AGARTA KRİSTAL AKTİVASYONU GÜNCELLEMESİ ~ TEŞEKKÜRLER!

Yazdır Yazdır 

Anna Merkaba

Dünkü Agarta Kristal Aktivasyonuna katıldığınız için kalbimin derinlerinden herkese teşekkür etmek istiyorum. Büyüleyici bir deneyimdi ve o gün gördüklerimi paylaşacağım.

Kristal İsrail ve Filistin sınırının altına başarıyla yerleştirildi ve dünyada olan tüm ışık işçileri eyleme çağrıldı. Ayrıca Agartalılar, Adama, Pleiadesliler, Arkturuslular, Başmelekler ve İsis vardı. Hepimiz kristali ve bu özel kristalin yerleştirildiği kristal ızgarayı aktive etmekte gayretle çalışıyorduk.

Önümüzde kristalin içinde dönen bir vorteks ortaya çıktı, vorteks kristalin altın enerji ile genişliyordu ve titreşiyordu, her varlığı, bitkiyi, kayayı, suyu koşulsuz sevgi ile dolduruyordu. Çok şey başarıldı. Bu bölgede üretilen karanlık sadece orada üretilmedi, karanlığın çoğu dünyanın diğer yerlerinden gelmekteydi. Bu karanlık etraflardaki topraklardan yükseldi ve altın ışığın ortasında ortaya çıkan vortekse doğru gitti, vorteks karanlığı yuttu ve ışığa dönüştürülmesi için onu portala gönderdi.

Orada olduğunuz için teşekkür ederim. Işığınız için dünya üzerindeki her ruh size teşekkür ediyor. Muhteşemdi, çok fazla miktarda karanlık enerjiyi dönüştürdük ve kristalin ızgaralar vasıtasıyla Orta Doğu bölgesine yayılan altın yaşam verici enerjiyi dağıttık.

Bana yazanlar hep birlikte bir araya gelip ilk bakışta böyle görünmese de orada muazzam bir değişim yarattığımızı söylediler. Bu sadece bir zaman konusu ve bu enerjiyle temizlenenlerin bu enerjinin bedenlerine nüfuz etmesine izin verme istekliliği konusudur. Topraklar orada depolanan tüm negatifliklerden temizlendi. Ama bu zaman alacak. Bu yeri tekrar tekrar ziyaret etmemiz gerektiğini anlayın. Farkı göreceğiz.

Hepinize sevgiler