AYDINLANMIŞ ÜSTATLARDAN KUTSAMALAR VE ARINMA ALMAYA DAVETLİSİNİZ

Yazdır Yazdır 

Bu emaili başkalarıyla paylaşma izniniz var, hiç bir sözcüğün değiştirilmemesi ve tanıtım yazısının eklenmesi koşuluyla.

© Qala Sri’ama Phoenix, 2012

Kutsamalar sevgililer,

Aydınlanmış Üstatlardan ilahi bir kutsama almak isteyip istemediğiniz her birinize sormak için geliyoruz. Ayrıca ruhunuzun eşsiz olduğunu, eşsiz bir hayata sahip olduğunuzu, kalbinizin ruhsal ışığınız ile dolu ve enerjilendirilmiş olması gerektiğini açıklamak istiyoruz. Aksi taktirde, kendinizi, hayatınızı yarım hissedersiniz ve içinizi kısmen boş hissedersiniz.

Burada hayatınızı nasıl yaşamayı dilediğiniz ile ilgili, kendi seçiminizden daha güçlü olan bir neden, gereksinim veya gerekçe yoktur. Kendi iradenizden daha büyük etki yoktur, sevgililer.

Ama hayatta iradenizi berrak bir şekilde kullanmayı seçmediğiniz zaman, ortamdaki enerjiler, başkalarının iradesi ve kendi karmanız, önceki eylem ve tohumlarınızdan gelen dengelenmemiş enerjiler realitenizin yaratımında daha büyük bir faktör haline gelir.

Suçu başkalarına atmakta hizmet edilen bir amaç yoktur ve herhangi bir şey için kendinizi suçlayarak yaşamınızda herhangi bir yardım veya değişim yaratılmaz.

Suçlama gücünüze ve iradenize süzülen bir enerjidir ve ilerlememenize ve ruhunuzun sevgi dolu büyümesini hissetmemenize neden olur.

İrade ve kalp bağlantınız ile ilgili hayatınızın bundan sonraki dört gününde bir arınma ve kutsama almayı düşünmenizi istiyoruz.

Bu arınma ve kutsamayı almayı diliyorsanız, yaşamınızın tüm veçhelerinde şu andaki deneyiminiz için sorumluluğu kabullenmeye istekli olmalısınız, kendinizi suçlamayı veya başka bir varlığı suçlamayı seçmemelisiniz.

Başka deyişle, suçlamayı bırakmalısınız, bu birilerinin veya kendinizin hatalı olduğunuzun yansıtmasıdır. Kendinizi hatalı olarak görmek kişinin ışık enerjisini yadsımaktır.

Bunu izleyen günlerde email yoluyla ışık ailesinden armağanlar alacaksınız… bu armağanlar eğer sorumluluk almayı ve bu kutsamayı almayı seçerseniz gelişmeniz için sizi destekleyecek.

Bunlar enerjinizi ve bilincinizi Kaynağınız olan ışık ve sevgiye daha derin bir şekilde uyumlamanız için destek armağanlarıdır. Kaynak Bağlantınıza temiz bir şekilde açılabilmek için yaşamınızdaki her şeyin sorumluluğunu üstlenmeniz önemlidir.

Kutsamamızı ve size sunduğumuz arınmayı almak için, şimdi size vereceğimiz üç adımı izleyin:

1. Gözlerinizi kapatın ve Aydınlanmış Üstatların sizi kutsamalarını ve hara ve kalp çakralarınızı temizlemeye yardımcı olmalarını isteyin.
2. Kristal özünüzdeki ışık üzerine meditasyon yapın. Bu, omurganızda ve beyninizde çalışan ışıktır. İçinizdeki bu ışığın ışıldamaya ve etrafınızda genişlemeye başladığını görün. Etrafınızdaki her yönde ışıldayan ve ışık yayan kristal özünüz üzerine 3 dakika meditasyon yapın. Bu, ışık alemlerinden alabilmeniz için enerji alanınızı açar.
3. Siz bunu yaparken, kutsamaları yerleştiriyoruz ve kalp çakranızı ve hara çakranızı temizleme işlemine başlıyoruz. Bunlar ruhunuz için merkez çakralardır – ruhsal bağlantı ve iradeniz için – duygusal bağlantı. Buna yardımcı olmak için, nazikçe göğüs merkezinie odaklanın ve ışıkla tutuşturulan içerideki enerji üzerine meditasyon yapın. Bilincinizle ona odaklanarak kalbinizdeki alevi tutuşturduğunuz zaman, aynı şeyi haranızda yapın. Göbeğinizin içinde altın bir alev üzerine meditasyon yapmaya başlayın ve onu içeriye soluyun ve genişletin. Bunu yaptığınız her seferinde, kalp ve haranızı enerjinizin daha derin seviyelerine temizlemede Başmeleklere ve Aydnlanmış Üstatlara yardımcı olursunuz.

Onlar bu çakraları kutsarken, içinizden şunları söyleyin:

Şimdi tüm enerjim ve yaşamımın tam sorumluluğunu kabul ediyorum. Şimdi herkesi bu yaşamda taşımış olduğum veya onlara yansıttığım prangaları, suçlamaları veya kırgınlıkları salıveriyorum. Tüm ilişkilerimi ışığa salıveriyorum. Yaşamımdaki her şeyin sorumluluğunu tamamen kabul ediyorum. Yaşam için sevgimi aktive etmesi ve enerjilendirmesi için ilahi planı çağırıyorum. Sevgi ve bilgelik yolumda bana rehberlik etmesi için Kutsal Anneyi ve Kutsal Babayı çağırıyorum. Bana yardımcı olamadılarsa, tüm varlıkları bağışlıyorum. Yaşamımdaki her şeyin sorumluluğunu tamamen kabul ediyorum. Kutsanın!

Her iki çakra için kutsama ve temizlik yaklaşık 5 – 8 dakika sürecektir. Daha derin bir temizlik almak için bunu dört gün boyunca günde bir kez yapmak önemlidir. Her gün biraz. Bunu tamamladığınız zaman, size sunacağımız sonraki armağanlar ile çalışmayı dileyebilirsiniz.

Tüm sevgimiz ve kutsamalarımızla,

Kuthumi ve Sri’ama Qala

(Çeviri: Saffet Güler)