ARILARIN GİZEMLİ YOK OLUŞU

Yazdır Yazdır 

Kanal: Magenta Pixie

Sevgili Pixie

Bize şöyle sordun; Arıların ortadan kaybolması ile ilgili bizi biraz aydınlatabilir misiniz?

Arılar, çiçekler, polen & besin zincirinde hareket eden dairesel akan enerjilerde önemli rol oynayan gerekli türlerdir. Onların enerjisi ürettikleri bala geçer.

Arılar kollektif zihin içinde çalışırlar ve bu kollektif zihin evrensel enerjiler ile temas halindedir. Bu nedenle arıların kollektif zihni Dünya’nın Yükseliş sürecinin tamamen farkındadır ve arılar Dünya’nın enerjisine uyması için kendi enerjilerini yükseltirken yeni gereksinimlere sahip olmaları gerektiğinin farkındalar. Bundan dolayı bu yükselen enerji onların ballarına geçer.

Arılar yeni enerjilerle rezonansa girerken, Yükselen enerjilere doğru çekilirlerken, doğal olarak düşük titreşimdeki herhangi bir şeyden uzaklaşırlar. Çiftliklerde kitleler halinde yetiştirilen ve doğru besin gereksinimleri ile beslenmeyen veya sevgiyle yetiştirilmeyen arılar da, arıların kollektif zihninie erişiyor.

Arılar kolektif zihinleri içindeki titreşimleri dengelemeye teşebbüs ediyorlar ve bu, onların tekamülünün ve hayatta kalmalarının & beşinci yoğunluğa geçişlerinin önceliğe sahip olduğu anlamına geliyor.

Yükseliş şimdi onlar için çok daha önemli bir öncelik, bu nedenle arıların yüksek bir yüzdesi bu zamanda sizin Dünya boyutunuzu terk etmeyi seçtiler ve böylece yeni bir yaşam sistemi ve aslında arıların yeni, tekamül etmiş türlerini yaratıyorlar. Arıların yeni beşinci boyut dünyasında Dünya ve insanlarla uyum içinde yaşamaları nasip ediliyor (kaderleri). Çok sayıda arının üçüncü boyuttan ortadan kaybolması, arıların beşinci boyutta yaşamalarını sağlıyor.

Arıların çiftliklerde kitlesel yetiştirilmesi artık Dünya’nın enerjileriyle hizalı değil ve bu nedenle sistem çökecek, dönüşecek ve kendisini yeni enerjilerle hizalı olarak yeniden inşa edecek, her yapının ve sistemin çöküp yeniden yapılandırılması gibi.

Arı krallığı & insanlık arasında yakın bir ilişki öngörüyoruz, arıların gereksinimlerini karşılamaya ve böylece hizmetlerini Dünya’ya geri sunmaya dayanan karşılıklı bir ilişki. Arıların geliştiğini ve ürettikleri bal ve diğer ürünlerin iyileştirici bileşenleri içeren yüksek kalitede olduklarını görüyoruz. Arıların doğru şekilde yetiştirilmesi gerektiğini ve onları gözeten yeni insanların, doğal döngüyü bozmadan ne kadar çok bal & diğer arı ürünleri alacaklarını bileceklerini görüyoruz.

Sizler beşinci boyuta yaklaşırken & girerken bu zaman çizgisi geleceğinizdedir, ama üçüncü boyutun işlemeyen tüm bölümleri gibi, bu da dönüştürülmeli ve Dünya’nın & İnsanlığın frekansına karşılık olarak tekamül etmelidir.

Bu zaman çizgisi farkında olanlar, uyanmış olanlar, Yıldız tohumları, Yol göstericiler, Işık işçileri dediklerimiz tarafından şimdi tezahür ettirilmeye başlanabilir. Çünkü SİZLER, dünya dışı varlıkların ve yüksek benlik yapılarının kollektif grupları ile iletişim kurabildiğiniz gibi, arıların kollektif zihni ile de iletişim kurabilirsiniz. Arılar ile ve diğerleri ile bu şekilde iletişim kuran SİZSİNİZ. Yükselen sistemlerin bu yeni beşinci boyut geçişini getirmesiyle, arılarla ve tüm doğayla uyum içinde yaşayacaksınız. Bizim perspektifimizden gördüğümüz şekliyle, bu beşinci boyut dünyası, sevgi içinde tezahür ettirmenin anahtarlarını taşıyanlar tarafından yaratılıyor. O anahtarları taşıyanlar SİZSİNİZ.

BİZLER DOKUZLARIN KANATLI KOLLEKTİF BİLİNCİYİZ.

(ÇEVİRİ: Saffet)