8:8 ASLAN KAPISI

Yazdır Yazdır 

Anrita Melchizedek

8 Ağustos’ta, Sirius’un Spiritüel Güneşinin güçlendirmesi ve Işığın Sirius Başmelek Ekibinin ve Sirius’un eteriğindeki Büyük Beyaz Locanın Işıklandırmasıyla, Yeniden Diriliş İnisiyasyonunu deneyimlemek için, bir diğer benzeri görülmemiş Işık aktivitesine, hızlandırılmış bilincin fırsat penceresine giriyoruz.

Temmuz ve Ağustos aylarında astrolojik olarak Sirius farklı zamanlarda Güneşimizden önce yükselir, bu Galaktik ışık Hizalanması ile tüm Yaşamı En Yüksek Potansiyellerinin kodlamalarına yükseltir ve başlıca kadim Mısır ve Atlantis’te olmak üzere, paralel realiteler ve zaman çizgilerinde deneyimlenen Işık inisiyasyonları vasıtasıyla, Meshedilmiş Işık Özbenliklerimiz ile daha derin birleşmeyi sağlar.

Hızlandırılmış Kozmik Bilinç farkındalığının bu kapısı vasıtasıyla,Horus’un Sol Gözü ve sonra Sağ Gözü vasıtasıyla Horus’un Merkezi Gözüne, ve Melchizedek Düzeni vasıtasıyla Yükseklerden gelen Işık öğretilerine yükseltiliriz.

Bu olay ile, uyuyan DNA’da enerjisel olarak bulunan bu öğretilerin anahtar kodları, Sirius ışığının kristalin matriksi ve Galaktik Hizmetin Kozmik Işını ile aktive edilir. Sirius’un Işığı, Sirius’taki Yükseliş Makamından spirallenir, Galaksinin bu çeyrek kısmına ve Işığın Birlik Izgarasına, Mısır’daki Büyük Piramide, Sfenks’e ve eterik Işık Tapınaklarına akar. Sonra çakralar, ley hatları ve kutsal siteler vasıtasıyla bu Dünya planındaki tüm Yaşamın kalplerine ve zihinlerine akar, duyuları ve realiteleri Işığın altıncı boyut frekansına genişletir.

8:8 Aslan Kapısı İçin Çalışma

Yüksek Işığım, Görkemli Ben’im Varlığım ve Anne/Baba Tanrı ile hizalanırken, Işığın Sirius Başmelek Ekibinin, Sirius’un eteriğindeki Büyük Beyaz Loca’nın ve Melchizedek Düzeninin Işıklandırmasını çağırıyorum.

Şimdi Kral Odasındaki Yükseliş Makamına götürülmeyi ve bu Işık inisiyasyonlarına yardımcı olan Yükseklerdeki Işık Varlıkları vasıtasıyla Galaktik Hizmetin Kozmik Işını ve Işık Dili ile, kadim Mısır ve Atlantis’ten Işık inisiyasyonlarımı yeniden deneyimlemeyi istiyorum.

Işığın dışsal Merkaba Aracı ile bu Yükseliş Makamına girerken, Işığın İnisiyasyon Odasına konuluyorum, Işık Dili, kutsal geometri, hiyeroglifler ve Üstat Işık Varlığı olarak ölümsüz doğamın anlayışı vasıtasıyla beni İlahi Sevgiyle Horus’un Sol Gözüne yükseltiyor ve şimdi Horus’un Sağ Gözüne yükseltiyor. Ve şimdi Horus’un Orta Gözü vasıtasıyla, Galaktik Merkezden gelen Işığa ve Galaktik Hizmetin Kozmik Işınına hizalanmayı getiriyor.

Sirius’un eteriğinden ve bu Dünya planında tüm Yaşam için Işık Kayıtlarını taşıyan Sfenks’in sağ pençesinde bulunan Işık portalı vasıtasıyla bu Işık yüklemelerini alırken, uyuyan DNA şimdi Kozmik Yasanın izin verdiği maksimuma kadar aktive ediliyor.

Şimdi görkemli Ben’im Varlığım ile birleşiyorum, Luxor’daki Seraphis Bey’in Yükseliş makamı vasıtasıyla Işığın bu kristalin kodlamalarını alıyorum ve Melchizedek Düzeninin Işıklandırması ve Yükseliş Alevi Tapınağı vasıtasıyla altıncı inisiyasyonu, Yeniden Diriliş İnisiyasyonunu deneyimliyorum.

Çakralar Işığın Tek Birleşmiş Sütununda birleşirken, BEN’İM Avatar mavikopyasının bu üstat kodlarını alarak, fiziksel yükselişimi deneyimliyorum.

Şimdi, Işığın Birlik Izgarası vasıtasıyla Işığın bu anahtar kodlarının aktive olmasına yardımcı oluyorum, 2012’ye kadar tüm yaşam için deneyimlenmek üzere tüm yaşamın kendi Yüksek Benlikleri ve Görkemli Ben’im Varlıkları ile birleşme deneyimlerine yardımcı oluyorum.

Ben Işığın İnisiyesiyim,

Ben Işığın Muhafızıyım,

Ben Işığın Elçisiyim,

Ben Işığın Ölümsüz Varlığıyım,

Ben Ben’im.

(CEVIRI: Saffet)