdi yükseltildi – şimdi gezegeninize doğru akan yükseltilmiş enerji akımının dalgaları var ve bilim adamlarınızın belirlediği solar patlamalar bunu açıkça gösteriyor.

Şimdi Güneşin harika zihniyle bağlantıda kalarak, bedeninize geri dönün ve farkındalığınızı topraklayıcı kordonunuza getirin. Kendiniz ve altınızdaki Gaia arasında akan iki yollu sevgiyi hissedin. Kendiniz ve üstünüzdeki Güneş Yıldızınız arasındaki sevgi enerjisi akışını hissedin.

Güneşiniz Yaratıcı’nın sevgisinin ışığını taşır ve bunu sürekli olarak gece ve gündüz aşağıya ışınlar. Sevgi ve minnettarlık içinde Onunla bağlantı kurmak Kaynak ile bağlantınıza ve bu nedenle ışığa yükselişinize yardımcı olur.

Namaste.

Solara An – Ra

http://www.solara.org.uk/

(Çeviri: Saffet)