2010: EYLEMDEKİ GERÇEĞİN YILI

Yazdır Yazdır 

Lauren Gorgo

8 Ocak 2010

1 Ocak’ta Pleiadeslilerden aldığım mesaj:

“Yeni takvim yılınıza, 2010 yılına girişinizi kutlamak istiyoruz. Birlik planına katılmaya istekli olanları bekleyen en kutlu yıl.

Yeni titreşimlere yolculuğunuzun ilk ayağında olan her birinize yardımcı olmak ve gelecek çabaların havadislerini getirmek için geliyoruz.

Yeni tekamül etmiş ve bilinçli toplumun öncüleri olarak, herkesin uyuyan potansiyelini yansıtmak için ışığa adım atacak olanlar olacaksınız. Bu rol hafife alınacak bir rol değildir, çünkü tam gerçeği aktive eden her biriniz yeni toplumun liderleri arasında olma hakkını elde ettiniz.

Bununla fiziksel planda büyük başarıların zamanının oluşmakta olduğunu ekleyeceğiz. Dünyanın ortalama vatandaşını şaşırtacak ileri teknoloji dalgası geliyor ve bu sonunda herkesin refahı için büyük ilgi zamanını başlatacak.

Yeni teknolojiler gezegene ve onun insanlarına birleşik insanlık için yeterli olan yaşama standartları tipini sunarken, insan kültürünün büyümesi şu anda gezegende bulunan sınırlamaları çok aşacak.

Bu, insan olmaya, eyleme ve daha büyük hayır için sevgi dolu niyetlerin yayılmasına dayanan bilim, teknoloji ve ruhsallığın yeni bir çağının giriş noktasıdır.

Her birinizle bu dar yoldan yürürken, insanlığa eonlardır mücadelenin üzerine yükselme yeteneğini sunanları görüyoruz, gerçekten bunu yapmış olanları… yani, onlar kendi insan potansiyellerini gerçekleştirebilmişlerdi… sayıları çok azdı.

Bu kutlu zaman sırasında bunu yapabilenler ve insan ve ruhsal üstatlığa adım atmaya hazır olanlar olduğunu söylemek istiyoruz ve gezegenin yöneticiliğinden sorumlu olacak ve odağı bütün olarak fonksiyon yapmaya yeniden yönlendirecek olanlar var.

Yeni liderlerin her biri ilahi temsilciliği aktive ederken, dünyanın insanları ortak hayıra doğru eyleme geçmeye başlayacak.

2010’un işaret ettiği budur.”

Şu anda neredeyiz?

İşte bu soruya karşılık olarak bana verilen yanıt: Dinlenme, İyileşme, Yeniden Canlanma & Yeniden İlahi Olma

Dinlenme – kuvvetinizi, sağlığınızı ve/veya enerjinizi yeniden kazanmak için inaktif olmaya izin verme.

Şimdi ve yılın ilk yeni ay/güneş tutulması 2010 enerjilerine süzüldüğü Ocak’ın ortasına kadar, olası olarak düzelmiş ve durgun kalacağız veya en azından coşku ve blokların bildik kısır döngüsünde girdap gibi döneceğiz.

Bu bütünleştirme ve dünyaya TOPRAKLAMA periyodu, tüm diğerleri gibi, biraz incitir…

İyileşme – hastalıktan veya aşırı efordan iyileşme. Yeni ay/güneş tutulması periyodunu takiben, çoğumuzun temizleyicilere yöneleceğimiz görünüyor.

“5 nci boyut frekanslarına tam olarak ulaştığınız zaman, yani… fiziksel, zihinsel ve duygusal arınmanın yoğun döngülerinden ruhsal benliğinize tam olarak yeniden bağlandığınız zaman… fiziksel bedeniniz yüksek enerjilerin tam bedenlenmesini sağlamak için radikal bir dönüşümden geçer. Yükselen realite matrikslerinin hızlı titreşimi nedeniyle, birçoklarınızın hastalık veya rahatsızlık olarak bildiğiniz şey artık var olamaz. Enerjisel ve/veya duygusal toksinlerin birikiminden dolayı uzun süreli rahatsızlıkları veya hastalıkları olanlar, beden doğru pozisyonuna yerleşirken, düşük duygusal ıstırapları salıvermiş olacaklar.

Bu süreç bazıları için “mucizevi şifa” olarak bilinir, gerçekte o titreşimseldir. Birçok insan insan formlarında tam canlılık deneyimliyor olacak” – Pleiadesliler

Yeniden Canlanma – yeni yaşam ve canlılık ile dolma

Arınma ile sağlığa kavuşmanın “radikal dönüşümünden” geçtikten sonra… yeniden canlanma geliyor.

Başka deyişle, bedenlerimiz gitmekte olduğumuz yeni bilince tam olarak ayarlandıktan ve fiziksel arınmamız tamamlandıktan sonra, tam olarak yeniden canlanmış olacağız.

Güzel görünüyor, öyle değil mi? CANLILIK…

Şimdi tekrar enerjiyle dolu bir hayatın nasıl hissedildiğini hayal etmeye başlayabiliriz, görebildiğim şeyden, 2010’da çok meşgul olacağız ve dayanma gücünün büyük patlamasını deneyimliyor olacağız.

Yeniden İlahi Olma

2010, birçok insan için tam olarak buraya olmak için geldikleri kişi olacakları yıldır… gerçeklik ve Eylemdeki Gerçeği uygulama yılı. Mesih bilinci seviyesini elde ettiğimizde ve ilahi mavikopyamızı forma toprakladığımızda, doğal olarak Eylemdeki Gerçek oluruz… her şekilde form dünyasına gerçeğimizi uygulama eylemi.

Bu yıl, aktive olmuş DNA’mız ve canlanmış kristalin hücrelerimiz vasıtasıyla Kaynağa engellenmemiş bağlantı nedeniyle tam olarak gerçekleşmiş olma, kendini güçlendirme ve kendini – sürdürme ile ilgilidir.

Kuantum perspektiften, bu var olduğumuz ve sıfır – noktası (Kutsal birlik) farkındalığından veya skalar dalga frekanslarından işlediğimiz ve ruhsal amacımızın OLMA, yaşam amacımızın YAPMA olduğunu derinden kavradığımız kutupluluğun birleşmesidir.

Sonuç olarak bu, ruhumuzun her şekilde eylemlerimize rehberlik etmesine tam olarak izin vereceğimiz, böylece YAPTIĞIMIZ her şeyin ilahilik ile dolu olduğu yıldır.

Öncülerin ve uyanmış olanların yeni dünyanın fiziksel yeniden yapılandırılmasına ve bolluk gerçeğini ifşa etmeye başlamak için bu yıl dünyaya getirecekleri bu Eylemdeki Gerçektir.

Bilinçli Birlikte – Yaratım

Ruhsal amaçlarına uyananlar… 3B boyutsal döküntülerini nötralize edenler, arındıranlar, bunlardan özgürleşenler… ve Eylemdeki Gerçeğin yolunda yürümeye başlayanlar, yaşamınızın amacını tezahür ettirmek için gereken ilham ve/veya kaynaklar/bağlantılar şimdi ortaya çıkmaya başlayacak. Bu, kutsal gerçekleştirmenin yılıdır… gezegende bolluğun fiziksel birlikte – yaratılmasının ve yaşamınızın işinin ve 3B arınmasının tamamlanması için tam karşılığı (ödülü) alma yeteneğinin yılıdır.

Bu birlikte – yaratma süreci gücümüzü formda uygulamayı öğrenmenin başlangıç aşaması olacak ve ruhsal kardeşlerimizle bağlantımızın sonucu olacak. Bu kutsal bağlantılar, yüksek boyutlu ışık kaynakları ile büyük ölçüde artan telepatik gelişim vasıtasıyla gelecek ve tüm dünyada bilinçli topluluklarla sonuçlanacak… hem fiziksel olarak, hem de internet vasıtasıyla.

Bu, yeni enerjilerle tam olarak desteklenme ve bu enerjilere bağlanma zamanıdır.

Sonunda tam bir dönüş yaptık, uzun ve zahmetli bir döngüyü tamamladık ve şimdi herkes tekrar başlamaya hazır. Sahne kuruldu ve hepimiz tekamül oyunumuzdaki sonraki rolümüzü ortaya serecek perdenin kalkmasını bekliyoruz ve kendilerini uyanışın aşağı doğru spiralinde bulmaya başlayacak olan ruhların gelen dalgasına yardımcı olmayı bekliyoruz.