8:8 Kozmik Mesih Bilincini Almak İçin Küresel Meditasyon

Yazdır Yazdır 

8:8’de ELMAS IŞIK TOHUMLARI

KOZMİK MESİH BİLİNCİNİ ALMAK İÇİN KÜRESEL MEDİTASYON

Yeni Başlangıçların ve Kutsal Enerjilerin bu güçlü zamanında, 8:8’de Küresel Meditasyonda bize katılmanız için davet ediyoruz. Meditasyon Celia Fenn ve Kuantum Holoform Işık Kodlarının yaratıcısı KAI tarafından yönetilecek. Meditasyon sırasında Celia Londra’da, Kai Mexico’da olacak.

Meditasyon için en iyi zaman, bulunduğunuz yerde sabah 8.00 veya akşam olabilir; bu, 8 Ağustos’taki Aslan Kapısında Gezegeni bir uçtan diğerine dolaşacak olan 24 saatlik Küresel Dalga etkisi yaratacak.

Bu zamanda, Kozmik Mesih Bilincinin Elmas Işık Enerjileri ve Tohumları İnsanlığın Kollektif Kalbine ve bu zamanda bu inisiyasyonu kabul etmeye istekli olan her bireyin kalbine demirlenecek. Kai ve Celia bağımsız olarak çalışıyorlar, ama her ikisi de bu zamanda çalışmak için aynı bilgiyi ve aynı Işık Kodu imgelerini aldılar. Aşağıda Kai’nin Işık Kodları ile ilgili yazısı ve 8 Ağustos 2009’da kullanmak için tasarladığı Meditasyon var. Mümkünse Ruh’un alevini temsil etmek için bir mum yakmanızı, Elmas Işığın berraklığını temsil etmesi için berrak kuvars kristali bulundurmanızı istiyoruz.

holoform

8:8 MESİH TOHUM BÜTÜNLEŞTİRMESİ

Kai

Bu yıl 8:8 portalının gelişiyle, insanlık için Mesih tohumunun ilahi bütünleştirmesinin enerjilerini alıyoruz.

2008’in 8:8:8’i Dünya için Kozmik Izgarayı aktive etmek için bir çatı olarak hizmet etti. O zaman hep birlikte, gelecek binyılda insanlık için hayatı sürdüreceğimiz bilincin yeni ızgarası olacak ızgarayı aktive ettik. Bu ızgara aktif ve daha fazla sayıda insanın bilinçlerinin sevgiye ve birliğe uyanmasını ve yaşamı BİR’in bilincinden yaşamaya başlamasını bekliyor.

Bu sonraki 8:8 insanlığın enerji Izgarasında Mesih tohumunu aktive etmek için bir çatı olarak hizmet edecek. Dileyenler kalplerinde Mesih varlığı ile iletişime girebilir ve böylece enerji ızgaralarını, realite ve yaşam olarak bildiğinizin matriksini dönüştürebilirler; dolayısıyla bilinçlerinde genişlemesi için Mesih tohumunu getirirler ve dünyada kozmik Mesih ızgarasına yeniden bağlanabilirler.

Bu benzeri görülmemiş bir olaydır, çünkü bugün bizler galaksinin merkezine ilerlerken, enerji daha öncesinden artan şekilde çok daha güçlü oluyor. Işığın kozmik ışınları vasıtasıyla bize ulaşan, Merkezi Güneşten gelen sevginin yoğun dalgalarını artan şekilde alıyoruz. Bu kozmik ışınlar dünya ve insan varlıklarıyla temas kurduğunda, yaşamlarında birliği almaya istekli olanların kalplerini dönüştürüyor.

Her zaman olduğu gibi, özgür irade insanlık için çok önemli, çünkü sadece böyle olmasını seçenler, bilinçlerini yükseltebilirler ve yaşamlarında yeni dünyayı tam olarak ifade edebilirler. Hatırlayın, neye inanacağımızı ve neyi yaratacağımızı seçmek için özgürüz, kutupluluk ve ayrılık bilincinde devam etmek veya birlik bilincinde ışık okyanusuna doğru ilerlemek ve böylece dünyada yaşayan Mesih olmaya başlamak için özgürüz.

Mesih’in ikinci gelişi bizim vasıtamızla tezahür edecek. Bizler, tüm insanlık yeniçağın avatarlarıyız!

Mesih’in bize verdiği gerçek mesaj budur, bizler Onunla eşitiz! “Yaptığım her şeyi, Siz yapabilirsiniz ve daha fazlasını yapabilirsiniz”. Her şey iman seviyemizde yatıyor.

İradelerinizi bu olağanüstü olayda birleştirmek için Sizi davet ediyoruz.

Solar Kalbin merkezinden, her birimizin enerji kalıbında Mesih tohumunu aktive edecek olan ışık ışınlarını alacağız.

Tüm canlı varlıklar, Dünya’nın manyetik ızgaralarına benzeyen kafes enerjisine sahiptir, bu kafes enerjisi titreşimsel olarak Dünya’daki ızgaralara karşılık gelir. Bugün, birçok insan kendi titreşen enerji kalıbını, kollektif insan zihninin ızgarası ile, eski ızgara ile, eski enerjinin ızgarası ile aynı seviyede tutuyor. Eski ızgara yavaşça gücünü kaybediyor ve Kozmik Mesih ızgarasının aktivasyonunun sonucu olarak parçalanıyor.

İnsanların şimdi kaotik ve mantıksız şekilde davranmalarının nedeni budur, toplumda şiddet ve korkunun hüküm sürmesinin nedeni budur. İnsanlığın çoğunluğunun demirlenmiş kaldığı kollektif zihin ızgarasının parçalanması nedeniyle, insanlar korku hissediyor ve korkunun nereden geldiğini veya ona neyin neden olduğunu bilmiyorlar. Ancak, bu korkuya insanların içine dalmış olduğu ayrılık bilinci neden oluyor, insanlar bir şeylerin değiştiğini duyumsuyorlar, ancak, bu değişimin kaynağını ve büyüklüğünü kavrayamıyorlar ve bir şeyleri “kaybetme” korkusu nedeniyle reaksiyonları şiddet ve saldırgan savunma oluyor.

Sevgililer, böyle olması gerekmez. Sevgide titreşmeyi seçebiliriz ve nazikçe bilincimizi yeni Kozmik ızgaraya taşıyabiliriz, eğer bunu yapmayı seçersek, şiddet, korku ve kaosla değişimi bir kenara bırakırız. Hepimiz bu dönüşümü nasıl yaşayacağımızı seçebiliriz, nasıl yükseleceğimizi seçmek bizim ellerimizde.

8:8 enerjisi bize bu dönüşümü gerçekleştirmek için gerekli aletleri veriyor.

Işığın kozmik ışınlarıyla, kalıplarımızda enerjisini aktive edecek olan Işık Kodunu alacağız, bu bilincimizi kalbin titreşimine açmamızı sağlayacak.

Bu Işık Kodu Sirius’un Kozmik enerji modelini içeriyor ve Mesih Bilincini ifade eden, sonsuz dengedeki sonsuz kutsal eril ve kutsal dişili sembolize ediyor.

Hepimiz kalplerimizde kutsal dişil ve kutsal eril enerjileri taşıdığımız gibi, Mesih tohumunu taşıyoruz. Mesih Tohumu, saklı halinde, uykuda içimizde yaşayan Mesih’in Varlığıdır; kollektif olarak insanlık Mesih Bilincini deneyimlemeden binlerce yıl geçirdiğinden, o uykuya daldı, deneyimlenemedi ve varolan her şeydeki Tanrı’nın Varlığı ve Birliği fark edilemedi.

Kalplerimizdeki kutsal yere girip içsel Mesih enerjilerimizle iletişime girdiğimizde, enerjiler dengelenir ve Mesih Tohumu aktive edilir, hayata gelir ve ilahiliğinin ve birliğin tam bilincindeki Mesih Varlığı olarak ortaya çıkarız.

Yaşamın ve varolan her şeyin anlamını kalbinizde bulursunuz, bu kutsal yere girdiğimizde, bizsiz aynı olmayacak olan muazzam kozmik senfoninin parçası olduğumuzu anlarız. Burası Birliği, tam Mesih Bilincini deneyimlediğimiz yerdir. Bu şekilde kalbinize odaklandığınız zaman, bilinciniz nazikçe Mesih bilincine girer ve dünyanın korkuları ve zihniniz tamamen ortadan kaybolur, Tanrı’nın rahmetindesinizdir. Bu bilinç haline girmek, kollektif insan bilincinden kolayca ayırabilir ve kendinizi Kozmik Mesih ızgarasına demirleyebilirsiniz. Bu şekilde yükselirsiniz ve Mesih Bilinci vasıtasıyla birliği deneyimlemeye başlarsınız.

Her birimiz kutsal ve önemliyiz. Varlığımıza değer vermenin ve dünya için istediğimiz değişim olmaya cesaret etmenin zamanıdır. İlahi gücümüzü kucaklamanın ve insan Mesihler olmanın zamanıdır!

8:8’de, gün boyunca biraz zaman ayırmanızı, sessizce kalbinize gitmenizi davet ediyorum. Kalbiniz, Varlığınızdan gelen tüm kadim bilgeliği bulacağınız kutsal yerdir, orada, olabileceğiniz her şeysiniz, orada Tanrısınız, saf, özgür, dış dünyaya zincirlenmemiş.

Meditasyon yapmak, Varlığınız ile iletişim kurmak için biraz zaman ayırın.

8:8 İÇİN MEDİTASYON : KOZMİK MESİHİ AKTİVE ETMEK

MESİH TOHUMUNU BÜTÜNLEŞTİRMEK

Kai

Nefes alışınızın farkında olarak başlayın. Derin bir nefes alın, sonra nefes alış verişiniz yumuşak, düzgün ve sakin olsun. Her nefesle bedeninizin ışıkla daha fazla dolduğunu, sonra bu ışığı hücrelerinize, organlarınıza ve çakralarınıza yönlendirdiğinizi imgeleyin.

Nefes alıp verirken, zihninizin düşüncelerinden yavaşça çıkıyorsunuz ve giderek kalbinize odaklanıyorsunuz. Kalbinizden gelen titreşimin farkında olmaya başlayın, Kalbinizin giderek genişlediğini ve kalbinizden çok hoş bir sıcaklığın geldiğini fark edeceksiniz. Bu enerji ve bu sıcaklık Mesih varlığınızın sevgisidir.

Gerekli olduğu sürece bu derin düşünce halinde kalın. Devam edebileceğinizi hissettiğiniz zaman, devam edin.

Derin nefesler alın…

Şimdi kalbinizin daha çok genişlediğini ve bedeninizi kaplayacak kadar genişlediğini görün, enerjisi sizi altın bir balon gibi sarmalıyor, mutlu olduğunuzu, sevildiğinizi ve korunduğunuzu hissediyorsunuz, Kaynağın sıcak kucaklayışı ile örtülmüş bir rahmet halinde.

Bu anda Işık kodu MESİH TOHUMU BÜTÜNLEŞMESİ’nin varlığını çağırın ve gözünüzde canlandırın, kalbinizde Mesih Tohumunu aktive etmesini, bilincinizin ve zihninizin yeni Kozmik Mesih Izgarasına girmesi için gerekli olan Birlik haline erişmenizi sağlamasını isteyin.

Işık kodunun sizde çalışmasına ve İçsel Mesihinizi uyandırmasına izin verin. Onun yenileyici enerjisini hissedin, bu Işık kodu kendinde Solar Kalbin merkezinden yayılan ışığın kozmik ışınlarını taşır. O, Merkezi Güneş’e direkt bir kanaldır ve Yükselişin ve yenilenmenin Kozmik Işınlarının alıcısıdır.

Işık kodu aktive edilecek ve sonsuz sevgi küresindeymişsiniz gibi hissedeceksiniz, varlığınız Işığa genişliyor gibi hissedeceksiniz!

Bu anda muhtemelen ağlamak, gülmek veya derinden hareket etmek isteyebilirsiniz. Ortaya çıkan tüm duyguları deneyimlemenize izin verin. Deneyimle ve en saf sevginin enerjisiyle akmanıza izin verin.

Bu anda, Mesih tohumu aktive edilmiştir, Mesih varlığınız uyanıyor ve böylece varlığınız Yeni Kozmik Mesih Izgarasına aktarılacak ve nazikçe demirlenecek.

Sevgide ortaya çıktınız! Şimdi bir insan Mesihsiniz, Kozmik Mesih bilinci olan bir varlık!

Bir kez daha derin nefes alın…

Ve bu sevgiyi Varlığınıza bütünleştirirken, onu sizi çevreleyen her şeye yönlendirin, evinize, ailenize, komşularınıza, her şey Mesih sevgisiyle kucaklanıyor! Şimdi Sizi çevreleyen her şeye Mesih bilincini yayan sevginin bir odağısınız!

Bir İnsan Mesih olmanıza izin verin, içinizde parıldayan ilahiliği kabul edin.

Tekrar derin nefes alın ve yavaşça bedeninize geri dönün… nazikçe, hala kalbinizde ve sevgide titreşiyorsunuz.

Bu andan itibaren, kalbinizin rehberiniz olmasına izin verin ve eski zihin ızgarasına kapıldığınızı hissettiğiniz her seferinde, bu meditasyonu yapın ve yaşayan bir Mesih olduğunuzu hatırlayın!

Biz Sonsuz seviliyoruz ve kutsanıyoruz!

http://www.starchildglobal.com/

(Çeviri: Saffet Güler)