ANDROMEDA’LILAR – YENİ DÜNYA HIZLA YAKLAŞIYOR

Yazdır Yazdır 

Vera Ingeborg

1 Eylül 2016

Heyecan verici zamanlardayız. Her şey hızlanıyor, bunu hissedebiliyor musunuz? Bu tüketici görünebilir, ama gerçekten bir ödül. Kollektif olarak enerjileri çok hızlı bir şekilde değiştirmeyi başardınız, planlanmış olandan daha hızlı bir zaman çizgisine geçmeye karar verdiniz. Bizler, sizin kardeşleriniz dünya gezegeninde gerçekleşmekte olan şeyleri gururla gözlüyoruz. Lineer zaman açısından, Yükseliş planlandığından daha hızlı gerçekleşiyor. Aynı zamanda lineer zaman çözünüyor, sık sık zaman ve uzayda tamamen kaybolmuş hissetmenizin ve her şeyin tek bir anda eşzamanlı olarak gerçekleşiyor görünmesinin, bunu sonraki anda hiç bir şey olmamış hissinin takip etmesinin nedeni budur. Yeni ortama ve beşinci boyutun yasalarına yeniden uyumlanıyorsunuz. Herhangi programlar, planlar ve görüşmeleri sürdürmeler çok rahatsız edici hissettirebilir.

Fizikselde 5nci boyut tam özgürlük, birlik, özgünlük ve koşulsuz sevgi içinde yaşamak ile ilgilidir. Yapılar sona eriyor. Sizi 3B’de tutan yapılardır. Rutin şeyler, alışkanlıklar, tekrarlanan görüşmeler, zaman çizelgeleri – bunların hepsi sona eriyor. Yeni Dünyaya adapte oluyorsunuz. Yeni seçilmiş olan zaman çizgisi hızlanırken, çok fazla insan daha fazla yoğunlaşmış duygusal patlamalar, zihinsel iniş çıkışlar ve ağır fiziksel beden ağrıları hissediyor.

Duygusal ağır su enerjisi zamanı sona eriyor. Ateş enerjisi bölümüne giriyorsunuz. O kuvvetli, önce yıkıcı hissettirir, ama tek yaptığı yapıcı olması için zemini hazırlamaktır. Yeninin inşa edilmesi için zemini hazırlamak üzere eski yanıp kül oluyor. Siz, cesur ışıkişçileri bu süreci yönlendirmek için buradasınız. Ve bu yeni kalıpları inşa edebilmeniz için deneyim yok. Tek sahip olduğunuz sezginize güvenmek. Buna benzer bir dünya fizikselde daha önce hiç inşa edilmedi. Eril ve dişil ve ilahi olan arasında tam denge ve uyum içinde bir dünya. Kutsal üçlü fizikselde tezahür ediyor.

Dünya Gezegeni bir kez daha bir deney için oyun alanı oluyor. Ama bu kez korku, özgür iradeye dayanarak ve karanlık içinde yaratılmak yerine sevgi, ışık ve özgür irade ile yaratılıyor. Bu gezegen ve insanlık şimdi ışığı takdir edebilmek ve dünyada cennet olacak şeyi yaratabilmek için deneyin karanlık zamanlarından geçmek zorunda kaldı. Bolluk, uyum ve birlik içinde yaşamak. Bütünün parçası olan bireyin özgürlüğüne dayanan bir toplum. İşlerini bitiren ve canlı bir bedende iken yükselecek olanlar bunun ne anlama geldiğini ve Yeni Dünyanın nasıl hissettirdiğini anlayacaklar. Çok fazla ruhun dünyadan gidecek olması gerçeğini kabullenmek zorunda olacaksınız. Onlar düşük korku frekansları işe yüklü, ağır bedenleri ile yüksek ışık kodları ile başa çıkamayacaklar. Bu şimdi hızlanacak ve bu ruhların çoğuna sonsuzluklarını ve ölüm illüzyonunu tanıyarak diğer tarafa sevgiyle geçişlerine yardımcı olmak için hazırlandınız. Tüm arınmalarınız ve salıvermeleriniz gerçek ışık işçisi rolünüze adım atmak için sizin kişisel hazırlığınız idi. Bu sadece yaşayan şeyler arasında ışık ve sevgiyi yaymak anlamına gelmez, aynı zamanda ruhların ışığı bulmalarına yardımcı olmak anlamına gelir. Güvenle yürüyün. Her şeyin tam olarak olması gerektiği gibi olduğunu bilin. Sizinle çok gurur duyuyoruz. Sizi seviyoruz.

http://www.kosulsuz-sevgi.com/yeni-eklenen-mesajlar/andromedalilar-yeni-dunya-hizla-yaklasiyor/

(Çeviri: Saffet Güler)