ALTI LOGOS – 09/09/09 İçin Hazırlıklar

Yazdır Yazdır 

Natalie Glasson kanalıyla – 31/08/09

Bu en kutsal ve özel zamanda hepinize selamlar ve kutsamalar, şimdi size sevgimizi gönderiyoruz ve biz Dünya’ya yeni enerji dalgasını demirlemeye hazırlıkta size yardımcı olmak için gayret ederken, kalplerinizi açmanızı istiyoruz. Bu açık ve alıcı olma, güvenme ve inançlı olma zamanıdır, realiteniz ve Dünya’da ruhunuzun misyonu için varlığınıza ışığın en uygun seviyesini demirlemenizi sağlayacak, aksi taktirde büyümenizi ve Yaratıcı’nın sevgisini kabullenmenizi engelleyebilen blokajlar gerçekleşebilir. Dünya 3 Eylül 2009’dan itibaren enerjisinde bir güncellenme almaya başlayacak; bu, Dünya’ya demirlenecek olan sevginin yüksek titreşiminde, sevginin güncellenmesidir. Sevginin bu güncellenmesine açık olmaya izin verdiğinizde, sevgi dalgası yaşamınıza akıyor gibi olur, sizi yıkar ve ışığın yeni titreşimini ve Yaratıcı ile daha derin bir bağlantıyı kabullenmeniz için sizi Yaratıcı’nın evreninin seviyelerine yükseltir. Yaratıcı’nın sevgisi yaşam, varoluş ve ilerleme için gereklidir. Sevgi bedeninize solduğunuz oksijenin içinde mevcuttur, ruhunuzu kapsayan fiziksel bedeninizin Dünya’da hayatta kalmasını sağlar. Soluduğunuz hava engin miktarlarda ışık, sevgi ve bilinç taşıma kapasitesine sahiptir, nefesinizin kutsal olmasını ve ruhsal gelişim ve Yaratıcı’nın ruhu ile eşsiz bütünleşme sürecine yardımcı olan ilahi bir alet olmasını sağlar.

Bu iletişim sırasında size, 09/09/09 dan önceki geçiş periyodunda yardımcı olabilecek ve 03/09/09 dan 09/09/09 zirvesine kadar sevginin enerjisi kademeli olarak demirlemenize yardımcı olabilecek rehberlik ve teknikler vermeyi diliyoruz.

Bizler Yaratıcı’nın Logoslarının birleşik enerjisiyiz; Bizler Gezegensel Logos Lord Buddha, Solar Logos Helios ve Vesta (güneş sisteminin Logosu), Galaktik Logos Melchior, Evrensel Logos Melchizedek, Multi – Evrensel Logos ve Kozmik Logos Mahatma’yız. Destekleyici, güçlü ve sevgi dolu olan ışığın büyük kaynağını yaratmak için içsel planlarda bir olarak enerjimizi topladık. Yaratıcı’nın evreninin birçok seviyelerinin gözeticileri olarak her birimiz Dünya’ya yeni enerji dalgasını demirlemede çok önemli bir rol oynuyoruz. Enerji dalgası, Yaratıcı’nın zihninden gelen niyetleri, düşünce kalıplarını ve nitelikleri taşıyan ve Yaratıcı’nın kalbinden gelen sevginin enerji modellerini taşıyan bir ışık kaynağı veya demeti olarak Yaratıcı’nın görkemli ruhundan yayılır. Bir ışık demeti olarak kozmik seviyeye sızar, Kozmik Logos Mahatma tarafından incelenir ve idrak edilir, kapsanır, sonra Kozmik Logos Mahatma, ışığın kendi yolculuğuna devam etmesine izin vermeden önce kozmik seviyede herkesle enerjinin bilgisini ve anlayışını paylaşır. Işık Yaratıcı’nın evreninde ve seviyelerinde, her Logos’un enerjiden anlayış kazanmasını sağlayarak ilerler; Yaratıcı’nın enerjisini kabul etmeyi ve Yaratıcı’nın tüm veçhelerini bütünleştirmeyi sağlamak için hangi seviyeye erişmeleri gerektiğinin talimatlarını kabul etmeye benzer. Her seviye, ışığın farklı titreşimini taşıdığından, enerjinin hafifçe farklı kavrayışını elde eder. Işık gezegensel seviyeye demirlenirken, Dünya’nın Yaratıcı’nın ruhundan gelen enerjiye hizalanmasına (uyum sağlamasına) çok fazla odaklanılır. Gezegensel seviyede çalışan birçok ışık varlığı, insanlığın tüm alıcı ruhlarının ışığın en uygun titreşimini varlıklarına demirlemesini, yeni enerji dalgasının Dünya’daki misyonları ve amaçları için gereksinimlerine en uygun niteliklerini almalarını sağlamak için enerjilerini ve konsantrasyonlarını adarlar. Yeni enerji dalgasının ışığı ve nitelikleri insanlığın soluduğu havaya demirlenir. Soluduğunuz hava, 08/08/08’deki bir önceki enerji dalgasından gelen sevginin titreşimlerini taşımaktadır; şimdi yeni enerji dalgasına yaklaşırken Dünya’nın havası özellikle 09/09/09’dan sonra ışıltılı olacak. Bu nedenle nefes almanıza odaklanmak ve enerji dalgasının ışığında meditasyon yapmaya odaklanırken bile, nefes alıp vermenizin hizalanma aracı ve ruhunuzun genişlemesi ve gelişmesini desteklemek için fiziksel bedeninize yeni titreşimleri demirleme işlemi olarak davranacağını anlamanız önemlidir. Demirleme gününden itibaren ve hatta enerjinin doruğa ulaştığı günden sonra da, yeni enerji dalgasının enerjisini, titreşimini, ışığını ve bilincini soluma niyetiyle her gün zaman ayırmanız önemlidir. Nefesinizin derin ve genişleyici olmasına izin verin ve enerji dalgasının ışığının varlığınıza doğal olarak ve kolayca aktığını imgeleyin. Bu size son derece yardımcı olur.

İçsel planlardaki her ruh, bunun Yaratıcı ile daha derin bir bağı ve Yaratıcı’nın yeni perspektifini kabul etmek için harika ve eşsiz bir fırsat olduğunu anladığı için, yeni enerji dalgasının bütünleştirilmesine daha fazla odaklanıyor. 09/09/09 enerji dalgası Dünya üzerindeki ve Yaratıcı’nın evrenindeki herkesin bir olarak enerjinin yeni güncellenmesini kabul etmesini sağlar. Yükselişe yardımcı olmak için ruhsal merdivende herkes için yukarıya kesin bir adım iken, bu çok güçlüdür. Yaratıcı’nın evrenindeki ruhlar sevginin enerjisini kabul ederken, diğer ruhları Yaratıcı’nın sevgisine uyandıracak ve enerjide yeni bir geçişe yardımcı olacak olan ışığın güçlü bir kaynağını yaratırlar.

Bizler, Yaratıcı’nın evreninin altı seviyesinin altı Logosu içsel planlarda toplanırken, her seviyenin kabullenmesi için enerjiyi bilgeliğe ve titreşimlere deşifre ediyoruz, ama ayrıca herkesin çekmesi için güçlü bir ışık ruhu da yaratıyoruz. Yeni enerji dalgasının Dünya ile hizalanmasına yardımcı olmayı diliyoruz, çünkü insanlığın enerji titreşimi yükseldiği zaman, bunun Yaratıcı’nın evreninin ve ruhsal veçhelerinin büyümesini etkilediğini ve hızlandırdığını kavrıyoruz.

Yeni enerji dalgası ‘Kabullenmenin Enerji Dalgası’ olarak biliniyor, bu 08/08/08’deki Bolluğun Enerji Dalgasından gelen sevginin enerjisinde bir güncellemedir. Sevginin yeni enerji dalgası kabullenmenin, koşulsuz sevginin ve dengenin niteliklerini taşır. Yaratıcı’nın gelecek olan yılda herkesin varlığına ve realitesine demirlenmesini istediği bu niteliklerdir. Bolluğun enerjisi demirlendi ve yeni enerji dalgası sırasında da demirlenmeye devam edecek, ama yeni enerji dalgasının getirdiği dersler kendinizi ve başkalarını koşulsuz olarak sevmek, etrafınızda kaos olsa bile enerjinizde uyumlu bir şekilde var olmak ve eski enerjilerin, gereksiz kalıpların veya alışkanlıkların sürüklenip gitmesine izin vermek için kendini ayırmanın, tarafsızlığın uygulanması gerektiği anlayışıdır. Blokajlardan özgür sürekli bir akış olarak, enerji dalgası ayrıca bütünleşmenin yeni deneyimlerini, yeni enerjileri ve aydınlanmayı almak için herkesin kalplerini, ruhlarını ve zihinlerini Yaratıcı’ya açmasını teşvik eden kabullenmenin yüksek titreşimini de taşır. Sevginin enerjisi insanlığın enerjilerinde daha büyük özgürlük yaratmayı diler, ancak bu disiplin ve üstatlığın yeni seviyesi ile birleşiktir.

09/09/09 enerjisi çok fazla güçlüdür, onun öğretisi basittir, ama yaşamınıza koşulsuz sevginin yeni seviyesini ve koşulsuz sevgi olarak nasıl davranılacağının ve var olunacağının anlayışını demirlemenizi sağlayan yeni zorlukları demirleyecek. Rehberliği, enerjiyi ve bilinci kabullenmede güveninizi ve cesaretinizi artıran zorlukları almanızda size yardımcı olacak, böylece sizi daha fazla uyandıracak, ancak ayrıca güçlü bir iyileşme işlemini de aktive edecek. Bu iyileşme süreci temizleyici enerjileri kabullenmenizi sağlayacak, ama siz yaşamınızdaki artık ihtiyacınız olmayan enerjileri belirlerken, bunları ebediyen salıvermeye odaklanırken, kendi iyileşme ve yenilenme sürecinizin kontrolüne sizi hakim olarak yerleştirecek. Gerçekte bu öğretide kendi varlığınızın içinden üstatlığın yeni seviyesine erişeceksiniz.

Yeni enerjilerin size getirebileceği dersleri ve öğretileri anlamak önemlidir, ancak her insan Dünya üzerindeki varoluşunda farklı hedeflere eriştiği ve ışığın farklı titreşimlerini taşıdığı için, her insanın Kabullenmenin Enerji Dalgasının enerjisini ve niteliğini çeşitli şekillerde ve formlarda deneyimleyeceğini kavramak önemlidir. Ruhunuza yeni enerji dalgasının sizin için ne anlama geldiğini ve realitenizi nasıl etkileyebileceğini sormanız önemlidir, bu, varlığınızın her veçhesine ve Dünya’daki realiteye demirlenecek olan sevginin yeni enerjilerine hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

3 Eylül 2009’da enerji Dünya’ya demirlenmeye başlarken, 9 Eylül 2009’daki enerjinin doruğuna hazırlanmada, bu enerjiyle hizalanmanızı ve gereksiniminiz olan desteği almanızı sağlamak için yapabileceğiniz iki uygulamayı sunmayı diliyoruz.

Önce altı logos’tan sevginin bedenini varlığınıza demirlemelerini çağırmanızı diliyoruz;

‘Rehberlerim ve ruhumun gözetiminde, Yaratıcı’nın evreninin altı sevgi dolu Logos’u ile hizalanma oluşturmayı (onlara uyum sağlamayı) istiyorum. Lütfen beni Kabullenmenin Yeni Enerji Dalgasına demirlemesi için destekleyici enerjinizi ve sevginizi tüm varlığıma akıtın. Sevgi, ışık ve bilinç içeriğimi artırmak için sevgi bedeninizi varlığıma ve ruhuma demirlemenizi istiyorum. Sevginize açığım ve alıcıyım ve Yaratıcı’nın ruhuyla daha büyük bütünleşme yolumun her adımında bana yardımcı olan yaşamımdaki rehber ışık olarak davranmanızı istiyorum. Sevgimin güncellenmesine hazırım. Öyle olsun.’

Enerjimizle bağlantı kurmak için zaman ayırın, enerjimizin varlığınıza akmasına izin verin. Enerji çok yoğun olursa, aldığınız ışığın titreşiminin en uygun seviyeye azaltılmasını isteyin. Bunu her gün yapmanız 09/09/09’daki enerjinin doruğundan sonra bile size çok yardımcı olur.

Sizinle paylaşmayı dilediğimiz ikinci uygulama, Kabullenmenin Yeni Enerji Dalgasının demirlenmesinin kademeli işlemine başlamaktır; bu, 03/09/09’dan 09/09/09’a kadar tamamlanabilir. Bu uygulamayı yapmak için aşağıdaki çağrıyı kullanabilirsiniz.

‘Yaratıcı’nın evreninin altı kutsal Logos’unun enerjisini ve desteğini çağırıyorum. Lütfen Kabullenmenin Yeni Enerji Dalgasına hizalanmamı başlatın. Sevgi enerjisinin ve niteliklerinin küçük bir miktarını varlığıma demirleyin, her gün gittikçe bu enerjiyi artırın, böylece varlığımda dengenin yeni hissinin kabul edilmesini ve elde edilmesini sağlamak için, yeni enerji bir zaman periyodu boyunca varlığıma yavaşça ve düzenli olarak demirlenebilir. Sevginin yeni enerjisinin realitemdeki anlamını kavramaya koyulurken, sevginin yeni enerjisini hissetmeye başlamamı sağlayın. Kabullenmenin Enerji Dalgasına kademeli bütünleşmeye açığım ve alıcıyım. Öyle olsun.’

Meditasyonda huzurla oturun ve yeni enerji dalgasının enerji titreşimlerini, niteliklerini veya sevgi dolu ışığını hissetmenize izin verin. 09/09/09’a yaklaşırken enerji ile deneyimleriniz her gün artacaktır.

Bilgeliğimizi ve rehberliğimizi, her zaman size yardımcı olmak için burada olduğumuzun anlayışını kabul etmenizi umuyoruz, dilediğiniz her zaman enerjimizi ve yardımımızı çağırabilirsiniz, herkes için sürekli destek ve güvence kaynağıyız.

Sevginin bolluğu ile,

Altı Logos,

Gezegensel Logos Lord Buddha, Solar Logos Helios ve Vesta,

Galaktik Logos Melchior, Evrensel Logos Melchizedek,

Multi – Evrensel Logos ve Kozmik Logos Mahatma

http://wisdomofthelight.com

(ÇEVİRİ: Saffet)