9-9-9: Gaia Ekibine Acil Çağrı

Yazdır Yazdır 

Pleiades – Sirius Aktarımı

Ağustos 2009

Solara An-Ra kanalıyla

Tüm Dünya Işık Varlıklarına sevgi ve saygıyla selamlar. Pleiades ve Sirius Işık konseyleri şimdi 2009 Dünya yılınızdaki 9-9-9 portalı ve mavi – yeşil güzellikteki gezegeninizdeki büyük kutlamanın nedeni üzerine konuşuyor – yüksek enerjilerin büyük kutlama günü.

1-1-1 ve 8-8-8 portalları boyunca enerji değişimlerinin ortaya çıkışını izledik – ve Gaia üzerinde IŞIK ÇAĞININ şafağının tam potansiyelini başlatan gelecekteki 9-9-9 / 12-12-12 yi görüyoruz. Takviminizdeki bu nümerik eşzamanlılıkları, yükselişinizi sağlayan dodecahedron (oniki yüzlü) ızgaranın aktivasyonuna dikkatinizi çekmek için kullanıyoruz.

Atlantis’in 9 büyük Üstat kristalinin aktivasyonu, gezegeninizde enerjilerin değişiminde çok önemlidir. Bunu anlamak için, önce gezegeninizin bedeni içindeki ve yüzeyindeki tüm yaşamın kaynağını düşünün – Tanrıça Gaia’nın rahmi olan demir çekirdek kristal.

Bu dev ve güçlü kristalin çekirdek 3 ncü boyut realitenizin tüm mineral, kristal, elemental ve fiziksel tezahürlerine yaşam üfleyen enerjiyi yayar. Siz bedenlerinizdeki kan nehirlerinde bulunan demir parçacıkları vasıtasıyla Onunla, kristal çekirdekle bağlantıdasınız ve kalbiniz bu rezonans vasıtasıyla onun kalp atışıyla atar. Gaia çekirdek kristal vasıtasıyla size şarkısını söyler, çekirdek kristal gezegeninizdeki ve onun bedenindeki tüm yaşamın kaynağıdır.

İkinci olarak, sevgililer, gezegeninize ışınlanan Işık enerjisinin büyük dalgalarını düşünün – harika Güneşinizin solar enerjisi; yükselişinize yardım eden birçok yıldız sisteminden gelen yıldızsal radyasyon ve Büyük Merkezi Güneşin kendisi! Bu yüksek boyutlu enerjiler Dünyanın dönüşümünde onunla birlikte çalışırlar.

Farkındalığınız ve bağlantınız vasıtasıyla, dönüşümünüz daha kolay ve sevinçli olur.

9 büyük kristal Dünya’nın içinde uykudaydı, yeniden aktive edilebilmeleri, Işığın çokboyutlu portallarının yaratıcıları olarak orijinal amaçlarını gerçekleştirmeleri için enerjilerin bir kez daha yeterli olacağı zamanı bekliyorlardı. Işık Konseyleri ve Yükselmiş Üstatlar Gaia’daki Işık Savaşçıları ile ve Atlantis’in büyük kristallerinin yeniden aktivasyonunda çekirdek kristal ile çalışıyorlar, SİZİN yeniden aktive edilmenize doğru çalışıyorlar.

Çokboyutluluk tam şimdi ilerlemekte olduğunuz haldir. Yıldız uluslarına açılmanız bunun göstergesidir, öyle değil mi? Bizimler etkileşme ve ufuklarınızı realitenizin gerçeğine açma arzunuz, çokboyutlu Işık Varlıklar olarak potansiyelinize uyanmanızın güvencesidir.

Kardeşlerimiz, Terra’nın sevgili insanları, SİZLERİN de YILDIZ VARLIKLARI OLDUĞUNUZU anlayın! Sizler bizim DNA’mız ile ve birçok diğer Yıldız ırklarının DNA’sı ile tohumlandınız. Gaia’nın Işığa tekamülünün bu zamanında uyanmak için kodlandınız ve şimdi bunu yapıyorsunuz, sizlere hem Dünya’daki hem de yüksek boyutlardaki Işık varlıkları yardımcı oluyor.

9-9-9’da Zümrüt kristal uyanıyor! Göğsünüzdeki zümrüt yeşili çakra gibi, o dengeleyicidir, uyanış işleminin ayarlayıcısıdır. Onun uyanışı 9 kristalden üçüncü ve dördüncü kristallerin aktivasyonunu tetikler – ve bu eşi görülmemiş güç dalgası Işığın yeni Çağını, Kristal Çağını başlatıyor.

Sevgili çocuklar, bir araya toplanarak bu günü kutlamanızı istiyoruz! Siz bir takımsınız (kabilesiniz) ve şimdi bunu hatırlıyorsunuz. Önemli Ekinoks ve Gündönümü zamanlarını ve 12 fasetli dodecahedron ızgaranın aktivasyonun aşamalarını yansıtan 10-10-10; 11-11-11 ve 12-12-12 tarihlerini kutlamak için, gücün zamanlarında bir araya gelmenin zamanıdır.

Tüm dünyada Işık portalları yaratmak için birlik içinde enerjilerinizi yükselterek birlikte meditasyon yapın sevgililer! Birleşik üçüncü göz ve kalp çakralarınız ile Gaia’nın ızgaralarına bağlanın – yeni elektromanyetik ızgara ve Dodecahedron Mesih Bilinci Izgarası. Gaia’nın bedenindeki kristal yataklarına bağlanın ve Gaia’nın kalbi olan kristal çekirdeğe sevgi gönderin.

Bugünü kutlama yapmadan ve bilgisiz geçirmeyin Dünya Çocukları. İlahi plana uyandığınız zaman şimdidir ve bunu sizinle kutluyoruz! Namaste.

Sevgi sevgi sevgi

Solara An-Ra

www.solara.org.uk

(ÇEVİRİ: Saffet)