9/9/9’u Bütünleştirmek, 6 ncı Geceye Hazırlanmak

Yazdır Yazdır 

Lauren C. Gorgo

16 Eylül 2009

…..Temelde, iletişim kurduğum üstatların (Pleiades, Sirius, Andromeda’dan…) bazılarından ve son birkaç aydaki kendi yolculuğumdan topladığım şeyler şunlar; Mayıs 2009’da olan Altıncı Günün (Maya takvimine göre) orta noktasından sonra, çok boyutlu benliğimizi forma tam olarak topraklamayı sağlamak için yeterince 5 nci boyut enerjisinin kilidini açmak ve salıvermek üzere bizlere kod serileri verildi.

Pleiadeslilere göre… “üçlü kavuşum zamanı sırasında gezegeninizin geçirmiş olduğu frekans değişiklikleri, sizlerin şimdi adım atabildiğiniz temel için enerjisel kalıbı yaratan değişikliklerdi. Başka deyişle, bu değişiklikler gerçek galaktik temsilciler olarak her bir yol göstericinin liderlik rollerinize adım atmasını teşvik etmekten sorumludur.”

Bu zaman geçiti (son 3 – 4 ay) ileri yürümek için bizler için çok önemliydi, çünkü bu, çokboyutlu farkındalığın tüm 12 katmanının aktivasyonunun, hatlarının yeniden döşenmesinin & uyumlanmasının tamamlanma periyodu idi/periyodudur.

Ve şimdi Altıncı Geceye (8 Kasım 2009) girişin doruğundayız ve yıldız varlıklarına göre, bunun üç tane çok önemli ve heyecan verici anlamı var:

1) Sol beyin hakimiyetinin sona ermesi…(ataerkil/ayrılık bilincinin sonu)

2) 5 nci boyut ızgara sistemi vasıtasıyla birbirimizle telepatik bağlantımızın kaynaşması; bu birbirimize bağlanmamızı ve yeni dünyanın yaratılmasında birbirimizi bol bol desteklememizi sağlayacak.

3) İlahi ilhamlarımızın fiziksel tezahürü.

Bana altıncı gecenin uyanmış insanlığa mistik aydınlanma deneyimleri için eşi görülmemiş bir fırsat ve hakim anlayış toplumunun süregiden parçalanması için yol göstericiler olarak bireysel ve kollektif amaçlarımızı gerçekleştirmek için tekamül kuvvetleri ile direkt olarak çalışma fırsatı sunduğu gösterildi… özellikle sosyo ekonomik olarak… sürdürülebilir bir barış, işbirliği, dayanışma, şeffaflık, uyum, birbirine bağlılık, bolluk ve doğa ile denge dünyasını birlikte yaratmak üzere birlik içinde düşünme ve eyleme geçmede bir araya gelme amaçları için.

Şu anda neredeyiz?

Bölünmekteyiz. Parçalanan dünyaya erişimimiz olmayacağı anlamında değil, bunu hissetmeye karşı korunuyoruz ve bundan uzaklaştırılıyoruz… titreşimsel ayırt edişimizi kullanıyoruz. Gördüğüm şey bir tür santrifüj… veya hepimizin içine girdiği ve döndürüldüğü ve uygun titreşimsel sonucumuza göre yerleştirildiğimiz bir ayırma konteynırı. Bunu metaforik olarak buğdayın kabuklarından ayrılması olarak hayal ediyorum, çünkü Ağustos tutulmasından beri, fiziksel olarak bunun içinden geçiyoruz ve keskin şekilde hissediyoruz.

Aslında, artık bize hizmet etmeyen, gerçek ifademizi gizleyen veya ışığımızı azaltan şeylerden tamamen bağlantımız kesiliyor. Eğer karmik kontratın kuklacısı altında ipteki kuklalar idiysek, tüm yükselen liderlerin doğru yerlerine adım atmalarını sağlamak ve teşvik etmek için tüm bu ipler hızla kopmaktadır. Aynı anda yeni kristal ızgaraya bağlanırken, dünyalar arasında yürürken sessizlik ve şaşkınlık içinde etrafta yüzen, bu ayrıca ürpertici hisleri de ifade ediyor.

Bu benzer – titreşimler networkü (ağı) ile, dünyanın kalanının durumuna bakmaksızın, amaç berraklığı ile liderlikte bir araya geliyoruz. Önce benzer zihinde olan topluluklar, ağlar (fiziksel olarak, ayrıca internet vasıtasıyla) yaratarak ve birlikte – yaratıcı projeler ve gayretler üzerinde beyin fırtınası yaparak… yeni dünya teknolojilerinin yapımı, insanlığın ve yeni dünyanın kollektif bütünü için bireysel yaratıcı vizyonları destekleyecek olan politikalar ve sosyal dinamikler.

Fiziksel Oluşlar

18 Eylülde yeni ayda Başak burcuna (dünyasal/topraklanmış/şifa) doğru gidiyoruz ve bu, büyük çok boyutlu benliklerimizi bu minik bedenlere ve dünyaya toprakladığımız anlamına geliyor.

Her defasında ve bu arka arkaya gelen göksel ve kozmik olayların büyüklüğünü unuttuğum her seferinde, “yavaşla, dinlen, dingin ol, nefes al” sözlerini işitiyorum… ve buna rağmen 09/09/09’u izleyen bu periyotun fiziksel olarak bu kadar tüketici olacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu, bana bu geçişin muazzam olduğu gösterildi, özellikle Maya takvimi perspektifinden; bu tarih cennetsel planda çok büyük rol oynadı ve direkt olarak çok yeni dünyamızın doğumuna yönlendirdi.

Evet bu bir başka GERÇEKTEN meydan okuyucu zaman ve sonra neler olacağı ile ilgili hiçbir fikrimiz yok, büyük resmi görmek bazen her şeyin yolunda olduğunu bilerek huzurda kalmamıza yardımcı olabilir. Gerçekte, bu sürece korku olmadan derinden güvenebilirsek, bu yeni ayda bize derin şifa için çok büyük fırsatlar verilecek.

Her zaman olduğu gibi, mücadele ettiğimiz geçiş semptomlarımız var… bunların bazıları bu kez oldukça aşırı. Görebildiklerimden, aynı anda gerçekleşen bir sürü şey var, sanki her büyük endokrin bezinin ve ilgili çakralarının aynı anda ayarlandığı ve bu nedenle kalan yoğunlukları çok hızla attığı, semptomların büyük finali gibi. Sanki, öncelikli galaktik & gezegensel rollerimize çok fazla zaman harcadık, kendi son rötuşlarımızı unuttuk ve şimdi son tarihi karşılamak için acele ediyoruz.

Birçokları anlaşılmaz grip benzeri yorgunluk, güçsüzlük ve bir uçtan bir uca ağrılar, omurgada ve büyük detoks organları civarında ağrı, sırt ağrısı, boyun gerginliği/ağrısı, hazımsızlık, bel ağrısı, barsak rahatsızlığı, güçsüz/ağrıyan eklemler & bacaklar, sinüs ağrısı, vertigo, baş dönmesi, baş ağrıları, alerji semptomları, kaşıntılar, ısınma, kalp çarpıntıları, endişe, stres, uykusuzluk, hayal kırıklığı, garip rüyalar, ani ağlama nöbetleri/üzüntü, öfke/hiddet, baskı, ilerleyememe, finansal akışta bloklar vs yaşadılar ve yaşamaktalar.

Pozitif tarafında, ayrıca enerjilenmiş ve umutlu, merkezlenmiş, topraklanmış, daha odaklanmış ve yeni başlangıçlara hazır, heyecanlı ve beklenti hisleriyle patlayacak gibi hissediyor olabilirsiniz. Ve hala Başak burcunun çok yapılanmış ve pratik enerjisinde olduğumuz için, 999 dan önce başlamış olduğunuz projelerin ve birçok organizasyonun son kısmında olabilirsiniz.

Esasında, bedenlerimiz hala yaz aylarında ve şimdiki bu son olaylarda yaşadığımız geçişleri bütünleştirerek, yeniye & gerçeğe hizalanıyor… ve bu çok fazla can yakıyor. Ve buna rağmen hala geçeceğimiz bazı büyük portallar var (yeni ay, 21 Eylüldeki ekinoks, 11 Kasım &11/11/11).

Sonuçların görkemli olacağını ve galaktik rollerimizin ve yeni pozisyonlarımızın yeni içgörüleri ve farkındalığı, amaç berraklığı, yaratıcılık, daha fazla bağlantıyı kapsayacağını aklınızda tutun.

Bu arada dinlenerek, kendinizi her gün besleyerek, bedeninizi sıkça esneterek, aşırı yorgunluktan kaçınarak ve her fırsatta gülerek topraklama işlemine büyük ölçüde yardımcı olabilirsiniz.

Lauren

Copyright © 2009- © 2006-9 Expect Miracles, Inc.

http://www.thinkwithyourheart.net/

(Çeviri: Saffet)