ARALIK 2016 – GALAKTİK HİZALANMA + GÜNDÖNÜMÜ

Yazdır Yazdır 

ARALIK 2016 – GALAKTİK HİZALANMA + GÜNDÖNÜMÜ

Simone M Matthews

12 Aralık 2016

Her yıl Aralık Kış Gündönümü periyodu sırasında, Astrolojik Yay Burcunda Dünyanın, Güneşin & Galaktik Merkezin GALAKTİK HİZALANMASINI deneyimliyoruz.

 

 

 

Bu yıl bu hizalanma 13/14 Aralıktaki Süper Aydan sonra 18 Aralık 2016’da gerçekleşecek.

Grand-Alignment-December-2016 333Bu zaman sırasında, İnsanlık GALAKTİK EVRİM ÜÇGENİnin merkezinde konumlanıyor – Dünya, Sirius, Alcyone & Galaktik Merkez tarafından oluşturulan enerji tetrahedronu (aşağıdaki diyagrama bakın).

Her birimizi çevreleyen bu enerji TETRAHEDRONU bedenlerimizdeki ‘SUYU YAPILANDIRMAYI’ arar, öyle ki yürüyen SIVI KRİSTALLER haline geliriz.

Bedenimizdeki her hücre bu GALAKTİK SIVI KRİSTAL rezonansında yıkanır, bu da DNA’mızı aktive eder ve genetik potansiyelimizi akort eder (rezonansta artış).

Her yılın bu zamanında, Dünya, Sirius, Alcyone & Galaktik Merkez tarafından oluşturulan bu GALAKTİK HİZALANMA KOZMİK MAVİKOPYASI (hem bireysel & hem de kollektif olarak) daha büyük Evrim Amacımıza adım atmamızı destekler ve kendimiz için taşıdığımız den büyük vizyonun en büyük versiyonuna adım atmamıza yardımcı olur.

GALAKTİK HİZALANMANIN enerjisi ayrıca Güneş Sistemimizin Alcyone Foton Bandından geçmesiyle de yükseltiliyor – esasen kalplerimizde, zihinlerimizde ve ruhlarımızda ‘İlahi Dişili’ dokuyor/doğuruyor.

 

 

 

Galaktik & Ruh Evrim Üçgenleri

Galactic-Evolution-Triangle-GET-Aetheric-Healing555

 

GALAKTİK MERKEZ

– İnsanlığın Daha Büyük Evrim Amacı

– Samanyolu Galaksisi – Evrensel Evrim İfadesi

 SİRİUS (Eril/Yang)

– İnsanlığın kollektif olarak İlahi Eril’i nasıl kucakladığı

– Zihinsel/mantıklı/ataerkil yaklaşım – Gölge/Kutupluluk

 ALCYONE (Dişil/Yin)

– İnsanlığın kollektif olarak İlahi Dişil’i nasıl kucakladığı

– Duygusal/Hissetme/Yaratıcı/ Anaerkil yaklaşım – Gölge/Kutupluluk

Galaktik Hizalanma Enerjisini Nasıl Kucaklarız

18 Aralık 2016’da GALAKTİK HİZALANMA sırasında, GALAKTİK EVRİM ÜÇGENİ’nin enerjisel frekanslarına girmek için zaman ayırmayı dileyebilirsiniz, aşağıdakini uygulayın:

Aetheric-Healing-infinite-intelligence 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Ellerinizi KALBİNİZİN üzerinde ‘Dua Pozisyonuna’ getirin (şekle bakın) ve nefesinizin ritmine odaklanın. Burnunuz vasıtasıyla Sinir Sisteminiz yaradılışın sinyallerini toplayan diyapozon veya anten gibi davranır; yalnızca DNA’nızın derinliklerinde yatan sinyaller değil, aynı zamanda doğanın, Yerkürenin, Galaksiler ve Evrenlerdeki yıldızların, gezegenlerin frekansları.

– Sinir sisteminiz alan ile derin rezonansta olduğunda, Eterik Alanın sınırsız ifadesi içindeki insan deneyiminizin gözlemcisi olması için Yüksek Benliğinize bağlanın. Bir seri içsel/dışsal araştırma ile, illüzyon perdesinin ötesini görürsünüz ve bilincinizi Eterik Alandaki insan potansiyelinizin daha büyük anlayışına uyandırırsınız.

– Bu uyanmış bilgide, BEN’İM VARLIĞINIZIN otantik gerçeğini ifade etmek için Sinir Sisteminizi yeniden – modellersiniz. Kendini – sevme yerinde bütünlük, bolluk, şefkat ve nezaket yaymak için, acının, mücadelenin, sınırlamanın ve korkunun ötesine geçersiniz. Şimdi nöral yollarınız bu yeni enerji alanını yayar, bu da DNA’nızı aktive eder, hücresel işleyişinizi değiştirir, duygusal/zihinsel yapınızı BEN’İM Varlığınız ile uyuma getirir ve Eterik Alan içinde sonsuz Ruh Potansiyeli ile akarsınız.

18 Aralık 2016 Galaktik Hizalanması kendisini sizin vasıtanızla ifade eden evrensel zekanın senfonisinde nefes almanızı destekleyecek.

Hayatınızı bu evrensel zekanın bilinçli ifadesi olarak yaşadığınız zaman, yaşamınızın daha büyük bir amacı olur, ilişkileriniz daha anlamı olur ve ışıldayan sağlık & canlılık yayarsınız.

 

Yaz/Kış Gündönümü –21Aralık 2016

21 Aralık’ta Kış Gündönümü (Kuzey Yarıküre) ve Yaz Gündönümü (Güney Yarıküre) var.

Kuzey Yarıküre KIŞ GÜNDÖNÜMÜ yılın EN UZUN gününü işaret ederken, Güney Yarıküe YAZ GÜNDÖNÜMÜ yılın EN KISA gününü işaret eder. Yerkürenin yalpalaması nedeniyle, 21 Aralık Gündönümünde, Arktik Çember (Kuzey Yarıküre) 24 saat karanlık deneyimlerken, Antarktika (Güney Yarıküre) 24 saat ışık deneyimler.

Solstice-June-December-1024x525 444

 

GÜNEY YARIKÜREDE, Aralık GÜNDÖNÜMÜ, Kozmik Nefesin Büyük nefes verişinde KALBİNİZİ açmak ve IŞIĞINIZI parlatmak ve SEVGİNİZİ paylaşmak için bir kutlama zamanıdır, sevinçli bir zamandır. NEŞE, KUTLAMA ve hayatla DANS zamanıdır.

KUZEY YARIKÜREDE, Aralık GÜNDÖNÜMÜ, Kozmik Nefesin Büyük Nefes Alışında içe dönüp tefekkür zamanıdır, KALBİMİZE girme ve IŞIĞIMIZA bağlanma ve SEVGİDE nefes alma zamanıdır. Dünyaya ortaya çıkışımıza hazırlıkta, içsel BESLENME & YENİLENME zamanıdır.

Gündönümü sırasında… 18 Aralıkta GALAKTİK HİZALANMA sırasında aldığınız bilgelikleri almanızı ve bu EVRENSEL GERÇEKLERİ KALBİNİZE demirlemenizi tavsiye ediyorum.

Bir mum yakın ve neşenin, bolluğun, şefkatin, barışın, nezaketin IŞIĞINI onurlandırın. NEFES ALMAK için zaman ayırın ve KALBİNİZDE Gündönümü Kutupluluğunu birleştirin. Sonra yeni döngünün eşiğine girerken, SEVGİMİZİN IŞIĞI ile tüm insanlıkla bir araya gelme ve Dünyamızın Kristalin Bilgelik Alanı vasıtasıyla birleştirici barış dalgası gönderme zamanıdır.

© Simone M. Matthews www.UniversalLifeTools.com

(Çeviri: Saffet Güler)