12:12 KAPISI

Yazdır Yazdır 

25 Kasım 2008

Lauren C. Gorgo

Selamlar sevgili ışık savaşçıları!

Bugün şu andaki enerjisel durumlara içgörü sunmak için geliyoruz.

Öncelikle yüksek bilinç hallerine açılan şu andaki portalın kalbin güçsüzlüğü için olmadığını onaylamak istiyoruz. Desteksiz olmak giderek zorlaşmaya başlıyor ve ışığın devamlılığı için sadakati taşıma seçiminize saygı duyuyoruz. Ancak gelmekte olan bir rahatlama var.

Yakında göksel ve cennetsel gövdeler, gezegenin gelecek amaçları ile daha tam olarak hizalanmak için yer değiştirecek ve yeni dünyanın titreşimleri ile hizalanmayı seçenler sonunda refah düzeyini yükseltmeye başlayacak.

(Not: Pluto 26 Kasımda Oğlak burcuna giriyor, Yeni Bir Çağı getiriyor! Bu Çağın başlangıcı bir çok beklenmeyen fırsatları çekerken, imkansız görünen çözümler aniden mümkün olacak. Yeni amaç (kontratlar) geliyor ve eski konular (kontratlar) gidiyor. Uzun zamandır beklenen olayların değişimi sonunda başlarken, Yay burcundaki Yeni Ay bu geçişin habercisidir.

Yeni bir günün doğmakta olduğunu size tekrar hatırlatıyoruz ve son haftalarda çok uzaklarda olduğumuz gibi görünmesine rağmen, aslında her birinize çok yakın olduk.

En son değişimin enerjisel etkileri, büyük fiziksel toksin giderimlerinden biri oldu. Alt üç boyutlu vortekslerinizde (çakralarda) ışığın derin genişlemesi nedeniyle biyolojinizin hızla arınıyor. Çakralar dediğiniz bu üç enerji vorteksi düşüncenin fiziksel maddede yaratılmasından sorumludur.

Solar pleksus, Tanrısal gücünüzün tam potansiyelini sağlamak için derin bir arınmadan geçiyor. Sakral çakra birlikte – yaratıcı arzularınızın gerçekleştirilmesini sağlamak için derin bir arınmadan geçiyor. Kök çakra bu arzuları fiziksel forma tam topraklama yeteneğinizi sağlamak için derin bir arınmadan geçiyor.

Arınma süreci tamamlandığında, her biriniz göreli olarak engellenmemiş şekillerde spiritüel alemleri fiziksel alanda temsil etme yeteneğine sahip olacaksınız. İlahi tezahür için doğru ızgaraya bağlanmayla birleşen bu arınmanın sonucu dünyada cennetin birlikte – yaratılmasını getirecek.

Ayrıca, gelmekte olan 2008’in 12:12 kapısının birçokları için bir tamamlanma zamanı olacağını belirtmek istiyoruz. (Not: 12 rakamının kendisi tamamlanma aşamasıdır, ancak frekans kopyalanınca (çift olunca; 12-12) bir portal olur). Yeni bir döngü başlıyor ve yaratımın gelecek zaman çizgilerine bağlananlar yeniye sağlam bir şekilde adım atacaklar.

Yeni bir yola başlamak için spiritüel, zihinsel, duygusal ve fiziksel seviyelerde tam olarak hazırlandınız ve bu portal sizi karmik yanlış – yaratımın diğer tarafına götürecek.

Hızlı tezahür, rahatlık ve bolluk, yeni yıla doğru götüren birçok küresel olaylarla zaman ayarlıdır. 12:12 kapısı kapandığı zaman bu, uzun zamandır özlemini duyduğunuz, çabaladığınız yeni başlangıçlar zamanını temsil edecek. Eski hizmet kontratlarının süresi bitecek ve insanlığı büyük şifa yönüne götürecek olan yüksek yaratımlara yolu açan yeni kontratlar yerleştirilecek.

Bu zamanları kim olduğunuza ve gezegen ve onun insanları için yapmış olduğunuz her şeye şükran duyarak geçirin. Yaşamınızın arınmasının, korku içinde ve yoksunluğun tüm türevleri içinde kalmış tüm nüfusu arındırma harika ve asil çabalarından biri olduğunu bilin. Sizler, daha iyi bir dünya için fedakarlığı seçen görkemli, asil olanlarsınız ve ışıldama zamanınız yakındır.

Gelmekte olan tamamlanma kapısından geçmeye hazırlanırken, insan bilincindeki ileriye doğru harika ilerlemenin ve kuantum sıçramaların nedeni olduğunuzu derinden bilin. Onurlu durun ve başınızı dik tutun, çünkü spiritüel baskılanma günleri sayılıdır. Attığınız her adımı, bencil olmayan çabalarınızdan dolayı kalpten hissettiğiniz arzularınızın sonucunun sonunda şekillenebileceğini bilerek, zarafetle atın.

Bizler, dünyanın sessiz spiritüel savaşçılarına büyük saygı duyan Spiritüel Hiyerarşiyiz.

Lauren C. Gorgo vasıtasıyla Telepatik Aktarımlar. ThinkWithYourHeart.net

Copyright © 2008 Expect Miracles, Inc.

(Çeviri: Saffet)