12:21 – ESKİDEN ÇIKMAK, YENİYE GİRMEK

Yazdır Yazdır 

17 Aralık 2009

Lauren Gorgo

Göksel Çılgınlık

Size tüm bu ay boyunca neden yataktan çıkamadığınızla ilgili bazı perspektifler vermek için, işte bazı tarihler:

2 Aralık – İkizler dolunay

12 Aralık – 12:12 (33) kapısı

16 Aralık – Yay yeni ayı

21 Aralık – 12:21 (33) kapı/gündönümü

26 Aralık – Oğlak’ta Merkür gerilemesi

31 Aralık – İkinci dolunay/ay tutulması

Ve eğlence burada bitmiyor!… 15 Ocak 2010’da Merkür’ün ilerlemeye başladığı aynı gün bir güneş tutulması var.

Tüm bunlar ne anlama geliyor?

Kısaca.. geçmişte karanlık illüzyonu ile bize sunulmuş olan her düşüncede/eylemde/durumda korku yerine sevgiyi seçmek için şimdi ve SEVGİ ile karmik – olmayan realitelerimizi yaratan özgür ve bağımsız varlıklar olduğumuz gerçeği ile tüm zihinsel ve duygusal zıtlıkların üzerine çıkmak için, bu ay bizlere evrensel destek sağanağı veriliyor…

Başka deyişle, bu ay gerçekleşene enerjisel olaylar kendini – sevmenin, tüm formlarda sevgiyi seçmenin tam üstatlığı için büyük fırsatlardır. Mesih bilincinin akışına açılma ve her birimizin tüm iyi şeylerin alemine tam olarak bağlı olduğumuzun açığa vurulmasının ayıdır.

Bu kapılardan, portallardan ve astrolojik olaylardan geçerken, bir noktada varlığımıza nüfuz eden sevgi duygusunun, bizleri Birliğin direkt anlayışına ve algısına yönlendiren artan titreşim duygusunun farkında oluruz.

12:21 yıldız kapısı açılırken ve gezegene ve onun insanlarına bu güçlendirici sevgi titreşimini yağdırırken, sevgi olmayan her şey görülmesi ve iyileştirilmesi için tekrar ortaya çıkar… ve bu şifa anında, her şey arasında ilahi bir birleşme gerçekleşir.

12:12 (33) kapılarının bir sonu olan portal olayları olmadığını kavramak önemlidir, gerçekte bu sadece sevginin en başlangıcıdır… ve kalplerimiz tekrar bu sevginin tam titreşimini sürdürmeye açılıyor.

Görünürde, ikinci 33 veya 12:21 (gündönümü) portalı yaklaşırken, kalan korkuları yeniden fark edilmesi ve salıverilmesi için yaşamlarımızın yüzeyine itecek olan başka bir açılış olacak.

“Bu büyük önemi olan bir fırsattır, çünkü 31 Aralık’ta ay tutulması niyetlerinizi mühürlemeden ve 15 Ocak’ta güneş tutulması bu niyetleri aktive etmeden önce her birinize kendinizi cüruflardan özgürleştirmeniz için son bir şans sunuyor. Bu her biriniz için ayağa kalkıp Kutsallığınızı sahiplenmeniz, 3 titreşimi (2010= 2+1=3) yılına geçiş hakkınızı sahiplenmeniz için bir sinyaldir.” – Pleiadesliler

Gelecek olan ne?

2/11 (2+0+0+9) titreşiminden, 3 (2+0+1+0) titreşimine geçiyoruz. 3 titreşimi yaratıcılık, oyunculuk, dışsal kendini ifade ve basit mutluluğa karşılık gelir.

Bu ayın kalanında ruhsal çabalarımızı eyleme geçirerek, yeni benliklerimizin en yüksek versiyonunu ifade etme fırsatını kendimize verebileceğiz. Tamamen yeni yollarımıza yerleşeceğiz, yeni yaşamlarımızın manzarasını keşfedeceğiz, keşfedilecek bilginin bütünüyle yeni alemi vasıtasıyla bazı beklenmedik yeni bağlantıları, fırsatları, deneyimleri & fikirleri düşüneceğiz.

Bilincin yukarı doğru spiraline tırmanışımızda tam çembere geldik.

2010 evrensel olarak ÜÇ yılı olduğu için, eskiden yeniye 9 yıllık geçiş döngüsünden sonra iyimserliğimizi ve coşkumuzu yenilememize büyük ölçüde yardımcı olacak. Bizler yaşam amacımızla ve bireysel misyonlarımızın bütün ilahi planın bütünsel rolünü nasıl oynadığı ile ilgili çok berrak olurken, bu yeni yılın daha fazla heyecan ve daha fazla kesinlik ile dolu olacağını işitiyorum. Yeni yılda, ruhsal kardeşlerimiz yeni dünya topluluğunun temelini yaratmak için uyum ve sevgi içinde bir araya gelirken, bol bulunacak olan birçok yaratıcı fırsatlarımızın tam ifadesini bekleme zamanından çıkıyor olacağız.

Birleşme

Bu gezegensel olaylar, bir zamanlar kalplerimizde kapanmış olan yerleri açarken, bir zamanlar kapanmış olan fırsatlara da açılmaya başlayacağız. Yaptığımız her şeyde lineer zihnin çalışmalarını aşma yeteneğine sahip olacağız ve zamanla bu düşünme şeklini baskın olarak öğreneceğiz.

Son yeni aydaki kutsal enerji sol beyin yarıküresindeki bir başka fiziksel düğmeyi hızlandırdı, beyinlerimizdeki hatlar birleşik bir bütün olarak birbirine bağlı olarak çalışmak için yeniden döşeniyor. Yeni dünya oluşturulduğunda ve her form vasıtasıyla kollektifin frekansı sevginin yerine yükseldiğinde insan beyni toplum gibi fonksiyon yapacak.

Bunun gibi, gelen gündönümü portalı tüm insanlık için (makro) bir uyanıştır, dünyada yaşamanın ve sevginin daha büyük seviyelerine açılmanın galaktik yolunu tohumlama zamanıdır. Şimdiye dek öğrendiğimiz şey, insan potansiyelimizin sadece bir kısmıydı, çünkü sevginin sadece bir kısmını biliyorduk.

Bu ayın son günleri bizleri olmuş olanın sınırlarının ötesine itiyor ve ne olabileceğini özgürce seçmemize izin veriyor.

“Yeni şafağın ışığında, yeni dünya kültürünü temsil etmek için gelen herkes tüm yaşamda gerçeği, kutsallığı ve sevgiyi deneyimlemek için özgür olacak. Savaşçının yolları nazik ve sevgi dolu, barışsever ve özgür barışcının yolları olacak.

İnsan bilincinin bu yeni özellikleri yol göstericiler ve yeni liderler tarafından gerçekleştirilecek ve ne yapılabileceğinin harika örnekleri ile dünyanın insanları tarafından kullanılacak.

Sonraki birkaç hafta güçlü enerjiler ve fırsatlar ile dolu olacak. Bu zaman süresince yeni yaratımlarınıza sıkıca bağlanmış kalın, çünkü ışık üssel olarak artacak ve tüm niyetler büyük ölçüde büyütülecek.

Bununla, her birinize gerçeğinizi onurlandırmanızı ve birlikte – yaratımın kendini – güçlendiren varlıkları olarak tam bütünlüğünüzde durmanızı hatırlatıyoruz, çünkü sonraki ayda doğurulacak olan şey budur.

Sevgili savaşçılar, vizyonlarınız gerçeklik olmak üzere. Bu ay tüm değişken/düzensiz unsurlar sona erecek ve kutsallığın tüm veçheleri tam ve çokboyutlu sizi oluşturmak için bir araya gelecek. Yeni günü dikkatle izleyin!” – Pleiadesliler.

Fiziksel Oluşlar

Tüm büyük geçişlerde olduğu gibi, bedenlerimizin bu değişimlerin darbesini aldığı görülüyor ve son birkaç hafta istisna değil. Bu zaman boyunca daha dikkate değer semptomların bazıları şunlar idi/şunlardır: vertigo/baş dönmesi, denge kaybı, kulaklarda çınlama, başağrıları/sinüste basınç/ağrı & boyun ağrısı, bulanık görme, uykusuzluk, aşırı şişkinlik, ara ara derin uykular/uykusuzluk, gece terlemesi, ara ara (aşırı) açlık/iştah kaybı, deri kaşıntısı/kızarıklık, sırt ağrısı, ağrı/kırıklık (özellikle kalbin arkasında ve belde), ayak ağrısı, bacak ağrısı, alt karın rahatsızlıkları ve her zaman olduğu gibi YORGUNLUK.

Duygusal olarak sinirli, eski “hikayenizden” yorgun, sevinciniz/tutkunuz/yaratıcılığınız/rehberliğinizden bağlantınızın kopuk olduğunu hissediyor olabilirsiniz. Yaşam amacınızı veya emeklerinizin meyvelerini yeniden değerlendiriyor olabilirsiniz, kendine güven yokluğu, rotayı düzeltme arzusu, çalışmama süresi/izolasyona gereksinim duyuyor olabilirsiniz. Bu bağlantısızlık aşaması sadece bağlı olmanın yüksek seviyesine hatların yeniden döşenmesidir ve tamamlandığı zaman, yeni içgörüler, fikirler ve fırsatlar mümkün olur.

Aralığın son 2 haftası

Böylece sadece aktivasyon ve değişimin bu efsanevi ayının ilk iki haftasını bitirmedik, ayrıca tüm bu yılın en yoğun geçişlerinin 2 sini yaşadık… 11:11 ve 12:12. Bu ayın son portalıyla, bu muazzam dalganın tepesinde kendimizi dengeliyoruz ve yeni yaşamlarımızda yürümeye hazırız.